mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 14:47 
Cytuj  
Mógłbym napisać, że normalni ludzie nie muszą porównywać swoich osiągnięć w grze komputerowej do osiągnięć innych grających.

Ale nie napiszę.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 14:47 
Cytuj  
Nie wiem, w zyciu nie gralem w GW. Nie mowie o GW tylko o statystykach. Pardon, rankingach.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 14:49 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mógłbym napisać, że normalni ludzie nie muszą porównywać swoich osiągnięć w grze komputerowej do osiągnięć innych grających.

Ale nie napiszę.


Moglbym napisac ze normalni ludzie w ogole nie musza grac, ale nie napisze, skoro i ty nie napisales przeciez.

Jak mnie irytuja debile ktorzy wala tego typu teksty.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 14:49 
Cytuj  
eee qrde nie wiem kto to jest adminem forum ale daje ciala, w dziale mmorpg pojawiaja sie wypowiedzi z jakiegos forum fpp.
mmorpg jest dla zabawy, jesli ktos gra, zeby sie chwalic skillem, no coz przykro mi ze nie daje sobie rady w fps i szuka czegos prostszego...
(gw to nie mmorpg ;))

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 15:04 
Cytuj  
Fapuse napisał(a):

Jak mnie irytuja debile ktorzy wala tego typu teksty.


To weź sobie coś na uspokojenie i wyluzowanie. Może nie będziesz musiał wtedy zaspokajać swoich potrzeb uznania w grze komputerowej.

Poza tym, tak jak Kabu wyżej napisał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 15:46 
Cytuj  
W WAR takiego PvP jak w GP praktycznie nia ma. Sa scenario, ale to troche wiecej graczy po obu stronach i rozne zadania do wykonania.
W prawdziwym PvP (a wlasciwie RvR) rzadko jest 4 vs 4 czy 3 vs 3, co nie znaczy, ze strona z przewaga liczebna zawsze wygrywa.

Jak szukasz czegos w stylu GW to idz to WoWa, tam na arenach bedziesz sie czul jak w domu.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 16:39 
Cytuj  
Lol co za off topic się zrobił. :-?

To ja też coś dodam od siebie. Rankingi rządzą! :evil:
To jest właśnie nagroda za grę i za to, że jest się dobrym.
Dobrze zrobiony ranking całkowicie eliminuje nolifów na korzyść skilla. Co do GW (ktoś o tym pisał) to tam grając z gildią top10 czuło się, że poziom jest niesamowicie wysoki lecz nie dla tego, że ludzie Ci grali 24/7. Byli i tacy co mieli po 9xxxxxxxxx rozegranych gier i wyfarmione najrzadsze sety ale często się zdarzało, że zajmowali miejsca bardzo słaaaabe na korzyść grupy ogarniających ludzi z np. 5 zwycięstwami (hmm jeden dzień gry) chodzących w podstawowych ciuszkach (for free ofc).

Właśnie między innymi z tego powodu czekam na GW2, a w między czasie próbuję znaleźć coś fajnego dla zabicia czasu. (Nie obrażając oczywiście pracy twórców WHO.)


Ostatnio edytowano 23 wrz 2008, 16:43 przez adivip, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 16:41 
Cytuj  
Cytuj:
Mógłbym napisać, że normalni ludzie nie muszą porównywać swoich osiągnięć w grze komputerowej do osiągnięć innych grających.

Ale nie napiszę.


nie musza, fakt, ale jak chca to czemu nie? zawzse mozna przez to rozroznic graczy. nie bede tego rozwijal bo jest to oczywiste.

masz komoszukowe myslenie jesli tego nie rozumiesz

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 16:50 
Cytuj  
Jeszcze nikt mnie od komuchów nie wyzywał - coś nowego.

Graczy rozróżniać można aktualnie po tytułach i trofeach (tzn nie wiem czy trofea działają poprawnie na chwilę obecną, ale załóżmy, że nawet jeśli nie, to w przyszłości będą ;) ), nie potrzeba sztucznych cyferek. Po za tym, nie ja o tym decyduje ani nie ty, zdecyduje o tym Mythics, jeśli gracze będą chcieli to pewnie to wprowadzą.

Tylko że dla mnie, wprowadzanie rankingów dla pojedyńczych graczy w grze nastawionej głównie na RvR nie ma sensu, bardziej sensownie byłoby coś takiego dla gildii. No i jako taki ranking mamy jak narazie tylko na scenariuszach.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 16:52 
Cytuj  
Cytuj:
Tylko że dla mnie, wprowadzanie rankingów dla pojedyńczych graczy w grze nastawionej głównie na RvR nie ma sensu, bardziej sensownie byłoby coś takiego dla gildii.


Pewnie, że dla gildii! Ranking dla pojedynczych graczy to bezsens. Imo takie czyste gvg z rankingiem jak w GW (sory za te odwołania) dobrze się sprawdza. Statystyki teamów na pewno zawiązują ściślejsze relacje w community gry.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 17:43 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jeszcze nikt mnie od komuchów nie wyzywał - coś nowego.


Wiesz, to taki spadek po pisowszczyźnie. Ktoś kto ma inne zdanie = komuch :)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 18:04 
Cytuj  
Cytuj:
Wiesz, to taki spadek po pisowszczyźnie. Ktoś kto ma inne zdanie = komuch


loloolol...

Cytuj:
Tylko że dla mnie, wprowadzanie rankingów dla pojedyńczych graczy w grze nastawionej głównie na RvR nie ma sensu, bardziej sensownie byłoby coś takiego dla gildii. No i jako taki ranking mamy jak narazie tylko na scenariuszach.


no tu sie zgodze, ale mimo wszystko to gracze tworza gildie i rank gildii to tez skladowa wielu osob, wiec tak czy siak rankingi sa potrzebne. same trofea i osiagniecia na serwerze/realemie to za malo, od tego zreszta bardziej sa fora i jakies grupy dyskusyjne.

no chyba ze dla najlpeszych gildii beda jakies tabardy, czy inne widoczne duperele

Cytuj:
Ale Mythic udowodnił, że potrafi swoje wizje realizować, tylko potrzebuje czasu.


premiera WAR'a byla pare dni temu, a czy potrafi to czas pokaze

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 18:07 
Cytuj  
endryu napisał(a):
Cytuj:
Ale Mythic udowodnił, że potrafi swoje wizje realizować, tylko potrzebuje czasu.


premiera WAR'a byla pare dni temu, a czy potrafi to czas pokaze

Za to gra zapowiadana była od dawna i bety też troche trwały

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 10:31 
Cytuj  
rankingi sa jak najbardziej obecne - dla serwerow,gildii i graczy - tyle, ze na us ...

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 10:33 
Cytuj  
jaqkis link mozna prosic?:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 10:35 
Cytuj  
http://realmwar.warhammeronline.com/realmwar/Index.war


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 10:40 
Cytuj  
@up dzinks

Ciekawe kiedy u nas bedzie tak ladnie to zrobione, milo bedzie popatrzec na swoj nickname na jakims dobrym miejscu :)

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 10:50 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mógłbym napisać, że normalni ludzie nie muszą porównywać swoich osiągnięć w grze komputerowej do osiągnięć innych grających.

Ale nie napiszę.


Mógłbym napisać ... w grze planszowej

SZACHY?

współzawodnictwo cechą człowieka


_________________
“The Engineer is the type of guy who brings a gun to a sword fight.”

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 11:02 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
współzawodnictwo cechą człowieka


Co nie oznacza, że liczbowy ranking jest najlepszą formą prezentacji progresu i zaawansowania poszczególnych graczy i gildii.
Dużo bardziej od systemu ilościowego odpowiada mi system jakościowy, czyli trofea, prawo do specjalnych tytułów, dodatkowych pzredmiotów, nieruchomości i ruchomości symbolizujących dominację i supremację.
(mounty, house, keep, sztandary, prawa do nazywania lokacji itd. itp.)
Przynajmniej jeśli chodzi o prezentację tego typu informacji in-game.
Jest to bardziej naturalne i klimatyczne. A co najważniejsze zgodne ze światem gry.

Poza grą "statystycy" powinni mieć dostęp takich jakich udostępniono na amerykańskich rynku.

Takie jest moje zdanie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.