mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 22:47 
 
Kilka la temu - keidy zaczynałem gry W MMORPG nic bardziej mnie nie wcieagnelo niz WoW ( ten sprzed TBC ) . Juz dawno nie gram w WoW ze względu na gówno jakie z tego zrobili ale z przykrością stwierdzam ze WHO jest ...nudny jak flaki z olejem. Jasne :
PQ - Fajny był do 15 chaptera potem już się nie dobrze robi
RVR scenariosy - super ale po raz 40 grać to samo ?
RVR open - 2 razy atakowałem, ze trzy razy broniłem. Co fajnego jest z tego że cały czas masz zamkniętą możliwość skoro Order jest takim łamagą że nie pilnowanej nie umie odbić woląc dostawać łomot na scenariosach. Nuda. Quest - no nie panowie - bez jaj :)
Przynieś podnieś pozamiataj - ale ile razy? każdy quest to to samo.
Jakze smutnej est latanie i szukanie Flight Mastera - a i zasięg ograniczony. Gdziekolwiek sie dostać to udręka. Chyba ze masz książeczkę...
Różnorodność grafik - Jedna czy 2 axe, wszystkowygladajace hammery - , hełmy - dobrze ze malować się da bo wszyscy na 30 lvl wyglądają tak samo...
Skille - 30 sekund na wysianie jednego ziarenka, średnio zrozumiale apotheracy..
Az czasami mam ochotę pójść na 6 osobowe party z healem tankiem i dpsem. Poszedłem wiec i w WHO w 25 osób na Gunbad ? - jak tak ma wyglądać PVE Ze wszyscy latają, instancja nie jest bound to group tylko free for all czyli wszyscy grzmocą HERO i losowanie ( to akurat dobry pomysł ) lootu. Wciągające...
Na razie brak wizji endgame, samo keepy sa super - szkoda ze kod spierdolony ( moj komputer to cztery jajka. x280GTX, 4 giga ramu 1200 bla bla ) wystarczający żeby połknąć WHO bez problemu - szkoda mi oczu na keepy przy walce - slide show i zero przyjemności.
Niestety w ta grę grałem od Closed Bety - pogrywałem raczej i jeśli liczycie że na 40 lvl będzie fajnie ... zobaczcie sami! :)

Zapraszam do komentowania na najciekawsze opinie nagrodzę kluczem na 60 dni pre- paid, który się złożyło dostałem...

:roll:

Na allegro co raz więcej kont z ta gra - wiec i moje tam dołączy

/kkthxbye

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 22:58 
 
idź grać w ciekawsze i lepsze MMO


????


_________________
“The Engineer is the type of guy who brings a gun to a sword fight.”

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 23:05 
 
Jestes wybitnie ulomny mr. croshack(or whatever), ze nie znalazles whine threadu i specjalnie dla ciebie musi byc nowy? A zapomnialbym... /care


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 23:19 
 
Scenairo - no fakt, farmienie tego samego bosa poraz 1000 jest przezajebiste,
Open RvR - to ze na twoim serwerze graja debile, to sie mowi trudno.
Questy - wymysl jakies nowe w MMO. Prosze. Sorry ale to standard, nikt sie za niego nie wychyla bo nie ma po co w sumie.
Flight Master - fakt wkuriwa to niemilosernie.
Roznordonosc- broni i armoro - uh oh. Kazda klasa ma swoje wlasne modele wszystkiego. To ze sie nie roznia wewnatrz klasowo to efekt zamierzony (bitewniak ;o).
PvE -
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :o :o :o :o :o
Na 40lvl bedzie fajnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 23:26 
 
>Flight Master - fakt wkuriwa to niemilosernie.

A po co? kupuejsz scrolle w guild tawern i za chwile jestes gdzie chcesz..

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 23:27 
 
ankesen napisał(a):
>Flight Master - fakt wkuriwa to niemilosernie.

A po co? kupuejsz scrolle w guild tawern i za chwile jestes gdzie chcesz..

No ok. Niech bedzie :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 00:11 
 
corscahk jak Ci się gra znudziła to podaj na PW dane do konta ja chętnie przetestuje. :P


_________________
@polygamia

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 00:25 
 
W zasadzie podobne odczucia ale jeszcze pocisne i zobacze co na tym 40tym :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.