mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 21:22 
Cytuj  
A ja sie zastanawiam czy nie lepszym sposobem byloby nieco tych piratow zubozyc, bo w tej chwili to jak hrabiowie zyja :smile:

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 21:50 
Cytuj  
bardziej sie bogaca ci co na nich chodza... no ale sa coraz to lepsi ci "ciency" piraci :razz:
Xanth a z tym przejsicem do magnicji przez smoczka swietna mysl .. ale pewnie i tak przejda raz .. a potem "Ktos: ejj masz runda do magnicji?? ktos2: No oczywiscie.." o!.
PozzZzzd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 02:26 
Cytuj  
ehhh .. cos mi sie zdaje ze piraci zostali poraz drugi podrasowani.
jak dodac do tego respawny magow, smoczka, to occlo przestalo chyba byc bezpiecznym 'terenem lowieckim' :sad:
jesli o to chodzilo to sie chyba udalo :wink:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 02:40 
Cytuj  
W zasadzie to Occlo nigdy nie bylo "bezpiecznym terenem lowieckim". A same ulice sa raczej bezpieczne... o ile ktos3 smoka nie przytarmosi :grin:


Posty: 18
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 08:25 
Cytuj  
A ja sie teraz zastanawiam gdzie polowac chyba tylko w Delucji za Healerem na te 5 swinek. Zawod krawca robi sie coraz bardziej bez sensu nie ma skor niema nauki, malo kto chce zbierac skory bo sa za ciezkie i nie mozna ich pociac na mniejsze kawalki itd itp ale ja jestem ubperdliwa baba najwyzej zmienie zawod albo server


Posty: 19
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 10:49 
Cytuj  
Popieram pomysl "podrasowania" piratow ! Ale poszedlem sobie zbirac ziolka a tu nagle pirat, to ja w nogi a on za mna... 3 ciosy i do healera musialem gonic. Czy 3 cisy zajmujace ponad 35hp to nie za duzo ? gdzie teraz spokojnie zyjacy alchemik/zielarz/krawiec bedzie szukal skor i skladnikow ?A co do tego pzrejscia kolo smoka to hmmm... dobry pomysl...nawet... Trudno bedzie sie dostac do Magincji ale warto :smile: Mam jeszcze jedno pytanko : czy w Magincji bedzie mozna zbierac ziola ?
PS.Czy nie mozna by tych piratow odciagnac troszke dalej ? Tam gdzie kiedys byli ? Tam bylo chyba lepiej...

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 10:53 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-17 15:00, Xanth napisał:
Bez obaw, Occlo jest wyspa z gniazdem smoczym. A ostatnio smok sie rozmnozyl i ma jedno mlode...


Hehe chyba inwitro :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 14:43 
Cytuj  
Przeciez ogolnie wiadomo iz smoki rozmnazaja sie przez paczkowanie :lol:


_________________
Parapetem jestem acha... lalala :)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 15:08 
Cytuj  
znaczy smoka pakuje sie w paczke i tak sie rozmnaza?


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 15:30 
Cytuj  
hmm niebylbym pewiwn czy to smoki rozmnazaja sie przez pączkowanie...
"Niektorzy uwazaja, ze w kapuscie znajduje sie male krasnoludy. To oczywista bzdura. W kamuscia znajdyje sie male elfy, male krasnoludy znajdowane sa w podziemnych dolkach, ludzi przynosza bociany, hobbity rozmanazaja sie przez pączkowanie, a paladyni przez puszkowanie"
(Kraina Goblinow 2002r. wyjatek z "Podręcznego slowniczka przecietnego poszukiwacza przygod w przecietnej grze fabularnej") no chyba ze te smoki to przez pAczkowanie... :grin: :grin: :grin:


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 16:08 
Cytuj  
teraz chyba czas na moje zdanie co do smokow i innych
otoz tak smoki sa zbyt wolne sam lucznik o ile niema laga i ma czerwonych mikstur pelno moze sie znim ganiac i go ubic w walce 1 na 1 na otawrtym terenie... a teraz o innych :grin:
Enty jak na drzewce napieraja ostro sa tak szybkie ze konno tylko da sie uciec hmmmm ciekawe :grin:
jak by tak zamienic predkosc smoka z drzewcem bylo juz spox bo wsyzscy sie chwala ze sami smoka rozwalaja jak jest tak naparwde mieki jak na odleglosc go sie rabie :grin: albo sytemem shoot & run + heling :grin:
mozliwe ze to juz sie zmienilo bo dawno niewalczylem ze smokiem :razz:


Posty: 2
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 18:04 
Cytuj  
Nie wiem czy Panowie zauwazyliscie ale przyjemnosc machania szabelką zostaje powoli rezerwowana dla graczy zwiekszym doświadczeniam bojowym,a wszystkim "mlodym" pozostaje jedynie dobijanie szczurów w porcie lub ubijanie ptaszkow i nie jest to prosba o ulatwienie bo nie o to mi chodzi, ale chce zwrocic uwage na pojawiające sie dysroporcje, bo Wy macie fajną zabawe a wszyscy nb zostaną skazani na lowienie rybek bo chyba tylko to w occlo pozostanie w miare bezpieczne.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 19:55 
Cytuj  
ciesz sie ze nie byles na DM za czasow gdy bylem GMem..
zobaczylbys co to jest niebezpieczenstwo..
pamieta ktos biegajace i czarujace reapery i corpsery? :razz:


_________________
--
Jestem tylko nikim...


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 21:47 
Cytuj  
taaa dixos ma racje... z tym ze z tego co zauwazylem to nawet tych graczy co moga sobie powojowac zostanie niewielu bo wiekszosc odchodzi... czy ktos dąży do wywołania jekiejś autodestrukcji sharda???
bo co będzie jak większość graczy albo odejdzie z powodów nie związanych ze światem ultimy tylko z powodu kontaktów z innymi ludźmi związanymi z shardem, a reszta nie będzie w stanie utrzymać się przy życiu na tyle długo aby chociaż przenieść zarobione pieniądze przez miasto do banku bo na ulicy rozwali ich jakieś COŚ?


Posty: 18
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 21:56 
Cytuj  
Ja rozumiem ze ma byc trudno ale bez przesady
Jak mozna byc zwyklym rzemieslnikiem kiedy nie mozna pracowac. Wiem ze zaraz ktos sie odezwie ze moge wynajac wojownikow itd ale kogo kogo mam wynajac jak juz prawie nikogo nie ma albo wola sami stac i czekac na piratow niz chodzic ze mna po lesie zbierac jakies glupie skory. Robi sie jak dla mnie corazwieksza paranoia. No chyba ze poprostu to bawi GM tak bardzo ze nie moga sie powstrzymac ale coz to ich piaskownica.


Posty: 2
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 22:05 
Cytuj  
Panie Gadget ja nie mam nic przeciwko temu zeby bylo trudno, niech sobie bedzie, ale niech kazdy bedzie mogl znalezc cos dla siebie, w koncu chodzi o dobra zabawe.
a tak na marginesie to dobrym pomyslem jest zubozenie i oslabienie piratow przy miescie, a dalej od miasta... niech sie dzieje wola nieba :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: DiXos dnia 2002-05-19 01:04 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2002, 02:52 
Cytuj  
Eeee, przeciez jest dla kazdego cos dobrego. Dla slabych cmentarze i arena, dla silniejszych pustynia i zwierzaki, dla mocnych Occlo :wink: Nie wspomne o tunelu na wyspy i o samych wyspach. Nie powiem tez o trzech poziomach do Wind z narastajaca trudnoscia. Czy dla was ZS to tylko okolice Delucji i Occlo?? Halo, w tym swiecie jest wiele miejsc, ktorych na oczy nie widzieliscie. Moze wreszcie czas sie rozejrzec, ruszyc dupe na wycieczke?

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2002, 02:58 
Cytuj  
Panie Elan, ty sie nie martw. Wlasnie duzo graczy naplywa tylko dlatego, ze tu jest trudno. A odchodza ci, co sobie nie umieja poradzic. Widzisz, ludziom sie podoba, jak czuja wyzwanie, jak nie dostaja niczego na tacy, tylko ciezkim wysilkiem musza na to zapracowac. Zalozenia byly wlasnie takie a nie inne. Wyzwanie i przygoda, a nie pierdzenie w stolek szyjac nastepna tone nikomu nieprzydatnych ciuchow. I tego wlasnie chce wiekszosc. Po to tu przychodza. Nie potrzebujemy setek marnych graczy. Wystarczy kilkudziesieciu dobrych, ktorzy wiedza czego chca.

X.

_________________
Musze to umrzec, wszystko inne moge...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2002-05-19 04:00 ]</font>

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2002, 03:22 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-18 20:55, Gadget napisał:
ciesz sie ze nie byles na DM za czasow gdy bylem GMem..
zobaczylbys co to jest niebezpieczenstwo..
pamieta ktos biegajace i czarujace reapery i corpsery? :razz:



Ja pamietam takie z DZ... to bylo zdziwienie jak mnie dopadly za pierwszym razem :grin:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 21:01 
Cytuj  
Xanth, chcialem na wasz server sie zarejestrowac bo czytam tutaj ze jest taka zabawa ze szok i podobno u was trudno a wy nie chcecie przejmowac nowicujszy ? jeszcze nie gralem w uo nigdy nie widzialem na oczy ale podobno super chcialbym se pograc na darmowych shardzie a wy mnie nie chcecie przyjac :sad: plzz przyjmijcie mnie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.