mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 23:00 
 
A wiec moze tak... czego wg. Was brakuje na SC i co byscie chcieli zobaczyc w przyszlosci. Prosze temat potraktowac rozsadnie :smile: no flame no stupid actions :wink:

*

Posty: 54
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 00:23 
 
1 Ceny powinny sie zmieniac a nie ze sprzedaje 100 breastplate i cena jest taka sama oraz niech sklepy sie zadziej restartuja
2 Zrobic podzial kopaln np ze tu mam wieksza szanse na znalezienie tego a w tamtej kopalni tamtego
3 Wiecej stworkow na drogach dungeonach itd itp ale zeby zadziej sie resowaly (w coventous to przesada z harpiami:P )
4 Zmienic instant killa u strazy .. sa bardzo mocni ale mozna zabic albo uciec
5 Taka pierdola ale chcial bym sobie nalac piwka do kufla i z niego pic :grin:
6 Zmniejszyc dexa u niektorych stworow jak skeleton knight albo ogre lord bo nikt nie jest w stanie wziac takiego na klate
7 Dodac jakies drobne bonusy do zbrojek z innej rudy bo kazdy woli nosci magiczna albo iron
8 Nie wiem czy tego nie ma ale chcial bym miec mozliwosc sprzedania deeda domku vendorowi
9 Poprawic Expy bo niczym sie nie roznia od normalnych rzeczy
10 Wiecej Questow ale opisac je na stronce przed wprowadzeniem do zycia
11 Zniesc ograniczenie wagi w skrzynce bankowej
12 Wyremontowac Destard:PPPP
13 I ide juz spac

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 00:35 
 
Wyglada na to ze mamy jednego - sztuk raz powaznego gracza :wink:

I cholera nie moge mu nawet odmowic slusznosci postulatow, moge jedynie powiedizec pomyslimy, pokombinujemy a raczej myslimy, kombinujemy...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 14:45 
 
Ja zaś sugeruję o zrobienie czasami jakiś nowych przedmiotów do masowej sprzedaży - nie muszą być znów jakieś tam ekstra nowe i zaskakujące. Np. wiecznie sie siwecaca latarnia, spellbook w inny kolorze itp.
Wiem, że to trchę roboty, ale w wolnej chwili zawsze moża sie pouśić o jakieś nowości w sklepie.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 15:00 
 
latarnie sie swieca wiecznie :razz:PP
jak sie wypali to wlacz ja jeszcze raz:PPP



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Unknown_id dnia 2001-12-08 15:01 ]</font>


Posty: 3
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 17:54 
 
Skoro jest 12 metali to moze moglibyscie je opisac. Ja mam troche gold, black rock, copper, ale nie moge ich przetopic. Napiszcie ile trzeba miec procent zeby je przetopic, oraz co one daja.

Na cmentarzu kolo vesper jest za trudno najpierw sa dwa zombi ktore pokonuje bez problemu, a pozniej jest ogr lord. Sadze ze powinno byc jakies stopniowe przejscie w randze potworow.

Nie wiem czy tego nie ma, ale przydaloby sie komenda dzieki ktorej moznaby wziac wszystko ze swojego ciala. (jakie sa komendy na SC?)

Fajnie by bylo gdyby byla mozliwosc prowadzenia aukcji.

Chcialbym ustalac ceny u wynajetych vendorow.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 18:40 
 
A właśnie - przydałaby sie możliwość blokowania niektórych składników, by nie można było z nich rzucić czaru. Czasami można się zagapić i utknąć nie wiadomo gdzie, bo właśnie mandrake zabrakło...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 22:05 
 
Yerpen
sciagnij sobie program zarzadzajacy regami
z uo.stratics.com
bedziesz widzial, ile regow jeszcze ci zostalo.


Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 23:15 
 
Ja bym chcial zobaczyc cos w rodzaju areny na ktorej mozna by stoczyc walke z potworem przez siebie wybranym.Za to byla by jakas cena ale mozna by sie sprawdzic bez utraty zeczy.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 01:44 
 
Helth, a chcialbys moc wybrac np. smoka? :wink:

Arena jest niezlym pomyslem ale mysle ze raczej z przeznaczeniem pvp - i chyba mam nawet pomysl na jej realizacje. Ale chwile to na pewno potrwa.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 13:28 
 
reklama ... zrobcie reklame wciskajcie adres gdzie sie tylko da
wiecej graczy potrzeba:/


Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 14:10 
 
Szerszen czemu nie jak byl bym lepszy i chcial sprawdzic sie ze smokiem to czemu nie:)

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 21:14 
 
Cytuj:
2001-12-08 17:54, Neskal napisał:
Skoro jest 12 metali to moze moglibyscie je opisac. Ja mam troche gold, black rock, copper, ale nie moge ich przetopic. Napiszcie ile trzeba miec procent zeby je przetopic, oraz co one daja.


Generalnie topienie kolorowych metali zaczyna sie od okolo 70% minning, ale masz pewne szanse - niewielkie, ze uda Ci sie przetopic duze porcje wczesniej - oczywiscie z duzej porcji otrzymasz bardzo malo ingotow wtedy, no ale to juz Twoje ryzyko zawodowe.

Cytuj:
Na cmentarzu kolo vesper jest za trudno najpierw sa dwa zombi ktore pokonuje bez problemu, a pozniej jest ogr lord. Sadze ze powinno byc jakies stopniowe przejscie w randze potworow.


Ogre Lord na pewno nie nalezy do potworow "cmentarnych" :wink: Sadze iz sie przyblakal tam raczej przez przypadek.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2001-12-09 21:16 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 21:31 
 
Pewnie sie naprul winskiem pozostalym po naszych sweet wyciskaczach statoof :razz:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 21:34 
 
Zwlaszcza ze niedaleko stosunkowo ma swoja jaskinie i sweet Ogrzyce :wink:

Czy ten Ogr nie mial na imie Shrek? :wink: - ale to Offtopic, nie biegnij sprawdzic, juz go nie ma.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 3
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 21:43 
 
Moze zle napisalem o tym ogrze. Gdy sie wejdzie do podziemi na cmentarzu to on tam czeka.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 11:26 
 
Heh, juz hm... poprawione... mowilem ze to Shrek :wink: - zreszta pojdz, zobacz... zwyciez

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 17:51 
 
Hmm... jakoś tak od dawna nic się na serwerze nie dzieje.. coraz trudniej jest zastać jakiegoś gma w grze.. Sorki za te słowa krytyki, ale naprawdę lubię ten serwer i wolę, żeby nie zaniżał lotów. Można by w końcu naprawić tych vendorów np. ( hmm tak po prawdzie to już chyba 2 tydzień, jak albo nikt sie nei zainteresował vendorami, albo utrzymuje to w tajemnicy :smile: ). To by zapewne niezle odnowilo ruch i jednoczesnie zaczelo by sie cos dziac z inicajtywy graczy (a jakby takl jeszcze taki jeden malutki bug naprawic, przez ktory gildie nei moga dolaczyc do frakcji :smile: )
Jednak czas pokaże...

Yerpen

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 20:01 
 
Yarpenku, alez wiesz ze dla Ciebie prawie wszystko :wink:

A na serio - ciezko kogos zastac bo ciezko pracujemy i byc moze wyjdzie z tego cos dobrego a byc moze cos zlego. Niemniej co do vendorow, to ostatnio porzadki robilismy, bo przegapilismy jednak jeden zestaw w lostlands :wink:

Mamy nadizeje ze niedlugo bedzie sie czym pochwalic, co nie omieszkamy uczynic.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 18:32 
 
Jak ja Was lubie :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.