mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 12:43 
Cytuj  
Bodziu mówisz o eq2 czy vanie ?? Bo van chyba nie darmowego okresu ??


_________________
no more wow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 13:21 
Cytuj  
Ja miałem beta konto w Van i dostałem miesiąc grania za darmo

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 14:09 
Cytuj  
A jak miałem konto w eq 2 to też mogę zagrać w vana czy tylko w eq2 w okresie darmowym ??


_________________
no more wow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 14:12 
Cytuj  
Wejdz na konto w station i zobacz czy ci dodali ja tak zobaczylem ze mam Van. Niestety nie wiem jak to jest jak oplacales EQ2 nie chiałbym wprowadzic w bład.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 14:35 
Cytuj  
no niestety nie mam, mam tylko eq2 do 1.8.2008 i swg do 31.7.2008 niestety :( bo tylko te dwie opłacałem chyba.


_________________
no more wow...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 14:59 
Cytuj  
Ciezko zeby Ci dali i gre ktora nigdy sie nie interesowales, i darmowy miesiac ;)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 15:00 
Cytuj  
Mogliby być tacy mili :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 22:32 
Cytuj  
Teraz VG to zupelnie inna gra niz w dniu premiery. Engine wg mnie jest DUZO lepszy niz ten w EQ2, bo gra wyglada bardzo podobnie (tj. schludny plastik - animacje po naogladaniu sie chociazby takiego AOC to lekki dramat), a chodzi jakies 3-4x lepiej.

Nie ma sie co nastawiac na te gre pod katem PVP, bo niestety serwer PVP jest zupelnie pusty (biorac pod uwage rozmiary swiata i to, ze w primetime gra tam ok. 100 osob), jednak osoby zaintersowane ciekawym PVE w rozbudowanym i bardzo ladnym swiecie beda zadowolone.

Pojawily sie screeny z trialowej wyspy, ktora zamierzaja wprowadzic wraz z trialem dla wszystkich w jednym z nadchodzacych update'ow. Nie ma niestety okreslonej daty, kiedy ow update ma byc wprowadzony. I zastanawia mnie, po co w ogole pracuja nad wprowadzeniem tej newb wyspy, bo wg mnie starting towns jest wystarczajaco duzo, ale pewnie maja jakis w tym plan i mam nadzieje, ze uda im sie na nowo przyciagnac klientow do tej gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 22:48 
Cytuj  
w eq2 tez mieli trail island, niestety serwer pvp to ghost town i nawet nie ma co sie logowac, chyba ze ktos lubi SP


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 23:25 
Cytuj  
Tia, tylko trial island w EQ2 jest totalnie do dupy - tego samego zdania bylo wiele innych osob i dlatego zrezygnowali z tego rozwiazania i teraz trialowcy dostaja od razu wjazd do normalnego swiata. Oby wyspa trialowa w VG byla polaczona z reszta serwera i nie stanowila jakiejs zupelnie oddzielnej strefy.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 13:45 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Tia, tylko trial island w EQ2 jest totalnie do dupy - tego samego zdania bylo wiele innych osob i dlatego zrezygnowali z tego rozwiazania i teraz trialowcy dostaja od razu wjazd do normalnego swiata. Oby wyspa trialowa w VG byla polaczona z reszta serwera i nie stanowila jakiejs zupelnie oddzielnej strefy.


Pewne jest to, ze bedzie mozliwosc sciagniecia samej Trial Island, bez koniecznosci sciaganmia 20 GB clienta.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 14:01 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Tia, tylko trial island w EQ2 jest totalnie do dupy - tego samego zdania bylo wiele innych osob i dlatego zrezygnowali z tego rozwiazania i teraz trialowcy dostaja od razu wjazd do normalnego swiata. Oby wyspa trialowa w VG byla polaczona z reszta serwera i nie stanowila jakiejs zupelnie oddzielnej strefy.


Konrador sorki za offtop. Widzę, że znasz zarówno EQ2 jak i Vanguarda. Czy możesz doradzić co lepsze - EQ2 czy Vanguard? W co lepiej kasę zainwestować? Obecnie gram w EQ2 (oczywiście PvE) i na pewno mi się podoba (niezła odskocznia od WoW'a, którego znam praktycznie na pamięć). Jak nie chcesz robić offtopa to napisz mi priv'a. Z góry dzięki.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 14:14 
Cytuj  
Akurat ja sie (nie)stety nie bardzo jestem w temacie, bo nigdy nie bawilem sie w jakies high-end PVE (chociaz czasem miewam sny o zabijaniu smokow na 4 ekrany), ale mysle, ze znajda sie osoby, ktore rozpracowaly PVE zarowno w EQ2 jak w VG i cos ci podpowiedza.

EQ2 jest na pewno bardziej dopracowane i bedzie dopracowywane pod wzgledem contentu, funkcjonowania questow itd. VG, wg moich obserwacji, funkcjonuje nieporownywalnie lepiej od EQ2 jesli chodzi o performance. Dla mnie duzo przyjemniejszy w odbiorze jest swiat, w ktorym nie musze ogladac loading screenow (wiem - chunks, ale to pikus). Playerbase stoi zdecydowanie po stronie EQ2. Czy warto grac w VG, stwierdzic bedzie mozna dopiero za jakis miesiac, jak szalenstwo darmowego miesiaca opadnie.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 14:37 
Cytuj  
Mam buddy keya do oddania. Ktos chetny, niech wysle PM.
Edit: Wziety.


_________________
http://www.mmorpg.com/galleries/Vallador

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 20:16 
Cytuj  
Ściągnąłem, spatchowałem, zagrałem 30min i niestety to nie dla mnie. Animacje postaci to jakiś dramat, spele na poziomie daoca, wszechobecne uczucie "plastikowości". Niem mam samozaparcia by próbować dłużej.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 23:52 
Cytuj  
van lepiej chodzi od aoc wydaje sie ,ze ma duzo wiekszy content crafting bije aoc i inne gry o pare dlugosci.A grafika na poziomie lotro wiec gra wedlug mnie w top 5 sie miesci teraz.
A najwiekszy + na start to ,ze mozna kupic z ebaya CE za 9-10$ a w srodku
kod na 90 dni grania !!! + kod na jakis unikalny item po prostu wypasik :D

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 00:29 
Cytuj  
Crafting bije chyba wszystko stworzone do tej pory... EQII tez ma niezly crafting swoja droga.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 09:23 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
van lepiej chodzi od aoc wydaje sie ,ze ma duzo wiekszy content crafting bije aoc i inne gry o pare dlugosci.A grafika na poziomie lotro wiec gra wedlug mnie w top 5 sie miesci teraz.
A najwiekszy + na start to ,ze mozna kupic z ebaya CE za 9-10$ a w srodku
kod na 90 dni grania !!! + kod na jakis unikalny item po prostu wypasik :D


Dostajesz tylko 30 dni grania - 90 dni dotyczy dostepu do "Vanguard: Saga of Heroes Station Players"- strony z opisem przedmiotow, swiata i takie tam.


_________________
http://www.mmorpg.com/galleries/Vallador


Posty: 16
Dołączył(a): 17.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 12:34 
Cytuj  
Zagralem w Vangurada kilka godzin i narazie mogę się tylko wypowiedzieć na temat animacji postaci.
Vanguard pod względem treści jest może ciekawą grą (tego nie wiem bo za mało grałem), ale grafika i animacja ruchu postaci to gorzej niż tragedia np. skoki postaci wyglądają jak skoki astronauty na księżycu :/. To niestety potrafi skutecznie zgubić klimat (o ile wogóle tam jest, za mało przeszedłem aby się o tym wypowiadać ale zona startowa nie zachwyca). Nie rozumiem dlaczego w duzo starszym L2 postacie wyglądają bardzo ładnie (pomijając ich mangowatą gejowatość - ale to tylko kwestia grafików ), ich ruch również jest ruchem bardzo dopracowanym (może AoC wniósł powiew świezości co do ruchu podstaci ale co do jej grafiki to nie jestem jakoś dalej przekonany, niby ladna ale jakaś taka...). Na dzień dzisiejszy jeśli miałbym stawiać na jednej szali grafika postaci + animacja to zdecydowanie L2>AoC>>V:SoH. Niestety jestem z tych dla których wymagania od gry rosną z wiekiem i jak dla mnie Vanguard nie jest grą która przyciągneła by mnie na dłużej :/. Miała by na to wielką szansę ale nie na tym silniku niestety.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 16:16 
Cytuj  
Ja jak na razie mogę dać wielki minus firmie SOE za sposób udostępniania klienta gry :har: Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów otrzymałem buddy key na 10 dni. Niestety od dwóch dni trwa ściąganie klienta. Kolejną głupotą SOE jest to, że aby pobrać klienta trzeba mieć założone konto, tym samym prawie dwa dni z triala odpadły na ściąganie klienta (i pisząc tego posta trwa to nadal). Jakby nie mogli tego udostępnić w postaci 2-4 plików a nie pobieranych pojedynczo :/ (obecnie ok. 3610 plików).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.