mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 00:17 
Cytuj  
No dokladnie. 5 lvl sobie dzis wbilem i powiem tak : klimat doslownie gniecie. Tak fajnie w swiecie gry dawno sie nie czulem - jazda na koniu posrod wrakow i ruin ftw.

Jedyne co mnie zastanawia to wlasnie endgame - chciabym cos sandboxowego, czyli jakies frakcje/sojusze, mozliwosc posiadania osad, walka o wplywy - ogolem granie o przetrwanie w swiecie ponuklearnym. Mogli by potem wprowadzic jakas wielka zone pvp, gdzie wlasnie byla by masa questow i miast, ktore mozna by kontrolowac, jakies zrodla i zloza surowcow do przejmowania itp. Jak juz ktos napisal - Eve, gdzie sterujemy ludkiem a nie statkiem - win

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 00:29 
Cytuj  
Tak z ciekawości chciałem zobaczyć ile poprawili od CB (performance).

Kliencik to tu ?

http://www.fallenearth.com/mybuddy

Ile waży cały klient na dysku, po paczach ?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 00:52 
Cytuj  
Klient wazy po wszystkim 5,6GB i tak, mozesz go sobie zaciagnac stamtad.

No wlasnie Vira ciekawe, w ktora strone pojda. Poki co jednak, warto sie skupic na czerpaniu przyjemnosci z tego co jest, bo roznych pierdolek dajacych fun jest sporo. Troche brakuje szybszej mozliwosci zabawy i levelowania na PVP, no i tych rozwiazan o ktorych wspomniales, bo jednak itemki moglyby sie zuzywac troche szybciej, przynajmniej czesciowy loot w PVP i przemyslany system zdobywania miast i moze byc na prawde interesujaco :)

Mnie jeszcze troche przeraza ta wizja 150 leveli w przyszlosci , ale jezeli jakos sensownie to rozwiaza i nie bedzie sie to wiazalo z latami koksania po 12h, to moze nie bedzie tak zle.

W kazdym razie obaczym ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 14 lis 2009, 00:53 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 00:53 
Cytuj  
~6gigs.


_________________
[ i rooted crap here ]

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 02:16 
Cytuj  
U mnie 5.18GB :wtf:


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 10:15 
Cytuj  
aLtar napisał(a):
~6gigs.


zawsze pod gorke:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 15:11 
Cytuj  
Super sie gra, ale nie udalo mi sie rozwiazac problemu podczas proby gry przez wi-fi takze niestety, ale bede musial odpuscic, bo granie na kablu na dluzsza mete nie da rady ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 17:01 
Cytuj  
W innych grach online tez masz taki problem czy tylko ta gra rozpoznaje typ polaczenia ? :)
Pobaw sie ustawieniami tego neta, nie wiem co tam masz i dlaczego tak dziala, moze opierdziel admina tej sieci ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 17:36 
Cytuj  
Tutaj pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo. Router(lolboxa od TP) mam na koncu mieszkania, zasieg 98%, mam takze dostepnego innego lolboxa TP z moca 82% ale 4x szybsze polaczenie. W momencie wejscia do gry odrazu lapie gigantyczne lagi. Doslownie od minuty do trzech zajmuje wykonanie czynnosci, czy napisanie czegos na chacie, a raz na jakis czas wywala mnie nawet z polaczenia bez przewodowego po zalogowaniu - z przyczyn wnioskuje ze to moze byc cos nie tak z moca nadawania, ale niestety router/modem od TP nie ma opcji ustawiania sily sygnalu itp.
Podlaczylem przez cale mieszkanie kabel do komputera od liveboxa i gra smiga az milo ;).

Wlaczajac netlimietra podczas gry w FE na wifi wyswietla mi strasznie albo zerowe albo strasznie male pobieranie danych jak i wysylanie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 18:01 
Cytuj  
hmm.. ogólnie gra na plus, ale mam kilka pytań:
1. leveluje się zawsze tak wolno, czy z czasem jeszcze wolniej. Jakoś we wszystkich mmorpg w które grałem czas na zdobycie kolejnego lvl się skalował, tutaj zdobycie 2lvl zajęło mi kilka godzin (ze 3h) następnych podobnie, więc pytam bo jak jednak się skaluje a leveli jest 150 to pochłonie to szmat życia.
2. performance takie sobie - przy 2GB w ogóle nie dało się grać, dopiero przy 4GB jako tako to działa, no ale mój komputer ma prawie 2lata więc sprawa zrozumiała.
3. na razie gram solo - czy gra w ogóle zmusza do łączenia się w grupy czy całość można przebimbać biegając samemu ze spluwą i robiąc te questy?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 18:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
hmm.. ogólnie gra na plus, ale mam kilka pytań:
1. leveluje się zawsze tak wolno, czy z czasem jeszcze wolniej. Jakoś we wszystkich mmorpg w które grałem czas na zdobycie kolejnego lvl się skalował, tutaj zdobycie 2lvl zajęło mi kilka godzin (ze 3h) następnych podobnie, więc pytam bo jak jednak się skaluje a leveli jest 150 to pochłonie to szmat życia.
2. performance takie sobie - przy 2GB w ogóle nie dało się grać, dopiero przy 4GB jako tako to działa, no ale mój komputer ma prawie 2lata więc sprawa zrozumiała.
3. na razie gram solo - czy gra w ogóle zmusza do łączenia się w grupy czy całość można przebimbać biegając samemu ze spluwą i robiąc te questy?

Mam dwie postacie lvl 17 i lvl 15, wiec moge powiedziec jak gra wyglada do tych poziomow.
1. Tak, leveluje sie wolno, ale odnosze wrazenie ze ilosc expa potrzebnego na nastepny level jest taka sama albo odrobine wyzsza Przykladowo - caly czas wystarczaja mi dwa questy po 500 exp zeby dostac +2 ap (10% levela). Sam dziennie robie 1-2 levelki.
2. Nie widze pytania - ja przy radku hd4850, 4gb ramu i 2 rdzeniki moge sobie odpalic spokojnie FE i Aiona.. FE troche przytnie w miastach, ale ogolnie 50+ fps.
3. Sa questy grupowe, ale nie sa specjalnie super trudne, przynajmniej do Spider Hill. Jedynie wiezienie Kingman jest pod grupe tylko.
Swoja droga dla nowych polecam zrobienie wiekszosci miast startowych (Zanesville, Depot 66, Burby, Midway, Clinton Farm), a potem zabrac sie za Odenville, Embry, Oilville, Kingman.

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 20:01 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
(...) Wlaczajac netlimietra podczas gry w FE na wifi wyswietla mi strasznie albo zerowe albo strasznie male pobieranie danych jak i wysylanie.

Bo tyle zwykle pobiera, gorna granica to pare KB/s. Nie potrzebny NetMeter, Menu>Options>UI>Show Bandwidth.

Klient potrafi urosnac do ~1,6GB. Przy ~300MBs na O/S i pozostaly syf, 2GB wystarcza.

Najlepiej pilnowac swoj level i otoczenia, zeby nie wejsc w easy mode. Im wyzej na polnoc tym mob level wyzszy. Miast startowych jest duzo, po to zeby miec swiezy content przy robieniu altow.


_________________
[ i rooted crap here ]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 21:22 
Cytuj  
Warto robic wszystkie startowe lokacje dla AP, ogolnie lvl idzie szybko, momentami za szybko i ucieka sie od reszty, nawet zajmujac sie craftem i robiac questy do craftu expa zdobywa sie duzo, nawet zbieranie surowcow daje duzo expa.
Lvl raczej zdobywa sie rowno, nie ma zwiekszania expa co lvl raczej, nie ma sie tez co napinac na lvl bo jest duzo rzeczy do robienia, sector 1 jest wielki, a questow masakrycznie duzo, sector 2 to juz duzo pvp, robienia questow dla frakcji, nowe crafty, nowe surowce, poprostu jest co robic.
Sector 2 juz zacheca do gry w grupie, jest juz trudniej i latwo mozna oberwac od mobka/gracza, a sam fakt ze mozna pozabijac bossow/guardow przy wrogich frakcjach zmusza do gry w party.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 21:50 
Cytuj  
Napalilem sie na ta gre czytajac opinie tutaj. W zalewie crapowatych tytulow ta gra wydaje sie byc perelka. :)

Moze w koncu znajde w MMO choc polowe funu jaki mialem grajac w EVE.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 00:29 
Cytuj  
To wracaj do eve bedziesz mial znowu 100% fun. :]

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 03:03 
Cytuj  
Nie warto sie napalac. Proponuje pograc na trialu i sprawdzic na spokojnie. To nie jest produkt dla wszystkich, zdecydowanie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 03:50 
Cytuj  
Dokladnie, nie jest to sandbox ale tez daleko mu do milutkiego themepark, dlatego nie bedzie to gra dla wszystkich.
Klimat klimatem ale wad nie da sie uniknac, a wiele rzeczy moze nie przypasowac graczowi.

Mozna teraz zdobyc triala i zobaczyc gre, najwazniejsze to nie stawiac sobie jakis wydumanych celow, nie napinac sie, grac na luzie by posmakowac to co jest w tej grze najlepsze, a jak przypadnie do gustu to kupic bo mozna zrobic upgrade triala.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 04:40 
Cytuj  
Mnie sie osobiscie bardzo przyjemnie gra, chodz troche przeraza craft - sam w sobie jakos mega nie jest rozbudowany, ale to zbieranie matsow na podczesc, ktora wytwarza inna profesja, aby potem ta podczesc uzyc to wiekszej podczesci, ktora wkoncu bedzie czescia na item itp ;)
Widac tu wplecenie sandoboxa w mmo lvlingowe, chodz caly lvling tak naprawde rozchodzi sie o skill gain. Lvl nie daje nam nic innego jak punkty, ktore spozytkujemy na staty - czyli ogolem nie bijemy w moba aby zyskac skilla a wbijamy xp aby punkty umiejetnosci otrzymac.

Jak dla mnie jesli bedzie tak support jak jest teraz(non stop kilku GMow siedzacych na czacie i gadajacych z toba o dupie maryni jak i o problemach) i dadza fajny sandboxowy endgame wlasnie ze wspomnianymi przez kogos wczesniej wlasnymi miastami jak i walke o jakies wplywy to moze byc naprawde fajna gra. Tymbardziej ze klimat postnuklearny jest naprawde ideany na taka konwencje gry - ot kazdy walczy o przetrwanie po kataklizmie formujac sie w grupy i walczac miedzy soba o wplywy czy jakies kluczowe punkty z surowcami czy cus

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 14:04 
Cytuj  
Bardzo fajnie ze mozna potestowac .

Mi gra srednio przypadla do gustu ale jakims fanem wielkim Fallouta nie jestem tez.

Zrobilem tylko 4 lvl ale musze powiedziec ze gra mimo grafy z przed 4 lat jest wciagajaca i oparta bardziej na mysleniu niz lupance.Fajny craft rozbudowany.

Podsumowujac mysle ze gra ma to cos co spodoba sie szczegolnie fanom.
Warto potestowac.

Nie wiem czemu ale mialem wrazenie ze gram w singla niz mmorpg.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 14:27 
Cytuj  
Pytanko. Jako, ze przetestowalem juz combat postacie ciekawi mnie czy mozna zrobic 100% crafterska postac? 0 combatu 100% craftu. Czy tez zawsze trzeba miec support? ...

T.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.