mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 11:43 
 
Mendol napisał(a):
buka odnosnie fanga to gra ci sie na nim lepiej niz na klawiaturze?
ja musze przyznac szczerze, ze powoli mnie wkurwia i jest jakos srednio wygodny.


Generalnie na Fangu gram we wszystko od jakichs 2 lat i gra mi sie sporo wygodniej niz na klawiaturze. Co do wkurwiania, to czasem w ferworze walki zdarza sie nie trafiac w guziki 1-11 (sa imo za male i zbyt gesto). W moim przypadku Fang spelnia swoje zadanie - daje mi latwiejszy dostep do wiekszej ilosci przyciskow niz klawiatura (na klawiaturze do efektywnego grania w mmo przydaje sie ustawianie kombinacji z "alt" "shift" "ctrl" a mi jakos srednio idzie pozniejsze egzekwowanie tych kombinacji ;) ).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 11:45 
 
embe napisał(a):
rvr > keep > scenario > pq > quest > instancja pve

Keepy to nie rvr? Wokol nich sie kreci przeciez cala walka w zonach rvr.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 11:58 
 
mnie to tez zastanawia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 12:25 
 
Nie, RvR w terenie dla mnie to podstawa, jak sie napierdziela 100vs100 to nikt nawet o keepach nie mysli bo szkoda czasu i meczenia sie jak tak dobra obrona moze byc.
Oczywiscie keepy to rvr ale rozdzielilem to bo co innego isc na keepa czy go bronic, a co innego uczciwa akcja rvr.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 12:34 
 
iniside napisał(a):
QFC napisał(a):
lepiej jak wolniej wylevelujecie chary bo obecnie na 40 to boring time was czeka , scenario u destro 1-2h czekania, zdobywanie pustych keepow fun jak huj, czasami garstka orderu broni ale to 5 min wydluza walke, pogankowac nie da sie bo pve t4 nie dosc ze oddzielone od destro to puste... jakies pomysly panowie ?

Tylko ze ja chce wylevelowac i poczekac na duzego patcha. Pewnie do tego czasu bedzie droga przez meki w levelowaniu tier 3.


Meka?

Ja sie swietnie bawie w T3, a levelowanie to rzecz drugorzedna, w sumie potrzebne tylko zeby lepszy sprzet zalozyc :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 12:35 
 
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
Tylko ze ja chce wylevelowac i poczekac na duzego patcha..

A co niby ma ci ten patch dac? Sensu rozgrywki nie zmieni raczej.

Zrebalansuja (mniejmy nadzieje) sorca, poprawia lagi i engine graficzny (po wlaczeniu speculara silnik nie wie co ma soba zrobic). Poczekam na rozwoj sytuacji ze sie tak wyraze. Bo poki co w AoC gra sie fajniej :P.
Cytuj:
Levelowanie questami nie rozni sie zbytnio od tego w wow czy lotro.

Dla mnie sie rozni. Bo wchodza do jednej zony w WoW, moglem spokojnie zrobic level dla jakiego byla ona przeznaczona. Wchodzac do Tier 3, questow jest za malo zebyzrobic level od 20 do 30. Juz nawet dajemy od 20 do 28. Trzeba grindowac, duzo grindowac. Gdyby questy dawaly po 20k expa to moze bym na nich samych byl w stanie zrobic te 10lvl...

Cytuj:
Ja sie swietnie bawie w T3, a levelowanie to rzecz drugorzedna, w sumie potrzebne tylko zeby lepszy sprzet zalozyc

Zobaczysz za 3-4 miesiace, kiedy wiekszosc bedzie siedziec w T4. Nowych graczy takie trudne levelowanie moze bardzo zniechecic. Szczegolnie ze lokacje w t4 sa duzo ciekawsze niz w t3.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 12:45 
 
iniside napisał(a):
Nowych graczy takie trudne levelowanie moze bardzo zniechecic. Szczegolnie ze lokacje w t4 sa duzo ciekawsze niz w t3.

To biegnie sie charem 20lvl na AoE party w tier4 i leci exp jak szalony (no i fioletowe bagi z PQ prawie gwarantowane^^)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 12:51 
 
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
Nowych graczy takie trudne levelowanie moze bardzo zniechecic. Szczegolnie ze lokacje w t4 sa duzo ciekawsze niz w t3.

To biegnie sie charem 20lvl na AoE party w tier4 i leci exp jak szalony (no i fioletowe bagi z PQ prawie gwarantowane^^)

No tak, tyle tylko ze to jest ominiecie problemu a nie jego rozwiazanie :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 12:52 
 
Ta, ale w tym momencie zaczyna się levelowanie 'na siłe' tylko po to by dobic level 'x' i mieć fun.

Dla mnie war ma zerowy fun w levelowaniu solo, zawsze byłem zwolennikiem gry w grupie/gildii więc nie jest to dla mnie jakiś wielki minus, jednak skutczenie potrafi zniechęcić do zaczęcia gry.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 13:02 
 
Oczywiscie jest to metoda na leveling n-tej postaci. Bierze sie grupke ludzi i robi PvE, nie az tak duzego znaczenia, czy to AoE i ninja pulle (wtedy jest smiesznie), czy jakies instance 40lvl.

Mozna przeciez levelowac normalnie, bawiac sie w RvR i scenario, podalem tylko przyklad dla narzekajacych na sam leveling. Levelowalem Solo + PQ w becie tier3 i questow/PQ w 1 zone starczylo na dolevelowanie do 28.

Szukacie dziury w calym.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 13:15 
 
embe napisał(a):
Nie, RvR w terenie dla mnie to podstawa, jak sie napierdziela 100vs100 to nikt nawet o keepach nie mysli bo szkoda czasu i meczenia sie jak tak dobra obrona moze byc.
Oczywiscie keepy to rvr ale rozdzielilem to bo co innego isc na keepa czy go bronic, a co innego uczciwa akcja rvr.

Dla mnie to zerg bez celu jak pod taren mill kiedys. Jedyna w miare oryginalna rzecz w war na dzien dzisiejszy to wlasnie keepy. Ganianie sie z destro w zergu mnie nudzi.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 13:22 
 
Cytuj:
Mozna przeciez levelowac normalnie, bawiac sie w RvR i scenario


Mozna, jak masz znajomych na tym samym levelu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 13:22 
 
A ja robie out, przynajmniej narazie. Gralem priestem (lub pochodna) w aoc, vanguard, gw, wow, ale w war ta postac ssie pale na maksa, na poczatku jest spoko, ale w t4 to dla mnie czysty zart jest. A innej levelowac mi sie nie chce, scenario sa meczace (w t4 czuje sie farmiony), a pve questy nudne i daja malo expa.


Ostatnio edytowano 20 paź 2008, 13:25 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 13:24 
 
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
Mozna przeciez levelowac normalnie, bawiac sie w RvR i scenario


Mozna, jak masz znajomych na tym samym levelu.

Raczej jak po przecinwje stornie jest wystarczjaco duzo ludzi chcacych grac scenario.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 13:51 
 
Nie, dla mnie to zerowa przyjemność grać z Randomami.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 13:58 
 
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
Mozna przeciez levelowac normalnie, bawiac sie w RvR i scenario


Mozna, jak masz znajomych na tym samym levelu.


Niekoniecznie na tym samym levelu, bo biegam w T3 od kiedy dingnalem lv20 i jest fajnie, nie czuje sie jakos specjalnie zgimpowany, a wiekszosc teamu ma kolo 28-29. A destro zabijac tez sie spokojnie da. Zwlaszcza z moim aoe :D


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 14:02 
 
Ta cale tier3 od 22lvl az do 30 zrobilem na RvR, biegam od 24lvl po tier3 i tier4, zawsze sie cos dzieje, napieprzanie sie w avelorn jest bardzo czesto, atak i obrona keepow jest codziennie mimo ze nie gram w godzinach szczytu.
Gram z gildia lub z randomami, nie jest to problem dla mnie i co najwazniejsze jest to pierwsza gra gdzie nie musze sie dostosowywac do dnia i godziny lub reszta do mnie, to daje mi swobode i duza przyjemnosc.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 15:53 
 
iniside napisał(a):
Dla mnie sie rozni. Bo wchodza do jednej zony w WoW, moglem spokojnie zrobic level dla jakiego byla ona przeznaczona. Wchodzac do Tier 3, questow jest za malo zebyzrobic level od 20 do 30. Juz nawet dajemy od 20 do 28. Trzeba grindowac, duzo grindowac. Gdyby questy dawaly po 20k expa to moze bym na nich samych byl w stanie zrobic te 10lvl...


Tu sie nie zgodze, wszedlem do T3 majac lvl 20, jeden lvl sumarycznie zdobylem na scenariosach, reszta to questy w t3 + altdorf. Teoretycznie jestem juz pod koniec T3 i mam 26 lvl, a nie mam ruszonych stref krasiow i elfow (z nimi spokojnie dociagnalbym do 30 na samym pve). Niektore questy z T3 sa banalne, szybkie i daja sporo expa (np 3k za quest z zabiciem 10 zombiakow ktory wykonuje w 5min zgarniajac jeszcze dodatkowe 5k expa za mobki, w dodatku mozna go powtarzac 3 razy). A ze nie mam cierpliwosci to staram sie nie byc dluzej w jednym miejscu niz jest to potrzebne.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 17:19 
 
Cytuj:
Ale nie martw sie zenon, buka, endryu, qlc itp, napewno znajdzie sie sporo nowych graczy, wasze gildie sie wzmocnia, bedziecie raidowac i cieszyc sie graniem, tylko nie grajcie za duzo w WAR do tego czasu bo sie wykonczycie.


no juz dobrze embe, tyś tyś, na forum sobie powhinowalem chwilke podczas grania w WARa, ale juz nie bede oczernial wara, mozesz spac/grac spokojnie - anulowalem subskrypcje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 18:34 
 
Obrazek

Jak patrze teraz na WoWa w porownaniu do WARa to zygam :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.