mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 11:19 
Cytuj  
Gram w WARa dopiero od 2 dni ale na szczęście nie dotknęły mnie problemy techniczne o których piszecie. Mam prawie 10 rank, kilkadziesiąt scenariosów za sobą i jak na razie obyło się bez:
-crashów klienta
-znaczących lagów

Gram casterem, problem zasięgu nie wystąpił ani razu, czary castują się dokładnie tyle ile powinny.

Problemy wynikają może ze złej konfiguracji kompa/nieaktualnych sterowników.
Ja używam klienta z bety, C2D, 2GB ram, 8800GTS, mobo chipset intela.

Od czasu do czasu zdarzają się jakieś braki: przy castowaniu nie pokaże się pasek, zdarzy się paru sekundowy lag, mob zwarpuje w moim kierunku ale zdarza się to naprawdę rzadko i nie przeszkadza w zabawie.

Problemem dla mnie są następujące rzeczy:
- gram healerem i jeszcze mam problemy z ustawianiem party/warbandu do wygodnego wybierania i leczenia ale powoli to ogarniam przy pomocy modów
- chciałem grać destro ale niestety są problemy ze scenariuszami, za mało orderu na większości serwerów. Rollnąłem zatem archimaga i na orderze jest super, scenariusze ładują się naprawdę szybko i czasem po prostu nie wchodzę do kolejki na scenario żeby mieć czas zrobić kilka questów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 11:59 
Cytuj  
endryu napisał(a):

Duzo osob gralo w wowa od day one i byly problem z lagiem oraz serwereami, moze nawet wieksze niz teraz w warze, ale nie bylo problemow z gameplayem takich jak tutaj, np. z synchro.



Gdyby ktokolwiek wypuscil gre w takim stanie jak WoW w dniu premiery to by go zjedli na forach i byloby po grze. W ta gre wogole sie nie dalo grac momentami.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 12:10 
Cytuj  
Najlepszy byl cytat na forum WoW-a, w temacie WotLK, cos w tym stylu...

"Mam juz 75k honoru uzbierane, ale to dobrze, ze resetuja go wraz z wyjsciem dodatku, bo znow bedzie co robic.... :lol: "

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 13:18 
Cytuj  
simo napisał(a):
Najlepszy byl cytat na forum WoW-a, w temacie WotLK, cos w tym stylu...

"Mam juz 75k honoru uzbierane, ale to dobrze, ze resetuja go wraz z wyjsciem dodatku, bo znow bedzie co robic.... :lol: "


Kumpel z WoWa jak się gdzieś wołało to zawsze pytał " A jest tam co farmić?" :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 13:21 
Cytuj  
jest masa farmienia na r40 :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 13:39 
Cytuj  
jedyny problem techniczny, który mnie "boli" to skopane opcje hide helmet i cloak - niby działają, ale po przeładowaniu ui, wejściu/wyjściu ze scenario itp. na nowo trzeba klikać ukrywanie - gra nie zapamiętuje ustawień :/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 13:46 
Cytuj  
Ja właśnie kilka dni temu przerzuciłem się z WoWa na WARa i jestem mile zaskoczony. Z tego co słyszałem to miały być wielkie crashe i masa błędów, a w chwili obecnej (mam rank 10) nie znalazłem tak wiele ( z 3 większe niedociągnięcia ). No, ale mam nadzieję, że spokojnie je naprawą w przyszłości. Za 4 miechy ma być patch, który sporo pozmienia i wprowadzi 2 wykasowane wcześniej miasta.

Może to tylko moja opinia, ale WAR jest znacznie szybszy. Bardzo podoba mi się pomysł z punktami Influence i Renown (przepraszam jeśli coś źle napisałem).
W WoWie miałem kilka postaci na 70 i nawet udało mi się dziewczynę namówić do grania (a to jest wyczyn! :P ), a wystarczyło kilka godzinek spędzonych z WAR i najprawdopodobniej zostanę z nim :)

No, ale to tylko moje zdanie :P


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:09 
Cytuj  
Nikt nigdzie oficjalnie nie podal ze beda wykasowane miasta (4 a nie 2 na marginesie). Podali tylko, ze pracuja nad wlaczeniem KIEDYS do gry czesci contentu usunietego w becie.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:21 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
endryu napisał(a):

Duzo osob gralo w wowa od day one i byly problem z lagiem oraz serwereami, moze nawet wieksze niz teraz w warze, ale nie bylo problemow z gameplayem takich jak tutaj, np. z synchro.



Gdyby ktokolwiek wypuscil gre w takim stanie jak WoW w dniu premiery to by go zjedli na forach i byloby po grze. W ta gre wogole sie nie dalo grac momentami.


W ogóle to się dało, i to całkiem nieźle. Mryny z Ciebie prowokator.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:24 
Cytuj  
W czerwcu 2008 bylo juz wiadomo ze nie bedzie czterech z szesciu miast, nie bedzie tez czterech z 24 klas, wtedy podali tylko info ze jak ukoncza prace nad tym contentem to bedzie to dolaczone.
Licze ze za jakies 4-5 miesiecy bedzie to dolaczone, ja krytykowalem mythic za ta kastracje i nie ma usprawiedliwienia dla nich ale argument, ktory wtedy do mnie nie trfial ze lepiej ze wycieli to niz mieli dac zbugowane to teraz jest zrozumiale bo widze jak dopiescili to co jest w grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 111
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:39 
Cytuj  
tentacle napisał(a):
a wystarczyło kilka godzinek spędzonych z WAR i najprawdopodobniej zostanę z nim :)


pograsz dluzej i zobaczysz, ze:
- PQ nie da sie zrobic, bo nie ma ludzi
- samemu tez nie nabijesz lvl, bo nie ma PvE
- gildia gra wieczorem a do tego czasu warto cos porobic

Co zostaje? SCENARIO!
Napierdalasz tam od rana do wieczora.

WAR to taki WOW okrojony ze wszystkiego tylko BG zostawili :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:42 
Cytuj  
lol. dobre. najlepsze.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:42 
Cytuj  
No to teraz ci pojada ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:43 
Cytuj  
Zaiste doskonale.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:46 
Cytuj  
Randone napisał(a):
WAR to taki WOW okrojony ze wszystkiego tylko BG zostawili :)


To działa w dwie strony. WoW jest okrojony ze wszystkiego, zostają tylko rajdy z tygodniowym resetem. Dziękuje.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:47 
Cytuj  
Randone napisał(a):
tentacle napisał(a):
a wystarczyło kilka godzinek spędzonych z WAR i najprawdopodobniej zostanę z nim :)


pograsz dluzej i zobaczysz, ze:
- PQ nie da sie zrobic, bo nie ma ludzi
- samemu tez nie nabijesz lvl, bo nie ma PvE
- gildia gra wieczorem a do tego czasu warto cos porobic

Co zostaje? SCENARIO!
Napierdalasz tam od rana do wieczora.

WAR to taki WOW okrojony ze wszystkiego tylko BG zostawili :)


Wiesz akurat spora część ludzi pracuje więc też gra tylko wieczorami, jak gildia jest online i generalnie jest sporo ludzi na serwerach... A że ktoś może grać 24/7 no to już jego sprawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:48 
Cytuj  
Randone kiedy przestaniesz czytac te skandale?

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:48 
Cytuj  
Randone napisał(a):
tentacle napisał(a):
a wystarczyło kilka godzinek spędzonych z WAR i najprawdopodobniej zostanę z nim :)


pograsz dluzej i zobaczysz, ze:
- PQ nie da sie zrobic, bo nie ma ludzi
- samemu tez nie nabijesz lvl, bo nie ma PvE
- gildia gra wieczorem a do tego czasu warto cos porobic

Co zostaje? SCENARIO!
Napierdalasz tam od rana do wieczora.

WAR to taki WOW okrojony ze wszystkiego tylko BG zostawili :)



Jestem w tier 2 i jak dotąd nie znalazłem PQ, którego nie zrobiłem z grupą (ludzi można napotkać naprawdę wszędzie).
PvE jest i to całkiem sporo... dopiero w tier 4 jest ok 20% PvE.
A jak ktoś ma studia/prace to kiedy ma grać jak nie wieczorem?


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:48 
Cytuj  
Randone napisał(a):
Co zostaje? SCENARIO!
Napierdalasz tam od rana do wieczora.
eh to u ciebie fajnie, u nas to głównie keepy i questy bo scenerio nie za często chodzi :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 15:10 
Cytuj  
Randone napisał(a):
- PQ nie da sie zrobic, bo nie ma ludzi

Jak juz musisz to mozesz solo, ewentualnie zapytaj na vencie/ts w gildii gdzie co robia i znajdziesz ludzi lub idz na tereny bardziej popularne, troszke zaradnosci i masz.

Randone napisał(a):
- samemu tez nie nabijesz lvl, bo nie ma PvE

Jest podobnie rozbudowane pve do lvlowania jak w wow, wiec jak cie bawi questowanie pve to masz co robic ale nie ma sie co zmuszac na sile, sa inne dobre gry mmo na rynku.
Pamietaj ze w WAR nie robi sie lvli, tylko je zdobywacz przy okazji.

Randone napisał(a):
- gildia gra wieczorem a do tego czasu warto cos porobic

Moze ta gildia ma dzial DRAMA, wiec idz im spamowac zeby zrezygnowali z zycia, z pracy, rodziny i wzieli sie do roboty, co oni sobie mysla !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.