mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 14:15 
Cytuj  
Ale nie oceniam jeszcze gry jako calosci:P To jak pisalem to pierwsze wrazenie (glownie estetyczne) bo co ja pogralem ledwo kilka leveli zrobilem.
Zalatuje mi gra zoltkami jak patrze na niektore pocieszne mobki(a nie przepadam za tymi klimatami) ale generalnie robi duze wrazenie na mnie.

Jak komus znudzilo sie wow a inne gry odstraszja amatorskim wykonaniem czy to grafiki animacji czy wogole silnika to sprobujcie aion^^
Zwlaszcza ze 5 godzin mozna sie pobawic calkowicie za free
Pvp instancje itp to narazie niewiadoma wielka dla mnie tbh. ALe leveluje sobie robiac questy i jest fajnie

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 14:44 
Cytuj  
Dla mnie AION jest zagrożony odkąd się dowiedziałem, ze największe firmy boterskie które robiły boty do Silkroad Online przerzucają się na AIONAa. Jakiś czas temu też byłem napalony strasznie na tą gierkę ale po premierze w Korei okazało się że jest strasznie dużo botów o czym świadczyło forum NCsoftu. Obiecują co prawda, zew zrobią z tym porządek usówają wiele kont ale patrząc na to na co pozwolili w L2 nie chce się wierzyć choć mam wielką nadzieję.


Ostatnio edytowano 6 maja 2009, 19:26 przez Mugrim, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 14:46 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
ALe leveluje sobie robiac questy i jest fajnie


Dla wow playerow i innych bedzie lekki szok, ze na 20+ trzeba zaczac grindowac na mobach


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 14:58 
Cytuj  
Ale czy sie myle czy w koreanskiej wersji ktora jest do przodu kilka patchy wlasnie uzupelnili content i questy wlasniena na lev 20+?
Mi grindowanie nie przeszkadza bardzo. W wowie coraz bardziej z tego rezygnowali wszystko coraz bardziej ulatwiali z czasem i zobaczcie co jest teraz:P Kurde jak tak pomyslec to ja nawet lubie sobie czasem bezmyslnie pobic mobki i fajnie jesli to sie oplaca na poziomie nawet zblizonym do questowania:D


Ostatnio edytowano 6 maja 2009, 15:08 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 15:06 
Cytuj  
Fakt w Koreanskiej wersji jest 2-3x wiecej questow. Chinczykom nie przeszkadza ta wersja wiec wypuscili jak tak jaj jest EU dostanie juz z paroma patchami do przodu.

Mimo to nawet hunting w Aion sprawia przyjemnosc, poniewaz zawsze moze ci ktos w pelcy wjechac i generalnie wiekszosc czasu musisz sie trzymac na bacznosci, zwlaszcza w abyss :]

Wczoraj sie Ganialismy z Elyos na terenie Asmodianow, sobie kiska skurczybyki postawili i robili najazdy na nasze tereny gdzie questujemy 8)

Ale jedna wkoncu dostawli wp****** i sie skonczylo po godzinie czy 2 walk :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 6 maja 2009, 15:15 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 15:10 
Cytuj  
No wlasnie samo bicie mobow sprawia radoche jesli gra jest tak plynna i sa fajne animacje i efkty skilli:P

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 15:19 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Vercin napisał(a):
ALe leveluje sobie robiac questy i jest fajnie


Dla wow playerow i innych bedzie lekki szok, ze na 20+ trzeba zaczac grindowac na mobach

To chyba nature farmera mobow mialem / mam bo zawsze lubilem w wowie znalezc sobie "odpowiedni" spot i tluc mobki. W zasadzie to wolalem robic to niz daily questy hehe

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 15:26 
Cytuj  
Nyx napisał(a):

Dla wow playerow i innych bedzie lekki szok, ze na 20+ trzeba zaczac grindowac na mobach


Zależy dla których w Vanilla grindem się biło levele szybciej niż przez q, mi tam ogólnie grind nie przeszkadza za długo grałem w L2 ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 15:48 
Cytuj  
Ta i ja tesknie za tymi czasami:D W wow teraz nie grinduje sie mobkow tylko questy czesto upierdliwe strasznie(a napewno jak robi sie je po raz n-ty) Nie ma to jak fajny spocik i farmienie mobkow:D Jakies walki przy okazji gankowanie itp. Mile uczucie kiedy zmusilo sie kogos do hsniecia sie z "twojego"spotu:D
Fajnie tez ze w aion latanie jest ograniczone . Dla mnie latajace mounty w wow maja wiecej minusow niz plusow i wywalilbym je w cholere.
Wogole zmeczylo mnie to ich podejscie polegajace na ulatwianiu wszystkiego. Tesknie za bardziej tradycyjnym mmorpgiem ze wszystkimi jego plusami i minusami :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 16:02 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ta i ja tesknie za tymi czasami:D W wow teraz nie grinduje sie mobkow tylko questy czesto upierdliwe strasznie(a napewno jak robi sie je po raz n-ty) Nie ma to jak fajny spocik i farmienie mobkow:D Jakies walki przy okazji gankowanie itp. Mile uczucie kiedy zmusilo sie kogos do hsniecia sie z "twojego"spotu:D
Fajnie tez ze w aion latanie jest ograniczone . Dla mnie latajace mounty w wow maja wiecej minusow niz plusow i wywalilbym je w cholere.
Wogole zmeczylo mnie to ich podejscie polegajace na ulatwianiu wszystkiego. Tesknie za bardziej tradycyjnym mmorpgiem ze wszystkimi jego plusami i minusami :P


Tak dokladnie w WOTLk open pvp jak i wogole cale pvp zdechlo. Nikt nie grinduje na spocie tylko lataja za skalkami i kwiatkami.

A tu w Abbys ktos sprytnie pomyślał dajac wiecej xp i abyss pointy za moby, ktore kusza graczy do grindu tam, i jednoczesnie podtrzymujac pvp,. Ciagle lataja watachy playerow z elyos czy asmo tylko po to aby przywalic tym grindujacym :D

Btw Wczorajsza bitwa z elyos na naszym terenie byla zajebista :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 19:29 
Cytuj  
Za to właśnie cenię sobie gry typu Silkroad Online czy L2 że bicie mobów daje pewną satysfakcję. W Aionie chyba też przekonam się za kilkanaście godzin.

Lubił ktoś z Was tłuc moby w warku? Ja nie a to z kilku powodów:

- brak dynamiki,
- biedny wygląd/animacja skilli porównując z Aionem na przykład,
- drętwa animacja postaci,

Natomiast w takim L2 całkiem fajnie się tłukło moby takim SH gdy odchodziły na hita.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 20:04 
Cytuj  
kupilem sobie playtime na tym egpal zaplacilem ale caly czas (od poltorej godziny)pokazuje mi tam ze Processing i nie moge grac to normlane ze to tyle trwa?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 20:07 
Cytuj  
Od 1-4h zwykle trwa, ja czekalem 4h :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 20:21 
Cytuj  
Ja czekalem 5 minut.


Posty: 20
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 20:53 
Cytuj  
Nie wiem czy to istotne, ale mnie po zakupie godzin wyslali jeszcze maila, zebym im odeslal swoj email i numer telefonu, ktory podalem przy rejestrowaniu konta u nich. I dopiero po tym odeslaniu sfinalizowali zakup.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 21:10 
Cytuj  
Ja tak nie mialem :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2009, 21:13 
Cytuj  
Ja tak mam::P Dzieki wielkie bo bym tak czekal nie wiaodmo ile:P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 10:52 
Cytuj  
Tez tak miałem , odesłałem , potem czekałem 5h i "zadzwoniłem" na ich support i dopiero wtedy mi dali czas gry ;)

Swoja drogą całkiem sympatyczny support tam mają .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 10:54 
Cytuj  
Pytanie za 100pkt ranger czy assasin:P? Czytalem ze ranger jest bardzo niechetnie brany do grup bo ludzie wola assasinow i sorcow ale do solowania swietny. Troche boli ze trzeba sie decydowac raz na zawsze a nie mozna sobie potestowac najpierw jak sie gra

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 11:04 
Cytuj  
W endgame assasin wymiata w pvp, na okolicy 25-26 ranger wymiata. Po prostu ranged+ flying w abbys> meele.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.