mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 17:32 
Cytuj  
GreenFace napisał(a):
Możecie podać wszystkie gry jakie znacie w których jest system skilli taki jak w ultimie, tzn aby być w czymś dobbrym, np górnictwo czy walka mieczem to trzeba kopać kamyki albo walczyć mieczem ;p

Ja znam:
-wow
-ultima online
-tibia
-darkfall online


Runes Of magic (beta testy)


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 19:05 
Cytuj  
No wszystko ladnie tylko narazie jest close beta, open bedzie 9 grudnia to sie sprawdzi ;)
A runescape bylo by super gdyby byla lepsza grafika i muzyka :P
Bardzo mi sie podoba ze taki rozwinięty jest w runescape crafting :)
Znacie jeszcze jakies?


Posty: 37
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 00:56 
Cytuj  
witam

Niedawno po kilkuletniej przygodzie zerwalem z wow-em :P

I teraz jednak cos bym pogral ze wszystkich gier najwiekszy sentyment mam chyba jednak do RYL-a

wiec jak by nie patrzec szukam czegos w tym stylu :)

Czyli mmorpg mnajlepiej w konwencji tpp
co mnie najbardziej ujelo w rylu:
-mozliwosc przy walce mieczem siekania kilku mobow przed saoba (co sie wydaje normalne ze jak machniesz mieczem trafisz we wszystko przed soba)
-klasy magiczne dosc szybko zdobywaly skille aoe ;)
-bardzo szybkie pvp cos w stylu 2-3 hit KO jesli przeprowadzimy atak z zaskoczenia itp (wiadomo healer vs healer potra dluzej ;P )
-osobiscie lubie grind jakos wieczne questowanie mnie nie pociaga choc tez da rade :P
- a i po wowie nie przepadam za 8 paskami pelnymi ruznych skili gdzie po zbindowaniu calej klawiatury mysle o kupieniu nastepnej :/

czyli inaczej cos prostego nie skomplikowanego odstresowywujacego xD


PS: nie koniecznie darmowe ;)

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 07:02 
Cytuj  
@up

jedynie to lineage 2 ;p

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 10:00 
Cytuj  
Hero Online pasuje IMHO idealnie.

Siekanie kilku mobów przed sobą - 2ma postaciami, co noszą speary tluczesz np. 5 mobów naraz tylko dmg sie rozdziela na 5.

TPP jest.

Klas magicznych nie ma, to jest MMO o matrial arts. Leczysz się niestety na początku potkami, ale potem na 10lvlu mozna wybrać profese i zostac Physician, czyli taki prej :)

Szybkie pvp - no zdarza się :P

Skilli nie ma tak że masz zabindowaną klawiatuje. Zazwyczaj 1 do = razem z potami, ale moge sie mylic nie mialem max lvl.


Obadaj sobie, myśle ze to gra dla ciebie.


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 10:49 
Cytuj  
MaaG napisał(a):
witam

Niedawno po kilkuletniej przygodzie zerwalem z wow-em :P

I teraz jednak cos bym pogral ze wszystkich gier najwiekszy sentyment mam chyba jednak do RYL-a

wiec jak by nie patrzec szukam czegos w tym stylu :)

Czyli mmorpg mnajlepiej w konwencji tpp
co mnie najbardziej ujelo w rylu:
-mozliwosc przy walce mieczem siekania kilku mobow przed saoba (co sie wydaje normalne ze jak machniesz mieczem trafisz we wszystko przed soba)
-klasy magiczne dosc szybko zdobywaly skille aoe ;)
-bardzo szybkie pvp cos w stylu 2-3 hit KO jesli przeprowadzimy atak z zaskoczenia itp (wiadomo healer vs healer potra dluzej ;P )
-osobiscie lubie grind jakos wieczne questowanie mnie nie pociaga choc tez da rade :P
- a i po wowie nie przepadam za 8 paskami pelnymi ruznych skili gdzie po zbindowaniu calej klawiatury mysle o kupieniu nastepnej :/

czyli inaczej cos prostego nie skomplikowanego odstresowywujacego xD


PS: nie koniecznie darmowe ;)



To teraz ja sie wypowiem co do Guild Wars.
- atakujesz pare mobow przy uzyciu kos (topory i miecze i mloty sa na 1 cel)
-Skille AOE u magow i u innych klas to podstawa
-PVP to az nadto :) gra jest bardziej podstawiona pod ta wlasnie rozgrywke
-questow to jest duzo ale rozncyh rodzajow i nie typu "zabij 10 mobow tego rodzaju) sa misje, questy na naprawde wiele godzin. Grind sluzy farmieniu gold`ow green`ow i golda.
-masz do wyboru tylko 8 skilli sposrod naprawde setek.

Gra o wiele bardziej rozni sie od innych produkcji, jednak naprawde warto jest zainwestowac pare zł. :) Pozdrawiam i zachecam


_________________
Obrazek

*

Posty: 51
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 11:35 
Cytuj  
GW jedyne mmo ktore mozna przejsc odradzam ci jesli jestes pure PvP. W GW masz lokacje wychodzisz z miasta i loakcja cala twoja 0 graczy jedynie twoje party albo npc. GW bylby zajebista gierka gdyby nie te lokacje. Imo fajnie sie robi nie ktore rangi zabij 100 mobow na hardzie etc to mi sie jedynie podoba pozatym to GW = epic fail

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 11:56 
Cytuj  
deka Guild Wars nie jest MMO to po pierwsze.

Po drugie on raczej nie takiej gry szuka.


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 14:02 
Cytuj  
GreenFace napisał(a):
No wszystko ladnie tylko narazie jest close beta, open bedzie 9 grudnia to sie sprawdzi ;)
A runescape bylo by super gdyby byla lepsza grafika i muzyka :P
Bardzo mi sie podoba ze taki rozwinięty jest w runescape crafting :)
Znacie jeszcze jakies?

To może Dofus lub Wonderland Online a jak interesuje cię bardziej handel to Luminary.
Ale te gierki nie odbiegają mocno graficznie od RS,lepiej wyglądają ale nie za bardzo i jakby są bardziej sztywne jeśli chodzi o rozwój.
Problem w tym że za bardzo nie ma takiej gry jakiej byś chciał,rózwój zwykle jest sztywny a crafting ogranicza się do biegania po kopalni lub zbierania różnych znajdźków i ulepszanie tego co znajdziemy (czasem też tworzenie jak w Phoenix Dynasty tylko przynajmniej na początku tworzy się same rupiecie).
Już ta giera co mam jej baner w sygnaturze ma lepiej rozwinięty crafting i różne skille choć nie chodzi w niej o to żeby ciągle podbijać doświadczenie i tworzyć różne rzeczy ale raczej by zapisać się w historii.


_________________
http://mfo3.pl/281609


Posty: 37
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 14:50 
Cytuj  
deka napisał(a):
MaaG napisał(a):
witam

Niedawno po kilkuletniej przygodzie zerwalem z wow-em :P

I teraz jednak cos bym pogral ze wszystkich gier najwiekszy sentyment mam chyba jednak do RYL-a

wiec jak by nie patrzec szukam czegos w tym stylu :)

Czyli mmorpg mnajlepiej w konwencji tpp
co mnie najbardziej ujelo w rylu:
-mozliwosc przy walce mieczem siekania kilku mobow przed saoba (co sie wydaje normalne ze jak machniesz mieczem trafisz we wszystko przed soba)
-klasy magiczne dosc szybko zdobywaly skille aoe ;)
-bardzo szybkie pvp cos w stylu 2-3 hit KO jesli przeprowadzimy atak z zaskoczenia itp (wiadomo healer vs healer potra dluzej ;P )
-osobiscie lubie grind jakos wieczne questowanie mnie nie pociaga choc tez da rade :P
- a i po wowie nie przepadam za 8 paskami pelnymi ruznych skili gdzie po zbindowaniu calej klawiatury mysle o kupieniu nastepnej :/

czyli inaczej cos prostego nie skomplikowanego odstresowywujacego xD


PS: nie koniecznie darmowe ;)



To teraz ja sie wypowiem co do Guild Wars.
- atakujesz pare mobow przy uzyciu kos (topory i miecze i mloty sa na 1 cel)
-Skille AOE u magow i u innych klas to podstawa
-PVP to az nadto :) gra jest bardziej podstawiona pod ta wlasnie rozgrywke
-questow to jest duzo ale rozncyh rodzajow i nie typu "zabij 10 mobow tego rodzaju) sa misje, questy na naprawde wiele godzin. Grind sluzy farmieniu gold`ow green`ow i golda.
-masz do wyboru tylko 8 skilli sposrod naprawde setek.

Gra o wiele bardziej rozni sie od innych produkcji, jednak naprawde warto jest zainwestowac pare zł. :) Pozdrawiam i zachecam



dzieki odkopalem moje stare konto GW (gralem moze godzine i mnie kumple przekonali na wowa wiec tak naprawde nic niewiem o gierce i przetestuje ja teraz )
tylko z tego co widzialem bedzie mi brakowac tych naprawde pelnych akcji wal ;) (nigdy nielubielam zaznaczac mobow tak naprawde zawsze milo bylo bic wszystko przed soba (jak nie kojazycie ryla to moze kojazeycie Dynasty Warriors :P))


Posty: 10
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2008, 14:48 
Cytuj  
Czyli jak narazie jedyne z lepszych takich gier to ultima i runescape ;/
Obydwie mają dziadowską grafę ;/ , Nic tylko czekać na darkfall, chyba że Rune of magic okaże się dobre ;)

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2008, 17:03 
Cytuj  
GreenFace napisał(a):
Czyli jak narazie jedyne z lepszych takich gier to ultima i runescape ;/
Obydwie mają dziadowską grafę ;/ , Nic tylko czekać na darkfall, chyba że Rune of magic okaże się dobre ;)



Hmmmm zalezy kto co lubi :) jednak mi w zadnym stopniu nie przypadlo do gustu, i raczej nie powinno sie za bardzo napalac na ten tytul :)


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 11:30 
Cytuj  
No jeżeli Darkfall będzie niewypałem to sie poczeka na mortal online, wg mnie to będzie wielki hit ;)

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 14:44 
Cytuj  
Szukam darmowej gry w 3D, postaram sie opisać o co by mi chodziło:

- sterowanie najlepiej WSAD
- w miarę rozbudowane PvP
- wojny - ale w miarę możliwości operające się na konfliktach między klanami (vide L2) a nie rasami, ale to nie najważniejsze
- miodna akcja (vide Hero Online), żeby to nie było stanie w miejscu i pranie moba
- co by tu jeszcze... fajny by był system craftu

Nie wszystko musi być, po prostu chciałbym pograć w coś nowego a wszystkie gry albo zeszły na psy albo mi się znudziły.

PS. nie podawajcie mi tu WoWa, plz....


_________________
Free your brain of your mind

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2008, 22:24 
Cytuj  
Jak ktos mi rzuci linka do tego "heroes(might & magic oczywiscie) mmo" to go ozloce.
To bylo przez przegladarke...(albo i nie bylo, jakas beta albo cus).

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 14:36 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Jak ktos mi rzuci linka do tego "heroes(might & magic oczywiscie) mmo" to go ozloce.
To bylo przez przegladarke...(albo i nie bylo, jakas beta albo cus).


http://hommkingdoms.uk.ubi.com/


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 20:36 
Cytuj  
Szukam MMo który jest full free ewentualnie item shop nie zmieniający za dużo i nie dający wyższości "płacących" nad tymi co nie kupują , dostosowany pod kartę grafy Geforce4 MX 440 ( wiem złom ..moja normalna karta się spaliła ;/). Najlepiej jakby grafika nie była "AZJATYCKA" chociaż to mnie nie będzie razić za bardzo..byle nie cukierkowata..Aha i jeszcze dodam(chociaż chyba nie musze0 żeby był dosyć rozbudowany ale z małym maksymalnym Lvl). To chyba tyle czego szukam. Może być 2d możne być 3d byleby grywalne :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 21:51 
Cytuj  
Nie wiem czy spelnia wszystkie oczekiwania, ale sprawdz Shadowbane.
Z tego co mi wiadomo to jest juz darmowa.
Jest podforum:
viewforum.php?f=27


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 22:31 
Cytuj  
To ja poszukuej jakiegos H&S mmo ;] 2d czy 3d, mnie to wali, byle zeby grafa nie walila po oczach...(mu odpada)


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 23:18 
Cytuj  
Shadowbane odpada grałem w to i mnie nie zaciekawiło..hmm coś jeszcze tam masz :)?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.