mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 21:44 
Cytuj  
karol chyba nie do konca rozumiesz. gram jako tank, mam spelniac swoje role jako tank tam gdzie potrzeba. ib nie jest stworzony jako uber killer.
i skoro bez setu nie moze brac aktywnego udzialu w tankowaniu to co ma robic? rzucac toporkiem?
zgodze sie, ze w przypadku sw/wh/wl nie ma to takiego znaczenia bo zawsze znajdzie sie cos z boku do roboty.
tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 22:01 
Cytuj  
Nagle z gry w ktorej sprzet nie mial wielkiego znaczenia robia sie roznice wieloprocentowe miedzy nonset a set gearem ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 00:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
karol chyba nie do konca rozumiesz. gram jako tank, mam spelniac swoje role jako tank tam gdzie potrzeba.


Ja widac mam spaczone podejscie bo gram dla funu, nie czuje jakiegos specjalnego powolania, potrzeby spelniania kluczowej roli w czyms ani tego ze "ktos mi okreslil co mam robic" :)

Zreszta Ty nie chcesz spelniac swojej roli "gdzie potrzeba" tylko:
- wszedzie
- bez wysilku/farmy
- i musi byc to rola glowna (granie jako secondary tank albo np. meat shield healera/dps jest ponizej Twojej godnosci)

Nie kumam tego, naprawde. Skonczmy wiec moze ta dyskusje bo chyba w zupelnie roznych swiatach zyjemy i naprawde sie nie dogadamy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 02:03 
Cytuj  
Cytuj:
Zawsze znajdzie sie ktos, kto ma na tyle czasu zeby to wyfarmic wiec nie jest tak, ze jak Pan X nie ma seta to nikt go nie ma.


Ano nie.

1. Stolica to instancja na 48 vs 48 - wiec osoba z odpowiednim setem to igla w stogu siana

2. Instancje w stolicy sa 24 osobowe co jeszcze zmniejsza ten odsetek

3. Z calego serwera K8P jestesmy tylko my i moze ze 2 miedzynarodowe gildie ktorzy farmia LV regularnie. Reszta pewno lewego skrzydla jeszcze nie zaliczyła.

4. Kampani RvR nie popchnie sie dalej bez przynajmniej 24 osob z high end PvE setami ( PvP wykluczam bo zdobycie conquerora z cytadeli to szansa 3 : 300 nie mowiac o czasochlonnosi tego przedsiewziecia)

5. Ja nie narzekam tylko subtelnie /flexuje ;)


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 07:27 
Cytuj  
proszę skasować posta


_________________
Suffer not the witch to live!!!


Ostatnio edytowano 12 gru 2008, 07:29 przez sivar, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 07:28 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
@Mendol
do rvr nie musisz miec setow
Nic bardziej mylnego. By dac rade zrobic pq w obcej stolicy, tank musi miec darkpromisa, by dac rade w dungonach podbitej stolicy - set wyzej, by miec jakiekolwiek szanse z Kingiem, musisz miec najlepszy set z superb wardami. Nie mowiac juz o korzysciach ze statow setów.


co jest mylnego w stwierdzeniu Mendola (i moim uprzednim)? Twoje przykłady dotyczą pve - sytuacji gdy po zdobyciu stolicy (rvr) zwycięska ekipa bierze się do farmienia pq/instancji przez te kilka godzin. Od kiedy PQ i instancje to rvr? One są efektem udzialu w rvr - walki z innymi graczami o stolicę, ale do samego zdobywania stolicy i fortec full sety nie są niezbędne (owszem pomagają), do zdobywania keepów, Boo, lockowania realmów - co się robi w 90% przez walkę z innymi graczami (wyjątkiem są PQ)- również nie.

zresztą - stolicy nie zdobywałem, może są bossowie (np karl Franz), których trzeba pokonać aby stolicę zdobyć i wymagają wypaśnych setów, ale chyba o to chodzi, aby zodbycie stolicy było ogromnym wyzwaniem. Wyobraźmy sobie sytuację, że serwer dźwiga i 300 osób walczących między sobą - na jednym z serwerów na którym testowane są nowe zasady lockowania realmów destro zlockowało 3 realmy w 3h. WTF??? Chyba nie o to chodzi, aby stolicę zdobywać co 3 dni..


_________________
Suffer not the witch to live!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 08:52 
Cytuj  
Razem z buffem setow wchodzi RvR influence system.Moze dostepnosc RvR setow tez bedzie wieksza? Nie wiem czy ma to bezposredni zwiazek ,ale jedna z "gorszych" nagrod z goldbaga T3 jest epic influ item.(chyba z Chaptera12).
A co do PQ w stolicy,to ich zrobienie jest konieczne do zdobycia stolicy.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 08:59 
Cytuj  
tak czy inaczej rozważania o zdobywaniu stolicy są czysto teoretyczne:)
lag na fortecach jest tak wielki (około 8-10 sec w zależnosci od kompa), że nie ma bata żeby ją zdobyć. To jest najwiekszy fail a nie "sety" które "trzeba mieć".


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 56
Dołączył(a): 24.11.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 09:30 
Cytuj  
największy fail to Warhammer, niestety...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 11:39 
Cytuj  
xones napisał(a):
największy fail to Warhammer, niestety...


Uwielbiam takie nic nie wnoszace do dyskusji posty. Skad wy sie ludzie bierzecie??

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 11:42 
Cytuj  
Najczesciej z tzw. dupy;)
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 13:13 
Cytuj  
InkubPendragon napisał(a):
Najczesciej z tzw. dupy;)
A.


:)


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 13:33 
Cytuj  
sivar napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
@Mendol
do rvr nie musisz miec setow
Nic bardziej mylnego. By dac rade zrobic pq w obcej stolicy, tank musi miec darkpromisa, by dac rade w dungonach podbitej stolicy - set wyzej, by miec jakiekolwiek szanse z Kingiem, musisz miec najlepszy set z superb wardami. Nie mowiac juz o korzysciach ze statow setów.


co jest mylnego w stwierdzeniu Mendola (i moim uprzednim)? Twoje przykłady dotyczą pve - sytuacji gdy po zdobyciu stolicy (rvr) zwycięska ekipa bierze się do farmienia pq/instancji przez te kilka godzin. Od kiedy PQ i instancje to rvr? One są efektem udzialu w rvr - walki z innymi graczami o stolicę, ale do samego zdobywania stolicy i fortec full sety nie są niezbędne (owszem pomagają), do zdobywania keepów, Boo, lockowania realmów - co się robi w 90% przez walkę z innymi graczami (wyjątkiem są PQ)- również nie.

zresztą - stolicy nie zdobywałem, może są bossowie (np karl Franz), których trzeba pokonać aby stolicę zdobyć i wymagają wypaśnych setów, ale chyba o to chodzi, aby zodbycie stolicy było ogromnym wyzwaniem. Wyobraźmy sobie sytuację, że serwer dźwiga i 300 osób walczących między sobą - na jednym z serwerów na którym testowane są nowe zasady lockowania realmów destro zlockowało 3 realmy w 3h. WTF??? Chyba nie o to chodzi, aby stolicę zdobywać co 3 dni..


Jakto nie chodzi, a czemu tylko co 3 dni? A nie codziennie? Skoro dali itamz jako rewardy i sens gry, to czemu mam sie katowac 10 godzin zeby locknac jedna zone? A co sie stanie jak ktos zaatakuje stolice? Nie wiem, konta ludziom poznikaja? Czemu wszyscy sie tak tego boja?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 23:15 
Cytuj  
Bo,Huba,orku wstretny,ktory to ork ma umyslowosc "teraz i natychmiast", Imperator milosciwie nam panujacy Karl Franz tak uwaza.
Chcialbys jesć tort codziennie? Kiedy zaczalbys rzygac na sam widok tortu?
Dlatego Stolica raz na 2 tygodnie,male stolice raz na tydzien. Nie ma malych stolic? Beda za 3 miesiace.
I niech lepiej rozwiaza wczesniej problem zerga, bo walka samotnego obroncy vs. 2 WB bo ktos stwierdzil "its pointless" jest wiekszym problemem niz farma stolicy.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 21:10 
Cytuj  
No tak sprawdza się Wasza teza im wyżej tym lecze mniej to ciekawe ile będe leczył na 40 ;p

http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 88e4ce.png

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 21:45 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Bo,Huba,orku wstretny,ktory to ork ma umyslowosc "teraz i natychmiast", Imperator milosciwie nam panujacy Karl Franz tak uwaza.
Chcialbys jesć tort codziennie? Kiedy zaczalbys rzygac na sam widok tortu?
Dlatego Stolica raz na 2 tygodnie,male stolice raz na tydzien. Nie ma malych stolic? Beda za 3 miesiace.
I niech lepiej rozwiaza wczesniej problem zerga, bo walka samotnego obroncy vs. 2 WB bo ktos stwierdzil "its pointless" jest wiekszym problemem niz farma stolicy.


Taaa, a bedzie kalendarz? Scheduled walka o stolice? Bo wiesz, jak raz na dwa tygodnie, to chcialem zagrac te dwie walki o city za 50 pln. Coz... mialo byc pieknie, jest... Nie ma co, fajna gra byla;] Szkoda ze poszla w kierunku tego od czego sie ucieklo z "tej innej gry".

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 01:33 
Cytuj  
Ddiabelekk napisał(a):
No tak sprawdza się Wasza teza im wyżej tym lecze mniej to ciekawe ile będe leczył na 40 ;p

http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 88e4ce.png


Uber heal nie do powstydzenia nawet dla 40.


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2009, 18:27 
Cytuj  
http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 9b3d3e.png - więcej dmg tankiem niż wszyscy destro razem wzięci ;p

*

Posty: 112
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2009, 19:01 
Cytuj  
Ddiabelekk napisał(a):
więcej dmg tankiem niż wszyscy destro razem wzięci ;p

Nice ale i tak dostajecie. ;p


_________________
http://shikashi.mybrute.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2009, 19:09 
Cytuj  
czy tylko mi te ss wrzucone na xfire wczytuja mi sie paredziesiat/pareset sekund? masakra jakas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.