mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:31 
 
Nie no to open beta gdzie wszystko powinno juz byc dopiete na ostatni guzik bo po to ja robia min zeby zachecic do kupna gry ludzi. Ale faktycznie dla mnie wieksza niespodzianka byloby jakby nie bylo zadnych problemow:P
Generalnie to nic nowego jesli chodzi o mmorpgi nie ma sie co podniecac. Goa nie jest w stanie zapewnic tego samego poziomu co tworca gry Mythic i w porownaniu do blizzarda mythic to fail i amatorzy. Jak nie potrafia wydac gry naraz w us i eu to po cholere to robia

Bodziu to tworzenie kont i logowanie to cos co nie wymaga sprawdzenia i przetestowania na pelnym obciazeniu/=?


Ostatnio edytowano 8 wrz 2008, 09:34 przez Vercin, łącznie edytowano 5 razy
**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:32 
 
qdlaczek ===> Nie gimnazjalisto nie rozumiem. Dla mnie to nie ma znaczenia, to jest beta i po to ona jest ze cos sie ma prawo wypierdolic. I ma pelno prawo sie wypierdolic teraz i wole zeby sie tak stalo w tej chwili a nie w dniu premiery. GOA tez moze sobie testowac - proste jak dupczenie.
I wali mnie to, ze banda gimdebili placze ze nie moze grac, czy to w jewropie czy w szuflandii - prawda jest taka, ze beta to beta - dziala to super - nie dziala - to trudno taka juz jej uroda.
A to, ze chcesz pograc za darmo to inna sprawa.

koobon ===> no nie dali rady wiec sie wyjebalo i co z tego? Teraz zidentyfikuja problem, znajda rozwiazanie, wdroza i bedzie dzialac. Na tym polega tesotwanie - i tak, testujesz rowniez dzialanie strony internetowej - bo jest to integralna czesc gry, bez ktorej jak widac, nie da sie grac.
Nie byli gotowi - zdarza sie, moze rowniez dlatego ze 3/4 osob ktore dostaly kody do closed bety sie nigdy nie zalogowalo?

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:33 
 
bardzo proszę o info czy działają pozostałe serwery, czy wciąż tylko ten FR

nie chcę się wylogowywać żeby sprawdzić :)


_________________
. . .

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:34 
 
Cytuj:
Change Log
03:30 CET
Updated "General Update"
Added "Letter from GOA's CEO"
Removed "Personal note"

00:45
Split "Account registration and key authentication unavailable"
Updated "Account registration"
Updated "Key Authentication"

00:30 CET
Added "Retailer updates"
Updated "Account registration and key authentication unavailable"
Updated "Key has expired"
Updated "Patching"
Added "General update"

20:55 CET
Added "Why not simply add more servers?".
Edited "Server Caps"
Added "Personal note"



Server Status
Open Beta Server status: Online
Patcher: Online
Website: Online
Account registration: Offline
Open Beta key authentication: Offline



General update
From our news:
We have encountered serious problems with the authentication system since this morning, while the stability of the game servers, the speed of the patcher and the performance of the downloader have all been satisfactory. This issue, combined with an exceptional amount of traffic and a fault which was not identified during the extensive tests we ran on our platform has unfortunately limited the access to our servers to only a few of you along with our closed beta testers who had already been a part of the closed beta.

During the day, we have reconfigured authentication and database servers several times, both of which suffered under the huge number of simultaneous connections. The investigations and corrections we have done so far were essentially targeting the parts of the system which didn’t require a complete stop of the writing process in the database. This means we preferred to keep the database turned on during the day to let it work on the huge number of accounts that were in the process of being handled. This operation will continue through the night and when complete, we will shut down the database and reconfigure it.

If the operation works as anticipated, we can once again give you access to the account page and let you register your code for the open beta. We expect the whole maintenance to be finished late Monday morning.

Naturally, we will keep you informed of the development of this maintenance and we expect to give you an update mid-morning.

We thank you for your understanding at this very impatient time and we sincerely apologize for the situation.

-The GOA team



Letter from GOA's CEO

Dear all,

I rarely address players directly, but I wanted to write you as too few of you have been able to access the open beta today.

As my team explained in the previous post, although we have opened the servers and corrected numerous issues during the last 24 hours but we have not yet solved the issue of saturated Open Beta key activations that we’re currently experiencing. I am sincerely sorry for this, and I understand all the frustration the situation has spawned.

Today was a dark day. We expected a massive influx of players, but reality was even harsher.

I personally commit that we will communicate to you as clearly as possible on the resolution of these current issues. My goal is to give Warhammer Online the success it deserves. Be ensured that all GOA teams, with Mythic’s support, are working hard to bring you the best possible game experience.

Best regards,
Ghislaine Le Rhun
GOA CEO


Server caps
Previous closed beta testers are being let in. We are successively allowing more and more players join. The current population cap is 500 players per realm (so 1000 max players online per server) with an additional 1500 players in queue. We will raise both the online and queue caps by roughly 25% every few hours. This is a delicate process, vital in keeping the servers and starting zones in good shape. Reports from QA reveal that our Open Beta servers have indeed performed very well since they were brought online, as those of you who can currently play can surely attest to.


Why not simply add more servers?
The amount of servers are balanced after the needs of the total community. That is, one want the appropriate amount of servers to host a stable population of players. If we were to create enough players to host every single open beta tester right now, these servers would have a healthy population for a few hours. After a couple of days though, it would become apparent that there were simply too many servers and that players were too thinly spread to allow for a meaningful RvR experience.

The situation is similar with the server caps. Players must be let wave by wave, because the starting zones simply can't handle too many players. This is true both on a technical level and on a game-play level.

We know exactly how many Open Beta keys are available and we have tons of data on how large a portion of our player-base is expected to be online at a given time of the week. Naturally, when launching the Open Beta, an exceptionally large part of the total number of players will be trying to play, but were we to adjust the number of servers to that one exceptional event, we would as said stand there with half-empty servers in a couple of days.


Retailer updates
The EA Store have had problems distributing the Open Beta keys. Status: investigating.


Key Authentication
Keys are slowly beginning to be available. 414 errors are bound to occur, still, but the service is running and we are processing authentications as fast we can.

Account registration
Registration servers have been taken offline for maintenance. This means that it is currently not possible to create new accounts. We don't expect account registration to be available tonight.


Key has expired
Open Beta key authentication error: Key has expired. This is caused by a communication problem with our databases. We are working on a solution. This error does not mean that your key is invalid.

Status: we had a possible solution to this on the way, but alas, it failed. We don't expect the key authentication to be online tonight.


Patching
We were experiencing problems with the patcher earlier today. As our technicians performed maintenance and optimization, many lost the connection with the patcher and had to restart. To the best of our knowledge, the patcher is now working.


Who needs a new account?
Anyone who is already in possession of a valid account through http://www.war-europe.com does not need to create a new account.

-Magnus


Cytuj:
On a positive note, servers are slowly filling up and are remaining stable ever since launched around 5pm this afternoon. Problems with our registration servers and key authentication remain. However, key authentication is now somewhat possible. That is, some players are going through, but far from all. Key here is to either remain vigilant or sleep on it and return in the morning.
GOA seniors and Mythic staff are currently meeting in Paris. We are keenly expecting an update on the outcome of this meeting.
GOA are on all levels very much aware that much frustration has been fed through our actions. We in the community management team take our share of the burden for this one, and can only offer our sincere apologies to the many customers who were hoping to play the game today but have been unable to do so.

There is an ocean of questions out there deserving to be answered. I will be working all day tomorrow, backed up by GOA’s uber tank IainC. Together, we will do our outmost to answer your questions and keep you updated to a degree far outweighing what I’ve done today.


:khorne:


War is coming!


-Magnus


_________________
Obrazek

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:35 
 
Ja mam troche inne zdanie co do BETY,

To miala byc BETA gry nie BETA systemu rejestracji kont i kluczy.
Niektorzy zaplacili za dostep do tej bety.
Cale community brzeczalo zeby otworzyli mozliwosc dodawania kluczy wczesniej, pisali ze nie ma bata zeby nie dzialalo.

Nie bylo problemu na US.

To ich nie pierwsza wpadka , znaczy nie ucza sie na bledach


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:35 
 
To nowe jakies?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:41 
 
Taliesin napisał(a):
Ja mam troche inne zdanie co do BETY,

To miala byc BETA gry nie BETA systemu rejestracji kont i kluczy.
Niektorzy zaplacili za dostep do tej bety.
Cale community brzeczalo zeby otworzyli mozliwosc dodawania kluczy wczesniej, pisali ze nie ma bata zeby nie dzialalo.

Nie bylo problemu na US.

To ich nie pierwsza wpadka , znaczy nie ucza sie na bledach

To ja mam z bety tej bardzo pozytywne wrazenia . Odpalilem klienta ktorego mam od dawna sciagnal mi sie patch i pobieglaem sobie chwile. Zadnych problemow nie bylo:D
Naprawde za duzo tu gimnazjalistow ktorzy podniecaja sie niezdrowo tak jakby granie kilka dni w bete mialo jakikolwiek sens zwlaszcza jesli ma sie juz kupiona gre:O wiec i tak pogra sie ten "darmowy" miesiac.
Moze jakos zrekompensuja te problemy dodadza np kilka darmowych dni tak jak to robil blizzard jak z czym dawali plame.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:41 
 
Mugrim sadzac po cytatach najwyrazniej wyznaje zasade ze 10 tys dzieci neo nie moze sie mylic ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:42 
 
Każdy wiedział co się będzie działo ale panowie z GOA sądzili inaczej. Szkoda, że takim postępowaniem dołączają do grupy firm, które w przeszłości popełniły identyczny błąd. Oby zreflektowali się w porę.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:46 
 
Sporawa jest prosta: GOA obiecala, ze wszystko bedzie dzialac. Nie dziala. Jest prawo do narzekania.

Nie byl to pionierowy launch MMO, nie bylo to ich pierwsze MMO. Wiedzieli czego sie spodziewac, a mimo to zostawili rejestracje kont i kluczy na dzien startu Open Bety. Od ponad 2 tygodni dostawali w kolko ostrzezenia od community, ktore nie jeden launch MMO przezylo, ze takich rzeczy nie zostawia sie na ostatnia chwile. Twierdzili, ze wszyscy sie myla, wiec w momencie gdy nawet CEO GOA przeprasza, tylko slepy bedzie ich bronil.

Fail na calej lini i nic nie tlumaczy takiej niekompetencji. Nie ma co wyciagac argumentow z dupy: bo to Beta.
Braku planowania i przewidywania na poziomie podstawowki nic nie tlumaczy.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Ostatnio edytowano 8 wrz 2008, 09:48 przez Rzezio, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 42
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:47 
 
Beta beta...
Ale ze strony GOA zero pomyslunku / przewidywania nie sprawdzili sie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:51 
 
A ja mam takie pytanie.
Dopiero wstalem i ledwo zyje(gralem do 6 prawie :lol: ) i widze, ze stoi teraz tylko jeden server. Co sie stalo z reszta? Czemu sa down?

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:53 
 
@widać coś sprawdzają albo GOA zadzwoniła żeby wyłączyli :D

Mając takie kłopoty, to powinni zamknąć OB, wyczyścić konta wszystkie i powoli zezwolić na rejestracje normalnych kont już do official, a może do 14.09 się wyrobią i nie będzie kłopotów :D

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:55 
 
Bo bylo za malo faila i za duzo ludzi moglo grac.
A tak serio nie wiadomo, mial byc mid-morning update. Oczywiscie nie powiedzieli ktorego dnia;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:58 
 
Huba napisał(a):
mial byc mid-morning update]

jak to, przeciez mialo byc late morning, czyli early evening ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:01 
 
Rzezio napisał(a):
Sporawa jest prosta: GOA obiecala, ze wszystko bedzie dzialac. Nie dziala. Jest prawo do narzekania.

Nie byl to pionierowy launch MMO, nie bylo to ich pierwsze MMO. Wiedzieli czego sie spodziewac, a mimo to zostawili rejestracje kont i kluczy na dzien startu Open Bety. Od ponad 2 tygodni dostawali w kolko ostrzezenia od community, ktore nie jeden launch MMO przezylo, ze takich rzeczy nie zostawia sie na ostatnia chwile. Twierdzili, ze wszyscy sie myla, wiec w momencie gdy nawet CEO GOA przeprasza, tylko slepy bedzie ich bronil.

Fail na calej lini i nic nie tlumaczy takiej niekompetencji. Nie ma co wyciagac argumentow z dupy: bo to Beta.
Braku planowania i przewidywania na poziomie podstawowki nic nie tlumaczy.


Zgadzam się , tu widać świetny kontakt klieńci-GOA i słuchanie community.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:12 
 
kod 300... connection to data bank failed
bazka im padła?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:14 
 
Vercin - to jest test gry a nie rejestracji kont, ktora byla do przewidzenia, bo za chiny ludowe nie ma szans aby tak duzo ludzi zarejestrowalo sie w przeciagu kilku godzin do startu serwerow. Mozna tego bylo juz wczesniej uniknac. Nikt nie narzeka na dzialania serwerow, gry itd, bo o dziwo to dziala :) Wybacz, jesli na kilka dni przed premiera maja taki problem, ze juz prawie drugi dzien leza serwery auth to chyba swiadczy o czyms, nieprawdaz ? Rozwiazanie owego problemu bylo banalne, zaczac rejestracje 2-3 dni wczesniej, akurat zdazyli by na naprawe ;) Reasumujac, moze i lepiej, ze teraz to sie stalo, anizeli przy starcie, ale jakos mam sceptyczne mysli co do dnia premiery, gdzie bedzie o wiele wiecej ludzi do rejestracji LOL :) Osobiscie mi zalezy tylko na uaktualnieniu gry jak i zalozeniu konta, grac nie musze, nie mam cisnienia, bede sie wkurzal jak bedzie HS :)
No i przyznam racje, ze faktycznie to beta, wiec jak widac test serwerow Auth lezy, co w tej chwili jest jeszcze do strawienia, ale na HS to bedzie wtopa na maxa :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:15 
 
Moze przestań jarać tyle zioła to nie będziesz widział rzeczy których nie ma.

Ja nie widze rzeczy, ktorych nie ma i nie wierze w rzeczy, ktorych nie widze. Z toba jest troche inaczej, bo liczysz na miracle patcha (to chyba to ziolo), mimo ze w jednym z update'ow Mythic informowal, ze zadnego miracle patcha nie nalezy sie spodziewac. Co oczywiscie nie znaczy, ze rozwoj gry nagle stanal/stanie. Tak sie smiesznie sklada, ze troche tych betek mam za soba i dodatkowo troszke wiecej wiem od ciebie nt. tego, czego mozna sie spodziewac w dniu release i na pewno nie jest to patch upgrade'ujacy grafike (najwaznieszy element gry PVP!!11) do poziomu Assassin's Creed. Takze skonfiguruj klienta, wroc na miejsce, usiadz i uspokoj sie, bo cos ci sie totalnie pomieszalo.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:17 
 
414, 300, 1003, 1266 jeden pies. Różne się trafiały. Zarejestrować klucz na stronie, która oficjalnie nie działa-priceless.

Btw-dostałem potwierdzenie założenia konta dziś o 6:40. Konto założyłem wczoraj ok 16:00.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.