mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 14:12 
Cytuj  
Ja się wczoraj zawiodłem srodze. Będąc na 16 lvlu, 15 lvlowy WH ściągał mnie bez problemu - owszem zabierałem mu z 2/3 życia, ale spodziewałem się lepszego performance po DoKu. Szczególnie że reroll na DoKa zrobiłem z Maraudera który jadł WHów na drugie śniadanie do płatków i mleka....

Z kolei solo pve... poezja. Lvl 16 - ogarniam 3 x 19 albo 1 x champion z addem na swoim poziomie... szkoda że w solo pvp taka porażka...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 17:07 
Cytuj  
Będąc na 16 lvlu, 15 lvlowy WH ściągał mnie bez problemu

Ja bym sie nie przyznawal publicznie do takich rzeczy. Kazdy WH powinien zejsc, tym bardziej, ze jak sam mowisz, zabijales ich marauderkiem. Poza tym w tej grze raczej nie gra sie solo, chyba ze ktos jest typem gracza, ktorego cieszy dominowanie scisle okreslonej grupy przeciwnikow w systemie pseudo-papier/nozyce/kamien.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 18:44 
Cytuj  
Cytuj:
Ja bym sie nie przyznawal publicznie do takich rzeczy.


Nie słuchaj się go, to normalne.

Ja z kolei mam problemy z bicz elfami, jak zresztą większość.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 18:55 
Cytuj  
l2p. Wiecej gear na wp i str sobie wrzuc, to bedziesz mial jeszcze wieksza przezywalnosc i na pewno cie zaden WE nie zbije.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 19:12 
Cytuj  
kon daj ludziom spokojnie pograc, a nie od razu krytykujesz ;-p


Posty: 2
Dołączył(a): 24.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 23:09 
Cytuj  
Grając juz dluższy czas lvl 40 DoK i mając doświadczenie z capitol sieges, wszystkimi instancjami up to Lost vale ( 2 bosses down), mogę tylko nowo
rollujacym DoKa odrazu wybić z głowy myśl o walce w pierwszej linii.
DoK to klasa która ciągle musi przemieszczać się pomiędzy front line a caster group, mowa tutaj o healing spec postaci, na dzień dzisiejszy DPS ( torture) Dok nie istnieje. Chyba że ktoś gra ciągle z premade grupą i ma healerów na pośladach. W pug grupach Torture DoK znika w ciagu 5 sec.
Co do healowania są różne style spece etc dla mnie najbardziej efektywny jest build
http://www.wardb.com/career.aspx?id=23#9:544:0:0:11:2688:25:9600:9589:592:9590:14120:::694:9606:696:697
Total healing spec z małymi zmianami (Gift of Khaine - dlatego że po instancjach latam z BO)
Co do renow points zmierzam w takim kierunku
http://www.wardb.com/renown.aspx?id=23# ... 12ef8ef11e:

Toughness,Willpower,Strength taki priorytet jeśli chodzi o statsy(staram się utrzymać około 5k HP i z 400+ FR)

Gameplay z takim buildem wygląda w ten sposób iż czekamy aż tankowie i melee dps wbija sie w caster line Orderu i zaczynają knockdowns and so on .W tym czasie zazwyczaj trzymam się lekko przed zelotami\shamanami i staram się zebrać trochę focus od IB,SM,WL międzyczasie HoT'ująć\Shield'ując melee + Khaine's Embrace co jakiś czas gdy party zchodzi za bardzo. Jako medium armor user jest mi znacznie latwiej odpychać ich atack niż innemu healerowi.Ważne jest używanie detaunta zwlaszcze na WH czy podczas gdy jesteśmy atakowani przez 2 przeciwników.
W tym czasie za AP spamuje glownie Consume Essence(atm heal okolo 250 z tactic on cloth\medium usher) na przemian z Tansfer Essence aby podhealować wszystkie doty które tickują na moim party.
Jeśli jestem nie atakowany zazwyczaj po chwili zadymy wbiegam wspomóc nasze melee silencują jakiegoś healera czy BW czy aby uyżyć rank 2 morale jeśli nie ma problemów z healowaniem. After that jeśli grupa orderu nadal sie trzyma zazwyczaj spierdzielam szybko do tyłu i skupiam się znowu na healowaniu czekając na cd na silence,knockback i shield.

Jeśli chodzi o PvE, build wymiata do instancji w capitol citys lata się głownie z set up tank MDPS RDPS 2 healers + anything . Zelot\Shaman raidujący ze mną skupia się gna tanku podczas gdy ja healuje reszte grupy bez problemu i wspomagam go w jak najwiekszy sposob na MT.

Gra DoK'iem jak dla mnie jest ciekawsza niż stanie na tyłach i spoamowanie heala jako zelot czy shaman , szkoda tylko ze nawet z guardem bardzo ciezko jest utrzymanie sie dluzej w front line a przez co heale bazujace na dmg są odstawione na dalszy plan ponieważ żeby byly naprawdę efektywne potrzeba targetu z malym armorem, a tak spamowane na tankach okazyjnie na WL pozwalają podhealować pare ticków z dotów.

Postaram się zmajstrować jakiś krótki filmik z scenario SP to da wam lepszy obraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2008, 01:47 
Cytuj  
Cytuj:
l2p. Wiecej gear na wp i str sobie wrzuc, to bedziesz mial jeszcze wieksza przezywalnosc i na pewno cie zaden WE nie zbije.


A ja głupi ładuję w toughness i wounds by zwiększyć sobie przeżywalność. Dzięki, człowiek uczy się przez całe życie.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2008, 06:19 
Cytuj  
104 initiative, 1h i ksiazeczka... n/c

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2008, 06:45 
Cytuj  
Jak WE widzi ksiazke, to od razu ucieka, bo wie, ze kolezka podchodzi do PVP taktycznie i nie ma przelewek. Dana, dalbym ci pare wskazowek jak grac WP tak, zeby sie z ciebie squig herdery i magusy nie smialy, ale za pyskaty jestes. Pozdro & pocwicz~ Ale to juz w innym temacie, bo ten nie jest ani od board PVP, ani od dyskusji nt. WP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2008, 13:28 
Cytuj  
Raz, profil nie był ostatnio updateowany.
Dwa, akurat ze Squig Herderów i Magusów to się śmieję ja.
Trzy, faktycznie, to dyskusja o DoK. Dobranoc koledzy !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.