mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 19:49 
Cytuj  
Templarzysko dobrze gada ;] ja tez mam moje postacie na shardach, ale jeśli wyp**** tych postaci ma przywrócić mi możliwość grania na DZ moim Ivanem, który zaznaczam był niezbyt pakerny, to z miejsca bym to zrobił. Chociazby na te 3 dni ;/ Niestety widze że Bronek, w którym tyle wiary pokładałem nie wykazuje [chyba] podobnego entuzjazmu. Obym sie mylił.

Broniu wierzymy w Ciebie :grin: Bądź Our Hero! i pokaz klasyke GMa ;}

_________________
Mess With The Best Die Like The Rest

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koojav dnia 2003-04-04 20:51 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 19:52 
Cytuj  
wlasnie to jest bledem moim zdaniem - legeny sie nie wskrzesza - legende sie pielegnuje!
patrzysz bardzo blisko przed siebie - bo jesli odpali sie raz... to zawsze bedzie mozna odpalic i nastepny i nastepny...
teraz jest tak ze ludzie wspominaja dz... bo to bylo dawno.. bylo fajnie... zreszta, odpalisz to zrozumiesz... za jakis czas
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...


Posty: 2
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 21:38 
Cytuj  
W sumie gadget mimo wszystko ma racje. tak bardzo chcialbym zagrac w DZ poczyc ten wiatr we wlosach plynac lodza badz ten zapach gow... konskiego pod moja skromna chatka ze kiedy odpalicie DZ i na niego wejde ten czar prysnie , niebedzie juz wspomnien takich jak teraz. Mam w tej kwestji wciaz mieszane uczucia. Co do tego pmyslu zeby wszyscy stara dobra ekipa z DZ poszla na NV to pomysl mi sie podoba ale wszyscy wiedza ze jest nie realny, jeden jest Gmem tu drugi mam wyakowana postac itd itp ja osobiscie mam swoj sshard i kupe zajec z nim zwiazanych ale jesli by sie znalezli jacys ludzie ze starej ekipy ktorzy by chcieli na NV od poczatku to jestem z wami :razz:

Pozdrawiam Wszystkich

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldor Buhurak dnia 2003-04-04 22:42 ]</font>

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2003, 22:44 
Cytuj  
Entuzjazm przeradza sie w obojetnosc, obojetnosc w niechec, niechec we wrogosc...

Tak upadaja wielkie idee...

T.


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2003, 14:50 
Cytuj  
Szkoda mi w sumie pisać takiego posta...
Nawet nie wiem co do końca chce napisać.
17 graczy.
Każdego z nich znam.
Lubie. Bardzo.
Poznałem. Gdzie? Na DZ.
Chcieliśmy dostac możliwość pogrania w tym samym świecie, do którego sie przywiązaliśmy, gdzie wielu z nas zaczynała przygode z UO. Chciałem jeszcze raz zobaczyć mojego Ivanka, który przekopuje kaniony i mixuje sobie na lodce.
Dupa.
Juz wiem czemu R0N i Gadget byli tacy sceptyczni co do wskrzeszenia DZ. Może oni po prostu wiedzieli, że to jest niemożliwe? Istnieje jedna jedyna kopia tego shardu u Bronka. Od 3 dni [lol] czekamy na kanale, żeby BroneCk nam powiedział chociaż czy udostepni czy nie udostepni na 2 albo 3 dni stara wersje DZtki.

Myśle że jeśli by go to jeszcze obchodziło to przez te 3 dni by coś powiedział.

Tak sie nie stało.

Chyba ten post to moje pożegnanie z DZ na "wieki wieków amen". Szkoda.

:sad:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2003, 17:57 
Cytuj  
ad 1. a moze jest zajety czyms i nie jest na sieci? nie pomyslales o tym?

ad 2. czemu jestem sceptyczny - juz napisalem.
widzisz... ja tez chetnie bym effanelem poganial za Toba... ale wlasnie mysl o tym ze to by zabilo wspomnienia, sprawia ze jestem przeciwny...
G

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2003, 23:43 
Cytuj  
cmok gajet:) w sumie wiecie co... gadget dobrze mowi.To bylo wieki temu.Petycje w sumie malo pomoga...myslalem nad jedna rzecza co do DZ`tki, ale to pozostanie jeszcze przez troche tajemnica...Poki co mam w pyte roboty i nie mam czasu wskrzeszac zmarlych.Bo niestety tak to by wygladalo.Przykro mi to mowic ale nie byloby tego samego klimatu z prostej przyczyny: Nie jestem juz tym samym czlowiekiem ktorym bylem i nie mam czasu na wydurnianie sie. SRC nie udostepnie bo to tak jakbym sprzedal na ruskim targu wlasne dziecko.Kto by tym przede wszystkim sie zajmowal...Ja mam robote,Malcolm tez,Viki ma swoje zycie,Gadget by robil bajzel:PPP(nothing personal:)) ogoolnie swoje zdanie wyraziles wczesniej dlatego tez Cie daje na nie), RON ma swoj servo, Calemu olsztynowi praktycznie jest cieplo w k.dolku:)...A nie chce zeby to co bylo zostalo przemielone przez buractwo i zniszczone juz calkowicie...To stalo sie legenda.Lamerski i ch... server stal sie najwieksza tesknota ludzkosci.. Paradoxalne:) ale kochane.Ciesze sie ze was wszystkich poznalem i moglem z co niektorymi wspolpracowac.1 cloned sheep named Malcolm byl najblizszym duchownym i praktycznym wsparciem i gdyby nie on to nigdy bysmy do tego lamerstwa nie doszli,Gadget okazal sie pomocny w momentach zlagowania:), Ro6ert podrywal mi Kosme ale i tak go kofam:) a wogole to musze sie do was wybrac i zalac pale jak za starych czasow(to przynajmniej sie nie ulegnie zmianie:))) ).Jak sie uda to przywioze ze soba paru badz tez 1 osobe.Anyway jak znajde chwilke wieksza niz pol godzinki miedzy praca a snem to urzeczywistnie moj i Malcolma pomysl co do DZ. Have phun babes:) jakby co to mozna mnie zlapac na ircu pod normalnym nickiem, badz tez na GG, albo na telefonie ale to juz sa informacje restricted bo nie chce zeby wszyscy znali niektore moje dane.Jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze nastepne wypracowanie:)


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 23:04 
Cytuj  
W sumie to taki ladny nagrobek dla DZta z ASCII narysowalem i dupa, forum uznalo ze tego tez tu nie powinno byc i mi zdeformowalo znaczka.


*chlip*

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koojav dnia 2003-04-08 00:05 ]</font>

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2003, 23:04 
Cytuj  
To zapodaj jakiegos linka czy cos :razz: ...

T.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2003, 17:03 
Cytuj  
ja chce DZty, Horghta, niszru i Gadzieta :smile:))

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2003, 19:10 
Cytuj  
a ty bys kiedys wpadl na irca ostatni kastracie :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.