mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
z czym nie potrafia sobie poradzic? na ati 3870 w pve nie mam zadnych przyciec ani problemow, lacznie z pq w wiekszych grupach.
na fastest framerate nie mialem rowniez problemow w open pvp z setka uczestniczacych w nim osob.
i moze dodam ze korzystam z visty 64bitowej.
moze to jednak nie problem optymalizacji gry ale twojego komputera?
latwo zwalac wine na innych jesli samemu nie mozna rozwiazac problemu.
fakt, ze w przypadku niektorych kart wystepuja dziwne problemy i tutaj nie bede sie wypowiadal szczegolowo bo nie znam sie na tym. natomiast jest pewna szansa, ze to jednak czesciowo wina driverow a nie samej gry.

taa no w sumie skoro Mythic nie potrafi zoptymalizowac gry tak zeby chodzila sensownie na twoim komputerze to faktycznie powinni olac war'a i go wyjebac przez okno.


Przejrzyj sobie temat na WarhammerAlliance który podlinkowałem i przestań pieprzyć. To nei mój komputer, ale mój i wiele innych.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:47 
Cytuj  
super. wiele innych tzn ile? 10%? 20%? bo gramy w dosc duzej gildii i tylko PARE osob narzeka na performance. takze przestan pieprzyc tylko sie zastanow co masz zjebane.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:47 
Cytuj  
Wiele innych osób gówno wie o konserwacji i optymalizacji swojego systemu.

Nic nowego.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:57 
Cytuj  
Shadhun & Mendol jak rozumiem uwazacie ze war jest zajebiscie zoptymalizowany?? :D:D:D:D Fakt, ze nie dziala najgorzej, ale zeby okreslic go jako dobrze zrobiona gre jeszcze sporo mu brakuje (co raczej jest normalne, wow tez nie byl dobra gra od samego poczatku, choc sporo osob o tym nie pamieta). Gra powinna dzilac dobrze na przecietnym kompie, a nie jakiejs nowej maszynie z czystym systemem (bo graficznie gra nie jest rewelacyjna)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 08:59 
Cytuj  
Kabu niby ma racje ale pod ta klasyfikacje podchodzi mi tylko wow a to wowizm!!!:-)


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
super. wiele innych tzn ile? 10%? 20%? bo gramy w dosc duzej gildii i tylko PARE osob narzeka na performance. takze przestan pieprzyc tylko sie zastanow co masz zjebane.


Wiem co Ty masz zjebane, ale to nie forum dla osób z problemami psychicznymi. Jeśli 20% userów ma problem, to jest to duży problem. Gdyby dotyczył 2%, to można go olać i nech się meczą.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:08 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Wiem co Ty masz zjebane, ale to nie forum dla osób z problemami psychicznymi.

<3 MacDwain przyjdz do nas !

prawda jest taka, że War chodzi u mnie gorzej niż AoC. Nie mam problemów z grą poza problemem w powrotem po ALT TAB raz na 10 razy, ale gra chodzi wolno - za wolno jak na taką jakość grafiki.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:11 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Mendol napisał(a):
super. wiele innych tzn ile? 10%? 20%? bo gramy w dosc duzej gildii i tylko PARE osob narzeka na performance. takze przestan pieprzyc tylko sie zastanow co masz zjebane.


Wiem co Ty masz zjebane, ale to nie forum dla osób z problemami psychicznymi. Jeśli 20% userów ma problem, to jest to duży problem. Gdyby dotyczył 2%, to można go olać i nech się meczą.


On nie ma problemu = problem nie istnieje.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:12 
Cytuj  
Kabu nie uwazam, ze jest zajebiscie zoptymalizowany. ale dziala bez problemow. gram od poczatku headstartu i do tej pory mialem raz ctd. zadnych innych problemow. oceniam wiec na podstawie tego co widze.
w windowed mode chodzi bez problemu.

hehe szkoda jednak z wami dyskutowac.


Ostatnio edytowano 24 wrz 2008, 09:18 przez Mendol, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:13 
Cytuj  
Desh Ty masz malo fps i gra Ci tnie, czy poprostu nie jest tak dynamiczna jakbys chcial? :) Bo nie chce mi sie wierzyc, zeby gra Ci ciela w przypadku gdy z aoc nie miales problemow.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:22 
Cytuj  
Cytuj:
Shadhun & Mendol jak rozumiem uwazacie ze war jest zajebiscie zoptymalizowany??


Ja uważam że jest jaki jest, a wśród tych 20% ludzi którzy mają problem u większości mógłby chodzić o niebo lepiej gdyby mieli mózgi.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:25 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Desh Ty masz malo fps i gra Ci tnie, czy poprostu nie jest tak dynamiczna jakbys chcial? :) Bo nie chce mi sie wierzyc, zeby gra Ci ciela w przypadku gdy z aoc nie miales problemow.
mam czasami drastyczne spadki fps. imo przydałoby się wiecej opcji konfiguracji grafiki w grze.
nie, nie tnie mi - nie powiem ile mam fps bo mnie oplują :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:25 
Cytuj  
no wsrod tych 20% pewnie z 10% ma w tle odpalone kilkanascie aplikacji i ma zerowe pojecie o konfiguracji pc, w zwiazku z czym zawsze beda narzekac.
mam c2d [email protected], 4gb ramu, ati 3870, viste64bit i nie mam problemow z grami. aoc chodzilo mi dobrze, war chodzi bez problemow.
moze jednak trzeba poswiecic troche czasu, poczytac, i dokonac modyfikacji systemu?

atherius ja nie mam problemu, ale widocznie ciebie ciagle cos gryzie.
czy tez probujesz mnie po raz kolejny sprowokowac? :-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:27 
Cytuj  
@up

Uważam, że mam zoptymalizowany system... aczkolwiek spytam. Jakieś porady? (szczerze bez prowokacji [zauwazylem ze to stwierdzenie na tym forum trzeba dodawac]) Bo pewnie moge zrobic cos jeszcze zeby system przyspieszyc.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:32 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Desh Ty masz malo fps i gra Ci tnie, czy poprostu nie jest tak dynamiczna jakbys chcial? :) Bo nie chce mi sie wierzyc, zeby gra Ci ciela w przypadku gdy z aoc nie miales problemow.


w aoc mam 40+ fps przy max settings

w who czasem fps spada do 12 (nie mowie nawet o keepach, mowie o PQ przy ~20 osobach na ekranie)

w wow przy 2x wiekszej ilosci postaci na ekranie i wyzszej jakosci grafiki (heh. sorry, taki jest fakt) fps nie spada ponizej 30.


sorry ale mythic musi troche poczyscic w kodzie bo to sie na razie nie nadaje do pokazania ludziom. Jesli ta gra ma byc optymalizowana pod ataki na keepy gdzie bedzie sie lalo ze 100 osob to ten silnik sie do tego slabo nadaje.


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:32 
Cytuj  
Shadun mogloby lepiej chodzic gdyby zrobili format/wydali 3 tysiace na nowy komp. Tylko co z tego? Przed mythic dluga droga w usprawnianiu gry i powinni to robic, a my powinnismy narzekac. Kazdy sobie zdaje sprawe, ze programisci robia sie "leniwi" - mamy coraz szybszy sprzet wiec nie trzeba az tak meczyc sie z optmalizacja kodu itp. Zgodze sie, ze takie podejscie jest dobre w aplikacjach biznesowych, ale nie w grach, zwlaszcza mp. Mi tam gra sie dobrze, ale widze sporo rzeczy, ktore zrobione jest slabo i nalezy poprawic (przykladowe przejscie do windowsa na chwile i powrot do gry).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:40 
Cytuj  
Zatrudnili by paru ruskich/japończyków i by im zrobili silnik....Musze sie zgodzic z tymi co narzekaja. Silnik jest gowniany i tyle. Słabo zarządza pamięcią, kiepsko mu idzie oświetlanie (nie chodzi o to, że jest brzydkie, o to ze jest mało wydajne), nie ma pdstawowego postropcessingu (glow + bloom, to mnie nie dziwi jakby to dodać to pewnie sredni fps spadłby do 10).
Mają w chuj roboty i tyle.

Na + mozna zaliczyc ładne normale na zrbojach i broniach. Ale brak normali na reszcie obiektów i troche sie to niekleji..

Zastanawia mnie tylko na chuj bronicie nieudolnosci programistow. Kazdy powinien na nich wrzeszczcie i krzyczecie zeby sie na tym skupili.
Przeciez jak zaczna optymalizowac silnik, to dla tych co teraz jest dobrze bedzie jeszcze lepiej.. :o


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:46 
Cytuj  
inside moze dlatego, ze wole by w tej chwili skupili sie na poprawieniu bugow, ktore wystepuja w grze.
reszta niech sie zajma za 2 miesiace ;-)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:46 
Cytuj  
Cytuj:
Przed mythic dluga droga w usprawnianiu gry i powinni to robic, a my powinnismy narzekac. Kazdy sobie zdaje sprawe, ze programisci robia sie "leniwi" - mamy coraz szybszy sprzet wiec nie trzeba az tak meczyc sie z optmalizacja kodu itp. Zgodze sie, ze takie podejscie jest dobre w aplikacjach biznesowych, ale nie w grach, zwlaszcza mp. Mi tam gra sie dobrze, ale widze sporo rzeczy, ktore zrobione jest slabo i nalezy poprawic (przykladowe przejscie do windowsa na chwile i powrot do gry).


Całkowicie się zgadzam, to nie jest prawidłowe i nie powinno stać się regułą że musimy odchudzać ekstremalnie nasz system by pograć w komfortowych warunkach.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 09:53 
Cytuj  
http://www.purepwnage.com/episodes/s2/5/

"play games for the game play"


_________________
“The Engineer is the type of guy who brings a gun to a sword fight.”

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.