mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 20.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 17:42 
Cytuj  
Gra ktoś może w goldandglory?

Ciekaw jestem opinii.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 17:53 
Cytuj  
Zarejestrowalem sie. I tak:
1. Czemu każecie podawać email przy rejestracji? Przecież tak naprawdę nie jest do niczego potrzebny. Można poinformowac, ze jesli sie nie poda maila, to nie bedzie mozliwosci odzyskania hasla, ale poza tym, to nie wiem czemu mialby sluzyc.
2. Wprowadzając premium konto ulatwiajace zycie psujecie gre. Najpopularniejsza gra przez przegladarke jest chyba Hattrick. Konta premium ida tam jak swieze buleczki pomimo tego ze nie daja zadnej przewagi w grze. Dzieki temu caly czas maja staly doplyw nowych graczy. Ja jestem zniechecony na wejsciu jak widze premium, ktore da mi fory przed innymi.
Nie bede gral w gre z premium z dwoch powodow:
A. Majac konto premium i wygrywajac z innymi mam poczucie ze cheatuje. Mam latwiej, bo zaplacilem. Sort of IDDQD.
B. Nie kupujac konta dostaje po dupie od tych, ktorzy kupili i maja easy mode, wiec rezygnuje z grania.

Tyle w temacie jeśli chodzi o mnie. Przykro mi, ale nie bede gral, chociaz zapowiada sie ciekawie.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 20.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 18:16 
Cytuj  
a ja gram od jakiegoś czasu, nie mam premium i wcale nie czuje sie slabszy ;) farmie innych jak sie patrzy. wg mnie nie trzba nic tutaj kupowac - moze sprobuje kupic i wtedy zobacze, jednak jak na razie wszystko mi idzie niezle

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 19:05 
Cytuj  
ppp napisał(a):
a ja gram od jakiegoś czasu, nie mam premium i wcale nie czuje sie slabszy ;) farmie innych jak sie patrzy

Do czasu.

Nie ma zbyt wielu graczy na razie z tego co widzialem. Możesz sobie farmic, ale przestaniesz grac jak cie pojedzie 6sty raz ktos (kto zaczal miesiac po tobie) z premium tylko dzieki temu ze sobie kupil wszystkie moduly i generuje wszystkie dobra 2x szybciej.

Gwarantuje Ci, ze bedzie emo-quit.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 20.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 20:51 
Cytuj  
może, na razie jest git. z tego co rozmawiam na forum gry to inni gracze piszą to samo co ja czyli ze genaralnie opcje premium ulatwiaja gre ale nie ma takich sytuacji ze robi sie cos 2xszybciej. sa takie opcje jak np bonus do obrony, ataku, przyrostu popa, ale to sa rzeczy na poziomie 1-2 procent. nie ma bezposredniego zakupu denarow czy surowców jak np w khanwars - to mnie dopiero wkurza...
a poza tym jeszcze chyba nie spotkalem gry w ktorej nie ma platnych opcji - wiec idac twoim tokiem myslenia nigdy bym w nic nie zagral;)
pozdrowki

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 21:42 
Cytuj  
Spokojnie Zychoo,email to standard w takich grach,nie masz emaila,nie istniejesz. :P


_________________
http://mfo3.pl/281609

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 21:50 
Cytuj  
Serafin napisał(a):
Spokojnie Zychoo,email to standard w takich grach,nie masz emaila,nie istniejesz. :P


nie masz emaila = w rl nie istniejesz, sad but true...


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 22:17 
Cytuj  
Serafin napisał(a):
Spokojnie Zychoo,email to standard w takich grach,nie masz emaila,nie istniejesz. :P


Bzdura.

Wymień chociaż dwa powody dla których powinienem podać email. Jaki jest tego cel jeśli nie mają zamiaru rozsyłać reklam?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 22:19 
Cytuj  
taki zeby mieli baze userow, ktora moga pozniej komus sprzedac


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 22:21 
Cytuj  
Paragraf 1, punkt 4:

Autorzy gry zapewniają, iż dane użytkowników (np. adres e-mail) nie zostaną nigdy przekazane osobom trzecim.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 22:23 
Cytuj  
...mhm...


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 22:33 
Cytuj  
Ash napisał(a):
...mhm...

Ash litosci ;]
Nikt nigdy nie kupi bazy emaili od jakiejś firmy krzak, które prawdopodobnie należą do bandy nastolatków z gimnazjum. Na prawdę, to nierealne.

Inna sprawa, że:
1. Jest to nielegalne,
2. Zadna powazna firma nie wyśle mailingu do osób które nie wyraziły na to zgody. Grozi to sankcjami zawartymi w KK.


Bazy adresów email zawierają więcej danych niż "login" i "email". Istotne są bardzo dokładne dane demograficzne i społeczne. Bez tego ich baza maili jest warta dokladnie tyle co losowo wygenerowana lista typu: [email protected], [email protected], [email protected] i nikt nie da za nią funta kłaków.

Poza tym rozsylanie mailingu może odbyć się tylko na zasadzie wysłania emaili przez firmę będącą włascicielem bazy danych. Firma będąca reklamodawcą nigdy nie pozna adresów email osób do których wysyla maile jeśli one nie zechcą odpowiedzieć na mailing.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 22:41 
Cytuj  
wystarczy ze jest to baza userow 'darmowych' gier przegladarkowych z premium contentem.
taka baza jest dla niektorych firm warta kupe szmalu.

a co do sankcji i tego ze to nielegalne, to nigga plz.
ja nie mowie o tym ze ta baza zostanie komus sprzedana i firma wystawi na to fakture. mowie o tym ze pewnego dnia sobie 'wycieknie'.
takie rzeczy nie dosc ze sa nie do udowodnienia, to watpie ze sa nielegalne, szczegolnie w polsce.

ja rozumiem ze firma typu Blizzard chroni swoich klientow i ich baza jest bezpieczna, i ja czuje sie w niej bezpiecznie, ale podajac dane we wszystkich serwisach typu ten syfek, albo jakies erepublik czy mybrute trzeba liczyc sie z tym ze bedziesz za chwile dostawal spam.

serio, myslalem ze internet podpieli ci wczesniej niz wczoraj, zychu


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 22:59 
Cytuj  
Nie Ash. Taka baza jest nic nie warta. Pomijajac kwestie legalności.
W dalszym ciągu jest nic nie warta.

Wiem, że lubisz sie sprzeczac przez internet, etc. Ale nie próbuj mnie i siebie przkonać, że ich celem nie jest sprzednie tej bazy danych. Ani ja, ani ty w to nie uwierzymy, bo internet mamy nie od wczoraj.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 23:05 
Cytuj  
Zreszta kazdy sensowny internauta ma do takich gierek maila typu [email protected]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 23:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Zreszta kazdy sensowny internauta ma do takich gierek maila typu [email protected]

Dlatego wlasnie taka baza jest nic nie warta dla wszystkich, poza Ashem.

Ale to ja mam net od wczoraj.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 23:28 
Cytuj  
ja do spamu mam tlena. Rejestruje sie na niego wszedzie gdzie musze to zrobic. Mail na powaznie (szkola, praca, bank) na gmailu :)


_________________
oumn da lololegend

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 23:47 
Cytuj  
eh. :)
zapomnialem ze na mmorpg.pl kazdy user pracowal w kazdym biznesie i wie wszystko lepiej. ;]

przekazcie swoje spostrzezenia czympredzej wszystkim robiacym gry webowe, zeby przestali sie ludzic ze informacja o tym ile kont mailowych posiada sie w swojej bazie jest wazna dla wydawcy!!111


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 00:28 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Serafin napisał(a):
Spokojnie Zychoo,email to standard w takich grach,nie masz emaila,nie istniejesz. :P

Wymień chociaż dwa powody dla których powinienem podać email. Jaki jest tego cel jeśli nie mają zamiaru rozsyłać reklam?

W wielu grach informują cię na majla jeśli coś ważnego stanie sięz twoim kontem albo zwykły newsletter o nowościach/eventach gry.
Przez email można się porozumieć z obsługą gry w razie jakbyś miał do nich sprawę osobistą.
Hmm... do tego zwykle jest taki email jest wykorzystywany i chyba mógłbym wymieniać dalej.


_________________
http://mfo3.pl/281609


Posty: 3
Dołączył(a): 20.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 01:29 
Cytuj  
jakas strasznie gornolotna cala ta wasza dyskusja i wogole chyba nie na temat wątku?

1primo nie rozumiem o co szum - w kazdej grze, serwisie, portalu itd gdzie jest rejestracja w 99,9999% trzeba podawac email. chociażby po to żeby otrzymać na niego link aktywacyjny konto - inaczej w tych wszystkich grach mieliyśmy saaaaame boty

i jaka wtedy zabawa? dupa nie zabawa z automatami

ale jakos nikt z was na ten najprostszy powod nie wpadł... eh spiskowcy, wszedzie weszycie podstepy i i ciemne zbrodnie...

moze wrocmy do tematu, bo ja sie w GaG wciagam (juz mam zwiadowców wysłanych ;))

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.