mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 10:58 
Cytuj  
PatentMC napisał(a):
Czy orientuje się ktoś czy klucze z EA przyjdą mailem czy pocztą???
Bo w zamówieniu mam status : wysłane czy coś.

A tak swoją drogą, to martwie się że będą problemy ze ściągnięciem tego patcha bo jak to bedzie 4 giga i udostepnia to późno to nie wiem co zrobie.
(Cnetrum Warszawy a jest tylko tpsa i to mam 512 omg)



Mam to samo, zamówienie wysłane i tyle. Klucze niby mailem mają przyjść.


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 11:34 
Cytuj  
Cytuj:
No tak, bo w Irlandii
1) France Telecom nie ma zadnej wlasnej infrastruktury
2) tak naprawde to nikt nie ma infrastruktury, to jest internetowe zadupie europy

A we Francji FT trzyma cala siec, ma wlasne serwerownie, i te de. Skoro GOA = FT, to jaki bylby sens placenia komus innemu za to co moga zalatwic wlasnym kosztem? :)

Minus tego jest taki, ze jednak nie mieszkam blisko serwerowni, najwyzej moge wklepac komus z customer supportu jak mnie zdenerwuja :P


Jak chodzi o infrastrukture to fakt, cienko tu u nas. Co do transakcji pienieznych to GOA=/=FT bo to jednak spolka corka. Wszystko mialo byc transakcja wewnatrz korporacji FT miedzy spolkami corkami (bo moja firma tez pod dumnym szyldem Orange Business Services w FT siedzi ;) ). Servery we Francji tez na takiej zasadzie podejrzewam, bo sa wlasnoscia FT wlasnie(lub jeszcze innej wydzielonej spolki), a nie GOA.
Wybrali rozsadnie, bo po co budowac wlasne jak mozna dzierzawic po kosztach ;)

Ja codziennie przejezdzam obok budynku GOA wiec moge im cos podrzucic jak spierdola. Ewentualnie kolega sie tym zajmie, bo chyba aplikowal na GMa, po tym jak Blizz sie zwinal do Cork ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 11:44 
Cytuj  
Ja aplikowalem kiedys na CS supervisora, tak na rybke.
Na GMa nie mam doswiadczenia ;)

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 20:17 
Cytuj  
w PL pudełka z grą zaczną być rozsyłane już 12 września więc wszystko powinno być gotowe przed premierą, dotyczy to również wersji CE


_________________
http://www.gry-online.pl


Posty: 17
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 21:10 
Cytuj  
Soulcatcher ---> skad masz takie informacje?


_________________
Obrazek

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 21:15 
Cytuj  
Przypuszczam, że kolega Soul ma pewne źródło informacji ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 06:41 
Cytuj  
Jak sie pracuje w branzy gier to sie wie :)

Dzieki za info Soul :)

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 07:19 
Cytuj  
żadna tajemnica, zadzwoniłem do człowieka w EA Polska który za to odpowiada i takiej informacji udzielił. Może się oczywiście mylić, ale na ogół mówi dokładnie tak jak jest, bo to informacja dla sklepów. Czyli 15, 16 i 17 września to dni gdy będzie już można kupić i odebrać preorder.

Ale nie zabijcie mnie jak się okaże że nie ma bo to nie moja wina, sam się martwię że skończy mi sie head start i nie będę miał pudełka aby wpisać kod do pełnej wersji gry.


_________________
http://www.gry-online.pl

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:02 
Cytuj  
EA mowie EA nie zrobi :D ja jeszcze nie dostałem klucza ani potwierdzenia zakupu i mam głęboko w dupie ich tłumaczenie :evil:

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:03 
Cytuj  
Taurusik napisał(a):
EA mowie EA nie zrobi :D ja jeszcze nie dostałem klucza ani potwierdzenia zakupu i mam głęboko w dupie ich tłumaczenie :evil:


Same, dostałem tylko pseudo potwierdzenie zakupu.


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:52 
Cytuj  
Dzwoniłem do EA i powiedzieli mi ze są w trakcje przeprowadzki i maj lekkie zamieszanie. JA nie dostałem potwierdzenia a zamówiłem 29.08 trochę lipa :( Pieniądze nie zostały pobrane wiec nie mogę anulować zamówienia gdyż nie dostali pieniędzy wiec trzeba czekać aż wpłyną pieniądze niezły wałek :evil: Marketing EA nie przewidział anulowania zamówienia nawet nie ma takiej opcji na stronie jak złapią frajera to już będą cie trzymać i zwodzić aby dostać twoja kasę. Mam jeszcze się kontaktować z panem który był dość miły ale uprzedziłem ze chce kontaktu z osoba odpowiadająca za ten bałagan znając życie to będę gadał tylko z nim :( Zapewniał ze dostane klucz bo bety ale chyba w to nie wierze jak nie dostali kasy to z jakiej racji. Pan na tyle był chyba tez zdenerwowany ze sam nie może się skontaktować z gostkiem z marketingu od kilku godzin. To tylko w Polsce tak możne być :har:
Jeżeli sprawa się nie wyjaśni to chyba się skontaktuje z kimś z praw konsumenta i zobaczę co mi powie ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:57 
Cytuj  
a nie mówiłem że EA Store twój wróg, mówiłem też że tam jest tylko jeden pan :lol:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:03 
Cytuj  
Dozorca w siedzibie EA dostal fuche i dorabia jak ma czas, a wy tu marudzicie na nich :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:11 
Cytuj  
Nie zalamujcie, wyslalem do nich maila - na razie dzwonic nie bede, ale i tak nic juz tam wiecej nie kupie... moze chociaz w koncu jakies potwierdzenie zakupu wysla.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:20 
Cytuj  
nie no mam lola zamówiłem who w eastore do wczoraj na koncie w inteligo miałem zablokowane 139 zl na rzecz who i w statusie "Obejrzyj historię ostatnich zamówień oraz szczegóły zakupu " miałem info o who a dziś znikła blokada na 139 zl i nie pobrali kasy z konta a na stronie w szczegółach zakupu tez znikło info no mam mega lola
a i btw potwierdzenie dostałem

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚCI

Identyfikator zamówienia:
Data zamówienia: Aug 29, 2008 3:57:11 AM
PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA

SKU produktu:
Nazwa produktu: Warhammer® Online: Age of Reckoning™ (Pre-Ordered)
pre-ordered release date: Sat Sep 06 17:00:00 CDT 2008



Suma: 139,00 zł

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:31 
Cytuj  
nieźle... ja tam złożyłem zamówienie 25 sierpnia i jeszcze nie dostałem potwierdzenia :har:

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:36 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
nie no mam lola zamówiłem who w eastore do wczoraj na koncie w inteligo miałem zablokowane 139 zl na rzecz who i w statusie "Obejrzyj historię ostatnich zamówień oraz szczegóły zakupu " miałem info o who a dziś znikła blokada na 139 zl i nie pobrali kasy z konta a na stronie w szczegółach zakupu tez znikło info no mam mega lola
a i btw potwierdzenie dostałem

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚCI

Identyfikator zamówienia:
Data zamówienia: Aug 29, 2008 3:57:11 AM
PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA

SKU produktu:
Nazwa produktu: Warhammer® Online: Age of Reckoning™ (Pre-Ordered)
pre-ordered release date: Sat Sep 06 17:00:00 CDT 2008



Suma: 139,00 zł


Blokada kasy zależy od banku. Ja mam konto w mBanku, tam blokada trwa 2 tygodnie. Jeżeli w tym czasie kasa nie zostanie "pobrana" to blokada znika i kasa wraca.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:39 
Cytuj  
W EA linia cały czas zajęta chyba ludziom cierpliwość się skończyła...

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:44 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
rafgate napisał(a):
nie no mam lola zamówiłem who w eastore do wczoraj na koncie w inteligo miałem zablokowane 139 zl na rzecz who i w statusie "Obejrzyj historię ostatnich zamówień oraz szczegóły zakupu " miałem info o who a dziś znikła blokada na 139 zl i nie pobrali kasy z konta a na stronie w szczegółach zakupu tez znikło info no mam mega lola
a i btw potwierdzenie dostałem

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚCI

Identyfikator zamówienia:
Data zamówienia: Aug 29, 2008 3:57:11 AM
PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA

SKU produktu:
Nazwa produktu: Warhammer® Online: Age of Reckoning™ (Pre-Ordered)
pre-ordered release date: Sat Sep 06 17:00:00 CDT 2008



Suma: 139,00 zł


Blokada kasy zależy od banku. Ja mam konto w mBanku, tam blokada trwa 2 tygodnie. Jeżeli w tym czasie kasa nie zostanie "pobrana" to blokada znika i kasa wraca.


tak tak ale czemu znikło z histori zamówień ?

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 12:39 
Cytuj  
Proponuje aby wszyscy którzy nie dostali potwierdzane a co za tym idzie możliwość nie dostania klucza do open bety i duże zapytanie czy wystartujemy 2 dni wcześniej i czy wogole dostaniemy klucz do ostatecznej wersji zadali dziś anulowania zamówienia może na duża liczbę wkurwionych osób coś zrobią.
Jak nie to ja pojadę do tych klapsów i zrobię im taki WAR tam ze zapamiętają to już zaczyna być mało śmieszne. :evil:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.