mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 08:48 
Cytuj  
druzil napisał(a):
polecam zobaczyc ten film, gdzie sa pokazane wszystkie aspekty gry

http://www.youtube.com/watch?v=eY4VYtRF ... re=related


Musze przyznac ze po obejrzeniu tych filmików gra zaczała byc bardzo ciekawa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:40 
Cytuj  
troche racji masz.
zapominasz tylko o tym, ze inni devsi robia troche 'inne' gry niz kolorowy grindfest.
patrzac po filmikach bez jakies wybujalej grafiki.
bez orgazmu wiec moze jednak.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:44 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Mow mi dalej dzisiejsza polityka jesta taka, wypuscmy gniot, przez 2 lata bedziemy go balansowac i poprawiac bugi a ludzie beda nam nawet za to placic. Aion jest teraaz w patch 1.0 w lepszym stanie niz AoC WO czy kupa innych gier 1-2 lata po premierze.

Wstyd panowie. WSTYD! :lol:


Nie mowiac o wersji 1.2 Aiona :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:45 
Cytuj  
Cytuj:
Mow mi dalej dzisiejsza polityka jesta taka, wypuscmy gniot, przez 2 lata bedziemy go nalansowac i poprawiac bugi a ludzie beda nam nawet za to placic. Aion jest teraaz w patch 1.0 w lepszym stanie niz AoC WO czy kupa innych gier 1-2 lata po premierze.
Wstyd panowie. WSTYD!


Ale tak sie sklada ze w przypadku Aion nikt na sile nie szukal nowych rozwiazan, wiec szalu nie zrobili, przeciez przed ta gra bylo mase takich samych gier ( rohan, perfect word, r2, zera ), a to ze koreance maja dopracowane gry to juz chyba wszyscy wiedza.
Aion ma szanse stac sie gra dla masowego klienta, widac to po gildiach w WoW gdzie wielu odchodzi do tej gry i podnieca sie nia bardzo.
Jednak chyba przesada jest piac ze Aion to cos wspanialego, poprostu dobra gra z dobrym wykonaniem, oby tak wszyscy wydawali gry.
Mnie zawsze dziwia projekty "zachodnie" gdzie nie potrafia zrobic nawet dobrze poruszajacyh sie postaci, jedynym wyjatkiem jest tu Age of Conan, ktory moze byc wzorcem dla innych pod wzgledem wykonia postaci i swiata.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:48 
Cytuj  
Tu się muszę zgodzić, questowanie, craft, i sama walka sprawia dużo zabawy, i co najważniejsze przy dużo lepszej grafice niesamowicie wydajnie gra chodzi, nie ma crashy i o dziwo nie znalazłem bugów żadnych, chodź na pewno jakieś są, ale mi się po prostu nie przytrafiło, plus fakt że chińska wersja jest o dwa patche do tyłu!

To pytanko do bardziej obeznanych, gdzie znajdę info odnośnie zmian w tych patchach, oraz konkretniejsze czy są jakieś zmiany w u sorca?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:50 
Cytuj  
WoW tez nie byl niczym odkrywczym, a jaki sukces odniosl?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:53 
Cytuj  
Aion to nie tylko kolorowy grindfest, ale co ja bende mowi ci co graja to wiedza.

W kazdym razie jestem wstanie wybaczyc innowacyjnej grze gdy namiesza troche z nowymi ideami, i rok to balansuje, przyklad WO i caly pvp system ala DaoC w odswiezonej wersji.

Czego jednak nie moge wybaczyc nigdy to niechlujstwa w robieniu gier.
Sa rzeczy ktore jest ciezko zepsuc, chyba ze jestes laik i nie masz doswiadczenia, lub poprostu sie opierdalasz.
UI/Engine Gry/Wydajnosc/Lore/Animacje/Art etc

To nie jest nic nowego zeby mogli sie w tych rzeczach opierdalac. A duzo firm tak robi i nie chce wytykac palcami. Ale jak juz mowilem niechlujstwa nie wybacze. Tyle.

Jakby sie ludzie co robia gry single player tak opierdalali jak wiekszosc firm co robi gry mmo to by rynek gier dawno sie zalamal. Wyobrazcie sobie w normalne gry tak grac. Ciekawe kto by je kupowal, przecietny kaziek dostal by kurwicy po 5min jakby mu gra sie wywalila abo trafil na jakis bug :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 10 maja 2009, 17:56 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:53 
Cytuj  
Rewolucji może tu nie ma ale jest :

Dobry performance przy dobrej grafice.
Jest PvP i RvR gdzie nie walczy się tylko " o marchewkę".
Ciekawy świat.
Niezły crafting.
I co najważniejsze , jest FUN, ostatni raz tak się bawiłem w "vanilla WoW".

Po tej gierce widać że można wziąć sprawdzone pomysły i dobrze je wykorzystać co próbowało wielu nie-skośnookich wydawców po sukcesie WoW bez skutku.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 14:05 
Cytuj  
Extra filmik z Aiona, nie spodziewalem sie w tej grze az tak fantastycznych animacji. Rzucam Darkfalla i zaczynam grac w Aiona !!!

http://www.youtube.com/watch?v=KnjHkeNTSVk&fmt=18

edit: poniewaz film zostal zbanowanyna youtubie, wrzucilem go na rosyjska wersje youtuba, ktora nie ma cenzury

http://rutube.ru/tracks/1934651.html


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 maja 2009, 12:40 przez Zarri, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 16:57 
Cytuj  
Dwa filmiki prezentujace nowe rodzaje broni w patchu 1.2 nice


Link

Link


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2009, 14:20 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Mniam mniam.


Pedalski feeling nawet przestał mnie razić, widać że gierka jest dopieszczona :)


Prawda, zwłaszcza przy dużym oddaleniu nie powinno to razić, natomiast już trochę duża oczojebność skilli może stanowić problem ingame.

Ale nie grałem więc nie wiem, spróbuję jak będzie jakaś bardziej otwarta beta czy coś w ten deseń.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2009, 15:42 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Mniam mniam.


Pedalski feeling nawet przestał mnie razić, widać że gierka jest dopieszczona :)


Prawda, zwłaszcza przy dużym oddaleniu nie powinno to razić, natomiast już trochę duża oczojebność skilli może stanowić problem ingame.

Ale nie grałem więc nie wiem, spróbuję jak będzie jakaś bardziej otwarta beta czy coś w ten deseń.


Mi to śmierdzi cabalem, albo innymi koreańskimi grindowcami z zajebistymi, epileptycznymi animacjami walki. Po prostu trzeba lubić taki styl...


_________________
@polygamia

*

Posty: 56
Dołączył(a): 2.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2009, 21:17 
Cytuj  
Taki L2+wow.. z miła grafika. Questy nie powalają na kolana.. ale całość jest naprawdę wciągająca. Opłaciłem następne godziny grania zobaczymy jak będzie dalej.

Pozdrawiam...

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2009, 23:17 
Cytuj  
Nie mogę się już doczekać kiedy wyjdzie wersja EU.Naprawdę czekam na tę grę z niecierpliwością.

Mam kilka pytań:
-Czy są różnice w statystykach między rasami? Chodzi mi o to czy np. jeśli wybiorę Gladiatora Asmodiana to będzie on miał więcej siły od Gladiatora Elyosa czy to nie ma znaczenia?
-Jak ogólnie spisuje się Gladiator? Chodzi mi o całokształt.Glad jest właśnie klasą którą chyba będę grał,no zastanawiam się jeszcze nad Sorcem ale chyba jednak Gladek zwycięży:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2009, 07:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
troche racji masz.
zapominasz tylko o tym, ze inni devsi robia troche 'inne' gry niz kolorowy grindfest.
patrzac po filmikach bez jakies wybujalej grafiki.
bez orgazmu wiec moze jednak.

NAprawde żaden argument. Zwlaszcza w momencie gdy kuleje calosc, a nie "nowo" opracowany element, ktory byl juz wczesniej.
Developerow mozna podzielic na dwie kategorie.
Technik - zrobi i zadziala, ale za drugim razem, bedzie robil od poczatku i w sumie tez do dupy.
Inżynier/Artysta - bedzie robil raz przez 10 lat, ale potem zrobienie tego samego zajmie mu 10 minut, a co wazniejsze bedzie dopracowane w kazdym szczegole, bo dla niego to cel sam w sobie ;p.

Szacun, dla skosnookich, ze jak sie za cos biorac do dopracowuja to do konca.

Tbh. naprawde nie wiem co jest trudnego w skopiowaniu UO i dodaniu grafiki 3D ? Idac tokiem rozumowania Mendola, to juz bylo, wiec kazda gra oparta na tym schemacie powinna byc dopracowana.
Odpowiedz, amatorzy bez porzadnego zarzadzania biora sie za robote ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2009, 09:44 
Cytuj  
W takim dfo nie dosc ze grafika i animacje sa beznadzijne to jeszcze grindfest jest jeszcze bardziej bezmyslny niz w jakielkowiek koreanskiej produkcji:P Juz nawet mobkow sie nie bije tylko strzalo w niebo,mur , staje sie w scianach czy cholera wie gdzie, odpala boty i robi ta sama czynnosc godzinami bo inaczej nic nie zdzialasz nawet walczac przeciwko wyskillowanemu golasowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2009, 10:14 
Cytuj  
a co zdzialasz w aionie przeciwko kolesiowi, ktory ma 20 leveli wiecej niz ty?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2009, 10:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a co zdzialasz w aionie przeciwko kolesiowi, ktory ma 20 leveli wiecej niz ty?

Wyleveluje swoja postac w pare dni na te 20lvl ? (hint! bez botow).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2009, 10:30 
Cytuj  
w pare dni. hehehe no ok.
ile mobow musisz do tego zabic? 1000000? czy ciut mniej?
w dfo postac sie skilluje 'sama' a czas, ktory ja mam na gre moge poswiecic na to co daje mi fun. a nie na bezmyslny grind :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2009, 10:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w dfo postac sie skilluje 'sama' a czas, ktory ja mam na gre moge poswiecic na to co daje mi fun. a nie na bezmyslny grind :)


ale co wtedy jak ktoś woli nie używać jednak bota? pff

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.