mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 12:46 
Cytuj  
w jaki sposób można tam anulować zakup, karty mi nie obciążyli, potwierdzenia nie dostałem, mija już 12 dni od złożenia przeze mnie zamówienia... po prostu kpina jakaś...

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 13:10 
Cytuj  
Już to przerabiałem nie możesz anulować jeśli będą mieli kasę z twojego konta to wtedy można anulować a takto wszystko jest w próżni dziś mam zadzwonić i się dowiedzieć bo zrobiłem awanturę i kazali zadzwonić.
dla mnie to zwykle oszustwo i jeśli dziś nie anulują lub nie będzie wpłaty na ich konto robię zadymę oni nagrywają ja tez do jasnej cholery chyba mamy jakieś prawa konsumenta czytałem dokładnie regulamin i anulowanie. Ja chce anulować a oni nie może pan

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 13:14 
Cytuj  
Taurusik napisał(a):
Ja chce anulować a oni nie może pan


Troche to dziwne.
Na stronie EA store jest opsiana procedura anulowania zamowienia:

"Jak mogę anulować zamówienie?

Jeśli patność odbywała sie za pomocą karty kredytowej i chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z Centrum Pomocy http://eapo.custhelp.com/cgi-bin/eapo.c ... r/home.php

Pamiętaj, aby załączyć numer swojego zamówienia. W niektórych przypadkach nie będziemy w stanie anulować zamówienia, gdy są one przetwarzane natychmiast po zrealizowaniu."


_________________



***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 13:17 
Cytuj  
Do takich zakupów najlepiej używać karty z mBanku i mieć ją cały czas rozładowaną. :wtf:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 13:20 
Cytuj  
Huragan przeczytaj
Dzwoniłem do EA i powiedzieli mi ze są w trakcje przeprowadzki i maj lekkie zamieszanie. JA nie dostałem potwierdzenia a zamówiłem 29.08 trochę lipa Pieniądze nie zostały pobrane wiec nie mogę anulować zamówienia gdyż nie dostali pieniędzy wiec trzeba czekać aż wpłyną pieniądze niezły wałek Marketing EA nie przewidział anulowania zamówienia nawet nie ma takiej opcji na stronie jak złapią frajera to już będą cie trzymać i zwodzić aby dostać twoja kasę. Mam jeszcze się kontaktować z panem który był dość miły ale uprzedziłem ze chce kontaktu z osoba odpowiadająca za ten bałagan znając życie to będę gadał tylko z nim Zapewniał ze dostane klucz bo bety ale chyba w to nie wierze jak nie dostali kasy to z jakiej racji. Pan na tyle był chyba tez zdenerwowany ze sam nie może się skontaktować z gostkiem z marketingu od kilku godzin. To tylko w Polsce tak możne być
Jeżeli sprawa się nie wyjaśni to chyba się skontaktuje z kimś z praw konsumenta i zobaczę co mi powie ?

Oni nie dostali kasy wiec nie można anulować.
Plecenie karta odbywa się natychmiastowo widać na koncie ze jest obciążona wiec EA nie pobiera kasy co za tym idzie nie możesz anulować i jesteś w prozni.


Ostatnio edytowano 5 wrz 2008, 13:24 przez Taurusik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 13:24 
Cytuj  
Taurusik napisał(a):
Jeżeli sprawa się nie wyjaśni to chyba się skontaktuje z kimś z praw konsumenta i zobaczę co mi powie ?
o co pytasz ?

płacenie nie odbywa się natychmiastowo - blokowanie kasy na koncie tak ale to nie ea blokuje


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 13:26 
Cytuj  
Jezeli nie pobrali ci z konta jeszcze kasy, to zadzwon do swojego banku i anuluj ta transakcje w swoim banku oraz najlepiej popros o blokade wysylania twoich pieniedzy do firmy EA STORE :) I po klopocie.
Nie wiem w jakim banku masz konto, ale np. w Inteligo przy platnosciach karta VISA przez internet mozna tak robic. Anulowanie transakcji to tzw. chargeback


_________________



*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 13:30 
Cytuj  
jeśli kupuje produkt nie otrzymuje potwierdzenia zakupu i konto jest nie obciążone a widnieje jako zakupiony to mogę anulować wydaje się to logiczne w cywilizowanym świecie. Według EA nie mogę anulować bo oni nie maja mojej kasy. Jakiś absurd. To tak trudno anulować gadam z nimi przez telefon a oni twierdza ze marketing nie wziol opcji anulowania w taki sytuacji

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 13:31 
Cytuj  
Chyba najlepsze rozwiązanie anulować w banku.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 13:55 
Cytuj  
oni chyba maja serwis w Czechach albo na Słowacji bo ludzie gadają tam z takim dziwnym akcentem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 14:01 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
oni chyba maja serwis w Czechach albo na Słowacji bo ludzie gadają tam z takim dziwnym akcentem...

Ty to moze byc slask x)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 15:34 
Cytuj  
Zadzwoniłem do EA tak jak kazali. Jeśli ktoś nie dostał potwierdzenia to proponuje zadzwonić do nich Ode mnie wzięli dane i gostek sam ma przekazać aby wysłali potwierdzenie. Klucze będą rozsyłane ale na innej zasadzie z tego co zrozumiałem to dostanie każdy kto ma potwierdzenie w historii zakupu. Problemy z nieobraniem kasy sprawdza je ponoć osoba i dlatego taki problem :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 15:37 
Cytuj  
Taurusik napisał(a):
Ode mnie wzięli dane i gostek sam ma przekazać aby wysłali potwierdzenie.


Czyli tlumaczac na nasze: plyn gostek, weekend idzie a ty zawracasz nam dupe :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 18:49 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
nie no mam lola zamówiłem who w eastore do wczoraj na koncie w inteligo miałem zablokowane 139 zl na rzecz who i w statusie "Obejrzyj historię ostatnich zamówień oraz szczegóły zakupu " miałem info o who a dziś znikła blokada na 139 zl i nie pobrali kasy z konta a na stronie w szczegółach zakupu tez znikło info no mam mega lola
a i btw potwierdzenie dostałem

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚCI

Identyfikator zamówienia:
Data zamówienia: Aug 29, 2008 3:57:11 AM
PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA

SKU produktu:
Nazwa produktu: Warhammer® Online: Age of Reckoning™ (Pre-Ordered)
pre-ordered release date: Sat Sep 06 17:00:00 CDT 2008



Suma: 139,00 zł



Mam podobnie z ta roznica, ze mi info w "szczegolach" nie zniknelo, aczkolwiek zablokowane kasa wrocila z powrotem na konto. I teraz sie zastanawiam (moze ktos sie zna i bedzie mogl odpowiedziec na to pytanie). Skoro te zablokowane fundusze zniknely to czy oni beda w stanie pobrac pieniadze (mam na mysli EA), czy moge juz ich zlac i zapomniec o calej sprawie zamawiajac WAR'a gdzie indziej bez obawy ze zaplace dwa razy? :-?

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 19:03 
Cytuj  
Zwracam honor EA store, dziś przesłali klucz :)


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 19:07 
Cytuj  
Jak dla mnie EA jest imba ... Kod przyslali, pieniedzy nie wzieli ... :]


Ostatnio edytowano 5 wrz 2008, 19:08 przez bastard, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 19:08 
Cytuj  
Ja tam zapłaciłem od razu Paypalem, ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony, bo zakładałem klapę z ich strony.


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 21:32 
Cytuj  
Żaden Honor Ja nie dostałem :( Czy ktoś jeszcze nie dostał a zamawiał w Zje..... EA

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 21:51 
Cytuj  
ja dostałem info ze weryfikują moje zamówienie...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 21:51 
Cytuj  
Przykro mi to mówić, ale tylko osoby mające nadmiar gotówki/nieszczególnie rozgarnięte zamawiały w EA store gdzie maja najdroższego WARa w świecie tak więc wątpię abyś otrzymał jakąś zadowalającą odpowiedź :]

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.