mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 01:48 
Cytuj  
Szanowni koledzy redzi postuje tu gdyz kazdy beidze mogl przeczytac a mi sie niechce non stop powtarzac pewnych rzeczy. Rzecz rozochodzi sie o nasze noobie pvp :sad:
Jako ze moje nerwusie ostanio troche podupadly (glownie przez belka - chodz post jego raczej nie dotyczy)napomkne kilka porad
jako ze oboencie w uo troche licza sie items procz skills, a oto i one - dotycza kolegow co graja magami:
1. sugeruje pure mage plus parry z racji tego ze na euro jest duza populacja dexerkow co przekalda sie na to ze nie padamy w sec dzieki czemu koledzy moga leczy
2. Reisty konienizce min 60 fire.cold,enery reszta moze byc po 50
3. min 2fc i 2fcr
4. POTS ! jak zobacze jesce kogos co robi spell cure przy low hp z gosicem na karku bo nie wizol potow to sam mu zaparkuje ebolta w glowke. Uzywamy all pots w tym bardzo wazny przy walce STR i Agilty
5. jezeli ktos ma wolny pkt skilla niech zrobi 20.1 track
6.Jezeli czujesz sie oglupialy w walce i nie wisz co masz robic - rop heal kolegom co wiedza co robic
7.Nie bic samemu jak inni odzuyskuja mana
8.Nie stac mi w miejscu - kto stoi ten umiera , ma byc caly czas move nawet jak nie wiesz co robic robisz all time move cast heal i czekasz kogo wyleczysz do momentu az cos blysnie w glowice i beidzsz wiedziec co robic
9. Nie przeklinac - to wzbudza niezdrowa atmosfere
10. Zrobic makro na bola- jak nas wysadza z siodelka i zabija peta chce widziec jak robice to samo z kolesiem co wam to zroibl
11. Czytac mape - po to ona jest :sad:
12. No i rzecz wydaje mi sie w zasdzaie dosc irytujaca- czyli to ze czasmi jak ktos z kolegow zostje sam na chiwle to umiera w sec i to nie zdarzylo sie raz, ten post wiec kieruje do tych co maja taki problem i niechce denerwowac koelgow.
Rzezcz prosta - porsze udac sie swoim charkiem red or blue - co kolwiek czym lubicie grac, pojsc najelpej kolo moonagte Yew i zrobic parenasice dueli z kolesiami ktorzy sa tam bardzo chetni.Kiedy osiagniecie poziom ze 50% w przybizlenisu walk nie padniecie w pare sec to jus mozna bez nerwow isc i pograc z kolegami ktorych krotko mowic szlag trafia jak koledzy z team padja mu jak muchy 1 vs 1.

Jezeli ktos wykarze jakis tam checi to chetnie wespre go moja niewielka wiedza co i jak czynic, podpowiem tez pare innych rzeczy.

Napiszcie co o tym sadzicie - bo na mapie czasmi kogos nie ma albo trudno sie dogadc bo xxxx ludzi mowi.

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 02:00 
Cytuj  
ouh zapomnielm :sad:
chodzi o wymagania :sad:
mysle ze min skilli to 110 - nizej robi sie troche slabo:(
skille 110 sa tanie i latwo zdobyc
optymanilnie jest 115
bardzo optymanlnie jest miec 120

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 02:10 
Cytuj  
jezeli spelniacie wg mnie te dosyc nie wygorowane wymagnia to az przyjmnie sie beidze grac readmi w team , w innym przypadku nerw szkoda bo to ma byc fajna zabawa przeciez.
Nie mialme zamiaru jeczec tu na all koelgow z ktorymi gram bo przeicez ja sam robie czasmi debilne rzeczy ale bez tych paru
umiejetnosc naprawde nie da sie grac w team, bo wystarczy ze beidze na 5 w tym 2 co pierwszy raz ida w boj i nie maj zielonego pojecia co i jak maja robic - to robi sie tragedia bo robia sztuczny tlok i albo nam all ucikaja albo wlaczmy vs gank i wtedy robi sie nie fajnie bo nagle z 5 w sec zosjae nas 3. To tyle prosze o male komentarze kolegow bo przeicez jak wiadmo nie myli sie ten co nie bije bluesow :razz:

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 02:18 
Cytuj  
Ja osobiscie wole grac sam niz w team 4 osob, ktore nie wiedza co robic/nie maja sprzetu. Dzisiaj porazka straszna byla jak padlismy 4 vs 2 w ulamku sekundy :< Ale mysle, ze nie o sam sprzet chodzi. Fakt faktem, ze malo kto pvpuje sam. Inna sprawa ze latwo pasc, ale zauwazam ze wiekszosc graczy nie lubi pvp ..poprostu lubia gankowac i dla nich to jest fun jak zabia w ganku 8 osob 1 kolesia :<. Mowielm juz na mapie wiele razy ..porobmy walki 2 vs 2 ..2 vs 4 (ja z Wybuszkiem oczywiscie ,)). I zawsze zapada grobowa cisza. A prawda jest takz ze w ganku team work sie da nauczyc. I potem sa takie kwiatki jak dziaj :<. CO do sprzetu to moim zdaniem min resisty to 60/60/60/50/60 i fc2/fcr5 (szczeoglnie slabi gracze bo latwo korygowac bledy!). Dexerem jak gracie to lanca z duzym HCI, weapon przede wszyskim z SSI i spell. Special w weapon - na dexera z bleed albo disarm, na maga ar ignore. Many na 2 speciale pod rzad i mile widziany set z mana reg 6 - naprawde pomaga. Poty kazdy wie jak pic..inna sprawa ze co poniektorzy oszczedzaja na potach :<. Poza tym podpisuje sie pod tym co napisal W.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 08:58 
Cytuj  
Hi

O widze ze jez ma sie dosc tlumaczenia tego samego wiele razy :smile:
Niestety i tak potrzebne doswiadczenie i duzo, duzo walk zeby dojsc do jakiegos zgrnia.
Ja jestem cienki w pvp ale jedna zecz jaka mi sie zucila to niestety brak osoby "przywodcy wyprawach na blueskow i dochodzi do sytuacji ze kazdy bije co i kogo popadnie, bez zadnego zgrania, a starczylo by zeby podac "cel".
Nastepnie to podejscie "wyjadaczy pvp" do nowicjuszy a ma sie tak : - nie bede go leczyl bo ma slaby armor i tak zaraz padnie wiec szkoda manny :smile:(Z zycia wziete )
Podoba mi sie wypowiedz Bela "Mowielm juz na mapie wiele razy ..porobmy walki 2 vs 2 ..2 vs 4 (ja z Wybuszkiem oczywiscie " ja nie widze zadnego celu i pewno inni tez w tekiej walce, poza traceniem szmalu za insured.
Pewno 1v8 bedzie lepsze i szbsze do tego, tylko co to da ?
Tak pozatym to fajna sprawa, czasami polatac i popadac w gronie kolegow.
Czekam az frakcja mi zejdzie z reda i pojde dalej powalczyc w gronie kilerow :smile:

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 12:33 
Cytuj  
Insurance mozna zawsze zdjac i powalczyc w domku.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 15:48 
Cytuj  
Wybuch ty chyba zapomniales ze te punkty tez obowiazuja ciebie :grin: (patrz pkt. 9).

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 20:14 
Cytuj  
Ale W juz 3 razy obiecywal ze to juz OSTATNI RAZ :wink:

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 21:03 
Cytuj  
"Niestety i tak potrzebne doswiadczenie i duzo, duzo walk zeby dojsc do jakiegos zgrnia"

Naturalnie zgadzam sie - rzecz ma sie jednak w tym ze mimo porad udzielanych na mapie mam czesto wrazenie ze mowie do sciany, tylko daltego dalem posta tu zeby te bardzo podstawowe rzeczy byly w miare jasne - nie jest wymagane przeceiez wymiatanie przez poczatkujacego wszystkich bluesikow.
Co to podawnia targetow to oczywicie staramy sie jak nie ja to bel - a z tego co pamietam to bodajze tylko ja, bel, scupak widzimy napis "target pan xxxx" bo reszta jakos nie czyta mapy - daltego tez zamiesicilem tam dosyc wazny mi sie wydaje punkt "czytanie mapy".
Pozatym jakos niektorzy z szanownych kolegow graja w pvp jus dosc dlugo bo to mozna liczyc w miesiacach a mimo to nie stosuja tych bardzo prostych zasad ktore napisalem wyżej a do ktorych nie potrzebne jest doswiadczenie.

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 21:06 
Cytuj  
"Wybuch ty chyba zapomniales ze te punkty tez obowiazuja ciebie (patrz pkt. 9). "

o przepraszam ostatnio nic takiego nie ma miejsca - reprymendy kierowane pod adresem kolegi Bela sie nie licza :razz:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 21:56 
Cytuj  
Hi

Hehehe no to teraz widze te msg po padnieciach " Co ty k...wa robisz, nie czytales mmorpg'a, to idz przeczytaj a nie tu do pvp "

A przepisy i zalecenia - jak ktos to mowil - " sa po to zeby mozna ja bylo lamac i omijac" :smile:

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2003, 22:22 
Cytuj  
Stopa tu chodzi o to ze gramy sobie w jakiejs tam malej grupe pvp i bijemy obcych ludzikow - zeby usprawnic pewne rzeczy - czyli zeby nam to lepiej wychodzilo rzecza natrualna jest ustalnie pewnych zasad (pewnie nie zawsze slusznych - po to sa dyskuje zeby je zmieniac) ktore maja na celu usprawnic nam gre.
Jezeli ktos ma to w pupie to zawsze moze isc pograc z inna grupa krajanow lub np niemcami albo isc porobic zupelnie cos innego a tych innych rzeczy w UO jest sporo do robienia np. hodowla kwiatkow albo framowanie potowrkow etc etc.

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2003, 01:13 
Cytuj  
dupre = dak (na mapie)
Całkowicie się z W zgadzam. Przede wszystkim w temacie ćwiczenia. Już wkrótce skończe moją Vemke i licze na niejeden duel 1v1 lub 2v2 lub jeszzce inaczej... oczywiście między nami polakami. Przypominają mi się czasy SP gdzie ash, raku lub inni doświadczeni PvP-rzy atakowali mnie i siebie nawzajem zawsze i wszędzie. Spędzaliśmy godziny ganiając się między sobą po rat. I to potem procentowało w walce.
Każdy może powalczyć 1v1 z Wybuchem albo z macerem bela. Na początek jeśli nie padnie przez 30 sec to już coś :wink:.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2003, 01:42 
Cytuj  
Ja niegram ale jasne ze min jest 2/4.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2003, 15:18 
Cytuj  
Nooo widze ze sporo sie zmienilo od czasu kiedy aktywnie gralem :smile:

Teraz wprowadzono obowiazek posiadania i uzywania potow kiedys bylo to oczywiste :grin:

Chyba musze odkuzyc moja Vemke ale cos kasy na trening nie mam wiec pewnie framowac musze bleeeeeeeee :sad:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2003, 16:24 
Cytuj  
HI
Skorpio a ty juz sie nie ukrywaj i odstaw ta Eve :smile:
Strczy latania i blakania sie po kosmosie czas wrucic do UO :smile:
No i do formowania czas ruszyc :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2003, 19:27 
Cytuj  
HI Stopka :smile:
Ja sie musze ukrywac przed wierzycielami :smile:
Wiekszoscia Polakow grajacych Red-ami bo jestem blubie i parom innymi osobami :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.