mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 18:10 
Cytuj  
IMHO... gdyby wprowadzili pelne open PvP z tym ze za zabijanie swoich bylo by sie powaznie i na dlugo red.....

to by rozwiazalo problem .
Wiadomo - swiat w stanie wojny, zabijasz wrogow, jak zabijesz swojego to masz pze...ne... ale mozesz to zrobic....


_________________
Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 20:06 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Kole0 napisał(a):
Co do wprowadzenia frakcji to wiesz - poprsotu tak wypada. Zawsze lepiej sie gra jak masz tych 'dobrych' i tych 'zlych' i naparzacie sie z nimi. A co do PvP to skoro RvR to nuda to i tak zadna gra nie oferuje lepszego PvP.


Huh ? Tak wypada ? Bo tak było w WoW ? Jest mnóstwo mmo bez frakcji i jakoś sobie radzą. O wiele gorzej się gra jeśli masz narzucone kto jest twoim wrogiem a kto przyjacielem.

Szkoda, że NCSoft nie wprowadził więcej elementów systemu PvP z L2, które jakby nie patrzeć było sporym sukcesem na rynku mmo. Brak frakcji, open world, safe zone tylko w miastach, posiadanie zamków dawało wymierne profity (kasa z podatków, dodatkowe skille), RBki po jednym na cały serwer a nie w instancjach dla każdego. Tam za PvP stały konkretne interesty, korzyści i drama. A w Aion lipa :(


Mysle ze devsi dzisiejszych mmo stawiaja albo na pro gaming(wow - czyli masa statystyk, theorycrafting itp) albo na fun ( aion - pvp poprostu samo w sobie dla funu). Gry gdzie jak padasz tracisz ekwipunek itp juz poprostu wymieraja i raczej odchodzi sie od takiej konwencji bo byly zbyt serious i naprawdep rzedmioty nabieraly wartosci realnej.

Nie wiem co jest dobre a co zle, ale gry gdzie banda dzieciakow, ktora wykupila na Allegro sobie miliony golda na najlepszy sprzet potem sie zbierala i gankowala pojedyncze osoby nastawiajac je na straty nie jest dla mnie fajna gra.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 22:24 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Co do wprowadzenia frakcji to wiesz -Gry gdzie jak padasz tracisz ekwipunek itp juz poprostu wymieraja i raczej odchodzi sie od takiej konwencji bo byly zbyt serious i naprawdep rzedmioty nabieraly wartosci realnej.


Eve ma sie bardzo dobrze

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 22:32 
Cytuj  
Ezrael napisał(a):
Kole0 napisał(a):
Co do wprowadzenia frakcji to wiesz -Gry gdzie jak padasz tracisz ekwipunek itp juz poprostu wymieraja i raczej odchodzi sie od takiej konwencji bo byly zbyt serious i naprawdep rzedmioty nabieraly wartosci realnej.


Eve ma sie bardzo dobrze
dokładnie, dodatkowo polityka, lejesz tego kogo chcesz, alianse, napy, wojny, spiski, zdrady, do tego jeden serwer dla całego świata czyli sory ale spałeś jak przylecieli - EvE Online
Dodatkowo jedyna gra w której można dowodzić 250 osobowym zespołem ludzi podczas pvp. Ogólnie EvE ma wszytko najlepsze włącznie z zajebistą grafiką i grałbym w to do końca życia gdyby nie było dla fanów startreka którym niestety nie jestem. I tak będę grał w Evke ale przerwa.
tam nie macha się mieczykami a to lubię :P

Problem w EvE polega na tym że nauka grania trwa latami a nie każdy tego oczekuje od mmo

aha zapomniałbym, za EvE można płacić kasą zarobiona np. zabijając w pvp a to też unikalne - dla mnie.


_________________
psn

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 01:05 
Cytuj  
Freelancers, fajne PvP dzisiaj z wami w Abysie :) Zapomnialem tylko zrobic screena zabitego Kasseia :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 01:57 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Freelancers, fajne PvP dzisiaj z wami w Abysie :) Zapomnialem tylko zrobic screena zabitego Kasseia :P
Nie ma zdjęcia to nie ma dowodu ;) Ja mam kilka screenów z Zanzim, Brootem i kilkoma innymi ;) No fajnie było, ale szkoda, że tak szybko padacie ;) Trzeba jednak przyznać, że jedna akcja Wam wyszła fajnie, kiedy się zbyt pewnie poczuliśmy, ale koniec końców wszytko wróciło do normy :] Poniżej któryś z kolei dead Zanziego ;) Dzięki chłopaki za AP, bardzo mało gram więc naprawdę doceniam Wasz wkład w nabijanie mi tych punktów ;)

Obrazek


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 04:07 
Cytuj  
Ale i tak najsmieszniejsze bylo jak ktos od was mnie gonil i mu sie skrzydelka zmeczyly po tej akcji :)
Ale akcje fajne, naprawde az milo do abyss wlatywac wiedzac ze zyje i jest pelne po obu stronach,
a nie tylko jakies zergi weekendowych graczy pvp zmiatajacy solo przeciwnikow i potem robiacy filmy reklamujace legion ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 07:39 
Cytuj  
Duzo lepsze takie walki niz zergowanie w 100 na 1 bijacego akurat mobka :P
Kassei wcale tak malo nie grasz skoro juz lvl 33

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 10:34 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Duzo lepsze takie walki niz zergowanie w 100 na 1 bijacego akurat mobka :P
Kassei wcale tak malo nie grasz skoro juz lvl 33
Przyznam się bez bicia, że mi bezrobotny znajomy za kase wylevelował postać do 30tki bo ja narazie jestem w stanie grać jedynie w weekendy. Drugi raz mi takiej przysługi raczej nie zrobi, więc 50tke będę miał pewnie w przyszłym roku ;) Co do PvP to wczoraj naprawdę super było. Miałem już iść spac, ale rzucił ktos propozycją nie do odrzucenia i się trochę pogoniliśmy :P Szkoda tylko, że się lepiej nie przygotowałem bo kompletnie bez instant potek poszedłem i innego badziewia ;) Może bym od tego dota nie padł :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 21 paź 2009, 15:11 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 10:50 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Może bym od tego dota nie padł :har:


od tego zawsze sie pada, chyba ze szybko zdispellujesz

http://www.aionarmory.com/spell.aspx?id=1176

niezly skill do wipowania calego party przeciwnika:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 11:07 
Cytuj  
Od czego są Greater Healing Potiony :P (bo działają też na doty, prawda?)


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 11.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 12:53 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Nie ma zdjęcia to nie ma dowodu ;) Ja mam kilka screenów z Zanzim, Brootem i kilkoma innymi ;) No fajnie było, ale szkoda, że tak szybko padacie ;) Trzeba jednak przyznać, że jedna akcja Wam wyszła fajnie, kiedy się zbyt pewnie poczuliśmy, ale koniec końców wszytko wróciło do normy :] Poniżej któryś z kolei dead Zanziego ;) Dzięki chłopaki za AP, bardzo mało gram więc naprawdę doceniam Wasz wkład w nabijanie mi tych punktów ;)


No jak 6-osobowe party , flexuje screenami na forum, ze zdolali zabic 2 osoby i, ze one szybko padly no to klekajcie narody przed mistrzami pvp.
Dajcie screena jak tak dla odmiany Wy dostaliscie, gdy nie mieliscie przewagi liczebnej ;)


_________________
People say I have bad attitude. I say fuck 'em.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 13:01 
Cytuj  
Rapsody nie placz prosze. Tez biegacie stadem wybijajac pojedyncze sztuki Asmo i pewnie macie radoche jacy to z Was uber pvperzy :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 13:02 
Cytuj  
Wszyscy tak mają :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 13:05 
Cytuj  
Rapsody napisał(a):
Kassei napisał(a):
Nie ma zdjęcia to nie ma dowodu ;) Ja mam kilka screenów z Zanzim, Brootem i kilkoma innymi ;) No fajnie było, ale szkoda, że tak szybko padacie ;) Trzeba jednak przyznać, że jedna akcja Wam wyszła fajnie, kiedy się zbyt pewnie poczuliśmy, ale koniec końców wszytko wróciło do normy :] Poniżej któryś z kolei dead Zanziego ;) Dzięki chłopaki za AP, bardzo mało gram więc naprawdę doceniam Wasz wkład w nabijanie mi tych punktów ;)


No jak 6-osobowe party , flexuje screenami na forum, ze zdolali zabic 2 osoby i, ze one szybko padly no to klekajcie narody przed mistrzami pvp.
Dajcie screena jak tak dla odmiany Wy dostaliscie, gdy nie mieliscie przewagi liczebnej ;)
Weź wyluzuj pośladki, bo się tutaj żartobliwie przkomarzamy. Naprawdę była wtedy fajna sportowa rywalizacja i chyba każda ze stron się dobrze bawiła. Jeśli masz tak poważne podejście do tego tematu to po prostu współczuję... to tylko zabawa... Poza tym WarCry miał na początku znaczną przewagę liczebną przy teleporcie, potem im odpadło dużo ludzi i ganialiśmy się w sumie party vs party po całym górnym abyss. Na screenie leżą dwie osoby bo się reszta zrespawnowała i chyba ktoś też uciekł. Chłopaki też nas pojechali w dobrym stylu jak nam zrobili wjazd od flanki. Naprawdę miło było, więc nie wprowadzaj jakiegoś niepotrzebnego zamętu....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 13:15 
Cytuj  
<LessQQmorePewPew>

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 13:17 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Weź wyluzuj pośladki, bo się tutaj żartobliwie przkomarzamy.

To 'ona', Kassei, więc ma prawo reagować 'impulsywnie'... taka ich natura :-)


Posty: 4
Dołączył(a): 11.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 13:36 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Weź wyluzuj pośladki, bo się tutaj żartobliwie przkomarzamy. Naprawdę była wtedy fajna sportowa rywalizacja i chyba każda ze stron się dobrze bawiła. Jeśli masz tak poważne podejście do tego tematu to po prostu współczuję... to tylko zabawa... Poza tym WarCry miał na początku znaczną przewagę liczebną przy teleporcie, potem im odpadło dużo ludzi i ganialiśmy się w sumie party vs party po całym górnym abyss. Na screenie leżą dwie osoby bo się reszta zrespawnowała i chyba ktoś też uciekł. Chłopaki też nas pojechali w dobrym stylu jak nam zrobili wjazd od flanki. Naprawdę miło było, więc nie wprowadzaj jakiegoś niepotrzebnego zamętu...."


Haha no lol widac wlasnie kto sie spina, przeczytaj moj post i swoj i ogarnij kto sie wyluzowac musi ^^ W ogole to sie tak nie unos bo to szkodzi podobno:/


_________________
People say I have bad attitude. I say fuck 'em.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 13:42 
Cytuj  
Rapsody napisał(a):
Haha no lol widac wlasnie kto sie spina, przeczytaj moj post i swoj i ogarnij kto sie wyluzowac musi ^^ W ogole to sie tak nie unos bo to szkodzi podobno:/
Wyjdę z założenia, że kobieta ma zawsze rację i nie będę kontynuował tej kompletnie nie potrzebnej wymiany zdań...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 13:42 
Cytuj  
wyluzuj juz dziewczyno. do kasseia troche ci brakuje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.