mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 14:27 
Cytuj  
Dokładnie. Jednak nie zapominajmy, ze to GM tworzą ten świat takim, jakim ONI go widzą, ze będzie najlepszy. Oni z pewnością też chcą czerpać przyjemność z tej całej zabawy, a my gracze możemy im jej dostarczyć po prostu dobrze się bawiąc, więc jak komuś się coś nei podoba to WYJAZD. Są 3 inne shardy...


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 14:58 
Cytuj  
Merlin mysle ze zle troche na to patrzysz no chyba ze w tym nowym swiecie nie beda zakladane konta, bo predzej czy pozniej ktos nowy bedzie i co wtedy wszyscy od nowa dl rownego startu?? nowy shard??


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 15:04 
Cytuj  
Qrde LUDZIE !
Dajcie juz spokoj i poczekajmy cierpliwie pare dni. Ja uwazam ze jezeli ktos chce przynajmniej sprobowac zrobic COS czego jeszcze nie bylo to chwala im za to a nam zostanie przyjemnosc probowania czy zrobili to dobrze czy nieco gorzej - jeszcze nigdy NIKT nie zadowolil WSZYSTKICH wiec spoko - wiekszosc z was nawija jak stare baby . Juz niedlugo.A jak sie powiedzie to za miesiac 90 % bedzie sie oblizywac z radosci albo - jak bedziecie niszczyc cos co jeszcze nie powstalo - plakac ze zlosci. Bo lepszego sharda niz DZ nie ma - ZS moze byc tylko lepszy. I nie wlaze tu nikomu w dupe - nie znam Gadgeta a nawet powiem wiecej - nie przepadalem za nim ale widzac co probuje z paroma innymi ludzmi zrobic pozostaje tylko PODZIEKOWAC za checi.


_________________
Gerion

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 21:26 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 01:56, ViKi napisał:
Venon to bardzo sympatyczny czlowiek.... w przeciwienstwie do Ciebie potrafil trzymac tzw. klimat rpg, podobnie jak Solar ... czyli Ci co zostali w ZS

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ViKi dnia 2002-03-03 01:56 ]</font>

Tutaj powiem tyle. Jak narazie na serverze osoby trzymajace klimat jako tako widzialem 3 ... a ani ty ani venom i inni z 'ZS' nie byli w tej trojce..

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 21:32 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 02:26, Mipool napisał:
jakbyscie umieli porwadzic server porzadnie to nie rozlecialby sie po 2 miesiacach od waszego panowania (tu slowa do gadgeta).najezdzacie na Viki tak jakby to ona byla winna rozpadowi "waszego" sharda.po prostu znalezliscie sobie pretekst ze viki wszsko zepsula i musicie robic nowy serwer przez nia (przynajmniej tak to wyglada).gdy pierwsz raz zaczolem grac na Dz bylo fajnie i spokojnie,Broneck,Kosmaa,Malcolm( uznanie dla tych ludzi ,którzy tworzyli/tworza klimat DZ/ZS) GM-owali i wszysko bylo ok do czasu gdy Gadget przejoł serwer i zaczol GMowac -kombinowac jak kon pod górke mieszajac non stop.a to ze włazileś (gadget) jako Effanel bedac GM tez swiadczy o twojej niekompetencji.rzadzisz sie jak małpa w zoo zjebujac wszyskich i wszystko .gdyby swiat byl zapelniony takimi ludzmi jak ty ludzkosc wymarłaby.i przestan sciemniac zes aniolek i niczemu nie jestes winny .jak tak dalej bedziesz GMował na tym waszym Zataczajacym sie Swiecie jak na DZ to wspulczuje tym ludziom co tam graja lub maja taki zamiar.ta cała otoczka jaka robisz wokul siebie jest tak żenujaca ze szkoda słów.ic lepiej spac zamiast ludziom marnowac czas.

Gowno wiesz a sie udzielasz po co ?

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 21:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 02:37, ViKi napisał:
a po co?
GM to GM
Player to Player

Zle sadzisz... bardzo zle...

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 21:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 02:48, Mipool napisał:
Cytuj:
2002-03-03 02:33, Asmodan vel Crow napisał:
viki :smile:) hehe no tak
Mipool wcale nie obviniam wiki za to ze server sie rozpadl... czy ja gdziekolwiek cos takiego napisalem....? grrrrrr
Gadget coz tego ze wiki jest dluzej na serverze czy to ma oznaczac ze ma zawsze racje?
sorys tary takia rgument do mnie nei trafia
odpowiednie slowo: paranoja

a czy ja kurna powiedzialem ze viki jes dluzej na serwie czy co?!? co ty gosciu wiesz wogule .nie byles od poczatku serwa a sie wtracasz jakbys byl jakis stary wyjadacz. Moze ja ci powiem teraz Odpowiednie slowo : Newbie do konta i siedziec.

To ja Ci powiem... gowno wiesz.. wielkie gowno... i sam powiniens isc do konta i siedziec tam puki Ci wyjsc nie pozwola...

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 21:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 05:52, Mipool napisał:
Dobra ,koniec tej gadaniny.co bylo sie nie odstanie .Pozdroofka Dla Viki maj fer lejdi ,Thezora,Geda,Miniona,Twitiego,Zezarego,Ro6erta,Rona,Kosmyy,Bronecka,Malcolma Oraz wszyskich innych którzy uczestniczyli w wielkim swiecie sosarii jakim jest/był/będzie DZ.

This message will destruct for 5 seconds.
Over & Out.

Wiesz po twoicgh wypowiedziach... a czytalem je uwaznie ... moge stwierdzic to.. Jestes mlodym zapyzialym gowniazem, ktory uwaza sie za wielkie chuju moju ... po2: Piepszysz na gadgeta ze on to i siamto... a co ty mozesz wiedziec.. ? i skad ? ekipa nie rozdaje wiadomosci... po3: Twoje wypowiedzi moge podsumowac tak.. Wqrwiles sie na gadgeta bo za macro opierdolil Ci staty.. i teraz poprostu go oczerniasz bo go nie lubisz a nie dlatego ze nic nie zrobil... argument ? nie wymieniles go w pozdrowieniach.. oznacza ze jestes zly na niego... :smile: Z mojej strony na twoj temat to tyle...
Pozdrawiam Lysy-

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 22:05 
Cytuj  
Podsumowanie moich pierwszych i ostatnich wypowiedzi na ten temat:

po1: Viki piszesz glupoty, i jestes wqrwiona ze stracilas GM-a ? Wiesz sadze ze jakbys sie postarala... pokazala ze cos umiesz.. itd.. To byc moze bys go miala nadal. Pozatym glupie txty pod adresem.. 'jak byla stara ekipa to bylo lepiej' Stara ekipa ? BroneCK, Kosmaa, Malcolm.. ? 'tutaj dodam twoj udzial w poscie.. na pierwszej stronie gdzie nie zostalas wymieniona jako 'GM' 'Wspoladmin' Servera. Sama to powiedzialas wiec o co masz pretensje ? A co do starej ekipy.. jest nadal, nadal dzialaja i sadze ze ich pomysly niesa rzucane w kat. To tyle do Ciebie.

Mipool: Co do Ciebie sie ciezko powstrzymac coby Ci nie nawrzucac odrazu. Ale tak.. sam przyznaj pojechales po gadgecie dlatego ze Ci objebal staty ? Taka jest prawda... To cie wqrwilo a nie fakt ze on jest w ekipie. Bo ty nic nie wiesz co sie dzieje z serverem i co oni robia ? Podobalo Ci sie na poczatq ? heh, to ja mam rade.. dla Ciebie.. zaloz sobie na kaputerze sharda.. i go odpal
i bedziesz mial dokladnie to samo... Nie mowie to ze Bronck Kosmaa i Malcolm nic nie robili... owszem robili.. i to wiele i robia nadal.. i sadze ze dopuki sami nie beda chcieli przestac ... doputy beda robic ...
w/g mnie jestes skonczonym kretynem ktory chce sie pokazac.

GeD twoje wypowiedzi sa dziwne aczkolwiek.. heh :smile:

Gadget: w/g Mnie przechodzil do rzeczy.. od razu.. i to mi sie podobalo a nie bezsensowne owijanie w bawelne.. na serverze bylem od poczatq praktycznie.. .'gralem - mialem konto' Wiem jak bylo kiedys jak jest teraz... Wiele sie zmienilo, ale nie moge powiedziec ze na gorsze.. Rowniez nie sadze zeby wykluczyl BroneCk-a z projektu - raczej Viki tutaj pomylilas bardziej pojecia informacja a admini/gmowie serva. W tej drugiej czesci BroneCk bylby zamieszony. A to ze Ciebie niema to nie ma powodu zebys byla. Wszystkie wypowiedzi Gadgeta poparte sa faktami, u Viki 'czyt. jezeli chodzi o klutnie Gadget vs Viki' Ciezko bylo takie znalesc.. mimo to, z tym efanellem.. to sadze ze wiekszosc sie domyslila, miala na mysli 'del user'.

Do reszty sie nie wypowiadam bo mnie nie interesuja klutnie kto w jakiej gildi i kiedy odszedl, osobiscie na DZ/ZS gram malo .. i czekam przede wszystkim na nowy swiat.. kto wie... moze spodoba mi sie ? i przezuce sie z CL'a ?


_________________
e-e ?:> Pozdoorfka Mal

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 22:08 
Cytuj  
A Viki co do klimatu to slowa typu - *brecht*
kurwa, spierdalaj, zajebie, itd... nie sa klimatyczne a to u Ciebie jest prawie notoryczne :smile:

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 22:10 
Cytuj  
I prosba do wszystkich.. Nie odpowiadajcie na moje posty. To moja opinia i nie kazdemu sie musi podobac. Odczucia zachowajcie dla siebie. A jak cos do mnie macie to ja zapraszam do dyskusji na ircu. Tam z checia pogadam. To wszystko pa pa :smile:

Pozdrawiam Lysy-


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 22:38 
Cytuj  
Kurwa pierdolicie wszyscy jak potluczeni wogole zamknijcie ten temat bo wogole tu sie rozchodzi o jakas pierdole i sami wszyscy nie wiecie o co wam chodzi ...


_________________
Tek the king of the net jungle

*

Posty: 166
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 22:40 
Cytuj  
Lol !Spam kalibru mega.Lysy na forum cl tez wykazujesz niechec do opcji "edit"-jakas awersja?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Drk dnia 2002-03-03 22:43 ]</font>

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 05:21, ViKi napisał:
ale na tym shardzie nigdy niechodzilo o ilosc, a o jakosc ludkow.. jesli moge to tak okreslic... czy uwazasz ze .. e sorki niebylo Cie dawniej wiec niewiesz jak bylo...



A było tak, że na Twoje wybryki przymykano oko. Pamietam też takie zdażenia jak Twoje skargi na graczy ( A no mnie udezył :sad: ), z prośbami o interwencje.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 14:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 02:26, Mipool napisał:
jakbyscie umieli porwadzic server porzadnie to nie rozlecialby sie po 2 miesiacach od waszego panowania (tu slowa do gadgeta).


Od razu widać, że szanownemu panu film się urwał i omineło go parę istotnych faktów..

Z.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 14:12 
Cytuj  
I ostatni mój post w tym temacie...
Po kilka słów do kilku osób:
Viki: znowu się ktoś nie pozwolił robić samowolki ? Jak mi przykro.... ale od tego są reguły żeby ich przestrzegać. Z chrześcijańskim "Z bogiem..".

Mipool: No popatrz jak się zdanie może radykalnie zmienić...LOL

Ged: dzieki za zrozumienie :wink:

Dh`oine: wiesz co.... a szkoda słów...

Asmodan: niepotrzebnie ciągniesz dyskusję.

Maldorf: no no no.....

Gadget: a moze byśmy tak jebli tym o ziemię i pograli w Twierdzę ?
Żartowałem :wink:
Za dózo czasu już nad tym siedzimy...

Pozdrawiam

Z.


Posty: 6
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 15:01 
Cytuj  
Ta dyskusja potwierdza tylko, że wszyscy jesteście trochę pierdolnięci... jak dzieci... UO to tylko gra, pieprzone piksele a wszyscy traktują to z powaga na jaka nie zasługuje.. Chwała GM że chcą coś poprawić, że dzięki ich pracy ktoś będzie się mógł dobrze bawić... a tu chodzi o zabawę właśnie a nie leczenie kompleksów i traumatycznych doznań. Zresztą... jak się komuś shard nie podoba niech go zmieni. O co tyle krzyku? Dostajecie coś za darmochę i jeszcze plujecie?? Na podwórko pobiegać czy co?

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 17:51 
Cytuj  
I znow klotnia.
To ja tez cos napisze, nie dlatego zeby ta klotnie kontynuowac ale dlatego, ze zostalem poproszony o maly dopisek do tego tematu jak ja widze calosc. Ogolnie jesli chodzi o poczatkowe posty to szczerze mowiac no comments. Od powstania shardu juz byla niejedna rozmowa na podobne tematy, ze graczom niepodoba sie to czy tamto i to wina gm'ow. Ja mam dosc tego i niebede tu mowil kto ma racje a kto nie. Jak to ktos ujal "prawda jest jak dupa, kazdy ma swoja".
Zawsze jest cos co sie komus niespodoba. Ocena nowego szardu nalezy tutaj tylko i wylacznie do graczy, ale bierzcie pod uwage wszystkie wypowiedzi a nie tylko paru osob.
Z drugiej strony zawsze znajdzie sie ktos komu sie cos niespodoba. To chyba normalne, mi takze sie niepodoba pare rzeczy ale zawsze staram sie pojsc na kompromis. W sumie najlepsze wyjscie. Fakt, faktem, ze ostatnimi czasy ilosc graczy na shardzie sie zmniejszyla, niesadze aby to byla wina tej czesci ekipy, ktora teraz sie najbardziej udziela. Sadze, ze odwalaja kawal dobrej roboty, sam widze i mam na to oko co robia a maja takie zaangazowanie jak ja, broneck czy kosmaa kiedys.
W sumie cos musi sie skonczyc zeby moglo cos powstac nowego. Zmiany niekazdemu odpowiadaja ale osobiscie sadze, ze albo ten shard padnie albo bedzie najlepszy co jest bardziej prawdopodobne.
Ktos tam pisal, ze ja dalej sie udzielam na shardzie i pisze skrypty. Tu wniose poprawke, nieudzielam sie od jakis 3 miesiecy. Poprostu niemam na to czasu (kobieta, szkola, szukam pracy) i brak mi checi. Duzo czasu spedzilem przy tym projekcie, jakby niepatrzec postawilem to z paroma osobami na nogi, zarywalem nocki siedzac przy skryptach, okolo 3 miesiecy mialem jazde noc w noc tak o poprostu poniewaz to lubilem, uwielbiam bawic sie programowankiem. W tej chwili zbrzydlo mi to i pewnie tak pozostanie przez jakis czas, choc ostatnio rozwazam mozliwosc pomocy przy skryptach. Z drugiej strony jak nie ultima to napewno rusze cos innego zwiazanego z rpg i siecia, pare pomyslow mam lecz znow mnie ograniczaja w/w rzeczy.
Przez caly ten czas oczywiscie mam mentalna opieke nad shardem. W sensie w miare mozliwosci staram sie wiedziec co, jak i poco. Caloscia jak narazie kieruje gadget i tak zostanie, chyba, ze postanowia aby to byl ktos inny. Sadze, ze calkiem niezle mu idzie. Oczywiscie niepomniejszam tu zaangazowania innych osob. Kierowanie ekipa i zadaniami to jedno, ale samo zakladanie kont to tez jest robota, nie zeby byla bardzo skomplikowana ale dzien w dzien robiac te same rzeczy mozna sie zanudzic :)
Pisanie skryptow jeszcze gorzej wypada, jak siedzisz nad jednym malym plikiem przez kilka dni a pozniej sie okazuje ze zapomniales nawiasu zrobic i dlatego niedzialal :P

Ogolnie podsumowujac, jest tak jak gadget mowil. Ja mam emeryturke, broneck niema stalki w domu. Jak bedziemy mieli czas i checi to wniesiemy cos wiecej w ten shard, a jesli nie, postawimy serwerek czegos innego :) Jak narazie caloscia zajmuje sie ekipa z olsztyna. Robia to co robia, sami ocenicie jaki bedzie nowy serwerek, ale jak dla mnie zapowiada sie calkiem kuszaco.

P.S. Gadget: niepisz wiecej, ze jestem emerytowanym gm'em. :P

P.S2. Chcialem tego posta inaczej ujac ale pies mi zaczal ujadac na jakiegos barana na klatce i sie rozproszylem :P

Pozdrawiam Malcolm

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 18:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-04 15:01, Kyuss napisał:
O co tyle krzyku?


Jak to o co? O wladze chocby tak ulotna i bez znaczenia jak op na irc'u czy inny pierd o ktory zawsze jestesmy bic sie, klocic i zagrysc. a jak ja nie mam no zeby chociaz inni nie dostali. A jak juz maja to umniejszyc, zgniesc i zdeptac... :sad:

najsmutniejesze ze niektorzy wykorzystuja cudza pomylke i zale innych do proby wyszarpania czegos dal siebie... :sad: Szarpcie plotno, szarpcie. Poki jeszcze jest to szarpcie...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 22:03 
Cytuj  
KromeR: Przykro, ze masz takie podejscie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.