mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 20:05 
Cytuj  
No mnie też jego post zmotywował do ściągnięcia :D. Ale jak na razie to pykam ze znajomymi w BG 2 :D.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:10 
Cytuj  
Maraquaya napisał(a):
A można wiedzieć czemu chcesz zacząć od nowa na czystym serwerze?



na Cubizone`owym PW, zaczalem grac od OB (2tyg po odpaleniu serwerow) Znalalzem dobra ekipe, i razem gralismy, (niektorzy z gildi ostro gonili czołowke) ja całkiem niewielkim wysiłkiem potrafiłem trzymać sie w górnej półce. (gdzie topy miały po 9x, ja wbiłem 80. Z dobrą ekipą gra sie bardzo dobrze, zwłaszcza że można zadziałac coś na wojnach, pozniej gra sprowadza sie do monopolu 2ch najwiekszych gildi. Dlatego nie chce startowac na starym serwerze. Jak tylko wyjdzie nowy serwer bijcie w temacie lub do mnie na PW :) jeżeli ktoś jeszcze by się pisał zapraszam, wspólne przesiadywanie na TS, urozmaici gre :)


EDIT: Kulka MP na BG2? :) kiedyś chciałem zoabczyc jak to wyglada ale nie miałem z kim :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:34 
Cytuj  
No ale bez dodatku. To jak coś PW i możemy się ugadać.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:51 
Cytuj  
Ja gram na Sanctuary i należę do najlepszej gildii na serwerze (a jednocześnie pierwszej, która powstała).

Warto jeszcze wspomnieć o zrobionych w grze instancjach i smaczkach. Np taki "Cube of Fate" - coś jak gra planszowa, a Ty jesteś pionkiem. Chodzisz po komnatach w zależności od tego, ile wyrzucisz kostką.

Albo daily questy - od 30 do 69 lvlu ma się "crazy stone". To zajmuje 10-15 minut i daje expa tyle, co ze 2-3 zwykłe questy. Czyli jak gra chwilowo znudzi lub nie ma się czasu to i tak można powolutku nabijać poziomy.

Jedyna wada gry to, w porównaniu np z WoWem (w żadne inne płatne MMORPGi nie grałem), mała ilość skilli. :( Tu każda klasa ma się ich ze 30.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 08:10 
Cytuj  
Widziałem gameplay na youtube i wygląda zajebiście. Szczególnie dlatego że można biegać na strzałkach i szybko się biega :D Podoba mi się ta gra, tylko trochę do dupy że każda rasa może mieć dwie profeski (chciałbym archera, a brrrr nie lubie elfów :P ). Chyba ściągnę.


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 08:17 
Cytuj  
Ja pobrałem w ciemno :p. Wrócę ze szkoły to zobaczę. Pytanko. Jakie macie pingi? ja o 8 rano mam 230 na wszystkich serwerach.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 13:47 
Cytuj  
Chłopaki, poczekajcie az wyjdzie nowy serwer i zbierzemy ekipke :) szkoda zachodu wbijac na serwer w polowie zabawy :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 14:20 
Cytuj  
Czemu szkoda? Poznam grę zobaczę a potem może zacznę od nowa :-).

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 14:29 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
Czemu szkoda? Poznam grę zobaczę a potem może zacznę od nowa :-).


Z kumplem dzisiaj wbijamy. Chcemy zobaczyć na USA jak to jest a potem przerzut na Eng wersję. Może się jakąś gildię porobi ;)


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 14:32 
Cytuj  
Perfect World International <- Ja tu chce zacząć.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 14:33 
Cytuj  
Maraquaya napisał(a):
Na Perfect World International planują w najbliższym czasie wypuścić jakiś nowy dodatek/patch, a wraz z nim otworzyć nowy serwer (czwarty już). Ale nie wiem kiedy dokładnie.



poczekajcie :)



EDIT: znalazlem jeszcze jedna wersje international, jednak nie wiem jak z serwerami:

http://www.perfectworld.ms/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 15:13 
Cytuj  
deka napisał(a):
Maraquaya napisał(a):
Na Perfect World International planują w najbliższym czasie wypuścić jakiś nowy dodatek/patch, a wraz z nim otworzyć nowy serwer (czwarty już). Ale nie wiem kiedy dokładnie.



poczekajcie :)



EDIT: znalazlem jeszcze jedna wersje international, jednak nie wiem jak z serwerami:

http://www.perfectworld.ms/


To jest właśnie to angielskie co podobno w fazie beta jest. Ja ściągam international.


_________________
Free your brain of your mind

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 21:06 
Cytuj  
Zassało się. Chyba ten serwer Sanctuary starszy ? Jak coś ja wbijam na Łzy :P I zobaczymy.


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 21:34 
Cytuj  
Dzisiaj akurat nie mogłem pograć :/. Chwila moment i wyłączyłem. Mam nadzieję,że znajdę czas i na granie :p.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 22:23 
Cytuj  
Łuhu 3 level już. Ta gra jest lepsza niż L2 :D


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 08:54 
Cytuj  
Ja polecam grać na Perfect World International (USA).
Wersja Cubizone (lub jak kto woli MY), to Malezja, a pingi potrafią dochodzić do 600 ms. Poza tym wystartowała jako pierwsza więc gracze mają tam najwyższe lvl.
Wersja MS to jest niby Europa, ale są hen w tyle, bo wciąż mają jeszcze betę.

Dlatego International. Gram na Heaven's Tear. Pingi rewelacyjne, spora społeczność. Gram od 3 tygodni i wszędzie jest pełno ludzi nawet na niskich lvl. Nie to co Lineage 2, że w wiosce startowej low lvl to tylko BOT-spoiler.

I jeszcze jedno mnie pozytywnie zaskoczyło. Mimo braku klanu (nie mogę się zdecydować czy PL czy wielonarodowościowy) ciągle biegam w party. Ludzie są zdecydowanie bardziej przyjaźnie nastawieni do wspólnej zabawy niż np. w Lineage 2, gdzie jak się nie miało klanu, to było się praktycznie skazanym na solowanie. W Perfect World o party łatwo, a profity z tego płynące są większe niż w takim L2. Choćby dla tego, że quest itemy się dropią od razu dla całego party. I można też dropić quest itemy dla kogoś z party, nawet jak się nie ma danego questa.

Generalnie jestem bardzo zadowolony z przesiadki z Lineage 2 i Warhammera na Perfect World.


_________________
Obrazek

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 15:09 
Cytuj  
doszedłem do pewnych źrodeł ktore mowią ze wersja eurpejska (ms) to epic fail :) Wiec jednak zrezygnuje, i poczekam na nowy serwer na international.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 15:57 
Cytuj  
Na nowym serwerze ja już będę grał na serio... Teraz trzeba sie nauczyc jak bic lvl ;) Mara jaki masz nick na Heaven's Tear?

Jak ktoś jeszcze gra to kariXo Heaven's Tear International ;P


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 16:37 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Na nowym serwerze ja już będę grał na serio... Teraz trzeba sie nauczyc jak bic lvl ;) Mara jaki masz nick na Heaven's Tear?

Jak ktoś jeszcze gra to kariXo Heaven's Tear International ;P


Ja wbijam na sanctuary - najnizzsze lvle. Zobacze czy na tej wersji da sie zrobic Fist warriora.


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 18:36 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Mara jaki masz nick na Heaven's Tear?
Nie po to się męczyłem tyle czasu z sygnaturą, aby... no dobra napiszę, ale można na mojego siga zerknąć :D
...Perfect World International, serwer Heaven's Tear, nick Archoon, klasa Priest... wszystko w sygnaturze :]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.