mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 07:42 
 
fersten napisał(a):
nie ma prawa

nie płacisz=nie masz prawa czegokolwiek wymagać

o. Spokojnie. Bede placil. Tzn. do pierwszego Faila.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 07:46 
 
Mam nadzieję, że EA wykorzysta w końcu fakt bycia bogatą bandą chujów w dobrym celu i w razie problemów - udupi GOA w pięknym stylu, albo przynajmniej każe im spierdalać.

Nie ma nic gorszego, niż świetna gra udupiona przez bandę leniwych kretynów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 07:51 
 
iniside napisał(a):
fersten napisał(a):
nie ma prawa

nie płacisz=nie masz prawa czegokolwiek wymagać

o. Spokojnie. Bede placil. Tzn. do pierwszego Faila.

To coś czuję, że za długo sobie nie pograsz whine-man :P. Jakby takie podejście mieli ludzie np. do WoWa kiedyś to by miał chyba tylko parę tysięcy hardcore-owych graczy :P (zamiast paru milionów). Reszta by grała w jakiś inny (jeszcze gorszy) syf :P.

A swoją drogą tak ostatnio napierdalacie tutaj posty, ze aż sie odechciewa strony przerzucać :P. Wcześniej dało radę to normalnie czytać i ba, nawet się czegoś dowiedzieć :P. A teraz jedna wielka drama i offtopic :lol:.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 07:57 
 
Za czasów WoWa nie bylo wybor, za duzego. Teraz jest wieksza konkurencja :P.

Poprostu niech GOA spierdala i juz :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 08:16 
 
Wszyscy juz sie mam nadzieje wyzalili, wylali swoje pretensje do tego ze beta serwery nie wstaly po 2 dniach tylko ze sprawa sie przeciaga i ze goa jest do dupy.
Od tego miejsca kazdy whine bedzie kasowany - jesli ktos chce poplakac, to proponuje prywatna sesje u terapeuty.

juz.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 08:24 
 
a ja tam sie mecze od 2 dni ze sciagnieciem klienta z oficjanego torenta.....niech sobie serwery leza 8)

ps
ma ktos plytke z instala czy cos pozyczyc (bo mi chyba do 18.09 bedzie sciagac ) :P

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 08:32 
 
krzyk napisał(a):
Wszyscy juz sie mam nadzieje wyzalili, wylali swoje pretensje do tego ze beta serwery nie wstaly po 2 dniach tylko ze sprawa sie przeciaga i ze goa jest do dupy.
Od tego miejsca kazdy whine bedzie kasowany - jesli ktos chce poplakac, to proponuje prywatna sesje u terapeuty.

juz.


piwo dla tego Pana

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 08:33 
 
troche z innej beczki , ktos wie czemu my europejczycy nie mozemy grac na amerykanskich serverch po co zabawa w 2 wersje nie prosciej i nie taniej i dla producenta ,dystrybutora oraz dla klientow wydac 1 wersje?(teraz to oczywiscie po ptakach bo wiaza ich umowy ,ale sensowne to wedlug mnie nie jest)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 08:35 
 
Ponieważ ping i inna strefa czasowa znacznie ograniczają przyjemność płynącą z rozgrywki.

Poza tym nikt ci nie zabrania grać na serwerach w USA.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 1.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 08:39 
 
marcinas napisał(a):
a ja tam sie mecze od 2 dni ze sciagnieciem klienta z oficjanego torenta.....niech sobie serwery leza 8)

ps
ma ktos plytke z instala czy cos pozyczyc (bo mi chyba do 18.09 bedzie sciagac ) :P



zależy gdzie mieszkasz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 08:39 
 
warhameron napisał(a):
troche z innej beczki , ktos wie czemu my europejczycy nie mozemy grac na amerykanskich serverch po co zabawa w 2 wersje nie prosciej i nie taniej i dla producenta ,dystrybutora oraz dla klientow wydac 1 wersje?(teraz to oczywiscie po ptakach bo wiaza ich umowy ,ale sensowne to wedlug mnie nie jest)

Ja zawsze myslalem, ze postawienie serwerow dla europejczykow to wyjscie na przeciw oczekiwaniom graczy w tej czesci swiata. Widac to byl podstep, zeby nam sie gorzej gralo.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 08:56 
 
FFXI serwery są ogólnoświatowe i powiem wam, że jest to fajne, ponieważ nieważne, o której wejdziesz do gry zawsze graja ludzie;) tylko w danych zakresach godzinowych przewyższa któraś strona;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 08:56 
 
Razoth napisał(a):
Ponieważ ping i inna strefa czasowa znacznie ograniczają przyjemność płynącą z rozgrywki.

Poza tym nikt ci nie zabrania grać na serwerach w USA.

Pingi ?
Do ameryaknskich serwerow mam podobne jak do europejskich.
Wiec problemem pozostaje to, ze inna strefa czasowa i malo europejczykow :E.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 09:14 
 
Ale gdyby byly tylko us servery(postawione u nich,albo wspolne jak w ff, albo tylko dla eu) no to jaki problem z graczami z eu?:D problem bylby wtedy gdyby bylo eu i us servery , gdyby byly tylko us , eu graliby przeciez tam. Jedynym prolemem bybyly tylko support,ale przeciez do rozwiazania. A tak jest tylko gorzej dla eu czego dowodem byl DAOC.


Ostatnio edytowano 14 sie 2008, 11:44 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 09:16 
 
w sumie o ile sie nie myle to po dnie atlantyku idzie swiatlowod.
mogliby postawic na srodku oceanu platforme z serwerami tak zeby odleglosc pomiedzy eu i us byla rowna.
i heja. albo lepiej mobilne serwery na tankowcu. w dni parzyste blizej eu, nieparzyste blizej us.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 09:36 
 
Mendol napisał(a):
w sumie o ile sie nie myle to po dnie atlantyku idzie swiatlowod.
mogliby postawic na srodku oceanu platforme z serwerami tak zeby odleglosc pomiedzy eu i us byla rowna.
i heja. albo lepiej mobilne serwery na tankowcu. w dni parzyste blizej eu, nieparzyste blizej us.


A ten tankowiec pewnego dnia by zatonal i byla by katastrofa ekologiczna o_O EA zalala by fala rozwcieczonych graczy : >

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 09:46 
 
fersten napisał(a):
biadolicie jakby to był retail

wyluzujcie przecież to beta, lepiej żeby teraz mieli awarie i inne problemy niż pod koniec września jak normalna gra ruszy, teraz mogą sobie robić co im sie żywnie podoba


Nie, nie mogą. Nadal obowiązują ich umowy. Jest beta, czyli okres testowania, gdzie beta testerzy powinni grać i zgłaszać błędy... A potem wychodzi taki Aoc...

Edit.
Pobrało jeszcze jakiś mały patch (`1MB) :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 09:56 
 
owszem mogą

z umowy NDA:
(D) The Publisher may, in its sole discretion, terminate the Beta Program at any time.
Publisherem jest Fr. Telecom, i nie ma żadnych zobowiązań wobec testerów

Dodatkowo nie wiesz jaką umowę ma Mythic/EA z France Telecomem, ale widać obejmuje ona przerwy w działaniu bety, inaczej prawnicy już by się zainteresowali.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 10:04 
 
Jesli chodzi o rozdzielenie eu/usa to ja mysle ze sprawa bardziej zwiazana jest z kwestiami prawnymi jesli chodzi o rozliczenia, podatki, koncesje itepe itede. Wydaje mi sie ze latwiej firmie z usa znalezc jakiegos partnera w eu ktory zajmie sie wszystkim niz dzialac z daleka.


juz.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 10:13 
 
Wstało forum a nie serwery. Fail mister Krzyk :]

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.