mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 17:43 
Cytuj  
Nie nie, juz sie wszystko wyjasnilo eagleeyes potwierdzil ze royal legion zezwalaja na botowanie na surowcach http://www.royallegion.pl/index.php?showtopic=2312&hl=
nie ma sie chyba juz co przywalac do nich bo nie ma to sensu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 18:04 
Cytuj  
Nie no luz, jak zezwolil to wporzo.

A tak serio to imo to jest poprostu chore - widzieliscie jaki cytat wybral, aby potwierdzic swoja wypowiedz? Koles napisal ze cieszy sie, ze NCsoft pozwala na zbieranie surowcow na afk, ALE wczesniej opisal problem - poprostu afkowal i raz na jakis czas sprawdzal czy cos sie nie zrespilo. jesli zrespilo to klikal i zbieral.
Ogolem eagleeye - zupelnie Cie nie znam, ale wspolczuje ci takiego marnego zywota. Juz samo wywyzszanie sie w grze wideło swiadczy, ze cos z toba nie tak, ale zeby jeszcze pomagac sobie w tym jakims botowanych gownej, aby osiagnac wiecej niz inni w pikselach to juz naprwade jest chore. Nie wiem czy gnebia cie jakies kompleksy,czy co ale imo wybierz sie na bieznie, dopal sterydami na maksa, pokaz innym jaki to jestes super szybki i najlepszy, a potem niech ci serducho wysiadzie od tego i bedzie jednego debila mniej. peace

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 19:11 
Cytuj  
Od niedawna biegam z RL na plecach. Może z tydzień.
Ale normalnie emo rage na forach przypomina mi akcje które miały miejsce na UO CL 15 lat temu :D
Pomijając już, że jak czytam fora to odnoszę wrażenie, że piszecie o jakiejś zupełnie innej gildii, której jedyną winą jest to, że jest najlepsza.
Tylko ludzie z jednego kraju się tak zachowują, zgadnijcie, z jakiego.
Część ludzi po prostu nie dorosła do gier komputerowych. Trzeba nabrać więcej dystansu.
Jako dziadek, patrząc z perspektywy, widzę tylko jednego wygranego - NCSoft. Udało im się sprzedać kosmiczną ilość produktów za konkretną kasę. Szkoda tylko, że za tym jednym wygranym podąża grono przegranych, którzy traktują Aion jako coś więcej niż produkt za który zapłacili. A zapłacili za niego, spodziewając się od niego rozrywki.
Emo rage na forum można mieć za darmo, po co za to płacić?
Chyba, że ktoś wydaje pieniądze na coś, co nie przynosi mu oczekiwanej radości i skupia się na prawdziwych lub wymyślonych negatywach produktu. To już są objawy uzależnienia. I to stadium końcowego, w którym trzeba już brać, bo inaczej nie można żyć.
Współczuję :(


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 19:24 
Cytuj  
@Up

Wszystko to piękne i zasadniczo się zgadzam, ale fakty tutaj mówią same za siebie. Nie chcę się kłócić bo do Ciebie nie mam żadnych zastrzeżeń, jednakże to co tutaj obserwujemy to najdelikatniej mówiąć hipokryzja.

Cytuj:
Pomijając już, że jak czytam fora to odnoszę wrażenie, że piszecie o jakiejś zupełnie innej gildii, której jedyną winą jest to, że jest najlepsza.


No cóż stara prawda potwierdza się - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.


Cytuj:
Część ludzi po prostu nie dorosła do gier komputerowych. Trzeba nabrać więcej dystansu.


Tutaj drugie przysłowie ciśnie się na usta - przyganiał kocioł garnkowi, a oba smolą.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 19:28 
Cytuj  
Hehe nie trafiłeś :)
Mi dystansu do gier nei brakuje.
Aion nie pierwsze moje MMO i nie dziesiąte nawet, pogram aż mi się znudzi i tyle ze mnie będzie. Mam nadzieję że jakies tam kontakty zostaną, ale to nie gry je budują, tylko wspólne picie spirytusu :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 19:33 
Cytuj  
@Soul

Przepraszam za nieścisłość akurat w ostatnim ustępie, nie miałem na myśli Ciebie. Znam Cię i wiem jaki jest Twój stosunek do gier. Powiem więcej całkowicie się z nim zgadzam. Jestem przeciwnikem zbiorowej odpowiedzialności, jednakże tutaj mamy rozdzwięk miedzy deklaracjami a czynami. No i jest to w mojej opinii nieuczciwe. Zwłaszcza, że spędziłem prawie połowy czasu gry na crafcie i gatheringu.

Przepraszam za ten wysyp mądrości ale " Po czynach ich poznacie".


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 00:25 
Cytuj  
Nie wiem jakie czyny, bo nie widziałem, gildia duża jest, mówiąc szczerze - nikogo kto tu pisuje na oczy nawet w grze nie widziałem, zapewne ktoś tam jakieś makro puścił czy bota.
W sumie mi zwisa to i wieje nudą, nie pierwszy, nie ostatni który chce przechytrzyć system - notabene wymyślony przez NCSoft, a nie "obrońców moralności".
Za to byłem świadkiem jak dwie osoby poszły z gildii w kosmos za botowanie, zaraportowane przez innego członka gildii.
Moim zdaniem szkoda odpowiadać na zaczepki nolifowców, którym nie wystarcza sukcesu w grze, muszą "błyszczec" na forach.
Niech se błyszczą, wszędzie takich "gwiazd" pełno, nie tylko w grach.
Wystarczy podzielić liczbę dni pobytu na forum przez ilość napisanych postów ;P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 09:36 
Cytuj  
@Up

Przez czyny miałem na myśli ten wątek z forum RL gdzie jest akceptacja dla makra z klawy. W sumie racja wieje to nudą, tak samo jak nudne byłoby jakby ktoś cały czas wrzucałby swoje śmieci do Twojego pojemnika, za którego wywóz płacisz ty. Pytanie tylko czy też byś przeszedł z tym do porządku dziennego.
Co do jednego masz rację okazja czyni złodzieja i to wina NCsoftu w sumie, że twierdze da się zrobić w mniej niż 1 minutę plus niemrawa, delikatnie mówiąc, walka z botami i goldsellerami. No ale tutaj też mi się nasuwa analogia gdybyś widział, że ktoś zostawił otwarte drzwi w domu albo do samochodu to okradłbyś ten dom/samochód? Bardzo wątpie.
Jest to różnica w mentalności, a jako że raczyłeś mnie nazwać "obrońcą moralności" to powiem Ci dlaczego mnie to wkurza najbardziej - kilka osób przyprawia Polakom gębę cziterów i boterów. Wiem, że RL to duża gildia i wszystkich nie sposób upilnować, ale wątek z waszego własnego forum daje zielone światło de facto tego typu praktykom i to wśród deklaracji że boterów traktujecie bez litości i usuwacie ich ze swoich szeregów - a tutaj suprise suprise jak botujesz bo stery z klawiatury pozwalają to jest to dozwolone.

Mental note to myself: W następnym MMO nie grać na tzw. polskim serwerze.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 11:11 
Cytuj  
Ment ale czemu się bulwersujesz ? U olrlegooczka to normalne. Najpierw pisze, że mają specjalne teamy zwalczające boterów RL, a za jakiś czas okazuje się, że boting w RL jest oficjalnie dozwolony. Ten typ tak ma :]


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 12:25 
Cytuj  
Ale postawcie sie na miejscu orlegooczka, to nie jest takie proste, jesli by wywalali za boty/cheaty to oslabiaja swoja sile na serwerze, a wtedy przycinki znowu ze nie sa najlepsi itd.
Druga sprawa to jesli sie chce byc konsekwentnym i wywala sie plebs z lapanki za boty/cheaty to trzeba tez cos zrobic z oficerami, ktorzy to stosuja, a tu pojawia sie problem bo trzeba by wywalic polowe ludzi od organizacji royal legionu.
Dlatego nie dziwcie sie ze maja problem i ciezko im z tego wyjsc, jesli nalapali setki ludzi i teraz wywala kogos to ta osoba ma prawo zapytac dlaczego nie wywalono eagla, draco, franka, ramzesa i reszty.
Royal legion nie moze sobie pozwolic na dwa regulaminy, jeden dla wladzy i drugia dla plebsu, dlatego tez pojawiac sie beda takie problemy.
Postawcie sie na miejscu eagleeye i pomyslcie jak on cierpi, jak jest rozdarty i jak trudno zdecydowac kogo wywalic za cheaty/boty wiedzac ze kolegow nie moze ruszyc i samego siebie tez nie da sie wywalic.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 12:57 
Cytuj  
Witam jak widac nie jestm gosciem ktory stawia milion bzdurnych postow na tym forum zeby miec 3 gwiazdki pod awatarem, ale wrzucę swoje 3 zdania. Aktualnie nie gram w zadne mmo ,brak czasu itd. Ale Royal Legion to moja pierwsza gildia i praktycznie jedyna jeszcze z czasow EQ2 Gdzie wszystko sie zaczeło. W Aion tez nie gram bo kicha dla mnie jest gra ktora polega tylko na grindzie itd. Czepiliscie sie fortec ktore to niby oszustwem RL zdobywa ale to okazalo sie nieprawda. Wiec nadszedl czas na jakies bzdurne kopanie grudek z makra na ktore to pozwala klawiatora wypuszczona przez Ncsoft bo chyba dobrze to rozumiem? I nie czaje w czym macie problem to tak jak by nie uzyc w sportowym samochodzie opcji sport ktora np utwardza zawieszenie czy zmiane biegow. A jesli w grze widze osoby ktore tak robia i nie dostaja za to bana wiec chyba jest to dozwolone, bo jak inaczej mam to rozumiec ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 13:43 
Cytuj  
Lewy RL oficjalnie przyzwala na uzywanie autoclickow i tego typu programow. Wedle polityki NCS uzywanie programow do loopowania macr(czyli programiki, ktore nakrecaja w kolko dane macro) jest niezgodne z zasadami. Cokolwiek by to nie bylo daje to przewage nad uczciwymi graczami + nie jest zgodne wedlug zasad gry = cheatujacy gnoje

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 14:02 
Cytuj  
I dlatego tak dbające o klimat, antymakro i inne bzdety piękne polskie shardy UO obecnie mają po 10 osób online.
Życie jest krótkie, jak można wykorzystać lukę w systemie, to się to robi.
W prawdziwym życiu, tych bogatych ludzi nazywamy doradcami podatkowymi, adwokatami i milionerami :)


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 14:16 
Cytuj  
widze ze cala polska troszczy sie o " krysztalowosc " RL - tylko ze RL ma to gleboko w dupie - more flame pls - lepsza reklama - wiecej rekrutow - wiecej do odstrzalu :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 14:28 
Cytuj  
@Up

No to że mają w dupie to wszyscy wiemy. Ale po co to udawanie, napiszcie że boty się ok i będziecie ich używać ku chwale RL. Proste.

Cytuj:
more flame pls - lepsza reklama - wiecej rekrutow - wiecej do odstrzalu


To dobre :) Naprawdę :) Darz bór!

Z mojej strony EOT bo rzeczywiście robi się to nudne.

Winners don't use bots man :D


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 14:31 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
I dlatego tak dbające o klimat, antymakro i inne bzdety piękne polskie shardy UO obecnie mają po 10 osób online.
Życie jest krótkie, jak można wykorzystać lukę w systemie, to się to robi.
W prawdziwym życiu, tych bogatych ludzi nazywamy doradcami podatkowymi, adwokatami i milionerami :)


Kocham porownywanie gowno wartych gier do rl.
mataczenie w zyciu, ktore badz co badz latwe nie jest przynosi przynajmniej korzysci, a tutaj oszukujac poprostu wzbudzasz litosc innych.
Swoja droga jesli ktos sobie w grasch nie radzi to juz inna sprawa..mentalna

Kurwa co sie z tymi ludzmi dzieje, niedlugo zawody sportowe to bedzie sprawdzian - ktory zawodnik ma dostep do lepszego dopingu.
Jaki jest sens konkurencji skoro nie gramy fair? Jak dla mnie takie cos samo sie wyklucza przez sie.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 15:56 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
chcialbym powiedziec cos madrego

to dobrze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 16:03 
Cytuj  
woot?

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 16:29 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Kurwa co sie z tymi ludzmi dzieje, niedlugo zawody sportowe to bedzie sprawdzian - ktory zawodnik ma dostep do lepszego dopingu.


W jakiej ty szafie przespałeś ostatnie 100 lat? :)
Przecież tak to właśnie wygląda.
Najpierw jest doping, dopiero podejrzenie i próba wykrycia go, jeżeli jest wykrywalny, to znaczy że czas opracować nowy, a tamten co da się wykryć zostaje dla leszczy, którzy nie mają funduszy na swoje badania i zostaje im gra w ruletkę przestarzałymi technologiami.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 16:42 
Cytuj  
Sami znawcy widzę.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.