mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 17:37 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Moby w WAR sa glupie, aggruja dopiero jak sie na nie wejdzie, rzadko linkuja. Co za fun PvE z glupimi mobami?


Wszystkie moby sa glupie, te z WAR po prostu bardziej ;]
Co za fun z PvE z mobami?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 55
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 00:11 
Cytuj  
To ja zadam bardzo podobne pytanie.
W WoWa gram od premiery z przerwami Aktualnie mam przerwę. Czekam na dodatek. No ale jest alternatywa.

Tylko że ja w WoWie kocham PvE. ( nienawidzę pvp w żadnej grze)
Czyli chodzenie na raidy w 40 a teraz 25 osobowych teamach. I tłuczenie mobów.
Czy to znajdę w War? Czy w War, jest grinding czegokolwiek? Bo np jeśli nie ma raidu w Wow, to idę sobie natłuc reputacje do jakiejś instancji albo tłuc daily questy po golda. Czy zbieram badge po lepszy sprzęt. Czy to znajdę w War?

Widziałem War u kolegi jak grał miał co prawda 6 lvl. Ale public questy wydawały się spoko. Tylko to jest tak jak z wyjściem dodatku do WoWa. Nagle cały serwer biegnie bić 61 lvl. I do każdego questa jest milion chętnych. Co się stanie jak zacznę grać za 2 miesiące.
Wiadomo będą alty i nowi gracze. Ale jak widziałem głupi public quest w tier1, to tam w 10 trzeba było lać ostatni etap. Bardzo mnie zastanawia fakt że nigdy nie znajdę do tego druzyny.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 00:20 
Cytuj  
Póki co żałuje, że gram w warka, nie wciągnęło mnie kompletnie. Jednak ciekawość jest silniejsza, brne dalej.
Póki co:
+
public qs
bgs
itemizacja (rewardy)
pokazywanie vendorów na mapce
questy na mapce
the end

-
brak strażników w miastach, żeby zapytać... w sumie pokazuje wszystko, ale ja miałem klopot
żadnej wzmianki o pve do 12 lvlu (brakuje czegoś na wzór meeting stonów)
niestabilna aplikacja
dziwne zachowanie potworów
wymagania sprzętowe, u mnie na (6000+/2gbram/8800gts tnie, a w miastach to tnie kurewsko)
lol dla goscia, ktory tak umiescil social panel tam gdzie umiescil, widac ze to jego pierwsza robota w zyciu ;)


Ogólnie nie wiem, gram, ale jak do wowa to ciągnęło mnie na maxa nawet do lvlowania pierwszym razem, tak tutaj nie ma tej chemii, czegoś brakuje.... To na pewno nie będzie hicior na miare wowa.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 01:27 
Cytuj  
Czat, brak linkowania itemów, skopane połączenia pomiędzy wsiami i ciągle sporo bugów. to mnie lekko odrzuca od War. Ale ciągle czekam na pacza. Gra ma wiele aspektów, których w WoWie nie ma i nie będzie, ale też sporo rzeczy, które można śmiało skopiowac z WoWa.

Ogólnie gra mi się podoba, ale bardzo duże problemy na scenario sprawią, że moja wciąż zafoliowana EK trafi na allegro, czuję się, jak bym grał na 256 mb ramu, męczarnia, wkurwiajaca męczarnia, nie tylko zresztą dotycząca mnie.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 150
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 02:05 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
czuję się, jak bym grał na 256 mb ramu, męczarnia, wkurwiajaca męczarnia, nie tylko zresztą dotycząca mnie.




Ja jakos nie mam problemow z Warem u mnei na kompie ...


_________________
Dobrze ze nie wiesz co u mnie bo peklo by ci serce ...

PIH na zawsze !!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 02:09 
Cytuj  
Kupcie sobie kompa za tysiaka i przestancie plakac ze wam komputer nie daje rade w WAR.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 07:10 
Cytuj  
embe napisał(a):
Kupcie sobie kompa za tysiaka i przestancie plakac ze wam komputer nie daje rade w WAR.


świetna rada, wspaniała rada, pycha.

Arizafal napisał(a):

Ja jakos nie mam problemow z Warem u mnei na kompie ...


Ale ja mam, kilku moich znajomych też i sporo innych osób.


A jak by kto nie wierzył: http://www.warhammeralliance.com/forums ... hp?t=99123


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha


Ostatnio edytowano 24 wrz 2008, 07:37 przez MacDwain, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 07:35 
Cytuj  
U mnie działa jakby chciało a nie mogło. Trudno jebac i tak gra sie lepiej niż w inne mmo ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 07:43 
Cytuj  
C2D 2,66 GHz @ 3,2
2 GB RAM 5-5-5-13 266->400
GF 8800 GTS 320 513/792/1188->600/899/1389

Windows XP Pro odchudzony z balastu
defragmentacja rejestru
aktywna defragmentacja partycji - osobno system, osobno gra
żadnego gówna w tle opórcz Deamon Tools pro

in game settings high quality/max distance
1xxx/7xx
Nvidia Panel -> AAxQ8/AFx8

Gra śmiga na kilkudziesięciu FPSach w Altdorf i scenarios ~16vs16. Komp ma już ponad rok.

Jak gracie na Viście to nie macie prawa na cokolwiek narzekać, tak jak właściciel Hammera na wąskie ulice i słabe przyspieszenie.


_________________
“The Engineer is the type of guy who brings a gun to a sword fight.”

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 07:48 
Cytuj  
zadnej wzmianki o pve do 12 levelu? LOL o co ci kurwa chodzi? jakie meeting stones?
jesli chodzi o grupowanie to serio war zrobil to w tak prosty i przyjemny sposob, ze juz lepiej nie mozna.
jacy straznicy w miastach? sorry ale wystarczy popatrzyc na mape albo... zapytac na czacie ogolnym.
potwory niektore zachowuja sie dziwnie to fakt, ale to jakies 20%.
sorry jak nie potrafisz sobie poradzic z konfiguracja komputera to moze przestan grac? bo z takim konfigiem problemy zaczynaja sie przy open rvr 100+.

MacDwain co masz na mysli skopane polaczenia miedzy wsiami? bo nie bardzo rozumiem z czym masz problem :-)
czat mogliby odrobine poprawic ale dziala i jest w miare ok.
brak linkowania itemow faktycznie czasami wkurza, ale z drugiej strony itemy w warze maja niewiele statystyk, ktore raczej dosc szybko mozna recznie wklepac na chat ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 07:55 
Cytuj  
Mnie bardziej niz brak linkowania itemow wkurwia brak dressing room. Itemy i tak maja od Tier 3 w góre zjebane statystyki, to bym chociaz te które normalnie wygladaja wybierał :E (Magus PvE set posysa).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:04 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
PvE w War?
Jak pójdziesz do "mount" to zobaczysz, co oznacza mega instans. Wielkością i ilością przeciwników przypomina Naxxa. Mega isntancja, w której idziesz sobie warbandem, trzy różne drogi, zatrzęsienie bosów i blue dropów.


Czyli jak rozumiem pve jest takie troche na sile(zupelnie jak pvp w wowie :)).
Bez zadnego wysilku przebijasz sie przez caly instance - "w kupie siła"?
Jak w DAOC wszystko mozna przejsc na auto follow?
Osobiscie bardzo mi sie podoba, bo nie po to kupilem WHO zeby sie mocno koncentrowac na pve (wow jest raczej liderem w tej dziedzinie i cieszy mnie ze tak zostanie) a raz na jakis czas mozna sie wybrac pozwiedzac, wyciagnac jakies dropy na handel itd...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:11 
Cytuj  
no w daocu mozna bylo przejsc na auto follow jesli bylo wystarczajaco duzo ludzi ;-p
pve daje rade jest pare fajnych questow pve, jest calkiem nice 'epic' quest.
pq fajnie zrobione.
ale i tak najlepsze sa questy 'kill 25 enemy players' :-)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:22 
Cytuj  
Jesli chodzi o sprawe performance to jak widze jak ludzie nie potrafia dbać o swoje piece, ile syfu mają poodpalanego w tle, ile niepotrzebnych usług włączonych to się nie dziwie że mają problemy.

Dzięki rzeznicc za konkretne info, z tego co widze to jako człowiek zawsze przywykły do low/mid-end kompów i wyciskania z nich ostatniej kropli potu ,dam rade pograć na kompie kupionym do 1k zł.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 24 wrz 2008, 08:32 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:26 
Cytuj  
@Mendol - to twórcy gry nie potrafia sobie poradzić z optymalizacją, więc może powinni przestać tworzyc gry?

@Twigg - PvE daje wybór - można iść warbandem, a my wczoraj robiliśmy całość w 6 osób, z czego dwie poniżej 22 lvl, było całkiem fajnie, focus wymagany.

@Shadhun - problemy są tez od razu po postawieniu systemu od nowa etc.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:30 
Cytuj  
Ile mam syfu działającego w tle dowiedziałem się dopiero jak włączyłem AMD Fusion for gaming... skliowało mi kilkadziesiąt procesów;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:34 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Jesli chodzi o sprawe performance to jak widze jak ludzie nie potrafia dbać o swoje piece, ile syfu mają poodpalanego w tle, ile niepotrzebnych usług włączonych to się nie dziwie że mają problemy.
Shad jest mistrzem, widziałem shota z Twoim Task Managerem :P

chyba z 5 linijek, no może sześć !


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:35 
Cytuj  
Cytuj:
@Mendol - to twórcy gry nie potrafia sobie poradzić z optymalizacją, więc może powinni przestać tworzyc gry?

Coś w tym jest, z drugiej strony mogli sie zdecydować na iny silnik, niż Gamebryo (to w sumie nawet nie jest silnik, mi to bardziej na framework wygląda).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:42 
Cytuj  
z czym nie potrafia sobie poradzic? na ati 3870 w pve nie mam zadnych przyciec ani problemow, lacznie z pq w wiekszych grupach.
na fastest framerate nie mialem rowniez problemow w open pvp z setka uczestniczacych w nim osob.
i moze dodam ze korzystam z visty 64bitowej.
moze to jednak nie problem optymalizacji gry ale twojego komputera?
latwo zwalac wine na innych jesli samemu nie mozna rozwiazac problemu.
fakt, ze w przypadku niektorych kart wystepuja dziwne problemy i tutaj nie bede sie wypowiadal szczegolowo bo nie znam sie na tym. natomiast jest pewna szansa, ze to jednak czesciowo wina driverow a nie samej gry.

taa no w sumie skoro Mythic nie potrafi zoptymalizowac gry tak zeby chodzila sensownie na twoim komputerze to faktycznie powinni olac war'a i go wyjebac przez okno.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:44 
Cytuj  
Szturmowanie keepa jest zajebiste ;p Walka aby dostac sie pod keepa, pozniej rozwalanie bramy, strzelanie z katapult, pozniej walka w samym keepie super zabawa;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.