mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 13:01 
 
Witam,
mam kilka pytan:
1. Dlaczego nie moge pisac pergaminow z czarami z innych kregow oza pierwszym?
2. Magic Arrow - w ksiazce stoi ze potrzebuje tylko lecz w zeczywistosci potrzebuje siarki i belladonny (tak jest tylko z tym czarem czy podobnych kwiatkow jest wiecej).
3. Dlaczego vendor chce kupowac magic arrow a niechce kupic weaken.
4. A po jakim czasie juz w ogole nie moge pisac pergaminow, chociaz mam potrzebne skladniki.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2001-12-16 13:05 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:04 
 
Nie ukrywam, ze w chwili obecnej jest sporo problemow z inskrypcja. Mozliwosc przepisywania czarow zalezy od poziomu insc. Czasami wlasnie tez sie chrzani zapotrzebowanie skladnikow, mimo ze takowe posiadasz w inv. :sad:
Ale spokojnie, na dniach doslownie ruszy calkiem nowy serw i tam insc. dziala bez blednie, jak zreszta reszta skilli. Troche cierpliwosci a zostanie wam to wynagrodzone :smile:

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:47 
 
Dzieki za odpowiedz.

mam pytanko czy postacie beda przenieione na nowy serwer?

Musze powiedziec ze robicie tu kawal dobrej roboty. Gralem juz na CL i jednak u was jest lepiej mi sie gra.

No jedyna szkoda ze tak malo osob tu zaglada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 14:51 
 
No coz, CL bylo pierwsze i ta cholerna przewage nie da sie przeskoczyc :sad:
Beda przeniesione konta, postacie nie stety nie, bo calkiem inny emu. Ale uwierz mi, ze warto.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 16:23 
 
To powiedz mi kiedy to nastapi bo niewiem czy sie meczyc tutaj.
Co jakis czas postac mi sie zacina i niechce sie ruszyc, a poz tym ma cholerne przeskoki.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 18:30 
 
Te przeskoki to jakies kolidacje klientow. Sprawdzilem ze na nowym serwie, ze spaczowanym UO do wersji 3.0.5g z najnowszym ignition dziala idealnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.