mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 13:14 
Cytuj  
Myślę, że Mythic pokazał już parę razy, że naprawdę słucha sugestii swoich graczy. Powodem dla którego stolice od bety praktycznie nie były ruszane pewnie jest to, ze mało gdzie przeprowadza się ataki na stolice w ogóle. Im do częstszej praktyki, będzie można zaliczyć ten event tym większy będzie feedback od graczy i szybciej twórcy gry coś z tym zrobią. Bo jeśli większość mówi, że jest "be" to na 99% Mythic sie za to weźmie prędzej czy później.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 14:30 
Cytuj  
owghard - nie wiem po co ten sarkazm, skoro destro zaprezentowalo też jedyną w swoim rodzaju taktykę - nie bronimy. Bodajże na jednej instacji było destro. Nie wnikam z czego ta ogólna slabość desto na Eltharnionie teraz wynika (bo takowa jest) to ciężko walczyć z wrogiem gdy go nie ma.
Więcej destro (głównie z Greenpeace) stalo przy wejściu do stolicy bijąc każdego kto się tam pojawił niźli walczyło w instancjach.
przypomnę, że dwa tygodnie temu destro robiło dokładnie to samo co teraz zarzucasz orderowi - farmiło swoje puste instancje tak jak i order.
Na dodatek event był zorganizowany w celu wyekwipowania ekipy, która może przejść do stage 2 bądź robić scenerie w stoilicy, cel został osiągnięty i żaden płacz ze storny destro faktu jednego nie zmieni - że daliście ciała na całej linii - obrona fortec i stolicy to była jakaś kpina. jak tak to ma wyglądać to wkrótce order będzie farmił stolicę bez ustanku co wbrew pozorom mnie martwi, albowiem nastąpi kolejny odpływ graczy ze strony destro... zresztą już następuje... w efekcie nie będzie z kim walczyć.

z jednym można się zgodzić - stage 1 zdobywania stolicy to kompletna porażka, zresztą swoje zdanie na ten temat przedstawiłem w tym temacie podczas pierwszego tego eventu...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.01.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 15:19 
Cytuj  
no dobra sarkazm niepotrzbny ale smieszylo mnie to chwalenie sie ile invaderow order czy tez destro zdobyl na tym idiotycznym pg

zreszta zdobywanie fortecy z tymi bugami ze mozna strzelac przes sufit albo ze dzwi sie nie respawnuja albo ze ciskasz do stolicy 3 minuty z konia a wywala cie po 3 sekundach jak juz tam jestes.

klatkowany film na 8800

nie to poprostu zenada

dla mnie niezaleznie od tego po ktorje stronie to mi sie juz tam nie chce jezdzic. (najprostsza rzecz by instancja stolicy byla tak samo zamykana jak normalna instancja w wypadku malej ilosci graczy po przeciwnej juz by pomogla)
wole otwarte pvp 6-6 6-12 :) lub 12 kontra caly zerg wbiegajacego orderu po koleji :]

jeszcze raz przepraszam za sarkazm i mam nadzije ze producent jednak cos zrobi by to zdobywanie stolicy (czy tez obrona) nie byly tak irytujace

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 15:27 
Cytuj  
wszyscy mamy taką nadzieję...

aczkolwiek jestem pewien, że jakby destro dostalo się do Altdorfu byłoby dokładnie to samo - invader farming FTW!!!! :lol:


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.01.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 17:27 
Cytuj  
sivar to nie o oto chodzi gdzie sie kto dostanie za obrone stolicy jest ten sam bonus co za atak.

wsumie najprosciej pozwolic dojsc drugiej stronie do stolicy a potem zajac sie przez 5 h farmingiem i to sie dotyczy ataku orderu jak i destro. ten quest jest totalnie zrypany jesli brac pod uwage serwery rvr

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 17:36 
Cytuj  
obrońca nie farmi tylu invaderów co zwycięzca bo z PQ leci mniej gold bagów (o ile w ogóle w każdym). tak więc niekoniecznie opłaca się dopuścić do stolicy :) lepiej tę stolicę zdobyć :]


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 19:33 
Cytuj  
Ponoc obroncy dostaja srednio jeden gold bag na dwa PQ, czyli 1/4 tego co atakujacy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 20:16 
Cytuj  
Trodno sie dziwic ze ludzie chca sety zdobywac jak to ich 2/1 mozliwosc. Mythic pewnie doskonale o tym wie i gdyby wymusil walke (automatycznie wbijajac graczy order i destro do jednej inst) placz by byl jeszcze wiekszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 21:40 
Cytuj  
U nas byl wybor. Byly instancje 48vs48 i 48vs0. Co kto lubi.

Moim zdaniem z kazda kolejna stolica ludzie beda czesciej wybierac PQ polaczone z walka i do tego czesciej wchodzic na scenaria.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 00:59 
Cytuj  
Wlasnie. Im czesciej beda locki. Jakby byly 3 miasta, to problemu by nie bylo. Ale po kilkugodzinnym lockowaniu to... trzeba jakiejs nagrody. Jest jakas wskazowka ze na razie udalo sie to na 2 najbardziej zaludnionych servach. Wiec albo merge, albo nie wiadomo co.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 03:49 
Cytuj  
no a ja pamietam instancje gdzie destro bylo 12 a orderu 48

zawolalem chlopakow z klanu dolaczylo nas 6 do tej 12

po 10 minutach ... no coz nie bylo zdobywajacych.


i jest mi to obojetne czy to bylo destro czy order czy bog wie co.

spierdolone jest to ze instancja sie nie zamyka jak kazda inna w wypadku braku odpowiedniej ilosci graczy po stronie przeciwnej


jak to nie naprawia to sie szykuje wiekszy odplyw graczy (wystarczy czytac czata podczas oblezenia by o tym wiedziec)


p.s. przekonuje jesdnak do gry w war bo po za ta zjebana stolica fun moze byc fajny jak sie poruszasz z grupa osob co wiesz co kazdy potrafi i umi wykozystac.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 08:54 
Cytuj  
owghard napisał(a):
klatkowany film na 8800


Wyłącz efekty oświetlenia i ogranicz efekty zaklęć. Wyłącz imiona i tytuły, zostaw tylko health bars dla party żeby rozpoznać swoich

15+ fps prz oblężeniach 150+

8800 GTS 320 (stary typ)


_________________
“The Engineer is the type of guy who brings a gun to a sword fight.”


Posty: 18
Dołączył(a): 7.11.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 12:46 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
owghard napisał(a):
klatkowany film na 8800


Wyłącz efekty oświetlenia i ogranicz efekty zaklęć. Wyłącz imiona i tytuły, zostaw tylko health bars dla party żeby rozpoznać swoich

15+ fps prz oblężeniach 150+

8800 GTS 320 (stary typ)


następnie wciśnij power off na kompie, włącz tv i obejrzyj sobie M jak miłość,

o wiele ciekawsze i płynnie chodzi :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.