mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 00:04 
Cytuj  
Czy istnieje sposób na to by zobaczyć jak postać będzie wyglądać zakładając dany przedmiot? Klika się na link albo na obrazek i przymierzamy, bez konieczności posiadania itemu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2009, 05:04 
Cytuj  
Nie.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 11:53 
Cytuj  
Pograłem sobie trochę w triala i sprawdziłem większość klas. Najbardziej przypadł mi do gustu inżynier i kotbs. O ile widziałem inżyniera w akcji na t4 to kotbs znam tylko z t1 scenario. Tyle słowem wstępu.

Wpakowałem str talizmany w 2 handa i jak się doklei healera to jest niezniszczalny :D W dps zazwyczaj jestem na 1 miejscu, a szmatki typu casterzy/czopki/ranged dps schodzą błyskawicznie.

Niestety gra w triala niezbyt pomaga przy wyborze klasy, bo przez te 10 lvli poznajemy tylko małą cząstkę możliwości, co może być zupełnie sprzeczne z tym co prezentuje klasa na późniejszym etapie. Za przykład mogę podać witch elfa, który do 10lvla jest strasznie nudny i nawet casterzy mu słabo schodzą, a z tego co widziałem to na 40 kosi w 5-10sec.

Interesuje mnie czy w późniejszej fazie kotbs dalej jest w stanie wydusić w miarę niezły dmg przy solidnej przeżywalności. To mnie właśnie w nim urzekło. Odpowiedni sprzęt, znajomość skilli, dobre targetowanie i można kosić. Zdaję sobie sprawę, że jest to tank, ale jeden z najsłabszych co sobie odbija w większym dps. Wiem, że można w późniejszych tierach zajmować się chronieniem healera, ale czy jest taka opcja, aby biegać z 2h i robić dps odpowiedni do przeżywalności ? Bo taka klasa by mnie interesowała :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 12:15 
Cytuj  
Kotbsem dużo nie grałem, ale z tego co się orientuje najbardziej ofensywnym tankiem w Orderze jest Swordmaster (tak myślę, bo z kotbsem nie miałem do czynienia w endgame)

Jak pójdziesz w drzewko Hoeth, to załączasz Phantom Blade i Protection Of Hoeth, dodatkowo masz taktyki zwiększające parry i disrupt w zależnosci od "stance". Wtedy twoje survivability rosnie na potęgę :) Plus dodaj kupkę "harrasment" skili, ala zwiększanie casting time, zmniejszanie zadawanego przez wroga dmg o 50%, wysysanie AP etc. i dostajesz tanka który nie dość że potrafi robić dps to jeszcze może "ulżyć" np. healerowi gdy coś mu się doczepi do tyłka.

Sorry, tyle dygresji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 12:19 
Cytuj  
Gram Kotbs'em - aktualnie 18/18 lvl. Gear fioletowy za influence z oRvR i cóż mogę powiedzieć.

Zajmuję się głownie dotowaniem przeciwników, spowalnianiem, zatrzymywaniem i knockbackiem we własny raid żeby mogli skończyć z nieszczęśnikiem który mnie spotkał. Nikt normalny mnie nigdy nie targetuje gdy jestem z grupą, bo mimo 2handera mam dużą przeżywalność (w końcu tank). Czasem zakładam również 1h + shield, gdy potrzeba naprawdę dużej przeżywalności a reszta ma tak naprawdę gówniane znaczenie (shield wall w keepie).

Nigdy nie byłem pierwszy w dps, bo jednak bardziej koncentruję się na wygranej niż na dojebaniu komuś, od tego są inne klasy które naprawdę potrafią to robić lepiej. (po za tym staram się omijać sc w ogóle, oRvR to naprawdę większy fun i można się bawić dłużej bo level leci wolniej niż w sc)

Tyle co mogę powiedzieć, ale moim zdaniem Kotbs służy raczej do utrudniania ludziom życia niż do robienia dużego dps. Może w następnych tierach będzie inaczej, tyle ode mnie jeśli chodzi o tier 1 oraz 2.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 16:24 
Cytuj  
Przyjmuje komus vise electron z mbanku ?
Mam odblokowane platnosci przez internet, placilem za AoC, WoW lecz WHO nie chce moich pieniedzy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 16:40 
Cytuj  
Ja płacę ekratą z mbanku. Co do normalnej wizy do nie wiem.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 16:51 
Cytuj  
Wkurza mnie to.
Mam teraz troche czasu wolnego, chcialem sobie pograc, a tu *uj.
Nawet pre-paida dzisiaj nie kupie :<

Tak z ciekawosci Dana.
Imie/Nazwisko na karcie i w danych konta sa u ciebie takie same?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 19:54 
Cytuj  
Nie są.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2009, 23:46 
Cytuj  
@Slaneesh
WAR to nie WoW. Tutaj postacie mocno trzymają się swojego archetypu więc przygotuj się na to, ze w T4 kobza nastawionym na dps nie ubijesz byle zealocika i zadne party Cie nie bedzie chcialo.

BTW. Wkurwia mnie gdy szukam mdps'a do party i pisza do mnie tanki z 2h :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 13:45 
Cytuj  
Czy to normalne, że mając 5 punktów w mastery tree nie mogę użyć skilli, które powinienem móc (moim zdaniem) użyć?

Obrazek

Ani tactic ani skill "To Glory!" nie są pokazane w moim abilities window.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 13:49 
Cytuj  
musisz tego skila "wykupic" czyli jak dochodzisz na lvl 3 to klikasz an tego skila i dajesz trail ( kosztuje to 1 ptk w MT)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 13:52 
Cytuj  
/facepalm.

Dziękuję.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 02:48 
Cytuj  
Witam, a ja mam pytanie związane z social gry, biegam sobie po Nordland, wbijam początkowe rank, ale samemu to tak mało ciekawie, albo z przypadkowymi graczami, którzy podobnie do mnie nie za bardzo sobie radzą i np w RvR giną non stop :lol: Czy jest jakaś gildia polska na K8P, która przyjmuje graczy jak ja, czy muszę expic, robić questy itd solo i od którejś tam rank dopiero się mogę zapisać?

Pozdr.

Gedymdeith WH rank 8 K8P


_________________
Obrazek

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 05:18 
Cytuj  
Ja gram altem bez gildii na K8P i co wieczór latam z randomowym warbandem lockując zony (no okej, czasem się nie udaje). Order side.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 17:35 
Cytuj  
Czy jest w ogóle jakiś serwer na którym order wygrywa scenario w tier 1-3? :P
K8P odpada, Karak Norn też. Na Azgalu order daje mocno radę, ale pech chciał, że mam tam 31 lvl WE :P


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 08:10 
Cytuj  
Grając na dwóch serwerach (Eltharion i Karak Azgal) mam wrażenie że w T1-3 panuje mniej więcej równowaga.
W T4 Order błyszczy już znacznie jaśniej zarówno na jednym i drugim. Niestety.


_________________
Obrazek

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2009, 10:51 
Cytuj  
Na Nornie destro daje radę w T4.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:23 
Cytuj  
Gra w L2 powoli już nudzi więc dobrze by było poszukać dobrej odskoczni przy której nie miał bym nic przeciwko zostać na dłużej,jest 10 dni na trial więc pomyślałem ze sobie sprawdzę WAR'ka gdyż od dłuższego już czasu się na niego czaiłem że tak powiem.
Mam kilka pytań więc korzystając z topicu:

1.Ekwipunek-czy trudno jest zdobyć dobry sprzęt?(w L2 trzeba się nieźle napocić i nakląć przy kombinowaniu kasy na sprzęt^^)
2.Czy Chosen jest dobra klasą? Mysłałem o ścieżce na Tarcze i miecz(czyli klasyczny Tank) lecz czy jest on dobrym tankiem czy są o wiele lepsi od niego? Ścieżka na Dwuręczne bronie( czyli DD chyba) jeśli okazała by się powerfull to też by mnie interesowała.
3.Może polecicie jakąś inną klasę wartą uwagi? Kocham DD i Tanków(W L2 tanki trochę przestały być przydatne),ciężkie zbroje i ogromny Dmg lub niesamowita wytrzymałość to są rzeczy które mnie interesują :)

Z góry bardzo dziękuję.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 10:19 
Cytuj  
WAR niezgorszy jest.
O Eq jest łatwiej niż być może w jakimkolwiek innym mmo. Są tzw Public Questy które możesz robić sam lub z grupą. Na końcu PQ pada worek z zazwyczaj ciekawym EQ. Jak wora nie wylosujesz to zawsze z każdego PQ dostajesz niebieski item (czyli niezgorszy)

Jeśli grasz tak jak pomysłodawca przewidzał, czyli łazisz dużo po rvr (realm vs realm) zonach to nabijasz tzw "influence". JAk masz nabite wystarczająco wiele ciągniesz 3 epic items które są już zazwyczaj bardzo zacne. Reszta itemów zazwyczaj zależy od szczęścia, ale statystyka mówi że predzej lub później i epicu i setowe itemy zbierzesz.

Chosen jest bardzo fajną klasą. Najmocniejszy tank w Destro atm.

Albo wielki dmg albo wytrzymałość.
Łatwiej NIE polecić jakiejś klasy niż polecić. Jako że gram destro wskażę Ci klasy po tej stronie konfliktu które znacznie odbiegają od swoich orderowych odpowiedników (in minus)
1. magus
2. marauder
3. Black Guard
4. Black Ork
5. Witch Elf

Grając tymi postaciami jesteś narażony na dużą dozę frustracji.

Powinienem też ująć sorca który jest słabszy niż Bright Wizard, ale nie ujmę bo sorc to mocna postać.

Przez 10 dni nie ocenisz ani gry ani postaci którą wybierzesz, niemniej podsumowując - sądzę że Chosen spełni Twoje wymagania


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.