mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:52 
Cytuj  
Dobra ,koniec tej gadaniny.co bylo sie nie odstanie .Pozdroofka Dla Viki maj fer lejdi ,Thezora,Geda,Miniona,Twitiego,Zezarego,Ro6erta,Rona,Kosmyy,Bronecka,Malcolma Oraz wszyskich innych którzy uczestniczyli w wielkim swiecie sosarii jakim jest/był/będzie DZ.

This message will destruct for 5 seconds.
Over & Out.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:52 
Cytuj  
cieszy to mnie niezmiernie :]
tylko nie jedz duzo wedlinki aby ci sie schab na mozgu nie odlozyl aby twoja pamiec byla jak najdluzsza :wink:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 05:52, Asmodan vel Crow napisał:
cieszy to mnie niezmiernie :]
tylko nie jedz duzo wedlinki aby ci sie schab na mozgu nie odlozyl aby twoja pamiec byla jak najdluzsza :wink:


Czlowieku czy TY wiesz gdzie jestes moze wejdzx sobie na irc na #bluzgi or samfing

Ps.1 Pozdrowa Mipol
Ps.2 Hmm To nie powinno siem to znalesc ale musem ja Ci sam twojej fer lejdi wrrr moze siakas mala walke o Ta PAnia ?


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 06:03 
Cytuj  
nie bluzgalem tutaj
chyba nie rozumiesz pojecia "bluzgi"
szkoda slow...
uzywaj wyrazow ktorych znaczenia jestes pewny

to by bylo na tyle...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 06:06 
Cytuj  
Jak wolisz to nazwac tyraniem osmieszeniem cy jesce inaczej dla mnie to bylo z deka przegiecie .. "zastanow sie do czego sluzy forum"


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 06:07 
Cytuj  
i vice versa


Posty: 13
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 09:53 
Cytuj  
hehehe


Posty: 13
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 09:56 
Cytuj  
ej mam takie pytanie co cale pisanie przypominalo troche rozmowe nie lepiej bylo to omówic na IRC`u :smile: wiem jestem genialny

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 10:01 
Cytuj  
ee nie zabardzo a miesc sie w jednym poscie bo teraz przypominasz nabijanie statuf


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 11:24 
Cytuj  
Gadget !
To najgorszy post jaki czytalem w sensie obaw ze cos takiego moze sie wydarzyc.
Mam nadzieje ze te chwile zwatpienia mina bardzo szybko i dalej jak do tej pory bedziecie pracowac nad jak najszybszym uruchomieniem nowego WSPANIALEGO SWIATA.
Nie jestem starym graczem w UO ale pare misiecy zycia mu poswiecilem i nie zamierzam na tym poprzestac - mam nadzieje ze to dopiero poczatek wielkiej przygody i zostane w niej ( jak kiedys przez pare lat w innych grach )wlasnie na Waszym serwerze . Mimo ze gram dopiero pare miesiecy udalo mi sie co nieco osiagnac w Swiecie UO-DZ ale nie zal mi ani jednej z postaci ktore osiagnely stopien GM w niejednej umiejetnosci.
Dla mnie najwazniejszy w UO jest KLIMAT gry wiec automatycznie cos takiego jak makrowanie ( vide Mipool ) skonczyloby sie DOZYWOTYNIA kasacja postaci i banem na serwer. Nie znam tego typa ale sadzac po jego postach i czynach w UO - nie mam czego zalowac. Podsumowujac - NIE DAJCIE SIE ZLAMAC przed samym finalem. Wielu ludzi bardzo niecierpliwie czeka na ten dzien i jestem pewien ze tak oni jak i Wy sie nie zawioda.
Gerion


Posty: 3
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 11:57 
Cytuj  
wiec tak:
wszyscy ci co graja na dz powinini byc wdzieczni ze moga grac za darmo a nie wzocac gm za to ze im staty obnizyli i to jeszcze z swojej winy nie przez kaprys gm.
ja na dz gralem dlogo i chyba jak wszyscy uslyszeli te wiadomosc ze bedzie kasacja postaci tez sie zdenerwowalem ale pomyslalem sobie ze jak bedzie ten nowy swiat to po pierwsze bede mogl dorownac innym po drogie juz mam jakies tam umiejetnosci i bedzie mi latwiej rozpoczac nowa postacia a po trzecie niebedzie tak ze jak ktos byl silniejszy chodzil i wszystkich rozwalal teraz wszyscy maja rowne szanse wiec przestance nazekac ze niebedzie starych postaci a zacznijcie sie cieszyc ze bedziemy na rowno na starcie z innymi.
koniec


Posty: 13
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 12:23 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 11:24, Arion napisał:
Gadget !
To najgorszy post jaki czytalem w sensie obaw ze cos takiego moze sie wydarzyc.
Mam nadzieje ze te chwile zwatpienia mina bardzo szybko i dalej jak do tej pory bedziecie pracowac nad jak najszybszym uruchomieniem nowego WSPANIALEGO SWIATA.
Nie jestem starym graczem w UO ale pare misiecy zycia mu poswiecilem i nie zamierzam na tym poprzestac - mam nadzieje ze to dopiero poczatek wielkiej przygody i zostane w niej ( jak kiedys przez pare lat w innych grach )wlasnie na Waszym serwerze . Mimo ze gram dopiero pare miesiecy udalo mi sie co nieco osiagnac w Swiecie UO-DZ ale nie zal mi ani jednej z postaci ktore osiagnely stopien GM w niejednej umiejetnosci.
Dla mnie najwazniejszy w UO jest KLIMAT gry wiec automatycznie cos takiego jak makrowanie ( vide Mipool ) skonczyloby sie DOZYWOTYNIA kasacja postaci i banem na serwer. Nie znam tego typa ale sadzac po jego postach i czynach w UO - nie mam czego zalowac. Podsumowujac - NIE DAJCIE SIE ZLAMAC przed samym finalem. Wielu ludzi bardzo niecierpliwie czeka na ten dzien i jestem pewien ze tak oni jak i Wy sie nie zawioda.
Gerion




jestem za na maaksa ten swiat bedzie zajebisty i to dzieki Wam bardzo chcialbym pomoc i zaangazowac sie w to co robicie i jestam Wam bardzo wdzieczny ze poswiecacie czas dla nas zwyklych graczy
PS: a pierdolenia co niektorych nie moge pojac wrrr piznąć w banie i nic wiecej

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 12:56 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 02:26, Mipool napisał:
jakbyscie umieli porwadzic server porzadnie to nie rozlecialby sie po 2 miesiacach od waszego panowania (tu slowa do gadgeta).najezdzacie na Viki tak jakby to ona byla winna rozpadowi "waszego" sharda.po prostu znalezliscie sobie pretekst ze viki wszsko zepsula i musicie robic nowy serwer przez nia (przynajmniej tak to wyglada).gdy pierwsz raz zaczolem grac na Dz bylo fajnie i spokojnie,Broneck,Kosmaa,Malcolm( uznanie dla tych ludzi ,którzy tworzyli/tworza klimat DZ/ZS) GM-owali i wszysko bylo ok do czasu gdy Gadget przejoł serwer i zaczol GMowac -kombinowac jak kon pod górke mieszajac non stop.a to ze włazileś (gadget) jako Effanel bedac GM tez swiadczy o twojej niekompetencji.rzadzisz sie jak małpa w zoo zjebujac wszyskich i wszystko .gdyby swiat byl zapelniony takimi ludzmi jak ty ludzkosc wymarłaby.i przestan sciemniac zes aniolek i niczemu nie jestes winny .jak tak dalej bedziesz GMował na tym waszym Zataczajacym sie Swiecie jak na DZ to wspulczuje tym ludziom co tam graja lub maja taki zamiar.ta cała otoczka jaka robisz wokul siebie jest tak żenujaca ze szkoda słów.ic lepiej spac zamiast ludziom marnowac czas.


Ja tez pare razy mialem do czynienia z GMami raz nawet odbylem pasjonujaca rozmowe z Effanelem :wink:ale pozniej bylo wszystko ok i dobrze mi sie gra na DZ, jak ktos zajmuje sie tylko swoja postacia a nie kombinuje co tam znowu psuja GMy to nie bedzie mial problemow w grze.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 13:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 02:38, ged napisał:
Asmodam to ja napisalem wiec odpisywanie do Gadgeta nie ma sensu ale cosh wiesz co ... trohe tak watpie ze mozna zastapic doswiadczenie ,powazanie, i przyhylnosc starych graczy jesli patrzec z tej strony tak oznacza to ze osoba ktora siedzi dluzej zna ciut lepiej swiat itp.



Zauwazylem wlasnie ze ZS sklada sie glownie z graczy ktorzy graja na DZ bardzo dlugo ale powazanie to wy chyba macie tylko wsrod siebie ;P

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 13:07 
Cytuj  
Temat tego forum powinien byc "Jak chcecie sie poklocic To Macie Okazje" a chyba jest troszke inny i nie powinno sie tu zlatwiac spraw zakonu smierci chodzi mi o klotnie Asmodana i Viki :smile: i klotnie innych Ludzi Tak Twoje tez Peterku Kochaniutki ;p Co do ostatniej Wypowiedzi Gajecika :smile: Chwala wam za to ze poswiecacie tyle czsu dla tego serwera ze robicie to za darmo i ze robicie to dobrze a przedewszystkim nie stoicie w miejscu staracie sie wprowadzac nowe zmiany checie zeby wszystko bylo jak najlepsze i musze przyznac ze nawet to wam wychodzi ostatnio nie mam za bardzo na granie w ultime i wogule na irca itp dlatego doceniam Wasz czas ktory poswiecacie na robienie tego co robicie i rozumiem tez dlaczego tak sie czasami denerwujecie jak sie ma jakies pretesnje :grin: bo pomalu cos do mnie dotarlo ale to zachwoam dla siebie, the end.
Pozdrowienia dla Wszystkich..


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 13:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 03:55, ged napisał:
No to milych elemkuf zyczem przynajmniej kopanie siem nie znudzi :grin:

PS. czyli przeniesliscie siem na CL ... no no i jak tu trzymac newbie w ryzah jak wyjadaczy nie ma :sad:



Od trzymania w ryzach to sa GM :razz:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 13:16 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 04:53, dh'oine napisał:
Gadget tu nie chodzi o to co robicie tylko jak to robicie.
mysle ze jestes swiadom ze nize zawsze udalo ci sie pogodzic gm z graczem.
nie kazde zmiany sa dobre, kompletnym bezsensem jest stawianie nowego sharda czy to cos zmieni nie bedzie graczy ktorym cos niespodoba? o toz beda jak wszedzie, jak na ZS cos nie bedzie pasowac ekipie postawicie nowy shard i tak w kolko?

nie zawsze robicie to dla graczy staraliscie sie stworzyc cukierkowy swiat wedlug widzimisie i oczekiwaliscie ze tak zagra n osob?



O co wam chodzi z tym nowym shardem?Przeciez z tego co na razie o nim pisza :smile:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 13:21 
Cytuj  
jakbym chcial se nabic staty to bym posiedzial 2-3 dni non stop i mialbym wszysko w punkcie skad odebrano mi staty wiec nie pier... mi tu smientuw ze opuscilem swiat.tak jak powiedziala Viki:znalazlem inne zajecie a Zamulony Swiat mnie nie interesuje jako shard.
[/quote]

Mipool powiedz mi jakim cudem w 3 dni dojechalbys do 60 sily?????????

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 13:31 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 11:57, Merlin napisał:
wiec tak:
wszyscy ci co graja na dz powinini byc wdzieczni ze moga grac za darmo a nie wzocac gm za to ze im staty obnizyli i to jeszcze z swojej winy nie przez kaprys gm.
ja na dz gralem dlogo i chyba jak wszyscy uslyszeli te wiadomosc ze bedzie kasacja postaci tez sie zdenerwowalem ale pomyslalem sobie ze jak bedzie ten nowy swiat to po pierwsze bede mogl dorownac innym po drogie juz mam jakies tam umiejetnosci i bedzie mi latwiej rozpoczac nowa postacia a po trzecie niebedzie tak ze jak ktos byl silniejszy chodzil i wszystkich rozwalal teraz wszyscy maja rowne szanse wiec przestance nazekac ze niebedzie starych postaci a zacznijcie sie cieszyc ze bedziemy na rowno na starcie z innymi.
koniec


Qrde czlowieku chyba jestes moim astronomicznym blizniakiem ;P

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 13:37 
Cytuj  
Mi sie nowy shard podoba..ale jaki by nie byl to i tak znajdzie sie Ktos komu sie nie bedzie podobalo i bedzie narzekal z takiego czy innego powodu.
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: NinjuS dnia 2002-03-03 13:38 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.