mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 18:41 
Cytuj  
(o ile wogóle tam jest, za mało przeszedłem aby się o tym wypowiadać ale zona startowa nie zachwyca)

Zone startowych jest duzo. Nie ma jednej jak w AOC. Sa rozsiane po trzech kontynentach, inne dla roznych ras.

(obecnie ok. 3610 plików)

To jeszcze kawalek przed toba. U mnie plikow jest ~6200, a klient zajmuje blisko 19GB.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 20:32 
Cytuj  
Ja sobie stad sciagnalem bez zadnego wczesniejszego zakladania konta :
http://vanguard.download.eu.station.sony.com/patch/download/vgo/eu/VGD.exe
http://vanguard.download.eu.station.sony.com/patch/download/vgo/eu/data2.cab
http://vanguard.download.eu.station.sony.com/patch/download/vgo/eu/data3.cab
http://vanguard.download.eu.station.sony.com/patch/download/vgo/eu/data4.cab
http://vanguard.download.eu.station.sony.com/patch/download/vgo/eu/data5.cab


Mnie zastanawia co jest do roboty po dobiciu do 50 lvl ... jedyne z czym sie zetkanlem przegladajac fora to ostre raidowanie jakiegos APW ;) gdyby ktos byl obyty w temacie to chetnie poslucham co robia max levele ;)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 23:08 
Cytuj  
Jest housing, sa lodki, crafting. Chociaz nie wiem jak to teraz wyglada wszystko w praktyce.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2008, 05:27 
Cytuj  
Blade napisał(a):


Ta, gdybym wcześniej to wiedział :har: Swoją drogą po pobraniu tego i instalacji ile czeka mnie jeszcze pobieranie patchy? Bo pewnie jakieś są?

PS.
Czy znasz może podobne linki, ale do EverQuest 2?




Edit:
A klient Vanguard'a pobiera się już 3 dzień :/ Wkur.... jest to, że podczas jego pobierania często potrafi się zatrzymać a wtedy trzeba Cancel i Download (na szczęście nie pobiera od nowa, ale jak w nocy się zatrzyma to dupa :/


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2008, 15:20 
Cytuj  
Niestety nie mam linkow do everquesta...
Co do patchowania to o ile pamietam sciagalo mi 2h na 2Mbit laczu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 07:40 
Cytuj  
artt napisał(a):
Na dzień dzisiejszy jeśli miałbym stawiać na jednej szali grafika postaci + animacja to zdecydowanie L2>AoC>>V:SoH. Niestety jestem z tych dla których wymagania od gry rosną z wiekiem i jak dla mnie Vanguard nie jest grą która przyciągneła by mnie na dłużej :/. Miała by na to wielką szansę ale nie na tym silniku niestety.


LOL, Jesli dla Ciebie grafika>> grywalnosc no to fakt moze pograj w jakies singielki, latwiejsze, stabilniejsze, bez lagow w ogole cacko ;) Co mi po pieknej grafice AoCa (z przymruzeniem oka bo niektore obiekty to zalamka) skoro ta gra chocby w PvE nie oferuje nic, nawet contentu po 60lvl brakuje, jedynie system PvP jako taki tam jest no i oslawione Siege, ktore nie dokonca dziala jak zapowiadali. Osobiscie uwazam ze grafika w VG jest fajna, moze jak to Kondrador zauwazyl troche czasami plastellinowa, ale content przynajmniej PvE jest w najwyzszym stopniu, jest jedna moze zona rajdowa, ale jaka wielka, o poziomie trudnosci nie wspomne, nawet Naxxramas z WoW sie chowa ;) a w niedalekiej przyszlosci po wyjsciu GU6 ma byc nowa zona rajdowa, tak tez choc pod PvE gra jest niezla. Reasumujac, nie chce wychodzic tu na jakiegos obronce of Vanguard, ale ta gra ma cos, co przykuwa na pewien czas i to jest istota tego, ze dana osoba w to gra :) Nikt nikogo przeciez nie zmusza do gry, kazdy gra w to co chce i lubi :) Let it be ...


Tobi - nie canceluj tylko zrob full scan, po tym zacznie dalej sciagac i juz bez przerwy :)

ps. Aby do WHO :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 08:03 
Cytuj  
Od kiedy VG jest singleplayer powinni usunąć opłaty abonamentowe


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 08:08 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Od kiedy VG jest singleplayer powinni usunąć opłaty abonamentowe

A jest taki Single VG ? Wczoraj np w takim Tursh (jedna z zon startowych) bylo ponad 40 ppls O_O, przy questowaniu czasem sa problemy bo moby ludki podbieraja :P Oczywiscie PvP serwery sa puste, niestety. Aczkolwiek moze by sie taki PVP serwer szybko zaludnil, jakby byl za free ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 08:19 
Cytuj  
Soe da ci coś za darmo... prędzej powoli temu zgnić i planetside. :lol:


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 08:45 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ja jak na razie mogę dać wielki minus firmie SOE za sposób udostępniania klienta gry :har: Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów otrzymałem buddy key na 10 dni. Niestety od dwóch dni trwa ściąganie klienta. Kolejną głupotą SOE jest to, że aby pobrać klienta trzeba mieć założone konto, tym samym prawie dwa dni z triala odpadły na ściąganie klienta (i pisząc tego posta trwa to nadal). Jakby nie mogli tego udostępnić w postaci 2-4 plików a nie pobieranych pojedynczo :/ (obecnie ok. 3610 plików).


przyzwyczaj się, SOE niczego się nie uczy i totalnie olewa swoich klientów. Kilka lat temu przy ściąganiu bety EQ2 była podobna historia - trwało to kilka dni, potem kilka godzin grania i zabawa w kilkudniowe ściąganie od początku bo specjaliści SOE zmienili rozkład plików i wszystko trzeba było zassać od nowa.
SOE mogłoby sprzedać vanguarda komuś kto naprawdę się tym zajmie i zadba o graczy.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 10:50 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Soe da ci coś za darmo... prędzej powoli temu zgnić i planetside. :lol:


Akurat teraz dali miesiac grania za darmo, podobnie w styczniu.


_________________
http://www.mmorpg.com/galleries/Vallador

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 12:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
przyzwyczaj się, SOE niczego się nie uczy i totalnie olewa swoich klientów. Kilka lat temu przy ściąganiu bety EQ2 była podobna historia - trwało to kilka dni, potem kilka godzin grania i zabawa w kilkudniowe ściąganie od początku bo specjaliści SOE zmienili rozkład plików i wszystko trzeba było zassać od nowa.


True, to jest durnota do potęgi.

Mark24 napisał(a):
SOE mogłoby sprzedać vanguarda komuś kto naprawdę się tym zajmie i zadba o graczy.


A to akurat bzdura, od momentu kiedy SoE położyło łapy na VG, gra staje się lepsza z update'u na update praktycznie pod każdym względem. Poza tym, czysto hipotetycznie zakładając, komu mieliby sprzedać VG?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 14:02 
Cytuj  
wszystko jedno: Blizzard, Funcom, Squaresoft, Codemasters (chociaż ci to ledwo z tłumaczeniem krzaków na nasze dają sobie radę), nikt nie ma takiego olewczego podejścia do klienta jak SOE.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 14:04 
Cytuj  
to akurat bzdura, od momentu kiedy SoE położyło łapy na VG, gra staje się lepsza z update'u na update praktycznie pod każdym względem.

widac to szczegolnie po populacji na serwerach, bo nie wiem co moze byc innym wyznacznikiem gry.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 14:22 
Cytuj  
No jak nie, po 1,5 roku od premiery maja w planach zrobic triala :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 15:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wszystko jedno: Blizzard, Funcom, Squaresoft, Codemasters (chociaż ci to ledwo z tłumaczeniem krzaków na nasze dają sobie radę), nikt nie ma takiego olewczego podejścia do klienta jak SOE.

Hm customer supportu NC Softu chyba nic nie przebije - z tej negatywnej strony.
A co do olewania graczy przez devsów - tu niestety nie mam porównania, ale chyba NC nieźle stoi ;-)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 15:19 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
to akurat bzdura, od momentu kiedy SoE położyło łapy na VG, gra staje się lepsza z update'u na update praktycznie pod każdym względem.

widac to szczegolnie po populacji na serwerach, bo nie wiem co moze byc innym wyznacznikiem gry.


Jeśli bierzesz pod uwagę TYLKO serwery PvP to się zgadza, na PvE jest dużo lepiej niż rok temu, tyle że to jest bardzo niepopularne przyznawać, że SoE robi coś dobrego.

Embe napisał(a):
No jak nie, po 1,5 roku od premiery maja w planach zrobic triala


Po kiego robić triala w grze, która przez długi czas była niegrywalna? To byłby drugi samobój, tym razem pewnie ostateczny, a tak jest jakaś nadzieja, że może nie masy, ale przyzwoity player-base się stworzy, gra jest imo tego warta.
Szkoda jedynie, że VG nabrał sensowniejszego kształtu dopiero rok po premierze.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 15:23 
Cytuj  
Najwiekszy serwer PVE jest pelny. Nie wiem tylko jak bedzie po darmowym miesiacu. PVP serwer jest rzeczywiscie pusty, ale to chyba naturalna kolej rzeczy - podobnie jak to bylo w przypadku serwerow FFA PVP DAoC - na poczatku boom, a za jakis czas robil sie z tego totalny ghost town.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 08:15 
Cytuj  
Dokladnie jak Kondrador napisal, Serwer EU PvE jest naprawde oblezony. Ostanio nawet bylem milo zaskoczony ze dostalem tella o pojscie do Vol. Normalnie szok ;D Hehe, to oczywiscie buduje we mnie pewna nadzieje :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 09:44 
Cytuj  
hmm może wrócić do vanguarda w takim razie, próbowałem coś tam grać kilka miesięcy temu, ale na serwerze PvP - w ciągu 2 tygodni spotkałem łącznie z 10 osób..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.