mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 19:42 
Cytuj  
A ja nazywam się Kulka,ale mam 40 stopni gorączki i zamiast grać to śpię :p.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 21:05 
Cytuj  
Maraquaya napisał(a):
Karioker napisał(a):
Mara jaki masz nick na Heaven's Tear?
Nie po to się męczyłem tyle czasu z sygnaturą, aby... no dobra napiszę, ale można na mojego siga zerknąć :D
...Perfect World International, serwer Heaven's Tear, nick Archoon, klasa Priest... wszystko w sygnaturze :]


Aano nie przyuważyłem xP


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 10:03 
Cytuj  
Słyszałem, że niektórzy mają taki oto problem, gdy podczas gry wychodzą do pulpitu (ALT+TAB), aby coś sprawdzić na stronie czy co innego zrobić w Winsowsie. Perfect World się wtedy minimalizuje do paska. Jednak później gdy się wraca do gry, to kursor myszki nie zmienia się na ten z gry (zostaje ten z Windowsa) i gdy się kliknie myszką, to wyrzuca z powrotem na pulpit Windowsa.

Aby temu zaradzić ponoć trzeba zainstalować obsługę języków wschodnioazjatyckich:
- Menu START w Windowsie
- Panel sterowania
- Opcje regionalne i językowe
- Języki
- Tam zaznaczyć to co należy i zainstalować z pomocą płytki z Windowsem

Oczywiście potem restart kompa po instalacji, no i problem powinien zniknąć.


_________________
Obrazek

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 10:36 
Cytuj  
czy jest sprawny jumphack na international?


wieści:


Cytuj:
I'll keep this one simple...

WHO:
You! You've been asking for it.

WHAT:
2 brand spanking new servers will be opening up for your gaming pleasure! A new PvE server called 'DREAMWEAVER' and a new PvP server called 'HARSHLANDS.'

WHEN:
Soon, very soon. Launch dates have not yet been finalized but you can expect them within 1-2 weeks.

WHERE:
Servers will be located on the East Coast of the United States. The NY/New Jersey area to be exact. These new servers will also be set to East Coast time (GMT -5) so depending on your preferences the scheduling here may be exactly what you've been looking for. If you are currently playing from the East Coast of the United States or Europe then you will most likely have a stronger connection to these two new servers over the original three.

WHY:
1. We've heard your concerns and we aim to please.
2. Our current 3 servers are bursting at the seams.
3. The current overcrowding is affecting ping response times (eg - lag!)
4. Recognition that we have a large and dedicated player base in the Eastern Regions of North America along with Europe and the need to offer appropriate service to this valued demographic.

HOW:
How now brown cow? Next person who asks when Etherblade is opening up will receive 10 lashes from a wet noodle. Peace be with ye!



Data nie jest jeszcze sprezyowana.


_________________
Obrazek

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 17:43 
Cytuj  
A ja gram na Sanctuary i mi tam dobrze :p


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 19:55 
Cytuj  
deka napisał(a):
czy jest sprawny jumphack na international?

Z ciekawości zajrzałem na jedną stronę. Jest. Ale linka nie podam. Czemu zawsze znajdą się ludzie,którzy chcą oszukiwać?

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 22:27 
Cytuj  
deka napisał(a):
czy jest sprawny jumphack na international?


wieści:


Cytuj:
I'll keep this one simple...

WHO:
You! You've been asking for it.

WHAT:
2 brand spanking new servers will be opening up for your gaming pleasure! A new PvE server called 'DREAMWEAVER' and a new PvP server called 'HARSHLANDS.'

WHEN:
Soon, very soon. Launch dates have not yet been finalized but you can expect them within 1-2 weeks.

WHERE:
Servers will be located on the East Coast of the United States. The NY/New Jersey area to be exact. These new servers will also be set to East Coast time (GMT -5) so depending on your preferences the scheduling here may be exactly what you've been looking for. If you are currently playing from the East Coast of the United States or Europe then you will most likely have a stronger connection to these two new servers over the original three.

WHY:
1. We've heard your concerns and we aim to please.
2. Our current 3 servers are bursting at the seams.
3. The current overcrowding is affecting ping response times (eg - lag!)
4. Recognition that we have a large and dedicated player base in the Eastern Regions of North America along with Europe and the need to offer appropriate service to this valued demographic.

HOW:
How now brown cow? Next person who asks when Etherblade is opening up will receive 10 lashes from a wet noodle. Peace be with ye!



Data nie jest jeszcze sprezyowana.


No to mój archer czeka na DREAMWEAVER. Jak mówią że dla euro (kto wymyślił maintence dwugodzinny (!!!) o 7:30 ?? To ja wbijam ;)


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 10:15 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
deka napisał(a):
czy jest sprawny jumphack na international?

Z ciekawości zajrzałem na jedną stronę. Jest. Ale linka nie podam. Czemu zawsze znajdą się ludzie,którzy chcą oszukiwać?



mało szkodliwy społecznie :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 10:26 
Cytuj  
A co on daje? Bo tam nawet nie napisane było.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 15:14 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
A co on daje? Bo tam nawet nie napisane było.



nie-ograniczony skok, jak normalnie skok masz ograniczony do pewnego poziomu, to tak mozesz sobie leciec w gore. (szybciej przemieszczac sie nie bedziesz) ale przydatne, gdy np mob`ki czy PK Cie gonia, a Ty mozesz uratowac sie skokiem do gory. ew. mozna tez przechodzic niektore FB (89 z tego co pamietam, przeleciec z polowe FB i zlurowac bossa, nie wybijajac poszczeoglnych mobkow)


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 16:09 
Cytuj  
deka napisał(a):
Kulka napisał(a):
A co on daje? Bo tam nawet nie napisane było.


[..]przydatne, gdy np mob`ki czy PK Cie gonia, a Ty mozesz uratowac sie skokiem do gory.[...]


No to jednak ta szkodliwość jest i moim zdaniem wysoka :p.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 01:59 
Cytuj  
Na FB nie można latać właśnie po to, żeby ludzie nie zabijali bossa od razu, a chwilę się męczyli z mobkami po drodze.
Jump hack to hack i nie powinno (a nawet nie wolno) go używać.


_________________
Obrazek

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 10:54 
Cytuj  
aa tam chłopaki, można przymknąc lekko oko :)
(kiedys bylismy w fb w polowie, gdzie lurowalismy bossa - z przodu moby z tylu moby , i wpadl GM, zapytal sie czy wszycy sa (czy afk - bot) pogadalismy i poszedl sobie. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 14:04 
Cytuj  
Nie można przymknąć oka :p. hack to hack. Masz przewagę? Masz,bo możesz uciec przed PK.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 22:00 
Cytuj  
Hack, to hack i nic tego nie zmieni. Ja tam się brzydzę tym.
Ale w porównaniu z powszechnym BOTowaniem w Lineage 2, to ten hack z PW to normalnie pikuś, o którym można opowiadać jako o ciekawostce. Bo to co się teraz wyprawia w Lineage 2 to woła o pomstę do nieba. Śmię twierdzić, że ponad połowa logujących się do gry postaci robi to poprzez L2Walkera, a nie klienta Lineage 2. A jak już ktoś nawet walkera nie używa, to już na pewno ma maphacka czy zoomhacka.
Ale to tak już to jest w grach, że im więcej żmudnego grindingu, a mniej ciekawego kontentu z fabułą, to tym więcej takiego badziewia do hackowania.

Wracając do Perfect World, to sam nie wiem co myśleć o otwarciu nowych serwerów. Z jednej strony, to dobry moment, abyśmy wszyscy mogli zacząć od zera (w sumie gram 3 tygodnie, więc niewiele bym stracił).
Ale z drugiej strony nie wiem jak będzie z populacją nowego serwera. Poza tym zapewne znajdzie się sporo ludzi, a nawet klanów, co będą levelować na potęgę, a trafiając do Perfect World nie tego szukałem.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 22:28 
Cytuj  
Mam nadzieję że nie będzie tak samo jak otwierali HG (zainteresowani wiedzą, inni nie muszą), gdzie tylu ludzi wpierdzieliło się na serwa że wysiadła rejestracja i dwa razy był wipe. Zawsze fajnie jest zacząć od zera i mieć poczucie "taa, teraz będę najlepszy!!!". Ale z bogatymi dzieciakami i nolifami 24/7 niestety nie wygrasz. Ale zawsze można dołączyć do "rządzącej" gildii dopiero później. Evolution na Heaven's Tear wciąż rekrutuje 70+... Dlatego ja się łapie na nowego serwa, ale nie zamierzam grac o lvl... Tylko dla funu!


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 16:47 
Cytuj  
i wszystko jasne :) fur fun gaming, (ale mowie Wam, ze gdy grałem na delphi na PW.my , wcale nie no-lifujac - 2h dziennie, czasami doslownie tylko eunice + WQ (questy dzienne: kamczyki + obiezyswiat.) Byłem w czołowce takiej że ja 80lvl a no-liferzy po 90. To mi sie podoba w tej grze, ze no-lify i tak wiele nie odstaną od Ciebie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2009, 18:56 
Cytuj  
Bo to wystarczy nie przejmować się. Jak grasz żeby sobie pograć to jakoś dziwnie ci zaczyna szybko iść. A jak chcesz przegonić wszystkich i być de best to idzie ciągle powoli. Ot magia MMO :wink:


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 11:48 
Cytuj  
a wiec zapraszam na nowo-otwary serwer: Dreamweaver


znajdziecie mnie tam pod nickiem: _Heihachi_ (Fist WR) :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 16:23 
Cytuj  
Jakoś nie che mi się grać... Pewnie dlatego,że wyzdrowiałem i mam ochotę każdą chwilę spędzić na świeżym powietrzu :p.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.