mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 07:50 
Cytuj  
tzn. jak ktos wykonuje dobrze swoja prace utrzymujac poszczegolne 'watki' w 'czystosci' to jest fanbojem? otrzasnij sie kurwa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 07:55 
Cytuj  
Bez takiego tematu to forum nie byłoby już takie samo ;)
Kassei zapomniałeś dołączyć formularza.... nie wiem jak się zapisać...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 07:57 
Cytuj  
my sie nie musimy zapisywac. jestesmy w zarzadzie ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 08:03 
Cytuj  
No tak...
Ale żeby nie odbiegać od tematu:
AJON jest fajny, kolorowy i nie wymaga od mojego małego rozumku za wiele skila - super się w nim odnajduję...

AJON jest do dupy nic nie wnosi do MMO, jest bezsensownie pozbawiony bugów, przetestowany na koreańcach i chinolach nie ma się do czego specjalnie przyczepić:( o czym będziemy pisać na forum?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 10:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tzn. jak ktos wykonuje dobrze swoja prace utrzymujac poszczegolne 'watki' w 'czystosci' to jest fanbojem? otrzasnij sie kurwa.


Tylko dlaczego to czyszczenie dotyczy Aion-a a nie np. AOC-a ??? Dlaczego tam można wszystko a tutaj trzeba być grzecznym? Bo AOC jest dla dorosłych a Aion dla dzieci? Nie sądzę, mi to pachnie fanboyostwem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 11:03 
Cytuj  
bo w dziale aoc nie ma aktywnego moderatora.
a w dziale aion jest i co wiecej nie kasuje durnych czy obrazliwych postow tylko robi dla nich 'miejsce'. takze nie wiem czym ci to pachnie ale chyba to jeszcze za skomplikowane dla ciebie zebys zrozumial proste fakty.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 12:41 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Drulndribl napisał(a):
Jest mala roznica miedzy "wyrazaniem negatywnej opinii", a obrazaniem kogos kto, w tym wypadku, ma pozytywne odczucia na temat gry.


Podaj konkretne przykłady kto kogo obraził, "lecąc" od początku "tematu".

[..]


Twoja pierwsza "opinia" w tym "temacie".
Co do samego moderowania - jest wykonywane bardzo dobrze. Nazwa tematu idealnie oddaje poziom jego tresci. Jak dla mnie EoT.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 13:05 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Aion jest wspaniałą grą, jest taki śliczny i kolorowy i te słodziutkie zwierzaczki - mniam! Wszystkim dzieciom się spodoba!


To kogo tu obrażam ? Bo nie wiem ;)

Moderowanie jest dobre tylko bardzo wybiórcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 13:13 
Cytuj  
Wybiórcze ? To chyba jedyny dział na forum, z którego da sie czegoś dowiedziec o grze której dotyczy..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 13:20 
Cytuj  
Polemizowanie z gosciem o nicku Belladonna mija sie z celem. Let it go - kolejny alt huj wie kogo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 13:35 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Belladonna napisał(a):
Aion jest wspaniałą grą, jest taki śliczny i kolorowy i te słodziutkie zwierzaczki - mniam! Wszystkim dzieciom się spodoba!


To kogo tu obrażam ? Bo nie wiem ;)

Moderowanie jest dobre tylko bardzo wybiórcze.
Caly czas nas obrazasz.(tak samo jak Nefertes i inne alciki)
sugerujesz ze gra jest dla dzieci czyli jesli komus sie podoba jak i w nia gra to jest zdziecinnialy. Do tego od razu widac ze jestes altem od trollowania i obrazasz moderatora i nas wszystkich udajac teraz glupiego.
Naprawde takie marne trollowanie do tego z alta . Zero polotu , wysilku zeby chociaz kogos nabrac ze naprawde wyrazasz swoja opinie:|
Swoimi wypocinami obrazasz innych zacnych forumowych trolli i wogole nas wszystkich.Wstydz sie!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 14:19 
Cytuj  
No ale gra jest dla dzieci, od lat 12. Co do grafiki to kwestia gustu, jedni to trawia inni nie, jak dla mnie spoko, tylko oni zawsze musza jakiegos kota/chomika czy innego pluszka wjebac do gry - schugo czy jak to tam sie zwie. Sama gra zas slaba, tzn do 23lvl. Poczatkowe zony sa smutne idzie sie droga - 5m w lewo 5m w prawo i to wszystko, jak szczur w labiryncie. Mnie to zniecheca maksymalnie do dalszej gry.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 14:49 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Polemizowanie z gosciem o nicku Belladonna mija sie z celem. Let it go - kolejny alt huj wie kogo.


hehehe


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 19:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wybiórcze ? To chyba jedyny dział na forum, z którego da sie czegoś dowiedziec o grze której dotyczy..


wybiórcze w skali forum oczywiście

Wasze zarzuty o tzw. alta są śmieszne ^^ Nie jestem tu od wczoraj Sherlocki.

"Gościem" też nie jestem cokolwiek miałoby to znaczyć.


Ostatnio edytowano 10 wrz 2009, 19:20 przez Belladonna, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 19:19 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
iniside napisał(a):
Wybiórcze ? To chyba jedyny dział na forum, z którego da sie czegoś dowiedziec o grze której dotyczy..


wybiórcze w skali forum oczywiście

Wasze zarzuty o tzw. alta są śmieszne ^^ Nie jestem tu od wczoraj Sherlocki.

Dlatego jestes altem Watsonie,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 22:40 
Cytuj  
Gra nie musi sie podobac kazdemu. Nie wszyscy musza w nia grac. To co dla jednych moze byc zapierajace dech w piersiach, dla innych moze byc odpychajace. Jedni spedza wiele zadowalajacych miesiecy przy tej grze inni wroca do Perfect World. No i spoko.
Dziwi mnie jedynie ta dziwna agresja i te ataki na tego MMORPG-a.
Co to kogo obchodzi ze Wam sie ta gra nie podoba?? Przestancie obsmarowywac to forum smieciami na ten temat bo nikt waszymi popluczynami nie jest zainteresowany :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 22:45 
Cytuj  
Ja dla odmiany jestem zainteresowany negatywnymi opiniami. Z tym że od ludzi piszących tutaj źle o AIONie, nie usłyszałem jeszcze żadnych sensownych i dobrze uzasadnionych negatywnych komentarzy. Także popluczyny ;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2009, 08:18 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Dziwi mnie jedynie ta dziwna agresja i te ataki na tego MMORPG-a.


a ty dopiero od wczoraj jestes na tym forum, ze to cie dziwi ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 10:25 
Cytuj  
Nefertes napisał(a):
Nie piszcie bzdur, że na pewno spodoba się miłośnikom WoW-a, jeśli ktoś grał w hordzie to co ma się podobać?
miałem w hordzie 8 postaci przez 3 lata.

w Aion gram 1 dzień.

1. Grafika jest całkiem ładna. naczytałem się dużo o jej hujowości a okazała sie śliczna - max detale , bloom 3, 1680x1050 z aax2.

2. wreszcie jakieś fajne animacje, animacje wowa były fajniejsze niż aoc i wh. w aion postacie naprawde fajnie się ruszają.

3. tak nie widać bugów. kupiłem gre przedwczoraj, zassalem przez noc ncsoft downloaderem, wczoraj wbilem lvl 10. brak bugów i craszy to chyba zaleta.

4. gra wyglada solidnie - niestety nie wiem jak bedzie z pvp jak pvp da rade to przestane gadać że wow > all


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2009, 11:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nefertes napisał(a):
Nie piszcie bzdur, że na pewno spodoba się miłośnikom WoW-a, jeśli ktoś grał w hordzie to co ma się podobać?
miałem w hordzie 8 postaci przez 3 lata.

w Aion gram 1 dzień.

1. Grafika jest całkiem ładna. naczytałem się dużo o jej hujowości a okazała sie śliczna - max detale , bloom 3, 1680x1050 z aax2.

2. wreszcie jakieś fajne animacje, animacje wowa były fajniejsze niż aoc i wh. w aion postacie naprawde fajnie się ruszają.

3. tak nie widać bugów. kupiłem gre przedwczoraj, zassalem przez noc ncsoft downloaderem, wczoraj wbilem lvl 10. brak bugów i craszy to chyba zaleta.

4. gra wyglada solidnie - niestety nie wiem jak bedzie z pvp jak pvp da rade to przestane gadać że wow > all


Podpisuje się moim 3 sutkiem pod tym co napisał Desh :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.