mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 19:00 
Cytuj  
Tak postanowilem tu zapostowac i zobaczyc czy bedzie jakis odzew ze strony starych graczy DZ :smile: Piszcie Kociaki Piszcie !


Posty: 5
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 19:05 
Cytuj  
No jak nie tesknia jak tesknia :> CZekamy na DZ
:razz:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tander dnia 2003-04-03 20:05 ]</font>


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 19:09 
Cytuj  
Tak! Nadal mam konto na tym forum :smile:
Ahh.. pozmienialo sie pozmienialo..
Przez ile shardow to ja sie przewalilem zeby znalezc ideal podobny do DZcika.. Na niektorych byli zjebani GMi, na innych tylko KoX. Az w koncu sam jak idiota zostalem GMem ;P.
Ale.. JA CHCE DZta ! Kcemy Bronka! Kcemy Bronka ! Wszyscy razem !! BROOONKA ! DZZTAAA!

BTW.
Pozdro dla :
Tandera, Templaira, Denego, apo, T_Toxica, BENYKILLa, Malcolma, R0Na, i wogóle dla wszystkich o których tutaj zapomnialem i przypomne sobie zaraz po zapisaniu posta :]

BTW2.

Bractwo Minoc SuX ;]
Bracto Morza RoX ;]]]]

BTW3.

Pozdrowienia dla tych co o nich zapomniałem i sie na siłe przypomnieli ;P :
Pirax, Sinmar, uiui.
Jak o kims zapomnialem znowu to i tak dopisze lejter ;P

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koojav dnia 2003-04-03 20:36 ]</font>

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 19:24 
Cytuj  
Taa ja tez chciec DZtke ;* hyhy


Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 19:28 
Cytuj  
ja tez chce ja tez chce :smile:


Posty: 1
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 19:38 
Cytuj  
No jasen, ze chcemy!!! :]

Bractwo Morza ROX! ;PPP

Aha! I NIE pozdrawiam Koojava ;PPPP


Posty: 1
Dołączył(a): 28.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 19:46 
Cytuj  
Oja dlugoooo na to czekalem juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze te wszystkie mordy z poczciwego dz :wink:

Zakon Smierci powroci ;P

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Venon dnia 2003-04-03 20:47 ]</font>


Posty: 10
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 19:55 
Cytuj  
Ja tam noob bylem, no ale az sie lezka w oku kreci jak pomysle o powrocie starego DZ..

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 20:03 
Cytuj  
TEST


Posty: 2
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 20:09 
Cytuj  
Boze Swiety ! DZ mmmmm mam piekne wspomnnienia z tego shardu i cholernie bym chcial zeby postawiono go znow na nogi.
Tak wiec prosze BroneCK zlituj sie nademna i innymi i zrub nam ta przyjemnosc stawiajac DZ na nowo :grin:


Posty: 2
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 20:09 
Cytuj  
No pewno ze chce DZ Slayersi ROX jeszcze tylko nyshaka dorwe to bedzie wilki powrot Slayersow ! :razz:
btw. Pozdrawiam wszystkich starych graczy z DZ :smile:

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 21:17 
Cytuj  
OOOoooOOOooOOOOOooOOOO jakie ozywienie :grin:...
Panowie i ewentualne Panie :razz:...
Mianowicie dolaczam sie od apelu: DZ must be back... Lets roooooooooool...
OK! Last one who kill a bad guy buys the beer...
pozdoro i zeby nam sie dobrze dzialo i na lagach nie wisialo <--- towrze ludzie ja tworze!!!... :razz:

P.S. Zapomnialem... Od kiedy Koojav umie piec? :razz: ...

T.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Templair dnia 2003-04-03 22:33 ]</font>


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2003, 22:23 
Cytuj  
a co mi tam ;P podkoxuje sobie PostSkilla ;P zawsze +1 post bedzie ;]

Chciałem powiedzieć tylko że było by conajmniej ZAJEBIŚCIE :grin: jakby DZ staneło na nogi chociaz na 2 weekendowe noce ;] już widze te 48h ;] czułbym sie jak w mój pierwszy weekend z UO, który odbył sie na moim pierwszym i najbardziej wyczepistym serviq ;] DZ sie znaczy ;] rekordowe grańsko miałem ;} 40/48h ;] marzenie UOwicza :grin: i chce to powtórzyć! wiec Bronisławie drogi! nie każ [a moze to sie przez RZ pisze...] nam czekać w niepewności :grin: odpalaj DZtke i jedziemy ;] zamkniemy Mipka w szafie na noc niech sobie makruje ;] Mi tylko dajcie paru kompanów i płyniemy moją rzeźnicką łajbą na fort orków gdzie będzie w środku akcji pad i wszyscy obudza sie po restarcie w środku zrespowanego fortu ;] dajcie uiui-a do jaskini trolli niech sie bawi ;] a! i nie zapomnijcie o żywiołaku ognia po prawo od trolli ;] zawsze zabijał tych co uciekali ranni :grin: zróbcie najazd ophidian na wieże ! dajcie mi znowu przez noc przekopywać kaniony na lewo od britt. AAAAaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAaaa DZZZZ :grin:


_________________
Mess With The Best Die Like The Rest

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 13:50 
Cytuj  
napisalem cos ale skasowalem :smile:
powiem tak - odpalenie DZ, nawet na 2,3 dni, zabije legende
dlaczego?
teraz wspominamy czasy dz jako wspaniale czasy bla bla bla...
ale to bardziej chodzilo o ludzi ktorzy ze soba sie bawili...
serwer byl dzioorawy jak sito, i tego teraz jestesmy wszyscy swiadomi. minelo prawie 2 lata..
2 lata ciaglej walki z bugami.. walki w dalszym ciagu przegranej.
zadam pytanie... ziemniak - zalogowawszy sie teraz na dz, w jakim czasie jestes w stanie miec 100/100/100 ?
jak zajmie Ci to 30 minut to max... tak samo inni.

DZ jest fajne... ale jako opowiesc, przyklad dla mlodych ultimowcow...
nasze wspolne drogi sie rozeszly, kazdy poszedl wlasna droga...

nie zabijajcie legendy...



mam za to inna propozycje.
odpalmy na te 2, 3 dni jakikolwiek inny serw, nawet gole distro
dajmy sobie staty takie jak mielismy pod koniec dz, kowale dostaliby rudy odpowiednio, wykuliby nam bronie i inne takie...
i bysmy spotkali sie, bez koxu tylko starzy znajomi..
bogatsi o doswiadczenia tych x lat w UO...
bez gmow, sami gracze...
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...


Posty: 2
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 16:06 
Cytuj  
bla bla bla :smile:. Co nam szkodzi ? wskrzesmy DZ na jakis czas i zobaczymy co sie dalej potoczy :smile:.


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 17:56 
Cytuj  
Jakoś tak sie dziwnie ułożyło że od bardzo dawna nie chce powiedzieć specjalnie złego słowa na Gadgeta czy sie zacząć z nim kłócić bo niestety po części ma racje...

DZ to jest Legenda. Prawdziwa Legenda. Coś co już nie istnieje... sam sie troche boje że odpalając ten shard na 2 czy 3 dni nagle okaże sie, że czegoś w tym brakuje, że to już nie jest takie wspaniałe jak sie wydawało kiedyś.

Pomysł G. o postawieniu gołego distro nie jest w sumie zły, ale... Gadget czy w distro do pola dadzą mi skrypty na : "wycieraczke" z poroża, którą miałem na łodzi. Ognistego elementala, który mnie dobijał czasem ? Czy męczące mnie po nocach nieznikające kupy ;}

Spróbojmy postawić na te kilka dni Legendę Polskiego UO. Przerobiłem już za dużo shardów i teraz wiem że moim pierwszym i ostatnim shardem powinno być DZ.

Przez ponad 6 miesięcy na DZ nie użyłem ani razu makra, bo po co ? Wtedy sie liczył klimat. Nie widziałem w tym problemu że po tylu miesiącach na głupi fort orków musimy iść w 5 i... no.. wiecie jak to sie kończyło :smile:

Nie ma drugiego polskiego shardu, który takie coś zapewni.

R0N miał pomysł... DZ tworzyli ludzie wiec "duch" DZ pójdzie z nimi wszędzie, czemu by nie iść na NV "starą ekipa"? Też sobie nad tym pomyślałem moment ale fakt faktem jest że na innym shardzie gracze nas zjedzą. To nie bedzie już Stara Ekipa ale 15-17 n00bow ze statami 45/10/10.

No ale odszedłem od tematu. Ogólnie ja jestem za odpaleniem na kilka dni DZta i pogranie tam tak jak sie w UO grać powinno :]


_________________
Mess With The Best Die Like The Rest

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 19:21 
Cytuj  
A, widze, ze ludzie maja w duszy to, co ja. Poza tym... Koojav platfusie, zapomniales mnie pozdrowic ;f

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 19:25 
Cytuj  
khem...
qjaf.. ivanku moj ulubiony ( a wlasciwie ulubuiencze mego demona... ) mylisz sie sadzac ze zostaniesz zjedzony przez innych graczy... to tak jakbys bal sie o swoje zycie w ultimie... wiesz co moze 15 n00bow potrafiacych grac? powinienes wiedziec...kwestia jest innego rodzaju...
czesc ma juz postacie na jakichs shardach, rozwiniete itp...
swoje sympatie i antypatie do ludzi/serwow.
nie ustalisz ze bedziemy grali tylko i wylacznie na jednym... bo czesc nie zostawi swoich wypielegnowanych postaci.
to jedna ze sprawa... co do n00bowych postaci...
nie licza sie staty i skile zeby sie dobrze bawic - przyklad - krasnoludy na NV - kilku ludzi - w tym hitman ktorego powinniscie z DZ'a pamietac :smile: biegaja z naprawde niewypakowanymi postaciami - ale zabawe jaka maja i oni i ludzie ktorzy patrza na ta gre - to musicie zapytac kogos kto to widzial...
i wiele innych przykladow.
kwestia zorganozowania sie i dogadania...
pamietacie dlaczego wiekszosc redow jest silna? bo sa razem :smile: w grupie sila.

arx - ty nie rozumiec co do ciebie klikac jak widze. porozmawiaj z ludzmi. to nie serwer, nie jego nazwa sa wazne - a ekipa ktora gra na nim. czy bedzie to DZ czy CL czy ZS...


ps - ciekawe czy na mmorpg dobije 1k postow :smile:
G

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 19:31 
Cytuj  
No ale wlasnie jest taki negatywny bonus, ze ekipa z DZ sie rozeszla Bog wie gdzie... ;P

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 19:40 
Cytuj  
G. trzeba bylo widziec entuzjazm na kanale wczoraj ( poniekad oddaja go posty tutaj :smile: ). Zebralo sie nas tam kilka mocnych osobistosci. Wypielegnowane postacie? Moze, ale co one znacza w porownaniu z mozliwoscia wskrzeszenia Legendy chocby na 3 dni...

T.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.