mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:21 
 
co ciekawe betaleaks ma:suspended.page
"Visitors, we are sorry, however, this site is experiencing difficulties at this time."

ciekawe czy to ma jakiś związek z patch notes

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:23 
 
Raczej z dużym ruchem na forum, tak jak było poprzednim razem gdy padło. ;)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:34 
 
Z moich nieoficjalnych informacji, których źródła nie mogę podać Uśmiech wynika że: dostęp do open bety będzie jednak otwarty i każdy będzie mógł pobrać kod do bety prawdopodobnie stanie się to zaraz po tym jak do bety dostaną dostęp osoby które zamówiły grę.


Posty: 13
Dołączył(a): 17.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:35 
 
eee cos mi sie nie chce wierzyc ;]=


Posty: 1
Dołączył(a): 3.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 11:53 
 
To moj pierwszy post na tym forum ale postanowilem zawitac do elity gier mmorpg by szukac nowej przygody.
Razem kolegami przestajemy grac w wow i chcemy zaczac grac w warhammer online.
W wow osiagnelismy chyba wszystko co sie dalo mielismy na farmie sunwell, mam 4 czesci tier6 tylko dlatego ze nie mialem szczescia wiecej zdobyc koledzy podobnie.
Szukamy z kolegami guildii ktora potrafila by w warhamerze grac profesjonalnie, szybko zdobyc endgame i byc jedna z najlepszych w grze.
Gramy duzo bo w wakacje nawet po 18 godzin, teraz jak jest szkola to troszke mniej ale te 12-14 godzin damy rade.
Mozemy rajdowac od 18 nawet do 24 bez afk, potrafimy farmic golda i matsy na swoje potrzeby by byc gotowym w 100% na rajd.
Mamy nadzieje ze tworzy sie jakas pro guildia, nie interesuje nas casulowe granie rpg tez nie intersuje, szukamy profesjonalej guildii z najlepszymi rajdliderami i guild masterem.
Czytalismy sporo o warhammerze, gralismy od dawan na betach, po kazdym wipe mielismy najwiekszy lvl jedni z pierwszych, potrafimy zdobyc najlepsze itemki, znamy gre i wiemy jak w niej ownowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 11:56 
 
To fantastycznie. (c) cypis

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 11:58 
 
Nie bede otwieral nowego tematu bo zaraz sie zacznie...

takze pytam tutaj :
Czy w kwestii platnosci w EA karta kredytowa jest tak samo jak przy platnosci w Blizz - czyli jesli wpiszesz zly kod weryfikacyjny karty albo cos popierdolisz w numerze to Ci od razu wyskakuje info ze jest blad?Bo nie wiem czy dobrze wszystko wpisalem a zamowienie mam potwierdzone, jednak nie wiem czy blad wyskakuje na samym poczatku czy np dopiero mnie poinforumja o tym jak mi beda mieli keya wysyalac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 11:59 
 
Genio94 napisał(a):
ale postanowilem zawitac do elity gier mmorpg by szukac nowej przygody.

No, chlopak czuje respect dla elity. :] Jak szukacie profesjonalnej gildii, zeby ownowac i etc. to polecam gildie Huragana. Maja nowego sponsora, zarobki przyzwoite 3000 brutto, jest bogaty socjal i wyjazdy integracyjne.
@W kwestii open bety dla wszystkich to dobry pomysl. Mythic nie ma czego sie wstydzic i imo byloby to dobre posuniecie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 12:03 
 
Genio94 napisał(a):
Czytalismy sporo o warhammerze, gralismy od dawan na betach, po kazdym wipe mielismy najwiekszy lvl jedni z pierwszych, potrafimy zdobyc najlepsze itemki, znamy gre i wiemy jak w niej ownowac.


Zaczyna mi sie jednak podobac idea rp serwerow.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 12:28 
 
Genio 94 ? Czyli 14 lat ? Polecam Czarny Legion Huragana. Ewentualnie uber gildie Fire.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 12:53 
 
Troche stare bo z 28:

Cytuj:
Today is a great day for European WAR fans. Not only have we unleashed our Standard Edition pre-order program, but also opened the gates to the Open Beta download. Head over to http://www.war-europe.com and see what we have in store for you.

Please note, the list of premium retail partners is not yet finalized. On top of the EA Store and Direct2Drive, we expect other retailers to join soon. These premium partners will not only provide the normal SE pre-order bonuses, but also grant Open Beta access.

We will also be giving out tens of thousands of Open Beta keys through WAR communities throughout Europe within the next week.


WAAAAAGH!!
-Magnus

_________________
English Community Manager, GOA
Love, Peace and WAAAAGH!!


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 13:26 
 
Genio94 napisał(a):
To moj pierwszy post na tym forum ale postanowilem zawitac do elity gier mmorpg by szukac nowej przygody.
Razem kolegami przestajemy grac w wow i chcemy zaczac grac w warhammer online.
W wow osiagnelismy chyba wszystko co sie dalo mielismy na farmie sunwell, mam 4 czesci tier6 tylko dlatego ze nie mialem szczescia wiecej zdobyc koledzy podobnie.
Szukamy z kolegami guildii ktora potrafila by w warhamerze grac profesjonalnie, szybko zdobyc endgame i byc jedna z najlepszych w grze.
Gramy duzo bo w wakacje nawet po 18 godzin, teraz jak jest szkola to troszke mniej ale te 12-14 godzin damy rade.
Mozemy rajdowac od 18 nawet do 24 bez afk, potrafimy farmic golda i matsy na swoje potrzeby by byc gotowym w 100% na rajd.
Mamy nadzieje ze tworzy sie jakas pro guildia, nie interesuje nas casulowe granie rpg tez nie intersuje, szukamy profesjonalej guildii z najlepszymi rajdliderami i guild masterem.
Czytalismy sporo o warhammerze, gralismy od dawan na betach, po kazdym wipe mielismy najwiekszy lvl jedni z pierwszych, potrafimy zdobyc najlepsze itemki, znamy gre i wiemy jak w niej ownowac.


omg dobrze, ze Twoi rodzice tego nie widza, bo byś dostał 'bana' na kompa i łancuchem by Cie przybili do biurka z książkami

no przynajmniej ja bym to zrobil na ich miejscu ;p

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 13:40 
 
Genio94 napisał(a):
To moj pierwszy post na tym forum ale postanowilem zawitac do elity gier mmorpg by szukac nowej przygody.
Razem kolegami przestajemy grac w wow i chcemy zaczac grac w warhammer online.
W wow osiagnelismy chyba wszystko co sie dalo mielismy na farmie sunwell, mam 4 czesci tier6 tylko dlatego ze nie mialem szczescia wiecej zdobyc koledzy podobnie.
Szukamy z kolegami guildii ktora potrafila by w warhamerze grac profesjonalnie, szybko zdobyc endgame i byc jedna z najlepszych w grze.
Gramy duzo bo w wakacje nawet po 18 godzin, teraz jak jest szkola to troszke mniej ale te 12-14 godzin damy rade.
Mozemy rajdowac od 18 nawet do 24 bez afk, potrafimy farmic golda i matsy na swoje potrzeby by byc gotowym w 100% na rajd.
Mamy nadzieje ze tworzy sie jakas pro guildia, nie interesuje nas casulowe granie rpg tez nie intersuje, szukamy profesjonalej guildii z najlepszymi rajdliderami i guild masterem.
Czytalismy sporo o warhammerze, gralismy od dawan na betach, po kazdym wipe mielismy najwiekszy lvl jedni z pierwszych, potrafimy zdobyc najlepsze itemki, znamy gre i wiemy jak w niej ownowac.


No to najlepiej ziom zalozcie sami gildie, sciagajcie bad madafakas podobnych do was i napierdalajcie pro i elo w endgame, ownujac z axa co sie napatoczy...
OMGOMG :lol: :lol: :wtf:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Ostatnio edytowano 3 wrz 2008, 13:42 przez Rzezio, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 13:41 
 
zywiec zmien sobie obrazek lepiej:) zanim ktos doniesie na ciebie;)


Posty: 42
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 13:55 
 
Re Genio:
Farmic to byle bot potrafi wez rzuc rankingiem pvp.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 14:24 
 
Viracept napisał(a):
Genio 94 ? Czyli 14 lat ? Polecam Czarny Legion Huragana. Ewentualnie uber gildie Fire.


W 94 roku pierwszy raz polaczylem sie przez internet, historyczna data :lol:
Ale bylem starszy niz Genio :]

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 15:13 
 
Od
ULTiMA.PL dostalem dziś powodzenia, ja już zarejestrowałem sie i czekam :)


Warhammer Online Beta!
Dziś wieczorem (kolo godziny 19:00) ruszają zapisy na betę Warhammera.
Będzie dostępnych 50 000 kont dla Europy, wiec kto pierwszy – ten lepszy J
Aby zdobyć klucz należy :
1. Zarejestrować się na stronie http://www.fileplay.net/keys/warhammer (liczy sie kolejność zgłoszeń, w pozostałych etapach nie trzeba się już spieszyć) aby otrzymać klucz.
2. Pobrać klienta do gry http://warhammerbeta.ea.com/uk (9 GB).
3. Zarejestrować konto na stronie http://www.war-europe.com podając uzyskany klucz do bety.
Beta startuje 7 września.
WAR IS COMING !!!!!


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 15:44 
 
zarejestrowalem sie na ten multiplay i co pozniej pisze mi dalej ze mam sie zarejestrowac jak tego klucza pobrac wie ktos ?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 15:49 
 
Zajebiście, że zamówiłem d2d specjalnie aby mieć ob. 16 zł jak psu w d.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 15:55 
 
V jaki masz problem z d2d? Wchodzisz na swoje konto, klikasz na linka i dostajesz klucz na maila.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.