mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 23:53 
Cytuj  
Art to kwestia gustu, ja mimo iz dobrze bawilem sie w lotro przez dlugi czas, zawsze nienawidzilem jakosci postaci w tej grze jak i artu armorow czy broni. Ze tez nie wspomne o minimalizmie w animacjach etc.

Art to kwestia wzgledna jednym sie podoba innym nie. Mi wyglad over the top sie akurat podoba mam dosyc 101 realistycznych gier w ktorych kazda zbroja wyglada prawie tak samo poniewaz tak jest w rzeczywistosci etc. Znudzilo mi sie to :P Fajne to bylo jak bylo to cos nowego. Ale juz nie jest :)

Ilosc zbroi i broni oraz kmobinacji jakie mozna miec w Aion po jednej tylko stronie konfliktu jest wieksza niz 2-3 ostatnio wydane mmo do kupy wziete. Napewno kazdy moze sobie znalesc cos dla siebie.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 1
Dołączył(a): 16.05.2009
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 11:07 
Cytuj  
Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz i chcialem zadac pare pytan dotyczacych tej spoko gry"D

1. Czy ta gierka jest darmowa??
2. Trzeba kupowac oryginala cy mozna sciagnac z neta??
3. Jesli trzeba kupowac to ile okolo kosztuje??
4. Czy gra w to duzo polakow??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 11:39 
Cytuj  
GreenDay napisał(a):
Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz

viewforum.php?f=10

Zacznij tam i irytuj zycha, a nie wszystkich.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 12:46 
Cytuj  
Tomu ja serio nie wiem co Ty wogole tutaj robisz ;)


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 12:47 
Cytuj  
wg mnie postacie i itemki są zdecydowanie ładniejsze niż w LOTRO- ja właśnie zrezygnowałem z gry w LOTRO , bo nie mogłem znieść tych a'la WOW postaci - w sumie zdecydowanie lepszych , ale dalej jakiś takich bajkowych
inna sprawa z krajobrazem , który w LOTRO mnie zachwycił, nie wiem jak jest teraz , ale nie przypominam jednak sobie , żeby przelatywały koło mnie jakieś motyle, ptaszki , czy pływały rybki w wodzie
grafa zawsze jest kwestią gustu, ale AION pod tym względem jest dla mnie super - od krajobrazu , przez postacie, itemki a na efektach skończywszy

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 15:03 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
wg mnie postacie i itemki są zdecydowanie ładniejsze niż w LOTRO- ja właśnie zrezygnowałem z gry w LOTRO , bo nie mogłem znieść tych a'la WOW postaci - w sumie zdecydowanie lepszych , ale dalej jakiś takich bajkowych
inna sprawa z krajobrazem , który w LOTRO mnie zachwycił, nie wiem jak jest teraz , ale nie przypominam jednak sobie , żeby przelatywały koło mnie jakieś motyle, ptaszki , czy pływały rybki w wodzie
grafa zawsze jest kwestią gustu, ale AION pod tym względem jest dla mnie super - od krajobrazu , przez postacie, itemki a na efektach skończywszy
Lotro jest klasą samą w sobie. Nie ma jakiś wodotrysków graficznych, ale naprawdę może zachwycić - design lokacji w połączeniu często z odpowiednio dobraną klimatyczną muzyką powodował u mnie nieraz opad szczęki. No i tak jak to było wcześniej wspominane - bardzo ostre tekstury. Graficznie lotro nie ma sie czego wstydzić bo niejeden tytuł zjada pod tym względem na śniadanie. Problemem w lotro są jednak animacje postaci i design większości itemów, przez co jak ja osobiście grałem to głównie używałem outfitów, choć i tak pod tym zględem jest lepiej niż np w WoW w którym czasem postacie wyglądają jak połączenie gundama z robocopem pomalowanym farbą fluorescencyjną, jednak WoW nadrabia tu animacją.
Co do AIONa to naprawdę nie ma się nad czym spuszczać pod względem grafiki bo jest powiedzmy sobie szczerze bardzo "kompromisowa". Jednak pod względem mechaniki walki i jej animacji są to naprawdę wysokie loty, a jak już o lataniu mowa to ono też dodaje uroku grze, szczególnie pikowanie w stronę celu :) Klasy są dobrze zaprojektowane, a jak z balansem pvp to trzeba poczekać do endgame. Narazie trochę się duelowałem i różnie sie to kształtuje na kolejnych levelach. UI jest bardzo dobrze zrobione, podejżewam, że możliwe jest używanie addonów, ale naprawdę nie widzę takiej potrzeby - tracker questów jest, progres bar wykonywanego skilla u wroga także, timery buffów i debuffów, czy recast clock na własne skille.
W azji w takiej formie AION jest bardzo dużym sukcesem nawet jak na ich standardy. Myślę, że jeśli EU/NA wersja będzie nieco doszlifowana, będzie miała więcej questów a levelowanie skupi się głównie na nich (w chińskiej wersji ponoć po 25lvl już głównie moby, w koreańskiej ponoć jest już znacie lepiej w tej kwestii), no i będzie zawierać wszystkie patche jakie do tego czasu wyjdą, raczej faila nie będzie. Dla wielu dużą zaletą bedzie, że jest to taki WoW z świeżym światem, ładniejszą grafiką i solidnym systemem pvp (walki o twierdze itp), a wydaje mi się, że to przeciętnemu graczowi "wychowanemu" na produkcie Blizzarda (nomen omen tacy ludzie są trzonem graczy mmo) może wystarczyć.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 17:05 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
a wydaje mi się, że to przeciętnemu graczowi "wychowanemu" na produkcie Blizzarda (nomen omen tacy ludzie są trzonem graczy mmo) może wystarczyć.


Kassei sorki ale tu to dowaliłeś równo
to sporo graczy wychowanych na innych mmo gra w WOW-a
ci co wcześniej nie grali w inne gry nie są absolutnie trzonem graczy mmo

WOW nie jest pępkiem świata w mmo- choć stale to spora grupa podkreśla, ostatnio mam wrażenie , że granie w WOW-a zaczyna być wręcz obciachem - i dobrze :D

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 17:32 
Cytuj  
Ostatnio gadam z kolegom o aionie, podsłyszał to inny - gracz wowa (priva)- i do mnie z textem: ,, i tak nie będzie miał popularności większej niż wow" ...

Wow jest jak polskie gwizdy, jest znany z tego że jest znany.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 17:50 
Cytuj  
No i z tego ze gra w niego weicej ludzi niz we wszystkie inne razem wziete:D

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 18:02 
Cytuj  
Sry ale GW ma chyba coś koło 3 baniek.

W samej Koreii gra parę milionów w gry inne niż WOW.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 18:06 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Kassei napisał(a):
a wydaje mi się, że to przeciętnemu graczowi "wychowanemu" na produkcie Blizzarda (nomen omen tacy ludzie są trzonem graczy mmo) może wystarczyć.


Kassei sorki ale tu to dowaliłeś równo
to sporo graczy wychowanych na innych mmo gra w WOW-a
ci co wcześniej nie grali w inne gry nie są absolutnie trzonem graczy mmo

WOW nie jest pępkiem świata w mmo- choć stale to spora grupa podkreśla, ostatnio mam wrażenie , że granie w WOW-a zaczyna być wręcz obciachem - i dobrze :D
Nie wydaje mi się. Większość populacji graczy mmo (mówię o rynku EU/NA, bo o tym ty rozmawiamy) stanowią gracze WoW i tego podważyć nie sposób. Z czego dla większości ten tytuł był pierwszą tego typu grą - powodów jest kilka, pierwszy i najważniejszy Blizzard zmienił całkowicie podejście do tego rynku, podszedł do tego bardzo komercyjnie - stworzył poniekąd znaną markę. WoW był też pierwszym szeroko reklamowanym mmo. Ponadto już przed premierą Blizz miał dużo potencjalnych klientów w postaci graczy zarejestrowanych na Battlenecie, których to starał się zainteresować tym tytułem. No i do tego doszli fani rtsów Warcrafta. Co to jest WoW wie nawet moja 50letnia matka a to o czymś świadczy ;)
Fakt jest faktem, w WoW gra największy ułamek populacji graczy mmo a wśród nich większość to osoby które od WoW zaczynały (w tym pewnie też takie osoby które uważają, że przed WoW nie było nic). Nie mówię, że nie ma graczy co pykali przed WoW np w ulitme, everquesta czy asherons call i zostali w grze Blizzarda bo im się spodobała, pewnie jest też sporo takich osób, ale jest to zdecydowana mniejszość.

Zresztą, nie chce mi się kontynuować tej dyskusji bo było to już pierdylard razy poruszane i ani ze mnie fan WoW ani zagorzały przeciwnik prowadzący przeciw niemu krucjatę. Próbowałem kiedyś grać, nie podszedł mi kompletnie i na tym się moja przygoda z nim skończyła i w czasach największej fali grałem sobie w SWG :) Chodziło mi tylko o to, że masa ludzi próbujących nowych mmo nie ma niestety obiektywnego podejścia bo szukają nawet podświadomie czegoś WoW like i potem są wielkie whiny, że chujnia, bo WoW ma to zrobione inaczej i to jest źle....... i właśnie tym ludziom z wszystkich dotychczasowych premier mmo postWoW może się najbardziej spodobać AION :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 18:35 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Sry ale GW ma chyba coś koło 3 baniek.

W samej Koreii gra parę milionów w gry inne niż WOW.

gw to nie mmorpg ale to co podales to dalej nie daje 12 milionow a tyle zdaje sie gra w wow:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 19:25 
Cytuj  
WoW to tez nie mmo, to multiplayer i odnotowal spadek iloscia oplaconych kont na 10 milionow.
Aion to gra domyslnie i intuicyjnie skierowana do graczy z WoW-a, dobra czy zla to juz inny temat.
LotRO mimo wielkiego sukcesu dobija ledwo 1,5 miliona abonentow, GW podobno ma 4 miliony, Aion China zebral tez 4 miliony ale to inny system platnosci ( zresta podobny jak w WoW gdzie tez im nabija licznik ) plus Korea i w przyszlosci Japonia, US, EU mysle ze ta gra osiagnie poziom ogolnej zajebistosci w 2010 roku :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 19:37 
Cytuj  
Zapomnieliście o Conanie!

W Lineage 2 w samej Azji, w 2008r grało ponad 4 mil ludzi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 20:02 
Cytuj  
embe napisał(a):
WoW to tez nie mmo, to multiplayer ..

moze jakos rowzwin ta mysl? nie bardoz rozumiem o co ci chodzi?
wow nie jest massive czy nie jest online ze samo multiplayer laskawie przyznajesz:D?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 20:21 
Cytuj  
Poczekaj rok vercin, wtedy nawet dfo dolaczy do lancuszka wow->aoc->war i bedzie dla niego kolejna gra ktora nie jest MMO ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 20:22 
Cytuj  
chodzi mu pewnie ze w wowa sie "gra" tylko w instancjach czyli 5/10/25 ppl

it's true :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 22:10 
Cytuj  
Przeciez LOTRO to graficzny crap, nie wiem czy wy sie podniecacie..
Fakt, ma ladne tekstury na budynkach i ziemi, ale na tym koniec. Animacje koslawe, biedne i nawet nie maja bleindingu dobrego. O tym ze ciagle traca syncho nawet nie wspomne. Efekty czasteczkowe sa tez straszliwe, rany, pod tym wzgledem to juz nawet WoW jest lepszy.
Art calosci, tez jest taki sobie. Chcieli dobrze ale nie wyszlo ani bajkowo ani powaznie, wyszla kupa (imo).Nie rozumiem tego zachwytu srsly
Aion to pare(nascie) klas wyzej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 22:11 
Cytuj  
tylko? chyba cos ci sie pomieszalo tbh.
A embe to juz tyle razy sie skompromitowal na tym forum jako slepo zapatrzony tylko w gre w ktora ON aktualnie gra fanboy ze w sumie nie oczekiwalem jakiejs sensownej odpowiedzi:)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 22:18 
Cytuj  
Naprawdę nie ma o czym rozmawiać, słyszałem sporo opinii że pve w lotro jest na poziomie tego z wowa, ale to jakiś ponury żart.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.