mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 22:21 
Cytuj  
Cytuj:
This month’s Producer Letter is being brought to you by James Casey. James has been a Producer on the project for some time and has run a number of WAR initiatives (New User Journey, Endless Trial, Verminous Horde, etc.) in tandem with Carrie. Carrie is still working on WAR, but is looking at a different aspect of the game. This new focus will be revealed in due time.

Cytuj:
Amongst those features will be a new way to claim account entitlements (such as the Snotling Herald Pets). This new interface will replace the current method of delivering account entitlements via the in game mail system. We did this for a number of reasons. The primary reason is that in-game mail expires by necessity.

Cytuj:
We have plans for major features for each of our numbered patches this year. The plans include expanding existing areas and features as well as new concepts to the Warhammer Online experience.

Cytuj:
Shifting gears a bit, I’d like to tell you about our plans for Live Events. We have eight Live Events planned for this year. Some of these are returning favorites (like the recently completed Keg End) and the forthcoming Night of Murder in February.

Cytuj:
Along with the patches and live events, we also have plans to expand our services and Account Entitlement offerings this year. This includes introducing paid name changes, more pets, and more ways to personalize your character.

Cytuj:
However, we understand that population is a key component to enjoying the game.

całość
Myśłę że nowy non combat pet jest tym czego WAR potrzebuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 22:50 
Cytuj  
Niech coś z tym zrobią, bo potencjał jest a alternatywny żadnej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2011, 00:18 
Cytuj  
pograj w rifta atherius :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 15:09 
Cytuj  
rift też oferuję RvR?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 15:13 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
rift też oferuję RvR?


Nie. Za to alfa RIFT'a jest lepiej dopracowana niż obecna wersja Warhammera (już o premierze WARa to nawet nie chcę wspominać).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 15:17 
Cytuj  
Sprawdzałem kilka dni temu triala warka i ogólnie wrażenia na + porównując z okresem kiedy sam grałem - premiera. Także jakby było więcej chętnych do gry to "i'm in", rift spoko, ale właśnie to pvp ubogie a pve mnie nie interesuje zbytnio.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 17:54 
Cytuj  
Pograłem w RIFT i stwierdziłem, że reaktywuję konto WAR. Jakiś rok temu dostałem maila o 14 free days dla nieaktywych kont, w zeszłym tygodniu reaktywowałem i zadziałało ^^. Sytuacja wygląda następująco.

Client:
Stabilność clienta bardzo poprawiona, przez tydzień grania ani razu się nie wyjebał.


Serwery:
Zostało łącznie 9 serwerów, z czego 5 EU (w tym 2 angielskie) i 4 US. Nie ma podziału na pvp, core, rp, whatever. Wszystkie są core. Z punktu widzenia osoby, która grała na serwerze pvp w sumie nie ma różnicy. Wszystko co ciekawe dzieje się na battlefield'ach (obszar keep'ów i flag) gdzie dostaje się automatycznie pvpflag.

Postacie można zakładać dowolnie na EU i US.

Moja wersja gry była US, także miałem możliwość free transferu postaci z serwerów wyłączonych na low population serwery US.

W przypadku wykupienia płatnego transferu, postać można przenieść gdziekolwiek (US->EU, low pop->hi pop) itd.


Gameplay:
Opisuję sytuację na serwerze Iron Rock US. Zalogowałem sie na szamana 27/27 level/renown, w tydzień dobiłem do 39/35. Levelowanie jest najszybsze na grindowaniu specjalnych champion mobków, na moim poziomie 2-3 levele na godzine, tyle moja psychika jest w stanie znieść.

Tier 1 - pełno wiary, newbie open pvp w nordland nonstop, scenariusze nonstop

Tier 2 - nie grałem

Tier 3 - nie ma tłumów, za to open pvp w talabecland prawie cały czas, siege/obrona keepów w ilościach graczy ~8-15 po każdej ze stron dość często, scenariuszy brak

Tier 4 - pełno wiary, spore siege, gay skaveny

Procedura siege wygląda teraz następująco. Trzeba przejmować flagi, po przejęciu co jakiś czas spawnuje się na fladze kurier z resources. Trzeba go kliknąć żeby poszedł do keepa. Z każdym takim kursem rośnie level keepa. Dopiero na 4 levelu keepa, generuje się w nim ram do bicia drzwi przeciwnego keepa. W ten sam sposób generują się pozostałe siege/def weapons.

Na jakims levelu keepa tworzy się spocik z griffons/manticore, lecimy nimi bez możliwośći kontroli do keepa przeciwnego. Możemy bombardować jakimś shitem albo dać bail w dowolnym momencie - np do środka wrogiego keepa.

W tier 4 po przekroczeniu jakiegoś levelu keepa możemy przemieniać się w skavena, kilka różnych speców do wyboru. Ogólnie troche weak feature.

Max level 40, renown 80, po zapłaceniu kilku dollas/ojro max renown 100.


Zrobiona została też nowa pve zonka, land of the dead. Przez przejmowanie keepów itd uzyskuje do niej dostęp dana frakcja. SOM TAM FAJNE ITAMZ z public questów :< Niestety jest też jeden carebear feature - jeżeli np order przejmie wjazd to jak ktoś z destro tam został i zdechnie, respawnuje się w stolicy i do czasu przejęcia wjazdu ponownie przez destro nie może wrócić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 18:59 
Cytuj  
Lotd dodali już dawno temu, chyba, że ostatni raz grałeś na darmowym miesiąc z retaila. :]
Tak czy siak ludzi do beztroskiego pizgania jest multum, więc po co się za przeproszeniem jebać z riftem.
Ja tam bym pobiegał z jakąś ekipą. :]

A btw tej reaktywacji to już kiedyś korzystałem z tego 2-tygodniowego bonusa na cześć przeniesienia serwerów pod skrzydła mythic a teraz sprawdziłem i dostałem kolejne 10 dni, także jak ktoś chce obadać co i jak to odsyłam do linka -> https://accounts.eamythic.com/war/reactivate

Miało być na 10 a jest 14 dni, rofl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 19:33 
Cytuj  
Grałem dość dawno, od closed bety US do ~2 miesięcy po wydaniu retaila US.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 20:10 
Cytuj  
Przecież normalne, że na Tier 1 pełno ludzi - nielimitowany trial jest ograniczony właśnie do Tier 1.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 20:17 
Cytuj  
dzisiaj kolejny merge
http://herald.warhammeronline.com/warhe ... ar?id=1490

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 20:54 
Cytuj  
A avatarów jak nie ma tak nie ma ;(

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 21:25 
Cytuj  
Fergerod napisał(a):


Uuu, jest gorzej niż źle, tylko jest już trochę za późno...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 21:35 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Fergerod napisał(a):


Uuu, jest gorzej niż źle, tylko jest już trochę za późno...

Jakby zrobili te gre F2P to by sie imo dalo uratować.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 00:13 
Cytuj  
Jeszcze chwila i nie bedzie co mergowac :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 00:18 
Cytuj  
Kto mógł się spodziewać, że Mythic po Daoc może taką fuszerkę odstawić. Kurwa może po jakiś 10 (słownie: dziesięciu) latach może będzie premiera innego mmorpga z tego świata...i może będzie grywalny, ale nie ma co gdybać.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 08:09 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Kto mógł się spodziewać, że Mythic po Daoc może taką fuszerkę odstawić. Kurwa może po jakiś 10 (słownie: dziesięciu) latach może będzie premiera innego mmorpga z tego świata...i może będzie grywalny, ale nie ma co gdybać.

Ostania nadzieja warhammera jest Dark Millenium.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 13:31 
Cytuj  
Po paczu 1.4 pojawił się "mały" problem. Wykoksane 100 zdejmują mniej wykoksanych w sekundę, proce z setów leczą za jakieś niebotyczne wartości. Bez zon T5 początkujący gracz ma bardzo kiepskie perspektywy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.