mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 22:29 
Cytuj  
Pierwsze, bo dopiero teraz zabrałem się za smitha :razz: I właśnie zrobiłem mojego pierwszego BODa (małego w dodatku na próbę :wink:).
Chciałem tylko powiedzieć, że jak dla mnie to pomysł jest rewelacyjny. Życie kowala zdecydowanie dzięki temu stało się atrakcyjniejsze (chociaż 6h między deedami to chyba trochę za długo)
Element kolekcjonowania small deedów, żeby uzbierać large, prawdopodobnie fascynuje wielu ludzi :razz:
No i nagrody sa niczego sobie... Mam nadzieję, że wprowadzą taki system też w innych profesjach, wtedy naprawdę bycie crafterem nabierze nowego wymiaru :razz:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-12-15 22:32 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 23:20 
Cytuj  
Niebawem, kiedy juz dostaniesz swoje 50 weapon deedow zaczniesz sie zastanawiac, ze jednak spierdolili troche ten system. Potem kiedy twoj gm smith nie bedzie mogl zdobyc nic ciekawego, a goscie z 70.1 beda tlukli super deedy to tym bardziej sie zapienisz. Na koniec jak policzysz, ze small bod jest okolo 1650 roznych, a ty potrzebujesz 3-6 konkretnych... w dodatku nikt z checia nie chce sprzedac, a na wymianach wszyscy chca cie wyruchac. No i potrzebujesz 2 secure zeby to wszystko trzymac, no i ta ewidencja tego co juz masz...

Hehe. System jest fajny, ale nie bez wad. :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 23:21 
Cytuj  
Zapomnialem powiedziec, ze system dla innych profesji owszem bedzie. Nastepne prawdopodobnie bedzie carpentry, tinkering albo tailoring. W planach jest rowniez alchemy i inscribe. O reszcie chlopcy z OSI sami jeszcze nie zdecydowali nic. :roll:

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 01:42 
Cytuj  
hehe
Zgadzam sie ze troche zjebali - mam tyle LBOD ze juz za cholere nie wiem co z tym robic - a sciagam z ok 11 postaci - no teraz juz tylko z 3 bo juz mi sie to znudzilo ...

wyniki niczego sobie : 4 runic mlotki, kilkanascie tych gloves z czego moze z 4 studded, no i w ciul i troche sturdy gowienek ...

uhm i na koniec - pewnie ze 100 bodow ... wlasnie robie selekcje i wiekszosc trafi per trash barrel, ewentualnie dam je Misty :smile:


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 01:48 
Cytuj  
Ja mialem 2 runiczne mlotki (dull copper) z kolorowych tarcz - oba sprzedalem za jakies 300k lacznie. Chce zlozyc cos wiekszego - pracuje 8-mioma smithami na samym europa. Wymieniam sie jeszcze z lake superior (3 na 3 smithy) i z fergiem sie wymienialem (cats 3 na 3 euro). Przy okazji na drach robie i sprzedaje - mam juz 700k z 2 smithow (to dla relaksu).

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 02:46 
Cytuj  
E tam;) Ja z fanatykami nie gadam :razz:
Jedno tylko pytanko. Opłaca się mieć jakiegoś smitha <70.1 skilla? (bo BODy się wtedy częściej dostaje...) Czy tylko używacie samych 70.1 i więcej?

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:43 
Cytuj  
Ja tych <70 uzywalem tylko do zrobienia sobie tytulu lorda :smile:


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 01:38 
Cytuj  
Robilem tez tego troche na LS... Ale nie rozumie zabardzo... Bo ja mam GM Smitha i jak cze dostac deeda to biore i spszedaje ingots jak ludzie mowiom... I co dostaje? Jakies gupie deedy na 10 cutlassow albo inne dziadostwo... WTF?

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 01:44 
Cytuj  
Deedy sa losowe dlatego 80% = shit :sad:


_________________
I wish to place a trash barrel~

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 18:00 
Cytuj  
Powiedzial bym nawet 92% = shit :sad:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 18:54 
Cytuj  
Dzieki temu ze tyle shitu jest ludzie sie latwo zniechecaja, co mi sie osobiscie bardzo podoba. Nagrody z BOD pozostaja wciaz RARE, a uzbieranie np Agapite LBOD jest bardzo trudne.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 20:12 
Cytuj  
ja z powodzeniem zbieram mlotki i to z malych bodow :smile:

ale czasami to mnie zniecheca - wiec zwalilem wszystko na znajoma i ona mi body pobiera :smile:


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 23:14 
Cytuj  
Zgadza sie zbierasz runiczne mlotki, ale w kolorach dull copper i shadow. Na gold albo cos powyzej mozesz nie liczyc, jesli nie uzbierasz Large Bulk Order Deed.

A tak na marginesie to dzisiaj skompletowalem swoj pierwszy large bod (10 ringmail dull copper set). Okolo 24:00 zamierzam go oddac - czekam na brata. Pewnie nic ciekawego nie trafie, bo to przeciez tylko dull. Co ciekawe, skompletowalem go bez zadnych wymianek z innymi ludzmi. Z drugiej strony mam juz tych bodow ze 150-200 (kolorowych), zadnego valoritowego :sad: (jeden valoritowy trafilem na lake superior chyba - ale przestalem tam robic).


Posty: 23
Dołączył(a): 30.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 08:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-02 23:14, Coval napisał:

A tak na marginesie to dzisiaj skompletowalem swoj pierwszy large bod (10 ringmail dull copper set).


Gratulacje! :grin:
Ja jestem w trakcie kompletowania iron platemail 15 (juz niewiele mi brakuje :smile: ) Gdybys ktos cos takiego posiadal prosze dac znac.
A jesli chodzi o najlepsze BODy to posiadam caly 1 na verite..heh.. nawet nie pamietam na co. Ale przy was to jestem maly zuczek - zbieram BODy tylko z trzech smithow i to w dodatku tylko w weekendy :cry:

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 14:44 
Cytuj  
wlasnie kolorowych jest bardzo malo - dobrych
a zwyklych bulk iron nie oplaca sie robic!!
4k i rekawice+3 do bani!!!
Moze ktos wie za co dostaje sie ringmail+5??


_________________
Stare Brotherhood of Blood obecnie RAT

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 16:17 
Cytuj  
No i oddalem moj LBOD na 10 dull copper ringmail. W nagrode dostalem +3 studded mining gloves i czek na 5k. PORAZKA :sad:

Dlatego juz nie zbieram dull copper - wszystko sprzedaje teraz probouje z Shadow lub wyzej.

Moje ringmail +5 dostalem chyba za agapitowe albo veritowe tarcze. Wypelnilem to zamowienie, bo i tak nie ma tarcz w LBOD. :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 16:18 
Cytuj  
Jeszcze jedna sprawa. Gdybyscie mogli podawac mi informacje jaki LBOD skompletowaliscie (dokladnie pls) i jaka byla nagroda, bylbym cholernie wdzieczny, bo robie maly spis. :smile:

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 23:19 
Cytuj  
Tak to czytam, czytam i czytam i wpadam w coraz wieksze podniecenie,fascynacje i coraz wiekszego dola bo nie wiem o co chodzi :sad:
Mozecie mi powiedziec o czym wy wogole mowicie?Cova prosze tylko nie mow poszukaj sam :grin:
Aha jakbyscie mogli wytlumaczyc to bylbym bardzo wdzieczny bo inglisza znam narazie bardzo slabo i raczej sobie nie poradze z saitem :sad:


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 23:37 
Cytuj  
Akurat tutaj to normalne, ze sie nie orientujesz, bo duzo ludzi sie nie orientuje :smile:.

Wszedl do gry nowy system dla crafterow. Od npc-tow dostajesz zamowienia na okreslone ilosci rzeczy (hurtowe zamowienia) i jak je wypelnisz to masz nagrode + kase + fame.

Tylko trudno dostac dobre zamowienie (wypelnic wszystkie jest latwo), bo to sie dzieje losowy.

To w skrocie. A wszystko sie rozchodzi wogol tego jak czesto trafiaja sie dobre kolory zamowien np. agapite / verite / valorite i jakie sa z tego nagrody. :smile:

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 11:55 
Cytuj  
Hm... no dobra. To dobrze ze duzo sie osob sie nie orientuje bo jak by tak nie bylo to pewnie bym musial sam tego szukac :wink:
Mam nadzieje Coval ze jak sie spokamy w grze to mi to troszke dokladniej wytlumaczysz :smile:


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.