mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 23:18 
Cytuj  
A grywalność DR ma, oj ma :P
Narazie chyba jednak przystopuje z graniem i sesja sie zajmę, bo i tak postacie bedą resetowane. No ale co się bedzie dzialo po sesji, to aż się boje myśleć. :lol:

A mam jeszcze takie pytanko:
Jak najlepiej nabijać kasę Lucznikiem/Drwalem (19Arch/51lumb)? Chciałbym się nauczyć łuki robić, ale na to trza 100k, a niestety, to mala kasa nie jest.

Pozdrawiam!!!!

PS: CowzAreNotDead
W jednym poście możesz zawrzeć 10, 100, a nawet 1000 zupelnie różnych myśli. Wystarcza dwa entery i już, nie musisz pisać kilku postów po rząd, szczególnie ze ten drugi, to tylko wtrącenie.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:39 
Cytuj  
Włączylem i mnie animacja odstraszyła nie wiedzieć czemu ;p

Co do tych postów to przestańcie sie kłócić, nie rozumiem wogól eo co chodzi? Przeszkadza Ci, że są dwa posty a nie jeden? Mi to różnicy nie robi, no chyba, że nie chcesz mieć mniej postów od niego, ale wtedy to chyba coś z Toba nie tak ;F


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 12:44 
Cytuj  
Shizm napisał(a):
PS: CowzAreNotDead
W jednym poście możesz zawrzeć 10, 100, a nawet 1000 zupelnie różnych myśli. Wystarcza dwa entery i już, nie musisz pisać kilku postów po rząd, szczególnie ze ten drugi, to tylko wtrącenie.


Uhm, nie mam zamiaru się z tobą kłócić, zażegnajmy ten spór i browar dla ciebie :)


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 23:55 
Cytuj  
Jak i powiedzialem wczesniej, takoż i się stało, narazie nie gram. Nie dla tego, że sesja, ale po prostu mam problemy z zalogowaniem się na moje konto. Wywala mi, ze podaje bledne Login i/lub Haslo. Musze skontaktować sie z jakims adminem, bo ssanie na granie mi się właczyło :lol:

Quetzacotl, animacje są w miare przystępne. Musisz zwrócić uwagę na grafikę, to coraz mocniej przypomina mi Diablo2. Owszem, każdy by znalazł coś co możnaby w tej kwesti zmienić, ale powstaje pytanie, czy ma to jakieś większe znaczenie? Gra raczej ma przyciągnąć grywalnością, a nie wyglądem :wink:


Skrzywienie zawodowe z innego forum, gdzie porządek dyskusji stał na pierwszym miejscu :) Z przyzwyczajenia "matkuje" tematom w jakich się udzielam, taki mój bzik.
Co do mojego licznika postów, to raczej na niego nie patrzę. Siedzę praktycznie tylko w tym topicu, a to nie sprzyja nabijaniu postów :P

Pozdrawiam!!!!!!!!

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 11:15 
Cytuj  
Witam

Wie ktos moze co teraz, zrobilem konto na e-games i nie dziala ono w grze wyskakuje ze bledny login


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."


Posty: 32
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 16:30 
Cytuj  
a od kiedy aby pograc w dragon reje trza zrobic konto na e-games ???;/ :wtf:
Ja zrobilem se konto na stronie ;/ www.dragonraja.com.my


Posty: 1
Dołączył(a): 16.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:14 
Cytuj  
Witam jako ze to moj pierwszy post pozdrawiam wsyztkich obecnych i nie tylko.

Mam problem z Dr i mam wileka nadzieje ze jakis mastah z forum mi pomoze (BŁAGAM !!!)

Otoz niedawno sciagnolem gre z oficjalnej stronki , instal ok no i naciskam na ikonkie...male okienko z napisem "now connectig" , po chwili gasnie.

I tyle mam z gry , plz powiedzcie czy musze sciagnac jakigos pacza czy cos zeby gra sie uruchomila bo jestem w dolku mam nadzije ze mi pomozecie , z gory stokrotne dzieki.


Posty: 32
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:45 
Cytuj  
po prostu serv off !!!
A masz konto???
Bo ja czekam na maila... mam nadzieje ze sie doczekam :/


Posty: 14
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 23:45 
Cytuj  
silet, widać że cierpliwością nie grzeszysz (tak jak ja :P ) Otóż powinieneś po prostu po odpaleniu gry poczekać sporo czasu. U mnie za pierwszym razem trwalo to jakies 10 min :o Co najzabawniejsze poźniej znowu pojawia się "now connecting", ale tym razem trwalo to za pierszym razem ok. 2-3 min. Kolejne uruchomienia gry, to już kwestia 20sec.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 23:23 
Cytuj  
Czy ktoś może podać linka do tej darmowej wersji gry najlepiej jakiegoś szybkiego a nie File Front.
A i jeszcze żeby dało się wrzucić na FlashGeta
z góry THX.


_________________
http://tondruk.pl


Posty: 7
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 20:46 
Cytuj  
Witam, gdy tylko ściągnie mi się gra zacznę grać.... :)
Proszę jakiegoś w miarę doświadczonego gracza żeby pomógł mi zacząć grać mój nr GG to 2213732
Z góry dzięki
Pozdrawiam
Misha

*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 21:32 
Cytuj  
Zagrasz sobie jeżeli masz konto :P Bo po uruchomienia klienta jest napisane że narazie rejestracja jest zawieszona i wznowią ją jak opracują nową metodę rejestracji.


Posty: 7
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 03:46 
Cytuj  
Już o tym wiem. Ściągnąłem nową werjsę a tu klapa :(. Nie ma gdzie się zarejestrować...

*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 08:50 
Cytuj  
Masz jeszcze jedno wyjście. Popytać, poszukac na forum ludzia który już może nie gra w DR a ma konto. Bo napisane jest że ci co mają kona grać mogą. Ja tam wolę zająć się Ultimą


Posty: 7
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 19:10 
Cytuj  
Skoro tak mówisz to...

CZY KTOŚ MA DO ODDANIA KONTO W GRZE DRAGONRAJA??!!
czekam na maile [email protected]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 10:05 
Cytuj  
Drugie upomnienie dotyczace korzystania z klawisza CAPS. Za trzecim razem podejmiemy powazniejsze kroki.

Jesli wszystko napiszesz wielkimi literami to mozesz byc przekonany, ze zostaniesz uznany za osobe niewarta jakiejkolwiek uwagi.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 23.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 15:07 
Cytuj  
Jakies 2 lata temu jak ta gra byla jeszcze darmowa to gralem w nia bez wytchnienia, zal mi bylo kiedy zrobili ja platna... ale teraz nastala nowa era :) niech tylko dadza mi sie zarejestrowac i znowu nadejda dni gry w DR :) Juz sie nie moge doczekac mojego Maga :)

Pozdrawiam :)


Posty: 5
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 03:48 
Cytuj  
Sciagnalem giere, wszystko niby ok, ale zaraz jak chce uruchomic klienta wystepuje blad "AgzPatch.dll not found". Doczytalem ze to ma zwiazek z wejsciem nowego updatu czy cus, ale od wczoraj mi to wystepuje. Czy wszyscy macie ten problem czy jestem odosobnionym przypadkiem ?

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 12:09 
Cytuj  
Sciągnełem gre z 1miesiac temu , zarejestrowałem sie , stworzyłem postać , właczyłem gre .
1wsze wrażenie no spoko może pogram .
Po 3 godzinach gry przesówanie ekranu kursorem zaczeło mnie denerwować . Ale ogólnie czasami na DR zaglądam .

A co do rejestracji mam chyba ze 4 konta na 1 gram czasem wiec moge odstąpić 2.( 1 mam zawsze zapasowe).
Jak ktoś chce to piszcie na Priv do mnie.

Pozdrawiam.


Ostatnio edytowano 15 lip 2005, 12:50 przez GeFunk, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 5
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 14:34 
Cytuj  
hmm ale czy w ogole umiecie sie polaczyc ? bo ja klikam na clienta i dupa nie dziala :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.