mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 11:17 
Cytuj  
no jak widac terazniejsze rozwiazania bardzo zachecaja ludzi do gry.
nie lamentuje, war mial swoja szanse, zjebali i tyle.
nie ma o czym dyskutowac.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 11:23 
Cytuj  
Ta Mendol, wszyscy znaja twoje opinie... troche juz nudne sa prawde mowiac, bo ograniczaja sie do tego, ze "zjebali" gre.
Osobiscie raczej sadze, ze 250k-350k subskrybentow to spoko styka na rozwoj stabilny i dlugotrwaly gry...
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 11:44 
Cytuj  
z tego co kojarze to nie ograniczaja sie do tego ale czego w sumie mozna wymagac.
250k? z tego co widze i czytam to powoli w eu 3 servery angielskojezyczne sa med/med, na ktore bedzie migrowana reszta.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 12:07 
Cytuj  
jak padnie to padnie.. trudno.. płakac nie będę, aczkolwiek byłoby szkoda.. wrócę wtedy grać w EVE :]
mnie się gra przyjemnie mimo "zjebanego" wg niektorych endgame'u...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 11:35 
Cytuj  
http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=688

;/

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 13:26 
Cytuj  
zjebali patchem 1.2, mam już dosyć nerfowania postaci po stronie dest a bufowania po stronie order, teraz praktycznie wszystkie klasy po stronie dobra są lepsze od tych po stronie zła


_________________
no more wow...

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 14:54 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
zjebali patchem 1.2, mam już dosyć nerfowania postaci po stronie dest a bufowania po stronie order, teraz praktycznie wszystkie klasy po stronie dobra są lepsze od tych po stronie zła


Archmage
/wave

edit: aaa i jeszcze witch hunter sie od razu na mysl nasuwa. dla tych dwoch nie potrzeba zadnej glebszej analizy...
aaa i shadow warrior.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 14:59 
Cytuj  
co zrobili z sw bo o wh i archmagu wiem ??


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 15:04 
Cytuj  
Ktoś tu chyba nie zwrócił uwagi, ze większość naszych klas dostała podobne buffy (duża część zmian była globalna i objęła wszystkie klasy) :P. Zwłaszcza healerzy. Lub np. absurdalnego nerfa White Lionow. I nie, nie mam tu na myśli Fetch :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 16:11 
Cytuj  
To niby co masz na mysli, bo odgrzebalem konto i jakoś oprocz 3 zmian(2 na minus, 1 na plus), jakiegos nerfa wielkiego u WLa nie zauwazylem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 16:20 
Cytuj  
Jako były axeman, masakryczne by mnie zabolała zmiana w skillach pokroju Blindside (na taktyce). Jednej z najlepszych rzeczy imo jakie miał WL.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Posty: 19
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 18:39 
Cytuj  
Witam wszystkich,
nie rozumiem, czemu wy tak narzekacie na tą grę. To nie prawda, że po t2 wieje nudą, wręcz przeciwnie...
Może tak było rzeczywiście w pierwszych miesiącach, gdy jeszcze nie było nagród openRvR. Ale teraz...
Jest o co grać, gra się fajnie. Nie ma monotoni klepania mobów, bo zawsze można z każdego miejsca na mapie dodać się do scenario. IMO, ta gra bije WoW-a (grałem 4 lata).
I ona naprawdę jest casualowa. Fakt ubogo w profesjach, ale szczerze, nie są aż tak potrzebne do fun-u w tej grze.
+No i klimat świata wymiata.
+Live event-y są fajne.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 21:06 
Cytuj  
SzErI, wczoraj skusiłem się na wznowienie abonamentu, grałem przez 2 miesiące po premierze i powiem Ci że już żałuję bo nie widzę żadnych pozytywnych zmian, poza przymusowymi przenosinami w związku z likwidacją serwów..
Masz rację gra ma klimat, i jest casualowa jak żadna inna i to chyba jest jej największy problem (choć pewnie miał to być atut), bo to zabawa na góra 2-3 miesiące przy 5 godz tygodniowo. Nie jestem nolifem ale mam wrażenie, że WAR nie pozwala na ,,zadomowienie się'' w swoim świecie a w przypadku mmorpg to spory problem.
Mythic chciał dogodzić wszystkim a jak ludzie mieli swoje uwagi to słyszeli, że gra widocznie nie jest dla niech i do WoWa spadają.


Posty: 19
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 00:29 
Cytuj  
Gilradzie :). To czemu takie osoby jak Masakri (FIRE) wraca do WoW-a po czym po 2 miechach znów gra w WAR. Widocznie jakiś potencjał ludzie w tej grze widzą. Moim zdaniem PvP dużo fajniej tutaj wygląda. PvE kuleje, ale coś za coś, zresztą ostatnio trochę się poprawia. Minusem tej gry jest to, że aby coś fajnego potem zrobić trzeba mieć z kim.

Oczywiscie to moje zdanie, kazdemu pasuje co innego, ale na prawde, gdy ja probowalem wrocic do wow :/ juz tak mi sie nie chcialo znowu lvlowac tej postaci tylko po to zeby po tem byc moze cos zrobic, o ile znalazlbym jakas gildie. Zreszta wbicie tej 70/80 to tez srednia przyjemnosc, no bo ile mozna bic swiniaki... :D

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 11:49 
Cytuj  
Fajna gra na casual... Mam bardzo malo czasu, a tutaj moge wejsc raz na 1-2 dni na 2h i ze znajomymi pobiegac w super klimacie mojego Warhammera. W sam raz dla mnie gra.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 14:40 
Cytuj  
http://www.xfire.com/games/who/Warhamme ... Reckoning/ - był ponad 20-sty, czyli coś skutkuje ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 15:11 
Cytuj  
Czy w Europie dostępny jest też program "call to arms" ?

http://www.warhammeronline.com/call_to_arms/re-enlist.php

Na oficjlnej stronie niczego żem nie znalazł.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 10:30 
Cytuj  
W trialu dostępne są tylko 2 serwery... trochę porażkowo, chciałem wybrać jeden z popularniejszych. Czy jak od razu upgrade'ne konto do pełnej wersji to będę miał możliwość wybrania dowolnego serka i podobnie jak w wow będę miał 40 dni gry bez żadnych ograniczeń ? Czy dopiero po wygaśnięciu czasu triala ?


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 15:02 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
W trialu dostępne są tylko 2 serwery... trochę porażkowo, chciałem wybrać jeden z popularniejszych. Czy jak od razu upgrade'ne konto do pełnej wersji to będę miał możliwość wybrania dowolnego serka i podobnie jak w wow będę miał 40 dni gry bez żadnych ograniczeń ? Czy dopiero po wygaśnięciu czasu triala ?

daj tutaj znac, jak sie dowiesz, bo sam zamierzalem z triala przejsc na full acc od razu ;)
edit: ma ktos jakis direct link do klienta, bo ten ze strony nie chce mi sie odpalic (mieli cos mieli, sciaga jakies dane i nic sie nie dzieje).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 15:29 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Atherius napisał(a):
W trialu dostępne są tylko 2 serwery... trochę porażkowo, chciałem wybrać jeden z popularniejszych. Czy jak od razu upgrade'ne konto do pełnej wersji to będę miał możliwość wybrania dowolnego serka i podobnie jak w wow będę miał 40 dni gry bez żadnych ograniczeń ? Czy dopiero po wygaśnięciu czasu triala ?

daj tutaj znac, jak sie dowiesz, bo sam zamierzalem z triala przejsc na full acc od razu ;)
edit: ma ktos jakis direct link do klienta, bo ten ze strony nie chce mi sie odpalic (mieli cos mieli, sciaga jakies dane i nic sie nie dzieje).


http://www.gamershell.com/download_37488.shtml

No właśnie ja ssałem tym instalatorem, co zajmował 45mb przez warpatch.exe no i mam tylko ~6,5gb. To znaczy, że jak gram na trialu to zassało mi tylko T1, skoro pełna instalka ma ponad 10gb ?


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.