mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:30 
Cytuj  
co ty chesz od javy?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 02:23 
Cytuj  
to nie wina javy, tylko grafików WURMa, a tych nie mają specjalnie uzdolnionych.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 42
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 10:11 
Cytuj  
Grałem w to wcześniej i teraz chcę znów zacząć ,bo mam trochę czasu...

Gra w to ktoś jeszcze? Bo chciałbym ,by mi ktoś pomógł na początku i bym gdzieś się umiejscowił do czasu ulepszenia skili...

To gra ktoś? I w jakiej wiosce?


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 28.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 21:16 
Cytuj  
Z kumplami i nasza wioska chcemy stowrzyc handel z innymi wioskami. postanowilem zaczac od polskich graczy. Na czym bedzie polegac handel? pewnie na poczatku oczywiscie bedzie to handel wymienny, cos za cos. My potrzebujemy tego wy tego wiec sie wymieniamy. Chodzi nam o stworzenie komunikacji miedzy graczami i ich wioskami, dobrego klimatu, znajomosci. Z tego moze wiele dobrego wyniknac. Moze w koncu zalozymy nasze wlasne miasto? ale to dalekie plany narazie. Ograniczmy sie do handlu narazie. Istnieja traderzy wiadomo, ale raczej w takiej grze jak ta chodzi o atmoswere, a ta sie stworzy dzieki takim planom. Czekam na odp


_________________
Remeber, remeber
The 5th of Novemer
Gunpowder, a treason and plot
I have no reason
Why gunpowder and treason
Should ever be forgot

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 11:20 
Cytuj  
Ja zacznę grać znowu dopiero za jakiś miesiąc, nie wcześniej... :(

Ta gra pochłania dużo czasu i nie da się grać z doskoku godzinę, półtora.

Aż się boję zalogować, bo kończyłem ostatnio w wiosce, która teraz pewnie jest całkowitą ruiną oblężoną przez pająki :D


Posty: 12
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 20:19 
Cytuj  
Hmm gra ktoś tu jeszcze? Bo chętnie bym dołączył do jakiejś wioski (najlepiej tej "złej" strony ;D). Jestem nowy, ale podoba mi się klimacik tej gry, dość orientuję się w angielskim... Znajdzie się jakaś wioska?


Posty: 5
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 20:31 
Cytuj  
mi tez sie teraz laduje mam nadzieje ze mnie ktos przygarnie jak zaczne :wink:


Posty: 12
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 21:29 
Cytuj  
No przygarnąłbym Cię z kumplem (obaj zaczynamy), gdyby nie to, że sami potrzebujemy przygarnięcia (village, anyone?) :D

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 16:38 
Cytuj  
Założę się, że teraz niektóre złoża są już nieźle wyeksploatowane :D

I ciekawe czy z mojej wioski Silvertown, zostało cokolwiek czy jest już całkiem pusto :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 13:48 
Cytuj  
Witam, dzis zaczynam grać w wurma po długiej przerwie. (grałem we free bete)
W wurma samemu trudno się gra i nudno więc szukam kogoś chętnego do wspólnej gry.
Planuje zbudowanie małego domku nad wodą, zrobjenie kopalni, małego pola... A potem sciagnąć coraz więcej graczy i zrobić polską osadę :D

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 14:14 
Cytuj  
Jeśli nie masz zamiaru płacic, nie zrobisz polskiej osady.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 21:33 
Cytuj  
Eee.... Myśle, że jakbyś się postarał to taką małą osadkę dałoby się stworzyć, ale bez przesady z wielkością.


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 21:41 
Cytuj  
Hmm chyba nie dokońca rozumiem ale wydaje mi się,że to nie ejst typowy Online i nie jest to RPG/FPS tylko jakaś strategia taak? :) Plx o wytłumaczenie

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 21:44 
Cytuj  
Gdzie........ Jaka strategia. To jest gra RPG ale skupia sie poprostu na prowadzeniu życia w świecie Fantasy.


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 21:49 
Cytuj  
Nie no poprostu z wypowiedzi słyszę o prowadzeniu jakiejś wioski czy coś a tylko na jednym screenie na stronce jest jakaś postać :P
A i stronka wygląda nieco marnie (ale nie oceniaj książki po okładce)

Można jakiś mały opisik bo może być ciekawa gra :)
Taki troche bardziej treściwy niż tytułowy post

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 14:32 
Cytuj  
Chcesz opis to wejdź poprostu na www.wurmonline.com .


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 20:43 
Cytuj  
No to ja ci walne opis:
Wurm to dość orginalny mmorpg, świat widzimy z oczu bohatera.
Gra w Wurma nie polega na expieniu ale na tworzeniu, budujemy domy, robimy pola, tworzymy kopalnie, sporadycznie można się pobić ale nie o to tu chodzi...
Żeby coś zrobić trzeba się napracować, żeby zrobić dom musimy ściąć drzewa pociąć je na kawałki zrobić deski, potem należy wydobyć z kopalni żelazo zrobić kowadło i potem gwoździe i dopiero robimy dom.
Wurm można nazwać symulatorem, ale na darmowym koncie ciężko się gra więc trzeba się przemudz do tych 5 euro.

Do przedmuwców: Czy ja stwierdziłem że nie zamierzam płacić?

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 23:56 
Cytuj  
UWAGA! Niedawno był wipe serva po powaznej awarii i dziś (prawdopodobnie) rusza WURM z nową, pustą mapą i wszyscy gracze zaczynają od początku. Nie wiem jak wy, ale ja czekalem na takie cos, WURM to jedna z tych gier bliskich ideałom (pod wzgledem gameplaya).

EDIT: jakies bugi wystapily i jednak nie dzis postawią, ale server stał przez jakies 2 godziny i co ciekawe wszyscy gracze byli na serverze Wild a nie Home jak zawsze, to chyba dobrze, bo wild ciekawszy ;]


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 14:34 
Cytuj  
Nie wszsycy pojawili się na Wildzie, tylko część. Ja znalazłem się normalnie na Home i od razu zacząłem zbierać nasiona (10 forage i botanize w 20 minut :) ).. Teraz czekam na czwartek by założyć nową wioskę :) Szkoda tylko, że na size10 village będziemy sporo zbierać znowu...

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 15:50 
Cytuj  
Jak patrzyłem na status to było ponad 200 graczy na wild a na home 0.
Poza tym czemu home a nie wild? Wild jest bardziej "realistyczny" ;]
Mam tez nadzieje, ze usuną wreszcie local albo wprawadzą opcje sneak zeby mozna bylo robic zasadzki, podkopy i rozne takie :D


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.