mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 08:14 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
jest grą kompletną. Wszystko śmiga tak jak miało działać w założeniach twórców, silnik jest świetnie zoptymalizowany

Kassei, weź pod uwagę jedną rzecz - gra miała premierę w Korei prawie rok temu. Widać azjatyccy twórcy mmo nauczyli się wreszcie, żeby nie rzucać reszcie świata jakiejś zabiedzonej pierwszej wersji i raz na jakiś czas rzucać update, kiedy wersja koreańska i tak zostaje lata świetlne do przodu, ale dać amerykanom/europejczykom pełną, działającą wersję. Mimo wszystko, porównywanie stanu gry, która już rok jest na rynku i wystarczyło ją przetłumaczyć (ok, pewne zmiany - średnio w to wierzę, ale w temat się nie zagłębiałem) do czegoś, co dopiero powstało i jest świeżo po faktycznej becie :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 08:27 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Kassei napisał(a):
jest grą kompletną. Wszystko śmiga tak jak miało działać w założeniach twórców, silnik jest świetnie zoptymalizowany

Kassei, weź pod uwagę jedną rzecz - gra miała premierę w Korei prawie rok temu. Widać azjatyccy twórcy mmo nauczyli się wreszcie, żeby nie rzucać reszcie świata jakiejś zabiedzonej pierwszej wersji i raz na jakiś czas rzucać update, kiedy wersja koreańska i tak zostaje lata świetlne do przodu, ale dać amerykanom/europejczykom pełną, działającą wersję. Mimo wszystko, porównywanie stanu gry, która już rok jest na rynku i wystarczyło ją przetłumaczyć (ok, pewne zmiany - średnio w to wierzę, ale w temat się nie zagłębiałem) do czegoś, co dopiero powstało i jest świeżo po faktycznej becie :)
Keii nawet gdyby AION wyszedł w wersji 1.0, czyli tej z końcowej fazy bety, to i tak byłby to stan techniczny którego nie udało się osiągnąć tytułom które są na rynku rok,dwa, czy nawet trzy lata. Mi się wydaje, że ten poślizg premiery na/eu naprawdę po coś jest. Prawdopodobnie dodają masę questów, może jakieś instancje, plus wszystko to co jest w koreańskiej wersji 1.5 i pewnie to co zamierzają do niej wprowadzić w najbliższych updateach...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 12:59 
Cytuj  
Ja bym nie liczyl specjalnie na to ze europejska wersja bedzie znaczaco roznic sie od azjatyckiej. Jesli tak mialby byc to open beta dla eu juz by czyms sie roznila, a tak niestety nie bylo.
Dali zywcem to co maja w Azji.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 13:13 
Cytuj  
Sluchy mnie doszly ze zalew botow w aionie jest. Prawda to czy tez jakas plotka ? :)

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 15:36 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Sluchy mnie doszly ze zalew botow w aionie jest. Prawda to czy tez jakas plotka ? :)


Prawde powiedziawszy to w Aiona tylko boty graja :^)


_________________
Obrazek

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 16:08 
Cytuj  
Narazie za dużo w Aiona nie pograłem aka 18 lvl na becie, ale póki co imo jest powyżej przeciętnej. Teraz mam nadzieję, że zobaczę open pvp w Abysie, bo nie ma co ukrywać na tym mi najbardziej zależy. WoW failnał tym, że nie ma praktycznie rzadnego open pvp (WG to porażka - ludzie chodzą tam tylko po marki i honor...) a cały system pvp z jakimiś sensownymi rewardami opiera się na arenach. Po zagraniu 1200+ 2vs2 (liczę s3, s4 i s6 tylko) nie ma co ukrywać, że jest to nuda.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 18:33 
Cytuj  
Jak ktos jest zainteresowany jak wygladala Open Beta dzien po dniu z perspektywy Excessum to mozecie przeczytac ten artykol tutaj :)

http://www.excessum-gaming.com/index.ph ... Itemid=172


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 23:59 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Jak ktos jest zainteresowany jak wygladala Open Beta dzien po dniu z perspektywy Excessum to mozecie przeczytac ten artykol tutaj :)

http://www.excessum-gaming.com/index.ph ... Itemid=172

Day 4
Most of the members that was rushing last few days decided to take it easy now and rest for a while, get some sleep, go out and do other normal things that you usually do if you don't play like a madman in mmorpg hehe.[...]
:o


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.