mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:54 
Cytuj  
Wiecie co panowie po przeczytaniu tego pieroństwa jestem w stanie powiedzieć, że nie wiem którą stronę mam zająć.

:smile:)Black & :sad:(White

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 21:58 
Cytuj  
Ciezko z wami gadac bo albo malo pojetni jestescie albo chcecie zeby tak to wygladalo :sad:

wszystkie emulatory uo to nie ultima online to tak jakbyscie na marsa powiedzieli, ze to Ziemia.. niby tez planeta a jednak inna

Co do poziomu wypowiedzi i gnojenia gosci z emu to mozecie podziekowac ekipom cl + random debilom .. gdyby nas do siebie nie zrazili kretynskimi textami to moze bysmy inaczej do sprawy podchodzili.. chociaz z przykroscia niestety mozna zauwazyc, ze niby inni ludzie sie wypowiadaja ale jednak poziom ten sam :/
I nie mowcie jakis farmazonow o tym gdzie jest trudniej albo, ze na osi gra sie tylko dla kasy bo nie macie pojecia o czym mowicie a prasa klamie ehhe.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 22:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-23 22:58, Kiyote napisał:
wszystkie emulatory uo to nie ultima online to tak jakbyscie na marsa powiedzieli, ze to Ziemia.. niby tez planeta a jednak inna


No niestety niemoge sie z toba zgodzic, bo to jest wciaz ta sama gra... ale zostawmy juz to. Rozumiem, ze ludzie z CL mogli was zrazic, ale co to ma wspolnego z nami?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 22:30 
Cytuj  
Jonatham powiem ci szczerze:

- jak nie masz kasy albo zal ci jej na uo idz na emu ale pamietaj, ze lamiesz prawo [ale to banal jak widac], napewno nie pograsz w prawdziwe uo, z racji tego ze free gmom nie zawsze sie bedzie chcialo cos robic, predzej czy pozniej zaczna sie problemy z laczem czy servem i skonczy sie twoja przygoda :/
- na plus emu polskich napewno mozna zaliczyc to, ze kazdy mowi po polsku i nie musisz skladac zdan po angielsku
- niestety imo ww plus jest zacierany poprzez nie dopracowany swiat. Tak wiem gmi sie beda starac ale na 100% nie bedzie on tak pelny zycia jak na OSI.
- w jednym momencie na emu servach znajdziesz 100 osob i to podejrzewam w chwilach jego swietnosci.Swiat jest naprawde rozlegly i to 100 osob wystarczy na to zeby jako tako zapelnic jedno miasto :/ Jak lubisz martwe miasta i martwe przestrzenie /bo czesto zwierzatek tez nie ma/ to ok emu jest dla ciebie.
- z tego cowiesc gminna niesie na emu shardach sie rpuje. OK. Niestety imo czasami jest to strasznie sztuczne.
- hmm co jeszcze na plus to nie wiem ale niech koledzy z emu szczegolnie gmi sie wypowiedza tez jestem strasznie ciekawy to uslyszec.

Co do OSI:
- niestety musisz placic to 10$ na miech zeby grac.
- dzieki temu servery na ktorych stoja shardy sa stabilne tak samo lacze do nich jest naprawde niezle.
- gmi sa jacy sa . czasami cie zjebia jak trzeba itd.. ale postepuja wedlug wytyczonych regul a nie swojego widzimisie poza tym zadko sie wtracaja jezeli nie uzyles jakiegos exploita albo cos.
- wydaje mi sie , ze uo jest najblizej zlotego srodka w doborze skillow i mechaniki gry a uwierz mi, ze jest to dosyc zlozona sprawa i wymaga przede wszystkim doswiadczenia zeby zrownowazyc klasy itd..
- co do rpgowania na osi shardach to nigdzie nie widzialem na emu zeby ktos tworzyl odrebny jezyk ani zeby powstawala specyficzna spolecznosc graczy ale to moze byc moje odczucie. Nie bede do konca obiektywny ale wolalbym grac nawet z angolami na osi shardach i tam rpowac niz na emu udawac ze rpguje z polakami.
- swiat jest zapelniony i wykreowany po brzegi zanim go zwiedzisz do konca i poznasz minie miesiac albo dluzej. Spotkasz napewno wiecej graczy ale niestety tez wsrod tych graczy spotkasz totalnych idiotow zlamasow itd.. ale to tez cecha emu tylko na osi bardziej to widac bo jest poprostu wiecej graczy.
- jezeli cie kreci handel to osi moze miec dla ciebie ogromnego plusa. Handel ingame jest bardzo rozbudowany rzadza nim porownywalne prawa jak w realnym swiecie. Poza tym to co mowil kolega Coval zawsze masz mozliwosc sprzedawania domkow, kasy czy rareow za real kase, w wiekszosci znajdzie sie jakis kupiec nie znaczy to jednak ze po to sie gra.. ja np jeszcze nic nie sprzedalem za rl kase ale podejrzewam, ze jak bede odchodzil z uo i jak jeszcze bedzie zbyt to odbiore troche mojego abonamentu ehhe
- co do trudnosci to mozesz wlozyc miedzy bajki ta latwosc na osi. Jasne, ze sa sposoby zeby zrobic postac w tydzien ale to tylko postac, poza tym zeby znac te sposoby trzeba troche pograc zeby wiedziec co i jak.
Nie masz nic podanego na tacy - to bujda :sad:
- i jeszcze ping. ping do europa u mnie na zwyklym 128 bps to 50 do siege tam cie gram najczesciej to 120 nie narzekam z tego powodu i te oslawione 1000 naprawde zdarzaja sie w extremalnych przypadkach.
Na emu mimo ze mozesz miec super ping bedziesz mial tez lag bo jezeli maszyna bedzie obciazona to bedziesz odczuwal lag servera.. zreszta przeczytaj pare postow albo na uo ogolne chyba scorpa ktory mowil ze na euro ma lepsze lacze niz do emu..


I na koniec jezeli kupiles uo:lbr to znajdziesz tam dwa kody. New account creation pozwoli ci zalozyc konto na OSI i samemu sie przekonac. Masz darmowy miesiac zeby zwiedzic britanie. Albo sam ja poznawaj albo messnij ktoregos z nas a napewno otrzymasz pomoc jezeli zaczniesz grac. Nie jest tak , ze gnoimy kazdego z emu zreszta scorp , atj , daktor sie przekonali. Nie lubimy poprostu jak ktos nie wie o czym mowi i do tego jest bezczelnie glupi :sad:

Cya i jakby co to do zobaczenia ingame


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 22:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-23 23:28, Psyche napisał:
No niestety niemoge sie z toba zgodzic, bo to jest wciaz ta sama gra... ale zostawmy juz to. Rozumiem, ze ludzie z CL mogli was zrazic, ale co to ma wspolnego z nami?


Jezeli sadzisz ,ze emulator i uo to to samo to przykro mi z tego powodu bo poprostu nie wiesz co tracisz grajac na emu i zapewniam cie, ze nie jest to ta sama gra. Moze graficznie tak ale nic poza tym :sad:

Co do ludzi z cl to wiekszosc tez nie przyjmowala zadnych argumentow jak wy i nie majac nic do powiedzenia pieprzyli faramozony. Niestety tak jak ty wiekszosc z nich nie grala nigdy na OSI i popisywala sie swoja niewiedza :sad:

Am a cheater i use macros in uo lol


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 23:04 
Cytuj  
Hmm... Pierwsza sensowna wypowiedz z waszej strony w tym temcie... Ja jestem swiadom roznic miedzy OSI a Emu i zdaje sobie sprawe, ze OSI bije w wiekszosci przypadkow Emulatory na glowe(wiadomo oryginalu nie zastapi zadna kopia) a nad plusami jednego i drogiego mozna by bylo rozwodzic sie dlugo, ale tu nie chodzi o to, tylko o wasze podejscie do graczy z free...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 00:31 
Cytuj  
Ja smiem twierdzic ze emu jest lepsze OSI ale... dla GM'a :smile:

Ktos kto gral na OSI moze sobie przez chwilke zlapac troche fun zmieniajac co mu nie pasilo.
Tyle ze wiekszosc osob ktore stawialo emulatory a wczesniej gralo na OSI (np. Beast, SoSy) po 3 dniach zachwytow popada w zniechecenie bo widza ze nie sa w stanie zalatac wszystkich bugow ktore te maja.
Prawda jest taka ze prowadzenie emulatora moze rajcowac kogos kto nie mial dluzszej stycznosc z OSI - on po porostu nie wie jakie sa roznice i mysli ze 'tak musi byc'.
Moge uwierzyc w to ze ktos z zachodnich serwerow jest prowadzony i zrobiony W MIARE dobrze bo na to pozwala probabilistyka. U nas UO kupilo moze 1k ludzi max, w USA wiecej (wiec tam jest szansa ze dorwalo sie do tego emulatora kilka osob ktore o UO maja jakie takie pojecie). Ale tego ze u nas jest jakis dobry "free" serw - sorka ale nie uwierze :smile:
Nawet jesli wzial sie za to 1-2 osoby ktore maja doswiadczenie to i tak nie odwzoruja swiata ktory robil team zawodowcow.
A szkoda.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 03:13 
Cytuj  
Wiesz ja bym tam nie chcial grac na tym waszym OSI, ponoc komercia jest najgorsza

dlaczego wszystkie wasze wypowiedzi na temat osi musza byc poprzedzane
-ponoc
-slyszalem ze
-podobno
-wiesiek mi mowil ze:[
...ze ja wczesniej nie widzialem tego threadu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 03:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-23 22:36, Eldorn napisał:
Wiesz ja bym tam nie chcial grac na tym waszym OSI, ponoc komercia jest najgorsza to tak jak bys sluchal britney ona jest komercyjna.

WTF =(
Britney is the lub.


_________________
The Legendary.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 10:56 
Cytuj  
Codziło mi o to ze, nie lubie szaraj masy na, OSI jestes w sumie anonimowy oprocz znajomych i jeszcze paru zapoznanych osob nikt cie nie zna. Wole maly zabugowany freeshard bo tam jak ktos gra duzo to jest znany. Znam ponad połowe stałych graczy o (sezonowych nie wspominam) i to mi sie podoba.


Pewnie ze bym wolal grac w swiecie bez bugow, padow. OSI jest całkiem inna wiem o tym grałem tam przez ten miesiac, ale to nie dla mnie.

A co do CL wiecie tam wiekszosc graczy jest dosc dziwna, oni sa całkiem inni odnas, mozna by powiedziec ze na naszych sardach kolor trawy jest nawet rozny.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 11:13 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-24 11:56, Eldorn napisał:
Codziło mi o to ze, nie lubie szaraj masy na, OSI jestes w sumie anonimowy oprocz znajomych i jeszcze paru zapoznanych osob nikt cie nie zna.


I wlasnie o takie farmazony mi chodzi :sad:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 13:18 
Cytuj  
Baaaa, ja na brak popularnosci na OSI nie narzekalem :grin:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 13:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-24 11:56, Eldorn napisał:
Codziło mi o to ze, nie lubie szaraj masy na, OSI jestes w sumie anonimowy oprocz znajomych i jeszcze paru zapoznanych osob nikt cie nie zna. Wole maly zabugowany freeshard bo tam jak ktos gra duzo to jest znany. Znam ponad połowe stałych graczy o (sezonowych nie wspominam) i to mi sie podoba.


Pewnie ze bym wolal grac w swiecie bez bugow, padow. OSI jest całkiem inna wiem o tym grałem tam przez ten miesiac, ale to nie dla mnie.

A co do CL wiecie tam wiekszosc graczy jest dosc dziwna, oni sa całkiem inni odnas, mozna by powiedziec ze na naszych sardach kolor trawy jest nawet rozny.


I tu sie grubo mylisz.
Mimo tego ze graczy na OSI jest wiecej to i tak po wielu miesiacach grania znasz innych graczy , wiesz jak sie zachowaja podczas walki czego mozesz sie po nich spodziewac.Znasz zasady innych gildii , sposob w jaki walcza , sposob w jaki cie potraktuja po walce.
I zapewniam cie ze 99% populacji SP zna nasza gildie i ludzi w niej bedacych.
Nawet jesli pojdziemy walczyc w disguise kit to i tak wiekszosc ludzi rozpozna nas i nasz styl walki itd.
Grajac przez 1 miesiac to oczywista sprawa , ze czules sie anonimowy i nikt Cie nie znal.Na wiekszym shardzie trzeba pograc jednak znacznie dluzej zeby ludzie cie rozpoznawali i wyrobili sobie o tobie zdanie.


_________________
The Legendary.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 13:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-24 14:18, Karol66 napisał:
Baaaa, ja na brak popularnosci na OSI nie narzekalem :grin:


Dokladnie.
Ostatnio rozmawialem z Kiril Threndor na IRC(koles z OGD) , chcial dolaczyc do naszej gildii na Europa i mowil ze nigdy nie mial zadnych problemow z RAT/=O= oprocz jakiegos incydentu miedzy a rat i Vhailor a nim :smile:.
Koles zapamietal jak mu przerwaliscie Thunt ponad poltora roku temu.


_________________
The Legendary.


Posty: 20
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 14:14 
Cytuj  
Ja tez jak gralem (krotko bo krotko, ale gralem) w niedlugim okresie znalem juz sporo osob. Z jednym macrowalem, drugiemu pomoglem w czyms etc, inny mnie okradl:]. Potem spotkalem ich z kumplami, ich tez poznalem. I tak dalej i tak dalej. I w koncu znasz mase ludzi. To bzdura, ze jest sie tam anonimowym.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 15:02 
Cytuj  
Jak sie czyta takie posty to aż chce sie grac na OSI :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 16:33 
Cytuj  
Kiyoke, dzięki za własne zdanie.
Jeżeli uda się newbie rozkręcić coś konkretnego bądź pewien, że zostane ingame


Posty: 29
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 21:01 
Cytuj  
podejscie do graczy z free jest takie na jakie sami zasluzyliscie piszac to co piszecie, piszac tak jak piszecie... moze nie Wy ale wasi poprzednicy co tutaj pisali, ale Wy wcale nie staracie sie tego zmienic (moze poza paroma wyjatkami), piszecie tak samo i nadal to samo i o tym samym, a ile razy mozna to samo czytac i o tym samym pisac... ciagle wyklocacie sie, sprzeczacie, atakujecie, a na tym chyba nie polega pisanie i dyskusja, a napewno nie sprawi to ze zmieni sie o Was opinia tutaj, ze ludzie piszacy tutaj zaczna inaczej myslec o Was... zwlaszcza ze piszecie czesto o tym o czym raczej nie wiecie, bo w wiekszosci nie graliscie na osi... a pisanie ponoc, podobno, slyszalem ze, tamten mi mowil ze, nie ma sensu...
powinniscie miec darmowy miesiac, wiec jesli chcecie sie przekonac jak jest to zapraszamy... sami zobaczycie, a pozniej moze bedziecie mogli madrzej pisac, dyskutowac...
jesli ktos zaczyna to napewno dostanie pomoc od innych, materialna i jak i w wytlumaczeniu co i jak... a jak to bedzie pozniej wygladac to juz zalezy tylko od niego samego... chyba nie ma Polaka, ktory by nie pomogl innemu Polakowi, zwlaszcza nowemu o ile tylko moze... naprawde Polacy sa otwarcie nastawieni dla innych Polakow... i pomagaja...
ja jak zaczynalem juz prawie rok temu na cats to otrzymalem chyba najwieksza pomoc... i troche materialna ale zwlaszcza ta wazniejsza czyli ustna, co i jak... i pomoglo mi sporo osob... chociaz czasami wcale nie prosilem o ta pomoc czy nawet jej nie potrzebowalem... i naprawde fajni ludzie sa...
pozniej na poczatku tego roku zaczalem na siege i znowu taka pomoc otrzymalem... a napisalem tylko jedna wiadomosc tutaj na forum ze zaczynam... a nie setki jakichs niepotrzebnych i bez sensu... pomoc byla rozna, ale zawsze byla i nadal jest! chociaz juz tyle gram na siege, a ogolnie jeszcze dluzej... a kto mi pierwszy pomogl i najwiecej? Konrador... ale mu teraz opinie popsulem tego chama jak ostatmio przeczytalem
a na emulatorku nie gralem, chociaz wiedzialem ze taki jest gdy zaczynalem... i teraz i wczesniej widzac to jakie posty tutaj sa, a z tego jacy ludzie sa ciesze sie ze nawet nie zaczalem...
tak wiec moze warto sie zastanowic czasem co sie pisze a zwlaszcza jak sie pisze i pomyslec troche zanim sie napisze... moze warto zajrzec na osi i troche pograc i zobaczyc jak jest... i pozniej pisac, a nie wczesniej z tego co sie slyszalo, albo pisac o tym czego sie nie wie...
ale sie rozpisalem... ale to chyba przez te ostatnie dni i tyle glupich postow ktore przeczytalem... to takie moje zdanie i to z czym sie spotkalem...

ktos, kto troche juz gra na osi i czyta ten board od jakiegos juz czasu...

i prosze nie flamowac... tylko moze przeczytac jeszcze raz i sie zastanowic

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ATJ dnia 2002-06-24 22:03 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 21:19 
Cytuj  
Cytuj:
Dokladnie.
Ostatnio rozmawialem z Kiril Threndor na IRC(koles z OGD) , chcial dolaczyc do naszej gildii na Europa i mowil ze nigdy nie mial zadnych problemow z RAT/=O= oprocz jakiegos incydentu miedzy a rat i Vhailor a nim :smile:.
Koles zapamietal jak mu przerwaliscie Thunt ponad poltora roku temu.



Bah, nie tylko jemu sie dostalo wtedy :grin:
Zreszta taka byla koncepcja - skolonizowac wyspe, zabijac all thunterow poza tymi ktorzy grzecznie placa fee i czekac na mscicieli :smile:
Po cholere sie uganiac za ofiarami do PKowania jak mozna ich miec anytime pod domem (gdzie jakby nie patrzyc latwiej sie wlaczy).
I dzialalo to dlugi czas w ten sposob az sie ludzie rozeszli. Z tego co pamietam to byl moment gdy na tej wysepce nie bylo zadnego domku poza naszymi.
Nie wiem - moze zle kombinowalem ale podobala mi sie ta idea bardzo. Oryginalna co prawda nie byla (orki w koncu robia to samo od kilku lat na roznych shardach :smile:) ale dzialalo.
Tyle ze jak na moje lacze to ta wyspa byla za duza :smile: nie szlo dogonic niektych pacjentow.
Za to do dzis mile wspominam ship wars. Tam sie lacze nie liczylo a tylko sama koncepcja walenia speli :smile:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 22:50 
Cytuj  
Ja ciagle mam nadzieje ze w jakiejs nowej gierce zaimplementuja bitwy morskie

Wlasnie te chwile najmilej wspominam z tamtego okresu :smile:
Planowanie, osaczenie zdobyczy i abordaz :smile:
No i jeszcze czatowanie w hidingu w Moonglow Port :smile:
Ech..... to byly czasy ... hlip... hlip ...
Ktoregos razu o ile dobrze pamietam zdobylismy 4 lodki w ciagu 2 godzin :smile:
1 z thuntera druga z ekipy ratunkowej 3 i 4 z ekipy ratunkowej ktora ratowala 1 ekipe ratunkowa :smile:

To se juz ne wrati Pane Hawranek :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.