mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 16:57 
Cytuj  
Tak, to bylem ja. Zostalem zaproszony przez GMow SoA zeby pokazac waszym pseudo-kozakom, ze sa gowno warci. Postac jaka dostalem miala nastepujace skille i staty.
100 eval
100 anat
90 magery
90 meditation
80 wrest
80 resist
80 tactics
100 int
90 str
35 dex

Lootowalem tylko regi bo mialem ograniczony zapas. Zloto zeby kupowac koniki. Bron - zebyscie mnie nie atakowali na golasa z sama bronia i czasami jakas zbroje co mi sie podobala :razz:

Przedstawie kilka interesujacych komentarzy z waszej strony:
Vem jest invul
Vem rzuca czary w ruchu
Vem ma 3000 int i 3000 str
itd

Nie bylem tam po to aby zepsuc wam przyjemnosc z grania. Najbardziej plakali ci co uwazaja sie za kozakow, a tak naprawde nic nie potrafia: BaroO, Tengu, Spider, Ivan, Kolombo, itd. Moje gratulacje naleza sie Phredowi, ktory naprawde potrafi walczyc magiem. Sami sie przekonaliscie, ze jednak mozna mnie zabic. Wystarczylo do tego tylko dwoch osob - Bloob na koncie Lopka i Jashchoor. Dlaczego mnie rozwalili w 2, a wy nie mogliscie w 10? Proste, oni mysla.

Raczej juz nie zobaczycie waszej ukochanej Vem the Insane chyba, ze w jakims quescie albo jak bedzie musiala zrobic porzadek :wink:

W mojej sygnaturce macie link do postaci jaka gram na codzien na OSI.

EDIT:
Zapomnialem dodac, ze przez te dwa dni mialem ubaw jak nigdy, prawdzimy ROFLOL IRL.

_________________
Fergerod, Vem
Void Guardian of =O=
Siege Perilous

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2002-06-29 18:10 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:11 
Cytuj  
heh... no troche sie pomylilem. Dawalem ci mniej nieco mniej skilli i troche mniej inta, ale troszke racji mialem. Mam nadzieje, ze teraz wrocisz Tengu...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:12 
Cytuj  
Ej Bloob palko teraz mozesz hapac mowilem ze to jest nieludzkie ze sztuczne ze to gm to ty nie lame...

Bogu dzienki ze jusz koniec :razz:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:14 
Cytuj  
To nie byl gm... No niewazne, wazne to ze teraz widze kto jest warty zachodu (czytaj page :grin: itd) a kto po prostu psuje powietrze :sad:

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:15 
Cytuj  
Nie chzan bzdur ja ani razu stoba nie walczylem ty mnie tylko zabijales(alas) obojnaq nigdy nie byla to czysta walka
Ps. I ty jestes kozak dojc do takich skilli sam od 0 to wtedy mozesz byc kims i nas wyzywac .... bo narazie to ty kozaczysz !


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:17 
Cytuj  
Tez mam taka nadzieje ze Tengu wroci. O Vem nie bede sie wypowiadac, szkoda ze wyszlo tak nerwowo.
Bloob mam nadzieje ze przy mnie oddychasz swiezym powietrzem... :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anya dnia 2002-06-29 18:24 ]</font>

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:18 
Cytuj  
Jeszce jedno mowisz ze ejstem ejden z wiekszych kozakow dlatego ze caly czas mowilem ze ejstes silniejszy(a) bo tak bylo przynajmniej potrafilem sie przyznac :razz:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:26 
Cytuj  
Ehh... wiesz BaroO, ja na miejscu blooba pomachalbym ci na dowidzenia i zablokowal konto. Nie mozecie nauczyc sie odrobiny szacunku dla GMow? :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:31 
Cytuj  
Ej nie bo on nas wyzywal od lam a sam zobacz ze ta postac to ejst chodzacy terminator a jak mowilem ze to nie ejst normalny garcz to mowil ze debile ejstesmy itak dalej... przezto Tengu odszedl i wogule :sad:((( tyle zlego i mi sie wydaje ze to bylo niepotsebne bo niewiem co bloob chcial udowodniic skoro wiadomo ze kazdy dopiero sie uczy i trenuje... aby keidys byc wmiare dobrym a on nam sprowadza takie T1000 i masakruje wszystkich...
Ps. Vem oddaj katane :razz:PP oddam ci twoja palke nie welszla za maly otwur :grin:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:32 
Cytuj  
Dobra ostatni raz w tym topicu..
Baro0 jak juz zrozumiesz ze nabijanie skilli/statow to zadna sztuka, i ZADNA filozofia w bezsensowym makrowaniu, a wlasnie wyczynem jest taka gra jak to wam fergerod pokazal... To wtedy sie odezwij..

ps: nawet postacia GMa bys nikogo nie zabil ;P

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:34 
Cytuj  
Moze keidys jak bede takim doswiadczonym graczem jak ty tez pokaze taka klase :wink:

_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-06-29 19:20 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 17:40 
Cytuj  
BaroO, bo jestescie debile(no moze za mocne okreslenie). Tez uwazam, ze to bylo bezcelowe, ale mniejsza o to... Jednym slowem chciano nam pokazac, ze sie nie znamy :smile:. Zreszta o co ten placz? Stalo sie cos?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 18:27 
Cytuj  
". Najbardziej plakali ci co uwazaja sie za kozakow, a tak naprawde nic nie potrafia: BaroO, Tengu, Spider, Ivan, Kolombo, itd"
---------------------------------------------
no fajnie masz,my przynajmniej walczylismy i probowalismy cie rozwalic,nie tchorzylismy,juz nic nie mowie o quindillu ktory se na lawce siedzial i sie patrzyl,inni przynajmniej probowali cie rozwalic ,moze im nie wyszlo ale probowali,a niektorzy to tchorzyli na maxa,wedlug mnie najbardziej to quindill

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 18:34 
Cytuj  
Quin mowil ze ma znia sztame :razz: tchuzyli ci co sie po laskach chowali :grin: :lol:

chodz ja tez sie jej balem bo wiedzialem ze sam nic nie zdzialam ;p
_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-06-29 19:35 ]</font>


Posty: 11
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 18:37 
Cytuj  
Bloob tak czy inaczej nie byla to walka rownego z rownym, jesli chcesz cos pokazac to daj mu postac nieco slabsza od przecietnej i wtedy zobaczymy jakim jest doswiadczonym graczem oczywiscie nie umniejszam tu umiejetnosci Fergerod'a .

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 18:59 
Cytuj  
no to wszystko sie milo skonczylo :smile:

czas wyciagnac wnioski

1. gm dali troche ciala
mozna bylo to nazwac to questem, lub chociaz
gorsze wyjscie wykorzystac nicka jakiegos playera np. iskry - to zapobiegloby 2 dniom kurwienia na gm, na vem itd. (to naprawde wyglada podejrzanie jak ktos kogo nikt w zyciu nie widzial na oczy, wyskakuje i morduje wszystkich bez wyjatku)

2. drodzy playerzy cos latwo dajecie sie wyprowadzic z rownowagi, mo i kulturka to podstawa

3. teraz skoro phrad jako jedyny walczyl z vem jak rowny z rownym (prawie) to co to oznacza ???
lol
3/4 pomysli ze ma tez napakowana postac
no comment

4. jesli ktos ogladal nasza ostateczna walke i mysli, powinien sie sporo nauczyc

5.teraz mala historyjka
wczoraj wpadam do siebie na wyspe, a tu kroliczek cienia lol, patrze ma malo energii wiec postanowilem go uzdrowic - 5 great healow i nic, mowie zbugowany, wolam lopka, robimy test - all kill na krowe - kroliczek szybki jak blyskawica, krowe na raz zdjol - niezla bestia i to w naszym wladaniu - jednak nasza radosc nie trwala zbyt dlugo, nasz milusninski zaginol
jako ze mam "uklady" wale do gm wywiedziec sie co? i jak?
cytat
...
<gm x> to ja go stworzylem zeby zabil Ven the Incane
<gm x> ale nie zdolal :]
<gm x> przypadek przy pracy
<gm x> nie oddam kroliczka :grin:
//szkoda kroliczka
skoro padlo imie vem postanowilem gm troche przycisnac//
...
<gm x> wparowuje ci taka laska, daje paralize pod nogi, energy bolt, explosion i juz lezysz
<gm x> nawet palcen nie zdazysz kiwnac
<gm x> i to mialo na celu nauczenie was, ze nie tylko skill sie liczy ale takze planowanie i taktyka
...
koniec cytata

patrzac na skille vem ciezko moze to zrozumiec, ale nie miala 7 gm
przedewszystkim pokazala o co chodzi w walce pvp, nie to co z liszem (bs, ucieczka, bs, ucieczka) czy elemelkiem (corp albo explosion, odskok i znowu)
chyba jako pierwsza zastosowala combo i to jakie

jesli magowie wyciagna wnioski to wspolczuje wojom, a przede wszystkim shinowi - jak sie phrad pojawi w sc to wymiecie nawet npc ze sklepu :smile:
oby wojowie nie wyciagneli zlych wnioskow i zeby za tydzien nie biegali sami magowie

ps. vem jesli pierwsze combo poszlo by we mnie na 99% bylabys/bylbys zwyciezca

ps. 2 wrest is the best


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 19:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-29 19:27, Ivan napisał:
". Najbardziej plakali ci co uwazaja sie za kozakow, a tak naprawde nic nie potrafia: BaroO, Tengu, Spider, Ivan, Kolombo, itd"
---------------------------------------------
no fajnie masz,my przynajmniej walczylismy i probowalismy cie rozwalic,nie tchorzylismy,juz nic nie mowie o quindillu ktory se na lawce siedzial i sie patrzyl,inni przynajmniej probowali cie rozwalic ,moze im nie wyszlo ale probowali,a niektorzy to tchorzyli na maxa,wedlug mnie najbardziej to quindill

lol
ivan slyczales kiedys takie powiedzenie "rzucac sie z motyka na slonce"
to co ty prezentowales to zadna odwaga tylko glupota, trzeba mierzyc sily na zamiary
quin tak jak np. ja siedzial i obserwowal, juz po jednej walce bylo widac ze malo kto ma z nia szanse, a juz napewno nie woj taki jak ty (przy odrobinie szczescia moze jakbys zdjol plyte [przeciwko magi i tak nic nie daje a tylko zabiera dexa], skolowal pare potionkow i moze urzyl halabard [z nadzieja ze trafisz 2 razy z rzedu] to moze moze)


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 19:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-29 19:37, -Mithrandir- napisał:
Bloob tak czy inaczej nie byla to walka rownego z rownym, jesli chcesz cos pokazac to daj mu postac nieco slabsza od przecietnej i wtedy zobaczymy jakim jest doswiadczonym graczem oczywiscie nie umniejszam tu umiejetnosci Fergerod'a .


kuzwa to nie mialo pokazac jak fergerod jest dobry tylko jak my jestesmy nedzni
a co do rownosci to tak patrzac polowe skili mam wyzszych, reszta troche nizsza, brak mi jednego skilla ale trzeba jakos zarabiac

staty fakt dopakowane ale podejrzewam ze z o 10 czy 15 mniejszymi tez by rzadzila (a takie juz ma pare osob)


_________________
THC RULES

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 19:39 
Cytuj  
a co moze planowac Wojownnik ? bo mag rozumiem... kolejnosc rzutu czarow ale wojownik?

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 19:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-29 20:39, NemesiS napisał:
a co moze planowac Wojownnik ? bo mag rozumiem... kolejnosc rzutu czarow ale wojownik?

planowac jak planowac
juz pisalem odnosnie ivansa
na chuj wyskakiwaliscie w zbroi
plyta zabiera wam chyba z polowe dexa a dex to szybkosc i celnosc
potionki nastepna rzecz wypijasz 2 i masz +20 statow no i moze heale
moze by tak zatruc bron np. zatruty mag ma trudnosci z rzucaniem czarow, nie uleczy sie, poki sie nie odtruje a to daje ci ta jedna sec zycia wiecej i moze z jeden cios, trafiony przerywa rzucanie czarow
no i konik na piechte to faktycznie powodzenia rzyczyc
ot cala taktyka


_________________
THC RULES

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.