mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:45 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
embe napisał(a):
Brak stabilnosci klienta to najwiekszy problem, ja po tygodniu walki wyszukalem lekarstwo i gram spokojnie juz caly czas, jest to dziwna rzecz ale u mnie pomoglo zjechanie o 10% taktowania karty graficznej :wtf:


Jakie GPU masz?

9600gt evga


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 01:55 
Cytuj  
U mnie pomogl powazny overclocking procka, widac nie ma regoly :har:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 06:42 
Cytuj  
W każdej óstawie jest regóła.

/facepalm


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 15:36 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Huragan napisał(a):
goatguy napisał(a):
Czy ktoś doświadcza po patchu 1.02 notorycznego wywalania do windy przy próbie załadowania obszaru po zalogowaniu? Zmiana servera czy postaci nie pomaga, dalej crash w tym samym miejscu pod koniec ładowania lokacji... :har: Nie instalowałem nic nowego, nic nie wyrzuciłem, w tle nie działa nic czego by wcześniej nie było...


nie, gra po patchu chodzi lepiej.


Znalazłem rozwiązanie ;). Mod MiniFriends robi kuku.

http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=367
http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=367

POMOŻE KTOŚ?? Mnie tez po tym nowym patch 1.0.2 wywala. A ten txt po ang nieza bardzo qmam ( tzn. nie ze ang. nie znam tylko "UI Mods" nic mi nie mówi...) i nei wiem co mam zrobić by przestało mnie wywalać.

( mam karte ATI Radeon Mobility 9700 ( 128mb) ).


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 16:46 
Cytuj  
UI = User Interface. Niektore modyfikacje interfejsu moga powodowac problemy. Jak nie instalowales zadnych, to szukaj rozwiazania gdzie indziej.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 15:13 
Cytuj  
Od wczoraj mam wkurzający problem z klientem WARa. Zajmował sobie cały czas ok 15gb na dysku, wczoraj patcher ściągnął jakiś dodatkowy kawałek i nagle klient rozrósł się do 35gb (powód to prawdopodobnie plik data.myp który ma 25gb). Dostałem komunikat o braku miejsca na dysku i uwolniłem pare giga. Dziś odpalam Wara, ściągnęło się ok 3mb patcherem, dysk chwilę porzeźbił i WAR zjadł te wolne parę giga znowu, całe parę giga wolnego powiększyło rozmiar pliku data.myp.
Jakiś pomysł jak to naprawić? Nie chciałbym reinstalować klienta i znowu ściągać giga updateów.

nvm. właśnie znalazłem na warhammer alliance post o podobnych problemach. niektórzy mieli folder WAR wielkości 150gb nawet. Podejrzewany jest klient bety który zamiast nadpisywać dane po prostu sobie dopisuje. Reinstalka klienta na pudełkowego podobno pomaga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 15:24 
Cytuj  
Mój klient z płytki zajmuje mniej niż 10GB.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 15:33 
Cytuj  
Caly WAR fizycznie zajmuje mi ~11.5GB.

35GB? rofl, zrob uninstall i od nowa :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 16:57 
Cytuj  
Jerry napisał(a):
...niektórzy mieli folder WAR wielkości 150gb nawet. Podejrzewany jest klient bety który zamiast nadpisywać dane po prostu sobie dopisuje.


Od dnia premiery nie bylo nawet 1gb patchy do sciagania, wiec to nie jest problemem, ja mam klienta z bety i ma teraz 9.5gb, reinstal pewnie pomoze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 17:25 
Cytuj  
Postanowilem sprawdzic ile u mnie war zajmuje. Okazalo sie ze client z bety wazy 60GB. Ekhm

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 18:13 
Cytuj  
u mnie podobnie, WAR troszke sie rozrosl. Skasowalem najwiekszy plik (20GB mial, niestety niepamietam nazwy) i po odpaleniu z full scanem gra dociagnela sobie ok 30 megsow i dziala super. No i wrocila do normalnej wielkosci 9,5GB (wersja beta klienta, tak wiec mniejsza o filmik)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 22:56 
Cytuj  
Hello.

Wie ktos moze czy jest JAKIKOWIEK sposob na wlaczenie (wymuszenie) FSAA i AF w WARZE ?

Normalne wlaczenie w CCC nie dzala.
Sposob z obnizeniem detali do minimum, wyjsciem z gry i z powrotem na MAX nie dziala (ale po tym gra przyspieszyla mi bardzo - polecam to kazdemu zrobic).

System - WIN XP 32bit SP2
KARTA - Radeon HD 4850 512mb DDR3
STERY - Catalyst 8.10

Moze ktos ma tak samo (przypuszczam ze tak) i sobie z tym poradzil.

Moze na OMEGACH dziala? Jak tak to na ktrorych ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 03:35 
Cytuj  
Nie wiem jak u ATI ale przy nvidia mozna latwo to ustawic uzywajac nhancer do ustawienia profilu dla who. Z tego co pamietam to tez cos takiego bylo dla ati ale juz nie pamietam nazwy, spory czas temu to bylo :/


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 10:15 
Cytuj  
Ciekawe skąd się biorą różne rozmiary "zdrowego" klienta. Pojawiało się 9 czy 11 GB, ja mam teraz klienta z płytek ze wszystkimi patchami i zajmuje 12,4 GB. System NTFS, klaster 4KB na win xp, SP3.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 15:28 
Cytuj  
Kabraxis. U mnie wymuszenie AA i AF w CCC dziala (do pierwszego alt+tab'a. po ktorym tylko restart gry pomaga). A.I. i Adaptive AA mam wylaczone.

Uzywam 8.10 Beta / XP XP2 pro / HD 4870

P.S.

Moze troche nubowate pytanie ale czy profil ustawien tworzy sie i uruchamia dla okreslonego procesu ? (w tym przypadku WAR.exe)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 04:34 
Cytuj  
bre napisał(a):
Kabraxis. U mnie wymuszenie AA i AF w CCC dziala (do pierwszego alt+tab'a. po ktorym tylko restart gry pomaga). A.I. i Adaptive AA mam wylaczone.

Uzywam 8.10 Beta / XP XP2 pro / HD 4870

P.S.

Moze troche nubowate pytanie ale czy profil ustawien tworzy sie i uruchamia dla okreslonego procesu ? (w tym przypadku WAR.exe)


Tak :) A dokladniej mowiac w przypadku np nhancera przypisujesz profil do pliku z ktorego startujesz gre :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 14:35 
Cytuj  
W przypadku nVidii nie jest do niczego potrzebny nHancer, bo praktycznie wszystkie potrzebne ustawienia sa dostepne z panelu sterownikow, takze profile dla poszczegolnych gier.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 22:45 
Cytuj  
kurwa dzis po tym patchu to crash za crashem , w ciagu 1h 2 razy , to srednia , zal .............. scenaria staja sie nieosiagalne bo jak sie zapisze ( u destro troszke sie czeka) to dostane crasha zanim wejde , raz udalo mi sie wejsc ale w polowie crash no i wpadlem w enrage ;p chcialem pozergowac , objezdzilem na moucie t4 orderu ale nikogo nie spotkalem ;| ja tu chce pvp grac , w wowie ja chcialem pvp to wbilem na bg , beznadziejne pvp , gra z pugami ale moglem zabic czerwony nick ;) tu lipa choc bardzo chcialem... koniec tej dramy .... marudze jak stara baba ale takie sa fakty ( mam 40 rank wiec cos musze robic )

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 23:49 
Cytuj  
Fakt, tez dostalem dwa crashe dzisiaj ale teraz po 2 godzinach gry jest ok, cos zrypali bo nie mialem nigdy crashy, a co do pvp to tez masz racje, ja trzymam sie t3 bo t4 narazie puste, jakies 50% ludzi siedzi na tier3 i nie spieszno im z lvl bo akcje sa caly czas piekne na t3.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 06:46 
Cytuj  
Na K8P nawet T3 jest puste, w Dwarf/Greenskins 8 graczy orderu wczoraj było. Masakra.


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.