mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 20:08 
 
Stworzylem postac.
Wybralem skille inscripion, alchemy i magery.
1. I tak nie dostalem ksiazki magicznej (dobrze ze lezalo obok, z moze to moja).
Dostalem dwa mozdzieze do ucierania ziol, dwie czerwone suknie.
2. Pisac pergaminow nie moge, pisze mi ze uzywa sie je w inny sposob - dotychczas klikale dwa razy na czystym pergaminie.
3. Znow co mi sie nie podoba to to ze u magow w roznych sklepach jest ot samo.
4. Z wiazku z tym ze jest tak malo czystych pergaminow czy jest metoda aby je stworzyc?

No na razie tyle.

Anrawar


Posty: 15
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 20:20 
 
Po 1 dostales po dwie zeczy bo pewnie wybrales na starcie ustawienie skilli 50/50/0 nietstety to narazie bug .
po drugie jak chcesz piszc skrole to w menu skilli jest opcja pisani trzba tam nacisnac taki niebieski przycisk.
I jeszcze 1 przeciez to beta testy naraze barak sporo

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: balar dnia 2001-12-18 20:21 ]</font>

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 21:06 
 
1. Nie moge zrobic luku, klikam na na nozu potem na drewnie i jak wybieram luk to niema zadnego komunikatu a ubywa mi jedno drewienko.
2. Co chwila mam lost connection i przez chwile potem serwer jest niedostepny.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 21:59 
 
No to powiedzmy, że ja mam drobną uwagę co do mojego testu na zombikach, które zasuwają jak szalone (średnia prędkość pantery na starym emulatorze)... co mi bardzo (za bardzo) przypomina CL!... I jeśli ktoś powie że to dlatego żeby nie było za łatwo to ja mówię "ZOMBIKI PRZECIEZ MAJA BYC LATWE" :cool: hehe

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 23:57 
 
Sadze ze wystarczajacy utrudnieniem jest niemal calkowita zmiana ideologii i przyzwyczajen jaki maja wszyscy, wlacznie z nami, po pobycie na sphere.

Sam spedzilem z 15 minut zastanawiajac sie czy jest to bug, ze nie moge sztyletem sprawic rybek, czy tez zamierzenie - wyszlo na to ze mozna to zrobic czyms przeznaczonym do tego.

Stad mowie - to ejst inna ideologia i juz samo to bedzie niemal na pewno traumatycznym przezyciem.

Moze sie narodzic pytanie czy warto? - Mysle ze warto, chocby dlatego ze da to inne spojrzenie na niektore rzeczy i co wazniejsze - pokaze jak wazna jest umiejetnosc kombinowania i uzywania przedmiotow i skilli w UO.

Faktem jest ze w porownaniu do noxa, sphere mozna uznac za niemal zrecznosciowke z elementami interakcji.

Faktem innym jest tez ze nox nie jest wolny od bugow, ale tez nie ma ich tak wiele.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:08 
 
I znowu nastepne pytanie, zzrobilem luk, kusze i ciezka kusze.
Dwuch pierwszych nie moge wziac do reki, przy trzecim krzyczy mi ze mam za malo sily.
Czy aby uzbroic sie w luk i kusze trzeba miec wiecej dex niz 10 lub moze skill lucznictwo powinien byc wieszy od 0,1.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:11 
 
DEX czy STR? bo to dwie rozne cechy.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:34 
 
Chodzi mi o to czy przypadkiem nie trzeba wiekszego DEX aby uzywac luku lub kuszy.
To ze napisalem za brakuje mi sily tyczy sie duzej kuszy, przy brani luku lub kuszy nie mam zadnego komunikatu.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:36 
 
szerszen
wez daj testerom mase kasy, niech kombinuja, bo tak, to faktycznie ciezko im sprawdzic, czy przy zwiekszeniu skilla da sie cos zrobic...
poza tym brakuje im kasy na sprzety i marnuja czas na zarabianie, zamiast na szukanie bledow.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:44 
 
Da sie to zrobic, ale potem czeka nas kastracja postaci i w zasadzie wszystkiego, a uruchomienie i tak juz blisko (mam nadzieje).

Pozatym taki jeden Taunis by zaczal altac i mordowac GM'ow ;-P

Ale da sie zrobic... da... tyle ze wtedy to rownie dobrze moge zachowac w osobnym pliku te zalozone konta i uruchomic autozapisywanie sie, zeby ludziki mogli bez zglaszania konta potestowac.

Chcecie cos takiego?

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:49 
 
Popieram wniosek ob. Tolla :grin:.

A co do "bugow" i nie tylko - zaczalem grac kowalem i co mi sie rzucilo "na oczy":
1. Brak komunikatow o nieduanej probie wykonania czegokolwiek - juz wspominal ktos o tym wczesniej przy lukach
2. Spadek staminy... Uff, tragedia. Niech spada, ale nie o 3 oczka! Zaczynajac klasycznie 45-10-10, machnie sie kilofem 3 razy i... stoi przez kilka (-nascie) sekund na wzrost staminy... Ponadto czy uda mi sie "machnac" kilofem w gescie kopania, czy tylko stwierdzam, ze nie ma w danym miejscu rudy, stamina spada. To dosc meczace, zwlaszcza jak kopalnia jest nieomal "wyczyszczona" - trzeba stracic mase czasu, zeby jeszcze odkryc jakiekolwiek poklady rudy.
3. Zwierzeta, a wlasciwie ich brak. Nie zauwazylem w Minoc ani okolicach zadnego stworzenia :smile:.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:49 
 
No to mnie zmartwiles tym kasowanien postaci. Juz zaczolem lubic.
MOze jednak do sie cosik zrobic aby postacie zachowac. Moze byc bez pieniedzy i ekwipunku (tylko 100 i ekw. ten podstawowy).

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 00:58 
 
1. Po stworzeniupostaci pojawily mi sie w plecaku niekonczace sie piora. Moge robic z nich jak wiele chce strzl czy beltow a i tak jest ich 5 :smile:.
2. Nie moge trenowac u vendorow, niewiem czy to bug czy musze szukac gdzie indziej.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2001-12-19 01:01 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 01:03 
 
Cytuj:
2001-12-19 00:49, Gwail napisał:
Popieram wniosek ob. Tolla :grin:.

A co do "bugow" i nie tylko - zaczalem grac kowalem i co mi sie rzucilo "na oczy":
1. Brak komunikatow o nieduanej probie wykonania czegokolwiek - juz wspominal ktos o tym wczesniej przy lukach

Yeah, zglosimy to teamowi, zwlaszcza ze glupie jest tez pytanie np. kowala: have you fish?

Cytuj:
2. Spadek staminy... Uff, tragedia. Niech spada, ale nie o 3 oczka! Zaczynajac klasycznie 45-10-10, machnie sie kilofem 3 razy i... stoi przez kilka (-nascie) sekund na wzrost staminy... Ponadto czy uda mi sie "machnac" kilofem w gescie kopania, czy tylko stwierdzam, ze nie ma w danym miejscu rudy, stamina spada. To dosc meczace, zwlaszcza jak kopalnia jest nieomal "wyczyszczona" - trzeba stracic mase czasu, zeby jeszcze odkryc jakiekolwiek poklady rudy.


Male piffo... drobna poprawka w konfiguracji, wzieta pod uwage i poprawiona - pewnie sie zmieni przy najblizszym restarcie - bedize spada ale nie tak traumatycznie - o 1 tak jak podczas walki

Cytuj:
3. Zwierzeta, a wlasciwie ich brak. Nie zauwazylem w Minoc ani okolicach zadnego stworzenia :smile:.


hmmm no tak nowy swiat i zaludnienie rozne...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 01:11 
 
Gadacie o Noxie a mnie cały czas loguje na Sphera dlaczeg? i w dodatku nie moge sie poruszać na client 3.0.3 bo sie cholernuie zacina a na client 2.0.3 zwalnia

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 01:43 
 
Cytuj:
2001-12-19 01:11, Ultor napisał:
Gadacie o Noxie a mnie cały czas loguje na Sphera dlaczeg? i w dodatku nie moge sie poruszać na client 3.0.3 bo sie cholernuie zacina a na client 2.0.3 zwalnia


Nox jest testowo postawiony na tym samym IP, ale na porcie 5001 - sphere jest na 2593 - obawiam sie ze z tad po czesci lagi na sphere, ale ejst to jedyne wyjscie aby rpzetestowac nox'a w takim samym srodowisku w jakim bedize chodzil.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 01:50 
 
już jest wporządku siedze na noxie, mam jeszcze jedno pytanie czy na noxie też będzie można zostać elfem i kiedy serwer stanie już nastałe

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 01:54 
 
Bedzie mozna, ba bedzie to latwiejsze i mniej awaryjne niz na SC (mam nadzieje).

Co do serwera - mam nadzieje ze jutro ale mam ta nadzieje od okolo 3 dni (codziennie jest to jutro) - niemniej sadzac z tempa w jakim sie posuwamy do przodu - w sobote nie dawalo sie uruchomic, dzis pada i ma usterki ale dziala, jutro pewnie skompiluje nowa wersje i beidze jeszcze lepiej bo sa w niej niektore z waszych zgloszonych bledow poprawione (tak tak, team tworzacy noxa jest naprawde szybki)

Wiec podsumowywujac... mam nadzieje ze niedlugo bedizemy mieli nowy fajny i stabilny swiat, w ktorym wszyscy bedizemy sie mogli bawic.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 02:07 
 
no też mam taką nadzieje, aprpo ras to czy będą też jakieś inne poza elfami, i jeszcze jedno strasznie często mam connection lost, no ale wiem test:)

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 02:11 
 
Powiem to tak:
Opisane w manualu sa dwie - ludzie i Elfy, roznia sie miedzy innymi statcap'em wiec nie widze powodu aby nie "dodefiniowac" jesli sie uda krasnoludow i innych humanoidow. To co wybierzecie i jak juz bedzie i jak beidzecie sie tym bawic, to osobna bajeczka.

Nie chcialbym tylko aby powstala sytuacja problematyczna typu "Elfy = wiewiorki Sapka"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.