mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:49 
 
ctty napisał(a):
Deshroom napisał(a):
to dziwne bo ja kupiłem na d2d polską kartą


Mi nie przeszlo ani szwajcarska (w sumie zrozumiale, bo to nie EU) ani polska. Z tego co czytalem, sporo ludzi ma ten problem, wiec pies ich tracal, nie chca moich pieniedzy to sobie EAstore zarobi.

BTW: Kolejne klucze rozdaja tez na: http://www.onlinewelten.com/content.php ... beta.index
czyli twierdzisz że szwajcaria to dla d2d "country jest restricted." ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:49 
 
Moze ta open beta robiona przez GOA to bedzie test strony www, rejestracji i sciagania patcha ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:50 
 
embe napisał(a):
Moze ta open beta robiona przez GOA to bedzie test strony www, rejestracji i sciagania patcha ? :)
a wszystko to już w październiku :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:50 
 
:lol: :lol: Az sie teraz boje przez Ciebie;P

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:50 
 
Jest poprawa u GOA. Mają obecnie prawdziwie polską mentalność. Wszystko na ostatnią chwilę.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:50 
 
Deshroom napisał(a):
czyli twierdzisz że szwajcaria to dla d2d "country jest restricted." ?



W opisie produktu maja ze ten produkt jest tylko dla UK i UE dostepny a Szwajcaria w unii nie jest wiec technicznie rzecz biorac - maja racje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:51 
 
Viracept napisał(a):
Jest poprawa u GOA. Mają obecnie prawdziwie polską mentalność. Wszystko na ostatnią chwilę.

V.
widziałeś jak wygląda warszawski stadion narodowy ?


_________________
psn

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:52 
 
Wiecie mam kumpla w gildii rodowitego anglika mieszkającego w Londynie i on tez ma komentarz na d2d uk "country restricted " :>

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:53 
 
Stadion Narodowy przecież ma być gotowy na treningi na tydzień przed meczem otwarcia także luz.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 13:56 
 
Viracept napisał(a):
Stadion Narodowy przecież ma być gotowy na treningi na tydzień przed meczem otwarcia także luz.

V.
wiesz, na dziś stadion dziesięciolecia wygląda jak laso / smietniko / pustynia


_________________
psn

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:11 
 
jezeli chodzi o karty i d2d to tez kiedys mialem problem - nie szla zadna - ale napisalem przez support i otrzymalem odpowiedz, że to normalne losowo blokują nowe transakcje żeby potwierdzić karty. Odblokowali i działa.

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:13 
 
Troche inny temat:

Napisane przez GOA dziś:

Cytuj:
The English servers will be available to anyone, including Spanish players. Unless you are a resident of the UK you will be paying your monthly subscription fees in Euro though.

UK residents paying less for the same service may seem unjust to other Europeans. However, things are not as clear-cut as they may seem. For instance, there is the competition; WoW has lower prices in the UK, too. Introducing WAR to the UK market at a substantially higher price than they're used to pay for an AAA MMO title could be very costly.

There are other aspects to take into account. Take difference in income. Here in Ireland for instance, the economy has been booming for some time. As a result, wages are high, as are costs of living. So for an average Irish consumer, a monthly €12.99 isn't all that much. This is in stark contrast to, say, our Estonian players. They pay the same monthly fees, but for them, €12.99 is worth more due to their lower wages and lower costs of living.

The reality of economic justice and equal treatment is that there is never a magic solution which is satisfying to everyone involved. One have to choose from which perspective to see and address each issue. So choosing one perspective (such as setting a flat-rate cost for all Europeans) create another injustice. Pricing is a puzzle to which no solution are possible, only compromises.


I hope this shed some light on this tricky subject.

-Magnus


mogli by nam obniżyć ceny a nie....


_________________
Obrazek

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:13 
 
Stadion i najblizsza okolica wyglada jak slumsy w Sajgonie. Ot taka mala Azja w sercu stolicy ;-)

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:15 
 
Mnie kiedys napisali (nie z d2d), ze adres ktory podalem ma inny kod pocztowy niz podany i nie moga zaakceptowac platnosci. I nici z tlumaczenia, ze przeciez wiem jaki mam adres i kod pocztowy, skoro tam mieszkam i przyjmuje poczte, nawet na stronie poczty jest napisane ze sie zgadza. Nie i juz :)

Taka dygresja.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:23 
 
A jak sprawdzając Country - restricted? Po IP zapewne (bo przecież można podać fałszyw adres). A od czego jest:

http://www.ninjacloak.com/

Działa, sprawdzałem, zakładałem konto dla LotRO na US. I po country - restricted :lol:


PS.
Linka do tej strony także dostałem od kogoś z forumowiczów, niestety nie pamiętam od kogo.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:26 
 
TobiAlex napisał(a):
A jak sprawdzając Country - restricted? Po IP zapewne (bo przecież można podać fałszyw adres). A od czego jest:

http://www.ninjacloak.com/

Działa, sprawdzałem, zakładałem konto dla LotRO na US. I po country - restricted :lol:


PS.
Linka do tej strony także dostałem od kogoś z forumowiczów, niestety nie pamiętam od kogo.


No wlasnie to nie jest takie proste w wypadku d2d ... probowalem tez z pracy, gdzie jestem widoczny dla swiata jako adres .co.uk (proxy stoi gdzies pod Londynem) i tez nie dalo rady ... :)

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:42 
 
U mnie bez problemu na d2d - karta Inteligo, nic nie było o restricted. Kasę ściągnęli


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:44 
 
m1sza napisał(a):
U mnie bez problemu na d2d - karta Inteligo, nic nie było o restricted. Kasę ściągnęli


Heh, z karta z Inteligo tez probowalem ... anyway, skoro jednak rozdali klucze publicznie - nie ma wielkiego problemu.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:58 
 
Jak chodzi o EA store to znajomy dzownil i oto co mi napisal:

Cytuj:
Właśnie dzwoniłem do EAstore w sprawie kluczy do open bety. W rozmowie z sympatycznym panem mówiącym łamaną polszczyzną :) uzyskałem informację, że w dniu jutrzejszym klucze zostaną wysłane do wszystkich preorderowców. Ma być to informacja pewna, ponieważ dziś dostał mail z takimi informacjami z siedziby EA :).


We shall see... ;)

A co do GOA fail, to dzieki bogu mam tez bete US :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 15:01 
 
Rzezio napisał(a):
A co do GOA fail, to dzieki bogu mam tez bete US :D :wink:
same, ale boje się lagów :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.