mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2009, 23:40 
 
Kefas napisał(a):
iniside napisał(a):
corscahk napisał(a):
iniside napisał(a):
Caspian napisał(a):
Ten tzw "Aion Hype" a ktorym mowa wynika z bardzo prostej przyczyny. Ta gra jest dobra. Ten osąd nie wynika z przeczytania kilku recenzji, obejrzenia kilku screenow lub filmikow online. Wszyscy ktorzy mieli okazje juz zasmakowac w CBT moga powiedziec zgodnie - ze ta gra ma to COS.
Moze nie jest rewelacyjna - ale naprawde jest dobra, wciaga na dlugo i bardzo duzo oferuje. Troche smiesza mnie opinie na temat tej gry osob ktore nigdy Aiona jeszcze nie tknely. Skad tyle wrogosci ??? Nie mam pojecia... Jednego jestem pewien. Niech kazdy z tych "ekspertow" w tym temacie wyleveluje sobie postac do lvl 30 i zasmakuje w tym co ta gra oferuje a jestem pewien ze wasza wrogosc zmieni sie w uzaleznienie :D

Ja bym to trzydziestego levelu nie dociagnal. Pogralem troche na chinskich serverach, dobilem chyba do 15 lvl. I.. ja chyba naprawde za stary na takie cos jestem. Czekam na GW2. Na jakies nowe screenshoty, na co kolwiek!!!



Podaj argument dlaczego nie wytrzymałeś dłużej. Za stary czyli 17 lat ?:]

Ja nie mam zdania na temat Aion - zaliczyłem hypa AoC :P kupiłem closed bete i... to na tyle. Spróbowałem jeszcze WARka ale jednak postanowilem wrocic do WoWa ktory jak zwykle po BC i kingu znudzil mi sie po 3 miesiacach grania, jako najlepiej ubrany palas holy na Bl-u na prawde nudzilem sie jak mops a do ulduaru juz mi sily nie stykło.. Poczekam na nowy dodatek. Teraz w wolnej chwili wolę pograć w FM 09 :P

Moj wiek, niech ci nie obchodzi wracaj do szkoly lepiej.
Nie wytrzymalem z prostego powodu. Mechanika gry jaka jest w Aion, strasznie mi sie juz znudzila ;/


Wiesz jak doszłeś do całego 16 lvl to masz zajebiste pojęcie jak gra wygląda. W wowie na tym lvl warrior ma chyba heroic strike suden armor, bs, renda... Większość przydatnych skilli dostaje się na 25 lvl. To co ciągnie ludzi do Aiona to i tak open pvp, którego wow na chwilę obecną nie jest w stanie zapewnić...

MECHANIKA KURWA!
MANA KURWA!
GOT THE POINT !?

Nie podoba mi sie w jaki sposob jest to zaprojektowane. Jakby to bylo cos w stylu GW (ciagly regen energii), Obka (ciagly regen energi bazowany na statach), albo War (Action Pointy), to moze by bylo ciekawiej.
Ja cie kurwa pierdole. Nie musze grac do level capa, zeby stwierdzic ze gra ma nudna mechanike, bo to widac na 1lvl i przejzeniu listy skili.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 00:40 
 
Ini od lat czytam twoje posty na forum mmorpg i pclaba jak to nie zajebista giere masz w mozgu/kartkach/szufladzie, lejac na kazdego mmo czepiajac sie nawet najdrobniejszych pierdol - wez te wszystkie swoje zapiski kurwa, lec do jakiegos durnego indie developera i pisz ta twoja idealna gre japierdziele przez nastepne X lat zebys mogl umrzec w spokoju bo zadne GW2, SWTOR, DDO2, xxx cie niestety nie zadowoli


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 06:36 
 
Kefas napisał(a):
To co ciągnie ludzi do Aiona to i tak open pvp


ze co ????? Open PvP jest tylko w instancji Abyss. Reszta to co najwyzej frakcyjne PvP (RvR).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 08:32 
 
Ravushimo napisał(a):
Ini od lat czytam twoje posty na forum mmorpg i pclaba jak to nie zajebista giere masz w mozgu/kartkach/szufladzie, lejac na kazdego mmo czepiajac sie nawet najdrobniejszych pierdol - wez te wszystkie swoje zapiski kurwa, lec do jakiegos durnego indie developera i pisz ta twoja idealna gre japierdziele przez nastepne X lat zebys mogl umrzec w spokoju bo zadne GW2, SWTOR, DDO2, xxx cie niestety nie zadowoli

sza. GW2 jest blisko, gw bylo fajne (najdluzej gralem ze wszystkich mmo), wiev licze ze gw2 gorsze nie bedzie.
DDO tez ajne ;p.
Pozatym czego mam sie czepiac ? To detale wplywaja na to czy fajnie gra nie "duze" rzeczy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 08:53 
 
Lil napisał(a):
ze co ????? Open PvP jest tylko w instancji Abyss. Reszta to co najwyzej frakcyjne PvP (RvR).


Wha? Bo nie rozumiem co chcesz przekazac. Tak samo w Abyss jak i poza jest RvR (plus w Abyss jest to ich PvPvE...). Jedynym ograniczeniem poza Abyss jest fakt, ze musisz trafic na Rift zeby sobie po krainie wroga poskakac. Jezeli przez Open PvP rozumiesz, ze Elyos moga siebie zabijac to takie cus nie istnieje - sa tylko duele.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 08:55 
 
@Iniside

Zlituj się proszę, nie stawiaj erzaca MMO jako niemalże wzoru.
Co do DDO to się zgodzę, zabawa przednia, tyle że nie dla mas i dobrze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 09:05 
 
Hokan napisał(a):
@Iniside

Zlituj się proszę, nie stawiaj erzaca MMO jako niemalże wzoru.
Co do DDO to się zgodzę, zabawa przednia, tyle że nie dla mas i dobrze.


Takie czasy nastaly ze marna namiastka, ma najciekawszy gameplay ze wszystkich prawdziwych mmo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 11:01 
 
Zapomniałeś dodać "imho" :)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 12:08 
 
Gokulo napisał(a):
Tak samo w Abyss jak i poza jest RvR (plus w Abyss jest to ich PvPvE...).
Jezeli przez Open PvP rozumiesz, ze Elyos moga siebie zabijac to takie cus nie istnieje - sa tylko duele.


Czyli jest nawet gorzej niz myslalem :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 12:20 
 
Lil napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Tak samo w Abyss jak i poza jest RvR (plus w Abyss jest to ich PvPvE...).
Jezeli przez Open PvP rozumiesz, ze Elyos moga siebie zabijac to takie cus nie istnieje - sa tylko duele.


Czyli jest nawet gorzej niz myslalem :(


Jednego polaka mniej na serwie... zomgwtfsadface.

Stękacie jakby Wasze życie od tej gry zależało. Komuś się nie podoba to nie zagra right ? Po co te żale i płacz ?


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 12:24 
 
Shinji-kun napisał(a):
Obrazek


To juz sie teraz nie dziwie czemu nie widzialem zywego sierściucha od 2 lat , chyba wszystkie zostaly zabite.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 12:35 
 
Lil napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Obrazek


To juz sie teraz nie dziwie czemu nie widzialem zywego sierściucha od 2 lat , chyba wszystkie zostaly zabite.


Nie dość, że morderca to jeszcze szczery.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 13:13 
 
koga kurwa kotki obchodza ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 13:31 
 
Lil napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Obrazek


To juz sie teraz nie dziwie czemu nie widzialem zywego sierściucha od 2 lat , chyba wszystkie zostaly zabite.


Może powinieneś częściej wychodzić na ulicę albo do znajomych...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 14:43 
 
iniside napisał(a):
koga kurwa kotki obchodza ?


Forumowego killer'a kotków ?


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 15:59 
 
Wracając jednak do meritum,
Moja teza którą wysunąłem na temat hypa niektórych graczy jest jak najbardziej sensowna.
Świetnym przykładem jest Shinji-kun wciskający na tym forum F5 - moim zdaniem wybijająca się postać działu Aion or... fun boy!


_________________
Im backing to Warhammer and all my people its crazy

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 16:32 
 
corscahk napisał(a):
Wracając jednak do meritum,
Moja teza którą wysunąłem na temat hypa niektórych graczy jest jak najbardziej sensowna.
Świetnym przykładem jest Shinji-kun wciskający na tym forum F5 - moim zdaniem wybijająca się postać działu Aion or... fun boy!


Patrząc na ogół Twoich bezsensownych postów nadal nie podałeś chociażby jednego argumentu, który miałby mówić, że wszyscy tutaj walimy sobie gruchę czekając na 25 września.

Oświeć mnie.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2009, 16:32 
 
fanboye zawsze beda, przeszkadza ci to corsack ? przeciez juz po jego sigu widac ze to pojeb, olej :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.