mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 16:26 
 
A to tyyyy :grin:

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 16:35 
 
Ano ja we wlasnej osobie :grin:
A co?


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 12:30 
 
Cytuj:
2001-11-22 00:09, Oyci3C napisał:
Co do platnego CL.... to niezly LOL bo wtedy to juz przegna pale na max. Jak mozna za korzystanie z FREE emulatora shardu, ktory stoi na FREE systemie (chyba linux?) mozna brac kase... ja pier... co za goscie.

NIE bedzie platnego CLSE - ktorys z konradorow zapodal bzdure czy zart - ktos podchwycil dodal, upiekszyl i wyszla plota ze hej!
Slyszalem że jedyny z adminow/gm-ow ktory chcial zrobic platny CLSE musiał z tego powodu opuscic CLSE Team :smile:... notabene byl to podobno "wybitny" dzialacz imgroup (tak glosi plotka :wink: ) hehehe pikantne...

Pozdroofka i trzymac sie! :smile:

Daemo

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 14:10 
 
Ishtar, widzisz moze ja glupi jestem ale jak mam duzo roboty a gracz zaczyna na mnie mordke drzec, ze cos nie dziala tak jak on chce, to ja wychodze z siebie staje obok i mam to w nosie, zwlaszcza jesli dany problem - a mowimy zdaje sie o fencingu :wink: - dziala, tylko inaczej niz na OSI.

Mozemy starac sie poprawiac bugi, ale tak jak widac wyzej - OSI dochodzilo do swojego swiata latami, my istniejemy pare miesiecy, w miedzyczasie zmienialismy skrypty jako podstawke 3 razy a dwa razy zmienialismy swiat - za pierwszym razem sami zaludnialismy, za drugim wykorzystalismy worldfile podobne do OSI - aczkolwiek tez nie identyczne. Sama sphere pare rzeczy niemal wyklucza albo wymaga pisania gigantycznych skryptow, do ktorych napisania nie mamy czasu i mamy nadal raczej takie sobie umiejetnosci - chociaz idzie coraz lepiej. Do tego trzeba dodac testowanie tych skryptow - niekiedy wiaze sie to z wielokrotnym restartem serwera, mamy drugi obok - wlasnie do tego celu, ale czasem sie przenosi skrypt i okazuje sie ze mimo wszystko nie dziala dokladnie tak jak niby dzialal albo wyskakuje nowa rzecz.

Zreszta po cholere ja to wszystko pisze, zesmy sie pozarli bo ty zes zadal natychmiastowej poprawy czegos co dziala tylko inaczej niz na OSI a ja mialem full roboty na lbie i upierdliwego gracza ktory czegos ode mnie chcial i chcial to wymoc krzykiem. Rezultaty znamy.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 12:11 
 
Cytuj:
2001-11-22 00:09, Oyci3C napisał:
No hehe. Panowie panowie, to sa free shardy, dla zabawy. Wychodzimy z zalozenia ze to gracze tworza klimat nie my... lubia grac jak graja? Prosze bardzo. Nigdy nic na sile.
Bugi byly. sa i beda. To emulator, w dodatku sphere.
Co do platnego CL.... to niezly LOL bo wtedy to juz przegna pale na max. Jak mozna za korzystanie z FREE emulatora shardu, ktory stoi na FREE systemie (chyba linux?) mozna brac kase... ja pier... co za goscie. Nie moge. Niech jeszcze zalegalizuja firme i odprowadzaja podatek :grin:DDD
Dzieki za info o owieczkach i polu bawelny :smile:)) Juz po ptakach hihi.


Oyci3C - szczerze mowiac -"nie lubie ciebe" (jakie to prymitywne stwierdzenie :grin:). Czemu wypowiedzi ludzi nt platnosci CL traktujesz jako wypowiedzi tworzacych tego sharda ??? Takiego podejscie mnie "leczy" (i to bardzo).
Co do reszty =] (Dziwne, ze tutaj nikt nie stara sie wzbudzic "negatywnych emocji" :grin: ).

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 01:12 
 
Szerszen:
Hmmm skad ja to znam :)
Szczere wyrazy wspolczucia.

Pozdrawiam.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 10:24 
 
I wzajemnie Malcolm i wzajemnie hihihihihihi moze i z roznych piecow ten chleb ale jednakowo czarny i przypalony :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 18:28 
 
Szczerze mówiąc nie pojmuje niskiej popularności waszego sharda- z tego co zauważyłem, jest bardziej dopracowany od CL. Jest więcej przedmiotów itd..
Fakt, że system rozwoju postaci jest gorszy. Za szybko się rozwijają statsy, za wolno skille, uzysakny punkt siły nie cieszy tak jak na CL. I ceny mogłyby być wyższe- na dom mógłbym zarobić u was w kilka dni...
Jakby połączyć mechanike CL z waszym dopracowaniem świata, wyszedłby shard idealny!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 20:15 
 
Pracujemy nad tym pracujemy :wink:

Moze kiedys - chociaz ja osobiscie nie wierze w serwery idealne.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 22:47 
 
Ojjj pracujemy :smile: :smile: niech mnie ktos nie zabije z ekipy ze cosik sie wygadam... ale sami nie dlugo cos zobaczycie :smile: :smile: juz bede grzeczny :eek:

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 12:10 
 
Niektorzy ludzie nie wiem czemu ale lubia sleczec nad praca od świtu do zmierzchu... 24h na dobe... 7 dni w tygodniu... zeby po miesiacu w CL moc sie pochwalic NAMIOTEM!
Jesli ktos twierdzi ze nie znam sie na rzeczy to sie myli... bycie GM Miner i M Blacksmith to nawet fajna zabawa ale do czasu... Na SC latwo sie dorobic chaty (moze nawet 2), postawic ja przy gorach, poprosic jakiego Tinkera o palenisko i kowadlo, porobic rozne ciekawe rzeczy, ruszyc na smoka i zwiac kiedy sie tego chce (nie tak ze zombie z odpadajacymi czesciami ciala zasuwa jak torpeda). Ogolem SHARD jest do zabawy a moim zdaniem do tego opisu bardziej pasuje SC niz CL... Tym postem nie chce znieslawiac CLowcow, poniewaz robia kawal dobrej roboty dla ludzi ktorzy siedza przy tym miesiacami ale coraz mniej w tym zabawy...


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 12:14 
 
Zgadzam sie z toba w 100%. Tak wlasnie jest i taka jest roznica miedzy SC a CL.

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 15:30 
 
No dodać też trzeba, że zapewne miesiąc pracy weźmie w łeb, bo namiot został źle postawiony i nie pasuje do koloru otoczenia.


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 16:34 
 
Congrats DarkWind.. w koncu ktos dostrzegl po co stoi SC. Dla zabawy i ku uciesze nie tylko graczy ale ludzi przy nim dlubiacych.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 18:24 
 
No w końcu człowiek musi dorzucić swoje parę groszy a moim zdaniem ekipa SC wcale nie "wygasa" ale wręcz kipi pracą z ulepszaniem servera i urozmaicaniem zabawy... czym CL nie może się pochwalić (na CL tylko zwiększają poziom trudności i uważają, że to urozmaici sprawę).


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 18:37 
 
hehe przeczytajcie sobie news na ich stronie: 15/12/2001 - 22:42. Dobrze, że u nas wiedzą co należy robić, by serwer stał 24 godziny an dobę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 18:44 
 
ROTFL!!!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.