mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:30 
 
Cytuj:
2002-02-09 18:01, lobo_17 napisał:
Cytuj:
2002-02-09 17:58, bloob napisał:
Dobra, dobra straznikow nie bedzie a starszych sie tylko taunis nie boi...

Oj bloob co wy go tak wywyzszacie. To zwykly gracz. Znam takich co go pokonaja, a ostatnio to nawet ja mam szanse.

Tu ne chodzi o to kto go pokona ale o to ze on nie jest tchorzem ( kumasz? kum kum)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:33 
 
bloob --> Mow mi tak... :grin: :grin: :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:34 
 
bloob czyli ja jestem tchorzem? Chcesz to mozemy to sprawdzic.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:36 
 
Cytuj:

wsadzimy korone na glowe Tauniska :grin:



HA zamienil stryjek siekierke na kijek :razz:
Zaden despota zadny wladzy nie znajdzie poparcia w mojej osobie.
A na silnych zostanie bron slabych sztylet i trucizna :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:42 
 
Zartowalem Scorpinq :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-09 18:42 ]</font>


Posty: 44
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:42 
 
Scorpio->popieram w 100% i mam mala porosbe przygotuj i dla mnie kilka tych sztylecikow :smile:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:43 
 
Iskierka juz mnei nie lubi :sad:

*placze jak bobr... (nie ten bobr :razz:)*


Posty: 44
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:44 
 
Taunis jestes mazycielem , czy jeden zamek ci nie wystarczy ?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:46 
 
To teraz wypowiem sie ja.

Od A do Z.

1. Jak najbardziej stoje po stronie... swojej.
2. Zasady SC sa wszystkim dobrze znane, jest wolnosc formy wedlug ktorej sie gra - ktos kto zabrania tego w jedna lub w druga strone, musi sobie radzic sam, zaden GM NIE MA PRAWA ZAMKNAC NIKOGO za uzywanie "usmieszkow", badz skrotow (LOL, ROTFL itd.) sa to formy ogolnie przyjete w Internecie jako sposob wyrazania pewnych stanow.
3. Uwazam iz jesli ktos czuje sie na tyle silny aby oglosic sie monarcha, to powinien zadbac o "swoj lud podlegly". W zwiazku z tym oraz z zaistnialym stanem rzeczy, zezwalam na wyprobowanie przez Arkana swych sil jako monarchy. Ze wzgledu na to w dniu jutrzejszym we wszystkich miastach beda wylaczone straze. Nowych graczy, przepraszam za utrudnienie - aczkolwiek mam nadzieje iz PK, do ktorych bylo tyle zazalen stana na wysokosci i nie zrobia sajgonu na newbiesach. Macie kogos, kto proklamuje sie wladca Brit, do niego zanoscie skargi i zazalenia, jemu placcie podatki.
4. Odpowiem za Nine, z tego co wiem, grala na roznych wersjach SC - zarowno na SC 1, jak i na SC 2 oraz jesli sie nie myle zajrzala rowniez na obecna SC Beta.
5. Co do faworyzowania pewnej grupy graczy - jesli wprowadzasz wlasna straz, to moja nie jest potrzebna. To co zbedne mozna usunac. Pozwalam Ci sie wykazac. Osobiscie nie bede ingerowal ani jako gracz ani jako Valar, mimo iz mam do tego pelne prawo.
6. Rozumiem iz zdanie "Jeżeli admin nie potrafi być neutralny i nie mieszać się w sprawy świata, niech lepiej zrezygnuje ze stanowiska." odnosilo sie do wspierajacego Cie Rokkyu. Zaczeliscie wazyc piwo, teraz je pijcie.
7. Ciekawe skad korona i ile za nia zaplacicie, jak do tej pory nic o tym nie wiem. Rokkyu moze cos dodasz?
8. K-gee juz Ci mowie o co mi chodzi. Chodzi mi o brak informacji wczesniejszej. Chodzi mi o zlamanie regulaminu przez jednego z naszych GM - naszego wewnetrznego regulaminu - nad konsekwencjami nadal mysle. Chodzi mi o to ze grac RPG mozna, ale nie jest do tego potrzebny przymus a przynajmniej tak mi sie do tej pory wydawalo i chodzi mi o to abyscie zobaczyli jak wyglada swiat, pozostawiony graczom i tylko graczom - bo to oznacza wlasnie wylaczenie strazy w miastach.
9. Neverman sorry, naprawde nie chcialem, ale tak mnie juz przyzwyczailiscie ze duzo rzeczy trzeba wam podpowiadac... hihihi
10. Zeby bylo jasne, tylko swojemu tupetowi i formie w jakiej odgrywa postac "Lorda" zarowno Albert jak i Rokkyu zawdzieczaja swoje istnienie, zaciekawili mnie na tyle, ze jak widac postanowilem dolozyc swoje 3 grosze do eksperymentu i uczynic go nieco bardziej "ekstremalnym" - ekperymenty nieekstremalne sa nudne.
11. Rokkyu - nie bierzesz pod uwage jednego - naszego lacza, prawda jest taka ze przy okolo 50 osobach ciezko sie moze robic. Wlasnie mysle nad jego zmiana, byc moze skorzystam z pewnej propozycji ale to tez chwile potrwa.
12. straze zostana wylaczone, poki nie stwierdze iz czas jest je wlaczyc - nie znacie dnia ani godziny, nikt z was.

Coz, chcecie realnosci i "panstwa" dam je wam *usmiecha sie smutno*
*kiwa glowa*
*garbi sie*
*obserwuje w milczeniu*

=======================
Szary Valar


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:51 
 
Szerszen nie przesadzaj w sumie wiekszosc PK posiad cos co sie nazywa honor i zapewne (taka mam nadzieje) nie naduzyja oni swobody ponad miare.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:58 
 
Heh, toście Szerszeńka rozgniewali :razz: ... on jak ustąpi w jakichś sprawach to dopiero sie fajnie robi :grin: ...
Ad.4 Szerszenia -
Tak, grałam na różnych wersjach SC... teraz dosyć często nawet zaglądam na ten serwik.


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:59 
 
Jak juz powiedzialem. NB nie zostana zabici, chyba ze nas obraza lub zaatakuja a rzez odbedzie sie na guildowcach. Juz szykuje worek zeby pozbierac zwloki i podlozyc pod drzwi zamku "krola" :evil:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:00 
 
hehe widze ze kolejny wyjadacz SC(w sensie gral na wszystkich wersjach)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:03 
 
W zwiazku z ostatnimi wydazaniami ja Anessa, ostatnia ze starozytnego rodu de Luc wywodzacego sie od samego Lancelota, oswiadczam co nastepuje:
Zaden przybleda niewiadomego pochodzenia nie moze roscic sobie praw do tronu Brittanii. Wszelkie dzialania samozwanca spotkaja sie z moim odporem. Wzywam wszystkich rodowitych obywateli naszego kraju do poparcia i wylonienia kandydata odpowiadajacego urodzeniem i przymiotami charakteru.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:04 
 
Mialem dokonczyc - nie dokoncze - ten facet z gory powiedzial wszystko! (Jego to nic tylko wziasc i tak poglaskac po glowie jak powiedzial JoKeR (zeby mu wszystkie wlosy wypadly :razz: - dopowiadam))

To ja moze jeszcze tak na koniec zazartuje... Szary - stworz na jutro Chainguna!!! :grin: (w sumie to tez pomysl JoKeRa ktory na polityce zna sie jak malo kto i mowi ze "takie sprawy albo socjalizmem albo Chaingunem mozna rozwiazac") Postrielamy sobie :wink:

LUDZISKA!!! BEDZIE REVOLVA!!! :grin:

Szary... Przypuszczam ze juz tutaj nie zagladsz... Ale co Ty myslisz o dwoch swiatach (o ile to na NOXie mozliwe)? Tylko teraz tak powaznie a nie jeden pusty i nikt nie zaglada a drugi ten "dla_graczy_i_pk_tez_chociarz_maja_tam_przejebane"...

Hehe! Pewnie sie dziwicie dlaczeg o sie ciesze :smile: Otoz wreszcie doczytalem! Bo kolo polodnia nie moglem nadazyc :razz:


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:13 
 
Naprawdę dziwią mnie żałosne próby ośmieszenia przygotowań do budowy państwa na serwerze. Admin daje dowód swego chamstwa grożąc brutalną ingerencją w świat gry przeciwko określonej grupie graczy (zwolennikom Harmonii), a swoimi wypowiedziami przyczynia się do wzrostu siły Chaosu - na porządnych serwerach byłoby to niedopuszczalne.

Inni nazywają Lorda żebrakiem dlatego, że zdecydował się nie wprowadzać składki obowiązkowej, lecz jedynie dobrowolną. Z własnego doświadczenia wiem, że gdyby istniał obowiązek wpłacenia niewielkiej składki, nazywanoby go ciemiężycielem i lichwiarzem. Lord proponuje ustrój w pełni demokratyczny - pojawiają się ludzie pokroju Montarona i mordują Prezydenta nic nie robiąc sobie z nieskutecznej straży. Lord decyduje się na budowę silnego, scentralizowanego państwa opartego na składkach, którego zadaniem jest uciszenie Chaosu oraz organizacja kultury i administracji na świecie - nazywają go dyktatorem. Lord ogłasza datę oficjalnej koronacji - Chaos grozi najazdem na Stolicę oraz rzezią uczestników ceremonii i nazywa przyszłego króla 'bufonem'. Gdy na pierwszym CL gracze zorganizowali się w wielki ruch oporu (Solidarność Podziemia Starożytnej Cywilizacji Harmonium :>) przeciw Valarom, którzy pozwalali sobie na zbyt wiele, nazywa się ich szczurami kryjącymi się po podziemiach.

Ludzie! Opanujcie się! Ci, którzy sądzą, że celem budowy państwa jest wzbogacenie się jego Króla mają najwidoczniej nikłe pojęcie o historii Harmonium. Ten, kto miał szczęście (sic!) zostać Obywatelem Autonomii Harmonium na CL 1 doskonale wie, jaki jest cel przedsięwzięcia i dziś stoi murem za Rodem Ravenlordów.

To właśnie Ravenlordowie swoją ciężką pracą zarobili na pierwszy bydynek, jaki stanął na CL. To oni stworzyli pierwszą w historii polskich serwerów regularną armię (Armia Autonomii Harmonium), wydali masowo pierwsze książki, stworzyli ogromną (ok 25 RÓŻNYCH publikacji!) bibliotekę dostępną dla wszystkich, ogłosili pierwszy turniej rycerski, udostępnili dach nad głową ubogim NB, bezlitośnie tępili Chaos. Arkan Ravenlord był swego czasu najpopularniejszą postacią na CL (mówię tu o popularności pozytywnej!), przyjmował on do swego autonomicznego kraju każdego, kto tylko opowiadał się po stronie Harmonii i był gotów do ciężkiej pracy do wspólnego dobra. Na CL powstało coś w rodzaju niezwykle bogatej enklawy rządzonej przez Księcia. Jej majątek był oceniany na miliony (!) sztuk złota. Autonomia posiadała własną ziemię, Giełdę Towarową (główny ośrodek handlu na świecie), kopalnię, garnizon straży oraz chronione praktycznie przez cały dzień granice. Obywatelom autonomii ZAZDROSZCZONO i wyśmiewano ich. Ponieważ oni byli najbogatsi, oni mieli własną religię, system gospodarczy, kulturę, a nawet raczkujący system edukacji.

Potem pojawił się konflikt z Valarami, a wiadomo, że z nimi nikt nie wygrywa.

Potem powstawały eksperymentalne państwa demokratyczne (oba bardzo cierpiały przez beszczelnych chaotytów :>). Alice Ravenlord została Prezydentem Rzeczpospolitej w uczciwych wyborach - wynik 92 % jest w pełni prawdziwy i, jak widzę, nawet wrogowie Porządku niechętnie go kwestionują. Dipollo Montaron i Nina także oddali swoje głosy na Republikę pod przywództwem Alice Ravenlord!

Chyba za bardzo się rozpisałem :>.W każdym razie chciałem zapewnić admina, że jeżeli naprawdę planuje on zaatakowanie postaci popierających Harmonię podczas jutrzejszej ceremonii, serwer nigdy nie zdobędzie dobrej reputacji. Już teraz mówi się, że jest on najgorszy w Polsce. Miło by było, gdyby Admin pomógł graczom od strony technicznej, a od politycznej pozostał neutralny. Nie każdy opowiada się za Orderem.

P.S. Próba przekupstwa? Jeżeli przydzielenie najważniejszym praworządnym Gildiom stanowisk w rządzie Królestwa jest 'przekupstwem', to aż boję się myśleć, jak nazwane zostaną pierwsze inwestycje publiczne - Forum i Giełda Towarowa. Atreides nie chce pieniędzy graczy! Zdecydowaliśmy się realizować określony program (budowa państwa Orderu), a nie bogacic się. Arkan Ravenlord był najbogatszą postacią na CL, a na wszystko zarobił tylko własną pracą (12 godzin harówki na dobę). Kasę już widzieliśmy, teraz budujemy kraj :P. Wspólny kraj.


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:13 
 
Revolta to kiepski pomysl, bo nie wiadomo czy bedzie sie przed czym revoltowac :smile: okaze sie ze na obrzed koronacji, w charakterze widzow przybeda 3 osoby, natomiast 30 bedzie chcialo ich obalac :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:15 
 
Kurwa czlowieku wiesz co mowisz? Na innych servach to nie dopuszczalne tyle ze na innych nie ma instant kill. A sami mowiliscie ze te ziemie naleza do was wiec ich kurwa broncie. A jak dalej bedziecie obrazac GMa to juz napewno dlugo nie pozyjecie.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:17 
 
Na cos jeszcze wpadlem - no dobra... JoKeR wpadl... Skoro juz tworzymy panstwo, to wylaczcie respawny przedmiotow u NPC (towarow)! Niech sie wreszcie przyda klasa robotnicza (a nawet robotniczo-chlopska! :razz:)

Ta je...! Zrobmy se Setlersy! :razz: A ja bede za, a nawet nie przeciw jezeli gospodarka ruszy! I nawet jestem gotow placici podatki (no przynajmniej co 3 raz :razz: :grin:)

Sie klaniam i mam nadzieje ze mi (ani JoKeRowi) nic do glowy juz nie wpadnie bo mi sie nie chce po raz nasty dzisiaj tej strony odpalac... BLEH!

Facet z nikad...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:19 
 
"Naprawdę dziwią mnie żałosne próby ośmieszenia przygotowań do budowy państwa na serwerze. Admin daje dowód swego chamstwa grożąc brutalną ingerencją w świat gry przeciwko określonej grupie graczy (zwolennikom Harmonii), a swoimi wypowiedziami przyczynia się do wzrostu siły Chaosu - na porządnych serwerach byłoby to niedopuszczalne."

Zwracam uwage na fragment - "Admin daje dowód swego chamstwa grożąc brutalną ingerencją w świat gry przeciwko określonej grupie graczy (zwolennikom Harmonii)"

Jak mozna takie glupoty pierdolic? albo sie nie umie czytac, albo sie nie odswieza strony przez 20 minut, albo sie pisze posta godzine! Admin obiecal pozostac neutralny, tylko straze sciagnie, zeby Lord mogl sie wykazac swoimi zdolnosciami przywodczymi, organizacyjnymi, oraz (sic!) bojowymi :smile:


(ten edit to dlatego, ze nei moglem patrzec na "przywodczymi" przez "u" :smile:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-09 19:32 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.